Opinie o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHIN CONSULTING SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHIN CONSULTING SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. w Toruń

baner wywiady
Cisek Nowy wpis

Pełen profesjonalizm. Polecam szczerze.

Ula Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Tomasz Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje i nie zależy nikomu na pisaniu. Szkoda nowi szukają informacji

Poszkodowany klient Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą. Brak jakichkolwiek kompetencji i nonszalancja w stosunku do klienta.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHIN CONSULTING SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter konstrukcji stalowych
Toruń
Centrum Partnerstwa Eurowork Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Handlowiec branża techniczna
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(346 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
Toruń
Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.
(72 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w PHIN CONSULTING SP. Z O.O.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Olga

Słyszałam, że PHIN CONSULTING to bardzo dobry pracodawca. Interesuje mnie praca tu. Może ktoś podpowie co aktualnie słychać? A tak nawiasem to dlaczego nikt nie pisze?

Edyta

@Anka czyli jednak w PHIN CONSULTING nadal prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne? Mogłabyś napisać dla innych zainteresowanych osób, jak przebiegała rozmowa, jakie były warunki? Jednak to najważniejsze informacje bo wygląda zewnętrzny innych pracowników nie jest w tym wypadku najważniejszy.

Anka

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, którą prowadziła jakaś flejowata dziewczyna w rozciągniętym sweterku z podciągniętymi rękawami tak by można było zobaczyć jej tatuaż. Z profesjonalną rozmową o pracę nie miało to nic wspólnego. Jeśli tacy pracownicy jak ta pani budują wizerunek niby poważnej firmy to moje gratulację.

seg

@agora jak można pisać takie bzdury..jak człowiek może się spokojnie wstrzymać jeśli ma na utrzymaniu rodzinę lub spłaca kredyt za mieszkanie. "mieszanie z błotem" to jedno,ale trzeba wziąć pod uwagę fakt,że każdy by się uniósł.

pracownik

obiecują jedno, wymagają drugie i jak tylko nie mogą to nie płacą

praktykantka

Ja tam byłam miesiąc na praktykach w trakcie studiów i kompletnie niczego się nie nauczyłam :/ Atmosfera też średnia, dużo nadgodzin i delegacji z tego co zaobserwowałam.

wiliusz

Konfitury może są smaczne, ale szybko się psują. Tyle o firmie PHIN

kandydatka

Mowa o Phin Consulting z siedzibą w Łodzi.

kandydatka

Phin Consulting poznałam na rozmowie o pracę. Najbardziej nieprofesjonalnej rozmowie w jakiej brałam udział. Po prostu Państwo byli nieprzygotowani i nie wiedzieli czego tak naprawdę chcą. Rozmowa prowadzona była przez kobietę i mężczyznę. Nieprofesjonalni ponieważ: - nie znali mojego CV - prosili o pokazywanie im palcem, gdzie są wiadomości, o których mówię, nie przeczytali załącznika, który przesłałam, czytali go na rozmowie, - nie mieli przygotowanych pytań, rozmowę nazwali moją prezentacją, - już po 5 minutach rozmowy zapytali ile chcę zarabiać, - nie znali własnego ogłoszenia, ponieważ gdy przedstawiałam szczerze swoje doświadczenie w jednym z pól podstawowe uznali, że to za mało ( w ogłoszeniu wymógł ten zaczynał się od słów "mile widziane"). - pani bardzo nie miła w pierwszym kontakcie, jak osoba, która chce Cię zabić wzrokiem. Zdecydowanie nie polecam udziału w rozmowie osobom spoza Łodzi. Mam wrażenie, że zaprosili mnie po to, żeby zobaczyć jak przyjadę ubrana. Bogu dzięki za te wszystkie firmy, które zadzwonią i pozmawiają z Tobą zanim Cię ciągnąć będą setki kilometrów (kosztów oczywiście nie zwrócili). Wyglądają na ważniaków, mają ładną siedzibę, wystrój i stronę internetową, ale jako ludzie - 50% za nadęcie

anonim

Zasady naboru i rekrutacji są jasno określone w regulaminie projektu. Pani [usunięte przez moderatora] zdecydowanie trzyma się tych zasad. Domyślam się że chodzi o szkolenia z finansów. Osoby w wieku 45+ maja absolutne pierwszeństwo w rekrutacji. W tym wypadku, do czasu podpisania umowy trzeba liczyć się z tym, że osoba młodsza będzie musiała \"ustąpić\" miejsca komuś w wieku 45+. Tak zapewne było w tej sytuacji.

niezadowolony

phin consulting sp. z o.o.w toruniu prowadzi szkolenia z efs nie wiadomo na jakich kryteriach oparte. Osoba, która prowadzi to biuro pani [usunięte przez moderatora] (mimo, że w regulaminie są warunki) ustala sama zasady naboru, nie przestrzegając regulaminu, gubiąc się w tym co robi......

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

PHIN CONSULTING SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Częstochowska 63
    93-121 Toruń
  • NIP: 7251930680 KRS: 0000249739
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
PHIN CONSULTING SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii