Opinie o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHIN CONSULTING SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHIN CONSULTING SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. w Toruń

Cisek Nowy wpis

Pełen profesjonalizm. Polecam szczerze.

Ula Nowy wpis
Inne

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Tomasz Nowy wpis
Inne

Tak dobrze się pracuje i nie zależy nikomu na pisaniu. Szkoda nowi szukają informacji

Poszkodowany klient Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą. Brak jakichkolwiek kompetencji i nonszalancja w stosunku do klienta.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHIN CONSULTING SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Olga
Inne

Słyszałam, że PHIN CONSULTING to bardzo dobry pracodawca. Interesuje mnie praca tu. Może ktoś podpowie co aktualnie słychać? A tak nawiasem to dlaczego nikt nie pisze?

Edyta
Inne

@Anka czyli jednak w PHIN CONSULTING nadal prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne? Mogłabyś napisać dla innych zainteresowanych osób, jak przebiegała rozmowa, jakie były warunki? Jednak to najważniejsze informacje bo wygląda zewnętrzny innych pracowników nie jest w tym wypadku najważniejszy.

Anka

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, którą prowadziła jakaś flejowata dziewczyna w rozciągniętym sweterku z podciągniętymi rękawami tak by można było zobaczyć jej tatuaż. Z profesjonalną rozmową o pracę nie miało to nic wspólnego. Jeśli tacy pracownicy jak ta pani budują wizerunek niby poważnej firmy to moje gratulację.

seg

@agora jak można pisać takie bzdury..jak człowiek może się spokojnie wstrzymać jeśli ma na utrzymaniu rodzinę lub spłaca kredyt za mieszkanie. "mieszanie z błotem" to jedno,ale trzeba wziąć pod uwagę fakt,że każdy by się uniósł.

pracownik

obiecują jedno, wymagają drugie i jak tylko nie mogą to nie płacą

praktykantka

Ja tam byłam miesiąc na praktykach w trakcie studiów i kompletnie niczego się nie nauczyłam :/ Atmosfera też średnia, dużo nadgodzin i delegacji z tego co zaobserwowałam.

wiliusz

Konfitury może są smaczne, ale szybko się psują. Tyle o firmie PHIN

kandydatka

Mowa o Phin Consulting z siedzibą w Łodzi.

kandydatka

Phin Consulting poznałam na rozmowie o pracę. Najbardziej nieprofesjonalnej rozmowie w jakiej brałam udział. Po prostu Państwo byli nieprzygotowani i nie wiedzieli czego tak naprawdę chcą. Rozmowa prowadzona była przez kobietę i mężczyznę. Nieprofesjonalni ponieważ: - nie znali mojego CV - prosili o pokazywanie im palcem, gdzie są wiadomości, o których mówię, nie przeczytali załącznika, który przesłałam, czytali go na rozmowie, - nie mieli przygotowanych pytań, rozmowę nazwali moją prezentacją, - już po 5 minutach rozmowy zapytali ile chcę zarabiać, - nie znali własnego ogłoszenia, ponieważ gdy przedstawiałam szczerze swoje doświadczenie w jednym z pól podstawowe uznali, że to za mało ( w ogłoszeniu wymógł ten zaczynał się od słów "mile widziane"). - pani bardzo nie miła w pierwszym kontakcie, jak osoba, która chce Cię zabić wzrokiem. Zdecydowanie nie polecam udziału w rozmowie osobom spoza Łodzi. Mam wrażenie, że zaprosili mnie po to, żeby zobaczyć jak przyjadę ubrana. Bogu dzięki za te wszystkie firmy, które zadzwonią i pozmawiają z Tobą zanim Cię ciągnąć będą setki kilometrów (kosztów oczywiście nie zwrócili). Wyglądają na ważniaków, mają ładną siedzibę, wystrój i stronę internetową, ale jako ludzie - 50% za nadęcie

anonim

Zasady naboru i rekrutacji są jasno określone w regulaminie projektu. Pani [usunięte przez moderatora] zdecydowanie trzyma się tych zasad. Domyślam się że chodzi o szkolenia z finansów. Osoby w wieku 45+ maja absolutne pierwszeństwo w rekrutacji. W tym wypadku, do czasu podpisania umowy trzeba liczyć się z tym, że osoba młodsza będzie musiała \"ustąpić\" miejsca komuś w wieku 45+. Tak zapewne było w tej sytuacji.

niezadowolony

phin consulting sp. z o.o.w toruniu prowadzi szkolenia z efs nie wiadomo na jakich kryteriach oparte. Osoba, która prowadzi to biuro pani [usunięte przez moderatora] (mimo, że w regulaminie są warunki) ustala sama zasady naboru, nie przestrzegając regulaminu, gubiąc się w tym co robi......

Zostaw merytoryczną opinię o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
PHIN CONSULTING SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Częstochowska 63
    93-121 Toruń
  • NIP: 7251930680 KRS: 0000249739
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
PHIN CONSULTING SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii