Opinie o Lasercare Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lasercare Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lasercare Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lasercare Sp. z o.o. w Łódź

Były kosmetolog

Powiem wam tak, w Łodzi siedzą nic nie wiedzą co dzieje się w Laser Care na Grzybowskiej 5.Mieli dobrego managera p.Justyne która zwolnili bo walczyła i robiła dobrą robotę, dziewczyny dzis mówią że takiego managera dobrego i z doświadczeniem tam nie było, ale są ślepi bo robia ruchy które bardziej szkodzą niż pomagają temu miejscu . Przyjedza stara zgryźliwa Dyrektorka Agnieszka Sz. udaje że się zna a kobieta zacofana i pojęcia nie ma o nowoczesnym zarządzaniu zespołem. Właścicielki nigdy nie widziałam na oczy ale wniosek jeden zaślepiona i wierzy w ciemno tej co przyjeżdża na zwiady. Wynagrodzenia na czas ale psie pieniądze na umowie zlecenie każą wypisywać listy obecności na 20 godzin przepracowanych miesięcznie, a pracuje się pełny etat więc tania siła robocza.Telemarketing nacisk żeby wciskać klientom pakiety a firmie źle idzie jak zawiną biznes klient będzie stratny o kilka tysięcy, uważajcie na nich !

Były kosmetolog

Marketing w tej firmie to fikcja kosmetolog musi dzwonić prosić sprzątać wykonywać zabiegi odbierać telefony itp teraz była do niedawna super Manager ale starej jędzy z Łodzi nie pasowała bo była za fajna i czuła się stara zagrożona .

Myślicie że wymogi na managera salonu są adekwatne do propozycji zarobkowych? Pytam bo jestem zainteresowana ogłoszeniem na managera salonu ale widzę, że co jakiś czas się powtarza i zastanawia mnie, skąd taka sytuacja.

@Były kosmetolog

To na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując na umowie zlecenie? Podasz widełki? W ogóle jest możliwa umowa o pracę? Czy tylko zleceniówka, że tak piszesz? ;x

Masz na umowie zlecenie 20 godzin miesięcznie każdy pracownik tak ma a płacą podstawę 3000 zł i premia żale żeby dostać premię to musisz sprzedać sporo przez pierwsze trzy miesiące nie licz na premię,większa jak 300 zł pracujesz pełny etat łącznie z dwoma sobotami,

Wow, to dlaczego w ogłoszeniu piszą o umowie o pracę? I naprawdę kosmetolog musi się zajmować telemarketingiem? Myślałam, że nasza rola to zajmować się klientami podczas zabiegów, a sprzedaż usług jako taka powinna należeć do marketingu

Były kosmetolog Nowy wpis

Chyba dawno firma nie szukała kosmetologa? Wiecie, z jaka częstotliwością pojawiają się rekrutacje? Zrobiłam mini research i kiedyś było o wiele więcej ofert pracy w firmie. Może warto wyjść samemu z kandydaturą i skontaktować się z nimi bezpośrednio? Myślicie, że to coś da? ;) Z waszych wpisów wiem o umowie zleceniu i niskich zarobkach, ale czy to również dotyczy stanowiska kosmetologa? W jakimś starszym ogłoszeniu napisali, że jest możliwość współpracy opartej na umowie o pracę, więc już sama nie wiem?

Były pracownik Nowy wpis

Zapomnij o umowie o pracę dramat wyzysk

Czy firma Lasercare Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lasercare Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Manager Salonu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Justyna_Manager

Dzień dobry, jestem nowym managerem w Laser Care i gwarantuję że włos z głowy tutaj nikomu nie spadnie, mamy świetny zespół kosmetologów i z racji iż mamy bardzo dużo naszych wspaniałych klientów potrzebujemy rąk do pracy więc serdecznie zapraszam do kontaktu mam nadzieję że uda mi się odczarować to faje miejsce od tych negatywnych opinii :)

Graźka
@Justyna_Manager

Skoro posiadacie zespół świetnych kosmetologów, to jakie doświadczenie/wykształcenie trzeba mieć, aby była jakakolwiek szansa na dostanie się do tej firmy? :) Jeśli wiecie, to napiszcie. Będę wdzięczna, bo sama zastanawiam się nad złożeniem aplikacji.

Wiadomo kto - K.

Jestem w szoku, co tu jest napisane, ale częściowo niestety zgadzam się z tymi opiniami, bo widziałam, co się działo. Pracowałam równy rok, więc wiem. Dobrych ludzi tam się zwalnia, ja zaraz będę obchodzić pierwszą rocznicę. Niemniej jednak zdobyłam doświadczenie w laseroterapii, nauczyłam się mezoterapii igłowej. Rozwinęłam się pod względem sprzedaży i negocjacji. Prawda co do zarobków jest taka, że jak sprzedajesz to zarabiasz. Sprzedawałam dużo, bo uwielbiam to robić i zarabiałam dużo. Pracowałam dużo, bo uwielbiałam. Podobno nawet jestem wspominana na rozmowach o pracę. Skąd o tym wiem? Świat jest bardzo mały.

Izka
@Wiadomo kto - K.

A opowiesz co dokładnie tam się działo? No właśnie widzę tutaj opinie, że jakieś rotacje były i chciałabym wiedzieć dlaczego ona miała miejsce? Skoro zarabia się wtedy, gdy się sprzedaje, to w takim razie pracuje się wyłącznie na samej prowizji od sprzedaży? Czyli można sobie robić u nich kursy z zabiegów medycyny estetycznej?

Polecam serdecznie Lasercare na Grzybowskiej, przede wszystkim zespół który tam pracuje bardzo jest ze sobą zgrany.

Firma Lasercare Sp. z o.o. szukała pracownika na Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Nn

Ten sztuczny i fałszywy uśmiech Pani Dyrektor... oszczędzają na wszystkim. W tej firmie jesteś sprzątaczką i call center. Trzymajcie się z dala od tej firmy.

Edward
@Nn

Nie zatrudniają osobnej osoby do sprzątania albo zewnętrznej firmy która się tym zajmie? Jak cię przyjmowali to miałaś w obowiązkach sprzątanie? Poinformowali cię o dodatkowej pracy czy dopiero w trakcie roboty wyszło?

LaserFail

Ten podejrzany przypływ miłych komentarzy jeszcze sprawi, że ktoś się nabierze i pomyśli, że atmosfera w tym miejscu jest przyjemna. Nic bardziej mylnego. Pani manager powinna dostać medal za MOBBING ROKU, straszna osoba. Nic dziwnego, że rotacja pracowników jest taka duża.

No pomyślmy…..zastraszanie, szantażowanie i przemoc psychiczna to raczej nie są narzędzia zdrowej mobilizacji pracownika do wykonywania swojej pracy :-) Dobry żart

Z czystej ciekawości podaj przykład w jaki sposób zastraszała lub szantażowała? Bo ja sobie niczego takiego nie przypominam…Wymaganie, to nie mobbing i to jest takie zabawne jak ktoś tego nie rozumie i przekręca w tą stronę takie rzeczy, bo ma robić coś więcej niż tylko robienie zabiegów…a prawda jest taka, że jest leniem i najlepiej nic nie robić albo robić tak by się nie narobić

Krystyna

To tak dla jasności... Czego konkretnie tu wymagają, że niektóre osoby miały tak negatywne odczucia co do zlecanych zadań?

@Krystyna

Kosmetolog tu nie jest tylko kosmetologiem, ale sprzątaczką, call center. Za taką stawkę w innych salonach w Warszawie zajmujesz się tylko zabiegami i klientem. Tutaj działają najtańszą linią- dla nich kosmetolog, to tania siła robocza. Zgrywają profesjonalistów, a nawet na osobę do sprzątania żydzą

Ola

Pracuje w salonie w Warszawie na stanowisku kosmetolog, uważam, że praca w tym miejscu daje duże możliwości rozwoju. Pani manager jest świetną osobą i zawsze pomoże w każdej sprawie jak tylko może :). Atmosfera w pracy bardzo przyjazna, zawsze jest bardzo miło. Polecam jak najbardziej!

XD
@Ola

Ile kasy do premii dała Pani menago za napisanie tych wypocin? A może sama je sobie pisze?:)

Sylwia
@XD

A jeżeli już temat kasy to możesz powiedzieć na ile mogę liczyć miesięcznie bo ktoś wcześniej na forum wspominał, że stawki nie są szałowe jak na wynagrodzenie w branży? Może teraz jak taka inflacja to i pensja wyższa?

Pracuje w salonie Laser Care w Warszawie, w salonie panuje miła i przyjazna atmosfera, a Pani menadżer jest przemiłą i bardzo ciepłą osobą, umie podjeść do pracownika z szacunkiem i wszystko na spokojnie wytłumaczyć, zawsze chętnie pomaga i uważnie słucha wszelkich próśb, dzięki temu człowiek chętnie przychodzi do pracy :) Odkąd zaczęłam prace w LaserCare czuje że bardzo się rozwinęłam w zawodzie i każdemu polecam prace tam :)

lol

Co do zarobkow i Pani manager to ona chyba sama sobie te opinie wystawia, bo nie wierze w to co czytam ????????????

Tomasz
@lol

Nie podpisałabyś się pod opinią, że ze strony Pani menadżer można liczyć na wsparcie, a firma zapewnia rozwój w miłej atmosferze? To jak te kwestie wyglądają według Ciebie? Podano tu, że 13 zł (na rękę?) komuś płacili za godz pracy, to możliwe?

Jestem byłym pracownikiem lasercare w Warszawie. Zrezygnowałam jedynie przez zarobki, które na te czasy w tej branży są średnie jak nie słabe. Moja opinia jednak nie chce się skupić na zarobkach, a na tym, że od czasu gdy pojawił się nowy Manager p. M, to firma zaczęła być naprawdę firmą, a nie pseudo firmą. Wszystko w końcu miało ręce i nogi. Nigdy nie było takiego porządku we wszystkim, przede wszystkim w pracownikach, którzy wcześniej robili co chcieli i pracowali tylko gdy im się chciało. Życzę tej Pani samych sukcesów i żeby firma to doceniła, bo inaczej naprawdę straci bardzo dużo, a drugiej takiej osoby nie znajdzie na pewno.

To może nowy menager wpłynie jakoś na te zarobki o których wspominasz? W ogóle to powiesz chociaż tak mniej więcej o jakich kwotach mówisz?

Paulina - nie ma co ukrywać :)

Praca na 1/8 etatu mimo wyrobienia ponad 200h . Nie ma co liczyć na umowę zlecenie 19,70 dla studenta, dostałam max 13zl za przepracowanie etatu (2600zl). Pani manager grozi i szantażuje, ma zerową wiedzę o kierowaniu zespołem, w sumie to każdy się dziwi skąd ona sie urwała. Warunki premiowe - nie wierzcie i nie dajcie sie rozsmieszac. LaserDelux i LaserCare, za te zużyte sprzęty które promują, nie powinni sie nazywać gabinetami kosmetycznymi i koniec - z perspektywy kosmetologa. Cisną na sprzedaż pakietów na urządzeniach ze średniowiecza, większość kosmetologów nawet nie ma szkoleń :)

Edyta
@Paulina - nie ma co ukrywać :)

Czemu nie wierzyć w te warunki premiowe, udało Ci się osiągnąć wymagany poziom i premii nie dostałaś czy bardziej chodzi Ci o to że ciężko wyrobić ten próg premiowy? Mówisz o tym kierowaniu zespołem - no a ile tu w ogóle ludzi jest pod tą panią menager?

Karma

Mam nadzieję, że całe zło jakie pani menago wyrządzała pracownikom wróci do niej ze zdwojoną siłą :) Może to najwyższy czas aby ktoś „na górze” zainteresował się tym czemu ciągle odchodzą pracownicy i KTO może być tego przyczyną….

Niezapominajka

Z całego serca odradzam pracę w tym miejscu. W umowie niby jest tylko stanowisko Kosmetolog, ale poza tym robisz za sprzątaczkę, konserwatora i namolnego przedstawiciela handlowego obdzwaniającego klientów. A wszystko to oczywiście za wynagrodzenie jedynie kosmetologa. Ale na to jeszcze można by przymknąć oko, gdyby atmosfera w tym miejscu była znośna. A jest TRAGICZNA. Pani Menager (nie pozdrawiam) obrzydliwie mobbinguje pracowników, podważając ich umiejętności, ciągle kwestionując szczerość, obserwując jakby była z CBŚ i dodatkowo wprowadzając w strach wśród zespołu bo dziwnym trafem pracownicy potrafią zakończyć karierę w tym przybytku z dnia na dzień... Z takim brakiem profesjonalizmu i wyczucia osoby zarządzającej nie miałam nigdy do czynienia. Jedyne co wyniosłam z tej pracy to zdiagnozowaną przez psychiatrę nerwicę i przewlekły stres, taki tam, mały benefit z pracy w LaserCare, z którym będę się jeszcze użerać przez pewien czaso :-) NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Lasercare Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Lasercare Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lasercare Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lasercare Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lasercare Sp. z o.o.
  • Piotrkowska 224/226