Celther Polska Sp. z o.o.

Opinie o Celther Polska Sp. z o.o.

Dominika

Firma Celther jest otwarta na współpracę ze studentami, oferuje praktyki i pomoc w projektach naukowych. Pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu można się tam nauczyć wielu nowoczesnych technik biologii molekularnej. Laboratorium jest dobrze wyposażone. Celther prowadzi ciekawe i inspirujące projekty. Praktykantka

NICK

Bo tak jest

Pawłow
@Stefan

Jeśli chcesz nauczyć się najnowocześniejszych technik biologii molekularnej i biologii komórki i potrafisz samodzielnie myśleć i rozwiązywać problemy, to jak najbardziej warto. Na pewno znajdziesz tam nowoczesny sprzęt, o którym w większości laboratoriów można tylko pomarzyć. Po kilku latach pracy w B+R wspominam to miejsce z dużym sentymentem.

m.

Jeśli chodzi o dział B+R to jest jak najbardziej ok, nowoczesny sprzęt i dużo swobody w działaniu. Pracowałem tam kilka lat i dobrze wspominam to miejsce. W porównaniu do wielu podobnych miejsc wiesz co robisz tzn. nie dostaje próbek A i B do analizy tylko jesteś realnie zaangażowany w projekt i za niego odpowiadasz. Z drugiej strony wymaga to jednak dużo odpowiedzialności i zaangażowanie więc to nie jest miejsce dla osób szukających "wygodnego stołka"

Davit Nowy wpis

Cześć jakie warunki pracy Są w firmie ? Czy warto podjąć pracę jako operator produkcji ? Dość mało jest opini świeżych .

Roxi Nowy wpis

Interesuje mnie praca na stanowisku technologa kosmetyków. Ostatnie ogłoszenie, które znalazłam jest sprzed ośmiu miesięcy. Wiecie może, jak często poszukują kogoś? Wiecie może, kiedy mogłabym się spodziewać najbliższej rekrutacji? Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie. Z czego ono się składa? Z samej podstawy czy jeszcze jakaś premia, dodatki? Jeśli chodzi o możliwość rozwoju zawodowego przez szkolenia, to dzięki nim można spodziewać się jakichś awansów?

Dominika

@Dominika

Pytanie tylko, czy sensem istnienia spółki kapitałowej jest "współpraca ze studentami" i "pomoc w projektach naukowych". Studenckie koło naukowe, bo tym w rzeczywistości jest laboratorium na milionowej, można (i należałoby) zorganizować chyba w innej formie prawnej.

B+R Milionowa Celther

Laboratorium prowadzi przede wszystkim działalność badawczo-rozwojową, wykonuje usługi i sprzedaje produkty. (usunięte przez administratora) Laboratorium na Milionowej otrzymało patenty międzynarodowe. Dział ten podniósł również wartość marki Spółki, poprzez publikacje wyników w badań w renomowanych czasopismach naukowych. Współpraca Działów B+R (szczególnie tych otrzymujących dofinansowanie), z Jednostkami Naukowymi jest zgodna z oczekiwaniami i wymaganiami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Finansów, Instytucji Dofinansowujących (PARP) w tym Istytucji Unii Europejskiej. W laboratorium pracuje jedna osoba z tytułem profesora, jedna ze stopniem doktora habilitowanego, trzy ze stopniem doktora i wiele osób z tytułem zawodowym magistra. Spośród wyróżniających się praktykantów wywodzą się jedni z najlepszych pracowników Działu B+R Spółki Celther Polska na Milionowej. Jest to więc obopólna korzyść. Dziękujemy za wpisy :).

NICK Nowy wpis

Bo tak jest

były pracownik Nowy wpis

jestem szczęśliwy z faktu że zakończyłem współpracę z tą firmą. sposób zarządzania oraz rozkład obowiązków pozostawia wiele do życzenia (usunięte przez administratora)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Celther Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji - Operator produkcji?
Lena

Czy warto teraz aplikować na produkcję ?jakie zarobki ? Wypłata na czas?

Natan

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście udzielać się na forum?

Fan
@Natan

Bo firma usuwa niewygodne dla siebie wpisy. Ot cała zagwozdka.

TM

Z pewnoscia jest to firma dla mlodych ludzi, ktorzy chca nabrac doswiadczenia, w czym na pewno nie przeszkodza najnowsze technologie dostepne w Celther :) Firma daje mozliwosc rozwoju, nawet jezeli rozwoj ten mialby sie odbywac poza normalnymi godzinami pracy. Chodzi mi dokladniej o to, ze jezeli zadaniem pracownika jest A i ma na to 8 godzin, ale chcialby sie nauczyc B i C, to jezeli A zostalo wykonane poprawnie, to firma jest otwarta na to, by udostepnic swoje zasoby, by dany pracownik mogl sie nauczyc i B i C i moze nawet D. Pracowalam juz w 4 roznych firmach w 3 roznych krajach, ale tylko w Celther spotkalam sie z mozliwoscia nauki i rozwoju w temacie kompletnie nie zwiazanym z wlasciwymi zadaniami pracownika. I prawdopodobnie gdyby nie to, nie moglabym teraz napisac o swoich doswiadczeniach z innych panstw. Plusem sa takze godziny pracy - jezeli ktos jest rannym ptaszkiem, moze zaczynac o 7 i konczyc o 15, podczas gdy nocny Marek moze zaczac prace w porze lunchu. Ponadto mysle, ze jest to miejsce przyjazne ludziom posiadajacym dzieci. Odnosnie obecnej sytuacji nie jestem w stanie napisac nic, z mojego doswiadczenia wiem natomiast na pewno, ze Celther daje szanse w wielu znaczeniach tego slowa.

nn

Cesiu, może jakieś sprostowanie he he?

Gra

Takie wpisy to pewnie od pracownika, ktory dostał dyscyplinarke...

tyco

Potwierdzam! Dopiero sądowy nakaz zapłaty zmusił pana AW do zwrotu moich należności. Żenada i metr mułu!

aaa
@nn

Cesiu nie ma co prostować:) Za robotą lata...

stefan

(usunięte przez administratora) zalegają z płatnościami ponad 3 miesiące, brak odzewu z ich strony, sprawa w windykacji a potem sąd

nick
@stefan

To proszę się pospieszyć, bo niebawem może nie byc z czego windykować. (usunięte przez administratora)

Potwierdzam. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pensji z kilku miesięcy. Sprawa w Sądzie. Odradzam Pracodawcę chyba że ktoś chce charytatywnie pracować.

ratownik

firma jest upadła bo nie płaci swoim pracownikom pensji, dostawcom, etc. nikt nie wie ilu jest już wierzycieli. Pewne jest,że jak nie wypłaca wynagrodzeń pracownikom prawie miesiąc to trudno tutaj mówić o wiarygodności...

bruno
@ratownik

Nie dostali, poszły pozwy do sądu.Innym też tak radzimy

Dziewczyna Ratownika

Ciekawe, czy pracownicy dostali zaległe wynagrodzenia?

Dziewczyna ratownika

Nic tylko współczuć dostawcom takiego klienta i pracownikom niewyplacalnego pracodawcy. Czy nie wyplacanie pensji nie jest przestępstwem? Może powinniście pójść do prokuratora?

KK
@Dziewczyna ratownika

Jeśli pracodawca złośliwie lub uporczywie nie wypłaca w terminie pensji lub robi to nieprawidłowo, popełnia przestępstwo. Takie przestępstwo może być zagrożone sankcjami z Kodeksu karnego. Zgodnie z Kodeksem karnym, ten, kto wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (art. 218 § 1 Kodeksu karnego). Pracodawca (lub inna działająca w jego imieniu osoba) dopuszcza się przestępstwa także w sytuacji, gdy nie wykona wyroku nakazującego wypłatę pensji bądź innego świadczenia ze stosunku pracy. Grozi za to grzywna, ograniczenie wolności lub jej pozbawienie do lat 3 (art. 218 § 3 Kodeksu karnego).

Stefan

Czy można sądzić, że warto aplikować do firmy?

Pawłow

nie, nie warto.

nn
@Stefan

Jak nie upadnie to można:)

Agnieszka

Jaki prezes taka firma.... sami "specjaliści" tam zostali, bo madrzejsi już dawno sie ewakuowali z tego syfu.

NN
@Agnieszka

No tak, największy fachowiec to czesiu Rozłożył firmę w pół roku...

Igor, zainteresowany jesteś praca w fabryce/laboratorium czy też w sprzedaży?

Bogdan

@Pawłow czym oprócz nowoczesnego sprzętu zachęcił Cię pracodawca do podjęcia u niego zatrudnienia? Były to może benefity, dobre wynagrodzenie, umowa o pracę na czas nieokreślony? Czy pracując w CELTHER POLSKA można liczyć na szkolenia podnoszące własne umiejętności?

m.

Bogdan

@Beti dzięki za opinie. A możesz napisać w jakich konkretnie sytuacjach był widoczny brak profesjonalizmu, o którym wspominasz? CELTHER POLSKA to atrakcyjny pracodawca na zakroczymskim rynku pracy, w tych okolicach nie ma wielu firm tego typu, które zatrudniają pracowników. Wszystkie dodatkowe informacje, które ukazują realia pracy w tym miejscu są cenne.

@Bogdan

Nonsens. Firma działa w Łodzi i Konstantynowie łódzkim. Na gowork.pl notorycznie podajecie błędne adresy.

Beti
@Bogdan

Napisac w internecie mozna wszystko, tak samo jak powiedziec mozna wszystko o zaletach firmy podczas spotkania rekrutacyjnego.....natomiast brak profesjonalizmu w zarzadzaniu, znajomosci biznesu pokazuja osoby na najwyzszych stanowiskach. Jesli przelozony nie potrafi zachowac sie jak przystalo na managera to znaczy, ze nie tylko brak mu wiedzy ale i kultury osobistej. Krzyk, manipulacja faktami...i pozbywanie sie tych co moga cos madrego powiedziec. Szkoda, ze firma z takim potencjalem zle skonczy. Przykre.

Beti
@Beti

Potwierdzam to co napisali inni tj ,,nepotyzm i kolesiostwo,, w takim przypadku nie trzeba duzo tlumaczyc.

Bogdan

@anonymous czy masz doświadczenia pracownicze z CELTHER POLSKA? Możesz określić, jakim według ciebie jest pracodawcą oraz jakie obowiązki stawia przed swoimi pracownikami? @Beti, co spowodowało, że CELTHER POLSKA oceniasz w ten sposób? Pamiętaj, aby przedstawiać swoją opinię, tak aby zawierała konkretne informacje. To ważne dla kandydatów poszukujących zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Celther Polska Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Celther Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Celther Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Celther Polska Sp. z o.o.