Network Communication Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Network Communication Sp. z o.o.

salida

firma SPAMERSKA traci wiarygodność. Pozyskują nielegalnie cudze adresy mailowe. Być może nawet nimi handlują. Z serwera tej pożal się Boże ,, firmy" rozsyłany jest później SPAM. Krew człowieka zalewa, kiedy na skrzynkę pocztową notorycznie wpływa SPAM - korespondencja, której nikt nie zamawiał, ani nie chce odbierać. Takie metody działania świadczą jedynie, że pracowników tej firmy trzymają się jeszcze głupie żarty i brak im powagi.

jod

pytanie :gdzie jest agregat prądotwórczy wzięty przez tę firemkę w leasing?Prawidłowe odpowiedzi wygrywają uczciwe pieniądze od właściciela urządzenia,który chciałby sprzęt odzyskać.Pozdrawiam serdecznie wszystkich wkurzonych na tę firemkę.Oferuję również pomoc prawną.tel.[usunięte przez moderatora]

Maciej

aktualnie szukają wolontariuszy różnych specjalności!

Mahel

No to powodzenia, wcześniej jednak radze tego typa dobrze sprawdzić, przekręcił już wiele firm i odób!

Luis Simo

[usunięte przez moderatora] istny gn@j i tyle.

były klient

Nie polecam, za pomocą strony internetowej i wpisów na forach udają dużą solidną firmę. W rzeczywistości niesolidna firma, oszukująca swoich klientów. Biorąc pod uwagę kompetencje techniczne i permanentny brak kontaktu to firma składa się z jedno osobowej załogi w postaci absolwenta informatyki z prywatnej uczelni. Jeśli taką samą politykę jak dla klientów stosują przy zatrudnianiu to zdecydowanie odradzam i przestrzegam

Rambo

?! Lipa i tyle cały szef nie płaci pieniędzy, firma przez małe f liczba osób to 2-3 wszystko...

Zostaw opinię o Network Communication Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Network Communication Sp. z o.o.