Opinie o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZF Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZF Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Nikita

Połowa liderów ze zmiany C do zwolnienia. Brak standardów pracy, brak umiejętności pracy w grupie.Jeżeli zostałeś liderką - liderem to daj przykład. A nie wyżywaj się na ludziach. Bo jakby nie było to oni na was pracują..

Pershing
@Nikita

Nie do zwolnienia, tylko na maszynę i stać całe 8 h za nimi ze stoperem a jak się im zachce siku albo to drugie to powiedzieć ze teraz nie mam czasu bo muszę iść zapalić, 36 sekund i jazda

Siko

Wszyscy Liderzy będą zwolenieni juz sie na was szykują nie potraficie normalnie pracowac z Pracownikami to bedziecie (usunięte przez administratora) przy łopacie tak samo jak faceci i Kobiety bo wszyscy jestecie po jednych pieniadzach i chwycie sie roboty bo stoicie przez 8 godzin i wiecznie zmeczeni ale czym nic nie robieniem biedaki roboty sie chwycie juz a jak nie to (usunięte przez administratora)

Dziękuję za uwagę

Wszyscy liderzy z zmiany C to już koniec waszej kariery niestety

Anna Brzozowska

Prosimy o szczegółowe opisywanie informacje dzięki temu będziemy rozpatrywać i weryfikować sprawy afery i inne sytuacje które są dla was uciążliwe rób związane z (usunięte przez administratora) naj ciekawsze opowieści będą weryfikowane publicznie i nagradzane smyczą kubkiem z napisem stop konfidentom Dentym pozdrawiam zapraszamy do konkursu zaczynamy czas Start poszło dziękuję za uwagę kto za łapka w górę

Złoty wór 60

Wcale nie Pan S jest dobrym kierownikiem tylko liderzy na zmianie C są do wymiany .Pan kierownik jest jednym z lepszych i kierowników kompetentnych tylko ma bandę że tak powiem ludzi nie reformowanych którzy bardziej potrzebują psychologa i resocjalizacji bo to liderzy stanowią 90procent konfliktów na zmianie C ponieważ swoje nie kompetencje zasłaniają ludźmi którzy z reguły są bez winy i pracują bardzo ciężko na tych zakompleksionych szarych pseudo fachowców specjalistów zee zmiany C

Piotr Rubik
@Anna Brzozowska

Dzień Dobry poszukuje do kapeli konfidentów dentych dwóch Klarnecistów Wymagania : Status Świadka Koronnego Afery związane z petycja Doświadczenie w donoszeniu do kierownika Staż Sprzedawcy Minimum 3 lata Oferujemy : Anonimowość Rabat 50 % na współpracę z Kancelaria „Murancscy tata i syn” Wczasy pod Wtryskarka Premie Sprzedawcy

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Ochrona sklepu odzieżowego lub drogerii - Bielsko Biała
Bielsko-Biała
Seris Konsalnet Holding S.A.
Real Bob

Rafał co z tymi zaległymi urlopami z poprzedniego roku miały być wydawane ludzie mają średnio 10 dni z poprzedniego roku a jakaś parówa blokuje kierownikom możliwość ich wydawania masz na pewno jakieś asystentki które mogą zająć się tą sprawą i odgórnie powydawać ludziom te zaległe urlopy jak tak się zmniejszyła produkcja.Ludzie będą szczęśliwsi a z kierowników zejdzie ciśnienie.

@Real Bob

Zapraszamy do współpracy „Muranscy tata i syn”

@Real Bob

Ta korporacja pada panie Bob ..I jeszcze urlopy będą wtedy kiedy będzie pasować kierownikowi a później będą dzwonić do ludzi i stękać żeby przerwali urlop bo nagle trzeba coś zrobić i ściągnąć ludzi z urlopu wstyd śmiech na sali z tym zakładem tak było rok temu hahahahahahahah Weźcie urlop ale w każdej chwili czekajcie na tele

g Według art. 943 § 2. Kodeksu Pracy (usunięte przez administratora) oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniŜoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniŜenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi (art. 943 § 1. A na końcu jest złoty wór

łysy

z tym że w większości przypadków was prawo pracy nie dotyczy bo raz że jesteście na zlecenie a dwa że nie zatrudnia zleceniowcow zf

pałka
@łysy

Ja wiem tylko was prawo chroni ciekawe to ja też mogę podejść i sprzedać ci listwę i powiedzieć ci jesteś na umowie to mogę cię uszkodzić bo masz umowę zastanów się łysy co bredzisz to że mamy umowę to mogą nas cisnąć i poniżać łysy łysy ja cię znajdę

Świadek Koronny

Proszę Opisać co dokładnie dzieje się na zmianie C, najlepsza odpowiedz zostanie nagrodzona plecakiem lub bidonem

Łuki

Ta Firma to Porażka Robią z Każdego Robola Liderzy się Podlizują a zwłaszcza zmiana C (usunięte przez administratora) Jak Szukasz Normalnej Pracy to nie tu uciekać od tej firmy i tak upadnie i tak śmiech na sali NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

LYSY
@Łuki

Spoko na zmianie A (usunięte przez administratora) ma swoich ludzi którym ogarnia weekendy i nadgodziny ???? pozdro z evany

@Łuki

To przenieś się na inną zmianę albo do szkoły

Szczurek stoperos

Korporacja system przekształcenia ludzi na produkty przynoszące jak największe dochody .Kosztem pozbawienie ludzi wolności normalności moralności godności przywiązania do rodziny

@Szczurek stoperos

Dokładnie to samo robią pieniążki ukradzione innym obywatelom a dane posiadaczom dzieci Jesteście uzależnieni od tego co zrobi rząd i co, nie krzyczycie jakos

ziomal

(usunięte przez administratora) Najgorszy kierownik jak jest niech sie wszyscy dowiedzą

Ozdrowiec

Drodzy koledzy i koleżanki... Ta firma i praca nie jest zła... Ale to jednostki definiują poszczególne złe opinie. Zmiana AiB wg. mnie potrafią utrzymać standard pracy zgodny z założeniami umowy o pracę. Inna sprawa to zmiana C gdzie kierownik z liderami próbują zrobić z ludzi kompletnych "roboli" bez własnego zdania. Narzucając im zasady nie zgodne z wewnętrznymi zasadami firmy , nie wspomnę o zasadach BHP. Pracowałem na tej zmianie i wiem że tą zmianą powinna się zająć dyrekcja. Szczególnie linia MQB gdzie panuje ignorant i karierowicz wraz z jego asystentką ,której kompetencje są tak nikłe ...jak jej kolor włosów. Jak macie okazje moi drodzy do przejścia na inną zmianę to z serca polecam. Odczujecie różnicę. Pozdrawiam

Do dyrekcji

Prosimy o pomoc

Niks
@Ozdrowiec

Na zmianie C jak zwykle wiecznie problem tam zawsze są afery liderzy do wymiany normalni się zdegradowali a Betoony z którymi się nie dało pracować zostali pato dramat zmiana C masakra

Ex
@Ozdrowiec

Kto jest teraz na mqb liderka? Lider to się domyślam ale liderka?

Siabadaba
@Ex

Jak to kto?? Blond piękność (usunięte przez administratora) gwiazda zakładu , która nie umie wykonywać audytów na swojej linii.

Klara
@Siabadaba

Przykre co tam się dzieje na zmianie C i nikt nie reaguje ręce opadają

@Siabadaba

W Imieniu kancelarii „Muranscy Tata i Syn” dołożymy wszelkich starań aby liderzy ze zmiany C odpowiedzieli za swoje czyny

Satan
@Kancelaria

Nie ma takiej kancelarii.

@Satan

Ostatnimi czasy nasza kancelaria nie pracowała ponieważ Właściciel Jacek Muranski jest w trakcie przygotowań do walki z Najmanem, obiecujemy ze po walce zajmiemy się sprawa liderów ze zmiany C

Lucek

Pozdrowienia dla kierownika zmiany A (usunięte przez administratora) który ogarnia swoim znajomym co weekend pracę w nadgodziny na evanie dobrze mieć kierownika za ziomka ????????????

Afera.

Na jakiej zmianie to zdarzenie miało miejsce ?publicznie będziemy rozpatrywać sprawę .

Ex
@Afera.

Na każdej się to dzieje, lol. Nowy pracownik szybko zostaje pozostawiony sam sobie i ma się wyrabiać w czasie cyklu bo jak nie to liderzy (którzy sami często nie umieją pracować na maszynach)wywracają oczami i głośno okazują swoje niezadowolenie.

@Ex

Załatwię to spokojnie

Przepraszamy

W związku z pandemią covid 19 wszystkie afery kręcimy zdalnie, szczegóły akcji będą ujawnianie na bieżąco ,wszystkich konfidentów dentych przepraszamy za utrudnienia . Pozdrawiam serdecznie z poważaniem Gucci i Armani klops

Boxdel

W związku z pandemia COVID-19 wszystkie afery kręcimy zdalnie

Bombelek

W związku z pandemia COVID-19 wszystkie afery kręcimy zdalnie

Muran

A na końcu tej historii jest złoty wór

Obserwator

Dramat na zmianie C. Gdzie są standardy pracy, nie wspomnę o BHP. Większość liderów, nie powinno być wogóle na tym stanowisku, na jakim są. Nie jeden powie, że nie na sobie nic do zarzucenia, bo wykonuje polecenia kierownika. Ale kierownik o wielu rzeczach nie wie, albo niechce wiedzieć.Tak naprawdę co drugi lider, liderka że zmiany C, uważa się za lepszego niż kierownik.. Już nie wspomnę o ich "wspaniałej" prscy i umiejętnościach współpracy z operatorami-MASAKRA

Tomasz N
@Obserwator

„Liderzy ze zmiany C musza trawę kosić bo im za moing za mało płaca”.

@Obserwator

Kiedyś ludzie przeżyli 2 wojnę światowa a ja przeżylem swoje będąc w ZF i teraz jestem wolny wam też polecam

Real Bob

Taryfą do domu z korona wirusem na koszt własny:):):)Jaja do KWADRATU!!!

Amfa
@Real Bob

Panie K. Ze co rozwiń temat jaj?

Bob który był najpierw
@Real Bob

Kamil, napisz coś więcej!

@Bob który był najpierw

A co byś chciał wiedzieć jak to powiada K Misiu Złoty?:):):)

@Real Bob

Chyba misiu kolorowy...... Real Bob nie osmieszaj się odpal stoper i biegaj sprzedawać ziomków zrób zawody (usunięte przez administratora)roku bo na lidera roku raczej z góry przegrana to straszne co korpo z wami zrobiło dramat współczuję.......(usunięte przez administratora)

Ile ile
@Real Bob

Ile było kłamstw że sobota do wybrania sto procent płatna ile razy oklamali ludzi tak na prawde pracując za (usunięte przez administratora) soboty (usunięte przez administratora) ile razy mnie okłamali po czym na papierze tego nie było szok szczególnie i cała reszta zmiany liderów zmiany c

Grypser

Pozdrawiam fanów ze starej gangsterki elitę łącznie

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 16 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group