Nbl Sport Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Nbl Sport Sp. z o.o.

Iwo

Słyszałem, że Nbl Sport zawarł umowę z polsko-szwajcarskim funduszem inwestycyjnym Nomad Gmbh. Zaangażowanie to daje dużą stabilność finansową oraz otwiera jeszcze większe możliwości modernizacyjne.

pracownik.

Firma fałszywa... Nie polecam nikomu nie szanują ludzi.

Weronika

Jakie benefity zapewnia pracownikom Nbl Sport Sp. z o.o.? Co powiecie o pracy w tym miejscu?

widzę że obecnie pojawiło się ogłoszenie o prAcę nja stanowisko specjalistę ds. zakupów - w sumie bardzo ciekawa oferta jak Bielsko białą ale czy jakaś możliwość kariery istnieje?

Oszukany

Nie płaci za wykonane dla nich usługi. Wygląda na złodziejską firmę

dziki

totalna masakra ludzi uciekają jak z tonącego statku.Nawet murzyni ze wschodniej granicy nie są zainteresowani pracą

monkey888

A o co głównie pytają na rozmowie? Nie wiem .. doświadczenie? znajomość rysunku technicznego? znajomość procesów produkcji? Dostałam dziś telefon na temat rozmowy o pracę i zastanawiam się na co się nastawić.

xxx

Pracowałem w firmie NBL SPORT,wyzysk,szacunek jest tylko wtedy gdy potrzebuja siły roboczej aby dostać pochwały z góry ... i oczywiście premie,co roku to samo zatrudniają ludzi na umowy zlecenie na kilka miesiecy a póżniej dowidzenia ,po co tak robią ? po co szkolić kogoś a póżniej zwalniać ,bezsens i rzenada,zamiast dac ludzią pracę cały rok,przecież nie tylko w sezonie ludzie używaja nart itp cały rok nie myśląć oczywiście tylko o naszym kraju ,co do atmosfery w firmie to ok,zarobki też ale ludzie nastawiają się na pracę stała a nie sezonową to nie zbieranie pieczarek ....,polecam do przystąpienia i sprawdzania starych pracowników którzy odwalają kaszane zwalając wszystko na nowych bo na kogo idzię na młodego ,nowego ,a stary pracownik jeden kryje drugiego ,jak kontrola jakości znajomy kryje znajomego ,ręka reke myje standart ,ogólnie nie polecam ,kto procował ten wie jak jest w tej firmie a szkoda chodz w NOBILE było to samo umowa na 35 lat a po roku zwolnienie ...najlepiej dawać tym nierobą umowę o prace a one tylko na to czekaja aby zajść w ciąże ,macierzyńskie,wychwawcze potem może nastepne dziecko a co tam niech firma utrzymuje jak ma klapki na oczach i tak mądre głowy w firmie...

mago

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej tej pseudofirmy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to że po drugim spotkaniu rekkrutacyjnym mieli zadzwonić następnego dnia. I co i lipa. Jest to kompletny brak szacunku dla pracownika. Dobrze, że nie zadzwonili i przez to pokazali jacy są. zaosczedzili mi czasu bym mógł pracować u takich ludzi co nie mają szacunku do innych, Jest to żenujące! jedyne czego żałuję to straconego czasu i paliwa na nich. Odradzam. ps. jeśli potencjalny pracodawca nie jest skłonny poinformować cię choćby emailowo o wyniku - znaczy że nie jest ciebie wart. pozdrawiam

lol
@mago 01.10.2015 22:22

co ty chłopie dupczysz?:D Zawsze tak jest..."oddzwonimy do Pana" - w domyśle: jeśli nie zadzwonimy, znaczy, że nie przeszedł Pan już pierwszego etapu. Więc nie sraj bo wszędzie tak robią;)

franek

widzę że niektórzy tu trochę przesadzają (usunięte przez administratora) z NBL po części niektóre komentarze zawierają trochę prawdy mianowicie brak organizacji pierwszy rok pracy mała kasa ciężko o podwyżki umowa zlecenie no i 100 tyś majstrów i prezesów druga strona medalu multum ludzi których przychodzi do pracy nie ubliżając nikomu to matoły nie umiejące przykręcić śrubki nie wiem gdzie to było chowane i taki pracownik potem (usunięte przez administratora)na zlecenie i jest traktowany na zasadzie przynieś podaj pozamiataj :) ale powiecie sami a w którym zakładzie pracy tak nie jest wszędzie jest taka sytuacja na rynku pracy ja pracuję już długo w NBL i wiem że są gorsi pracodawcy podsumowując jak bym miał zaczynać od zera start w NBL to odradzam ale że pracuję już tam długo to nie mam źle nie mówię że mam dobrze ale ujdzie od biedy :)

byly

Tak wszyscy powyzej kasa dla prezesow, dyrektorow majstrow itp jest na premie a jak czlowiek zapyta sie o umowe po 8 miesiacach to brak odzewu albo czlowieka zbeda i na koniec podziekuja. Zero poszanowania dla pracownikow. Brak jakich kolwiek mozliwosci na rozwijanie sie chyba ze sie ma z rodziny jakiegos dyrektora albo cos w tym stylu. Odradzam pracy w tym zakladzie.

Jasiu z komorowic

Katastrofa!!!! kasa nawet, ale szału nima. Kierowników, dyrektorów, prezesów pełno a co jeden to głupszy. pośpiech, "wszystko na wczoraj", organizacja pracy - tragedia. Nie polecam

barnej

funkcjonują bo są pralnią pieniędzy przydało by się ich dobrze przetrzepać przez kontrolerów skarbowych

TomEW

Czyli takie same [usunięte przez moderatora] co nbl kompozyty ich druga firma, omijać szerokim łukiem. Dziwie się ze funkcjonują bo jest kierowana przez samych przygłupów, robiących nieumiejętnie wały.

historyczny

poniżej całą prawda o firmie widmo, na pewno chcesz tam pracować ??? proste - 2010-06-10 21:49:36 kto kupuje ten badziew pracowałem na produkcji i widziałem co wysyłają w świat totalne badziewie bojktot syfu dobranoc złoty - 2010-09-30 20:07:25 trzeci świat ssss - 2012-04-18 15:14:33 [usunięte przez moderatora] jakiego świat nie widział... lizanie [usunięte przez moderatora] szefom, przykra atmosfera pracy.. każdy pod każdym dołki kopie. Byle szybko jak najszybciej, jakość wyrobu? a co to jest jakość? KAASA kasa się liczy Wypłaty praktycznie nie zauważalne na koncie 1200-1300 na początek umowa zlecenie calutki czas, a spróbuj się odezwać to wylatujesz.. Tysiąc pięcet prezesów, szefów itp... a normalny pracownik traktowany jest jak tania siła robocza, Niestety Nobile się posypało przez ostatnie lata.. swojski - 2012-06-14 21:28:24j ludzie - przecież ta firma bankrutuje co jakiś czas, zmieni

Zostaw opinię o Nbl Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nbl Sport Sp. z o.o.