Opinie o Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o. w Katowice

Niesmak pozostał Nowy wpis

Ostatnio miałam "przyjemność być"na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku Inżyniera Budowy. Spotkanie było umówione na 16:30, więc 5 minut przed wyznaczonym czasem zapukałam do drzwi siedziby firmy. Wchodząc zobaczyłam dwóch żywo dyskutujących Panów. Po grzecznym przywitaniu, zostałam poproszona o poczekanie NA ZEWNĄTRZ (czyt. na dworze). Pomyślałam - OK i tak jestem przed czasem. Wybiła godzina spotkania, a ja STOJĄC NA DWORZE PRZED DRZWIAMI nie mogłam się już doczekać początku rozmowy. I tak minęła 16:35 - ja nadal czekam przed drzwiami. 16:40. Mija 16:45 - nadal czekam. Spoglądam przez okno, a dwaj Panowie jak gdyby nic nadal prowadzą panel dyskusyjny. Wkurzyłam się (mało powiedziane) i gdy już chciałam pociągnąć za klamkę akurat wyszedł trzeci Pan. Spytałam się czy tu pracuje i po twierdzącej odpowiedzi mu nakreśliłem sytuacje. On zaprosił mnie do środka - dodam tylko, że mijaliśmy tych samych 2 Panów pogrążonych w dyskusji ale żaden nawet na mnie nie zerknął (jeden z nich był moim rekruterem). Po dłuższej chwili spojrzałam na zegarek - 17:00. CZEKAŁAM 30 MINUT NA ROZMOWĘ, A PAN KIEROWNIK PRZEZ CAŁY TEN CZAS NAWET NIE RACZYŁ SIĘ DO MNIE POFATYGOWAĆ. Przeprosić, porozmawiać, wyjaśnić, cokolwiek... - przez cały czas był pogrążony w rozmowie traktując mnie jak powietrze. W końcu zdecydowałam przestać marnować swój czas i wyjść. Na żadnej rozmowie nikt mi nie okazał tak dużego braku szacunku, kultury i obejścia. Cieszę się, że podejście pracodawcy wyszło już "na tym etapie" i nie musiałam dalej tracić czasu. Tych 30 minut i wydanych pięniędzy na paliwo nikt mi nie wynagrodzi, ale mam nadzieje, że moje nieprzyjemne doświadczenie da do myślenia przyszłym kandydatom.

Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać pod kątem specyfiki współpracy. Czy pracodawca oferuje dodatkowe benefity? Dziękuje za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o.
  • Sokolska 78-80
    40-087 Katowice

Inwestycje CL Operacja Sp. z o.o.