SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Bielsko-Biała

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.
3 58

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Luidzi

Słyszałem , że firma ma opinię dobrego pracodawcy, może ktoś podpowie czy potrzebujecie pracowników?

Jak dziś wygląda sytuacja SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Bielsko-Biała i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Obserwator

Ja tu widzę magię. Z 2016 roku zniknęło kilka do kilkunastu opinii odnośnie pracodawcy. Oczywiście wszystkie te które były nieprzychylne. A od 2017 roku aktywnie działa tutaj pracownik firmy, czyżby usilne ocieplanie wizerunku?

Haft

Jak wygląda praca spawacza ? Idzie zarobić, mig/mag z tig

Ramzes
@Haft 22.02.2018 22:01

Praca od poniedziałku do piątku od 7-15. Jedna zmiana. Zarobki chyba jak wszędzie.

Marcus

Kiedyś pracowałem w tej firmie . Nie wspominam ich dobrze (usunięte przez administratora) Plotkarze i samolubny

Jak wyglada praca na produkcji? I czy potrzebują pneumatykow?

Agnieszka

@Jjjj nie zawsze to musi być oznaka chętnych. Może być tak, że firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne po prostu nie zdjęła ogłoszenia, mimo zatrudnionego już pracownika, albo nadal ma duże zapotrzebowanie na takim stanowisku i wcale nie szukała jednej osoby.

Jjjj

Jak sie maja tigowcy u was ogloszenie jest od pol roku brak chetnych

Agnieszka

@DZ a czy pracownicy kibicują swojej Pani prezes i wysyłają smsy, żeby wygrała? Czy z tego powodu jest w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. jakieś poruszenie i ekscytacja wśród Was? Na pewno miło słyszeć, że nasz pracodawca jest tak doceniany, prawda?

DZ

Jest tam na pewno, wystarczy wysłać SMS o treści BD. 4 na numer 72355.

DZ

Pani Prezes Anna Szczęśniak została nominowana w plebiscycie Dziennika Zachodniego "Osobowość Roku 2017" w kategorii Biznes: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-bielsko-biala-wyniki,12821940/ Gratulacje!

Agnieszka

@Pracownik niby naturalne, ale może ktoś jest obojętny na takie wyróżnienia, dlatego dopytałam. Czy w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. świętuje się jakoś wspólnie hucznie takie nagrody? Macie wtedy jakieś integracje?

Agnieszka

Na początku miesiąca miał miejsce meeting, który miał na celu upamiętnienie dokonań i zasług gen. Tadeusza Kościuszki. Podczas niego uhonorowano „Pierścieniem Patrioty” osoby zasłużone na rzecz bezpieczeństwa Ojczyzny m.in. Panią Prezes SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. Annę Szczęśniak. Czy pracownicy czują się dumni, że ich pracodawca zostaje wyróżniony w tak ważnym dla ojczyzny wydarzeniu?

@Agnieszka 21.11.2017 13:56

Tak, produkujemy pojazdy, które chronią i ratują życie ludzi. To naturalne, że miło nam, gdy nasza firma zostaje za to doceniona.

karo9113

Hej, jak wygląda praca na st. specjalisty ds administracji ? Rozumiem, że to jakaś recepcjo sekretariat ? przede wszystkim jaka stawka i czy jest w ogóle jakis socjal ? jak atmosfera?

Agnieszka

@Gość a na jakim stanowisku pracowałeś? Myślisz, że na wszystkich stanowiskach w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne jest taka sytuacja? Bo właśnie szukają na stanowiska takiej jak: Specjalista ds. administracyjnych, Koordynator ds. technicznych, Kontroler jakości (http://www.gowork.pl/praca/szczesniak-pojazdy-specjalne-sp-z-o.o.;pr).

Witam! Jak wyglada praca na stanowisku mechanik - pneumatyk. Czy potrzebują na te stanowiska pracowników? Jaka stawka na początek?

Agnieszka

@tak ! jak to zmuszanie do urlopu? Z jakiego powodu takie sytuacje występują w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Czy ktoś też miał takie sytuacje?

Agnieszka

@ten tam, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy, atmosfery? Chętnie poznamy Twoją opinię.

denis

Wiec nie mas zumowy skoro tam pracujesz? Jakie stawki?

pewny gość z produkcji

najlepsza robota jaką miałem w Pl. Kierownik jest ok jest poprostu specyficzny trzeba sie przyzwyczaic. ja robie co mi każa nie wnikam (usunięte przez administratora)takie podejscie jest najlepsze 8h i do domu a robota nie nalezy do jakis mega ciezkich.

Beskidzki Słoik

Ostatnio pojawia się sporo ogłoszeń o rekrutacji w firmie (usunięte przez administratora)na różne stanowiska. Czy może to oznaczać, że sytuacja firmy się poprawia i zwiększają załogę? Jak to obecnie wygląda z zatrudnieniem inżynierów/konstruktorów? Z góry dzięki za odpowiedź.

Klej

Witam Państwa, proszę o informację jak wygląda praca w biurze technicznym w tej firmie, obawiam się niewypłacalności spółki w razie wpadki. Czy mogą Państwo naświetlić ewentualnie jak to wygląda?

Wojskowy

Kontrakt jest powiedziałbym w stanie spoczynku.

Maćko

No chyba lipa! Nastroje nie są zbyt ciekawe.

strażak

Witajcie ja znam firmę PS.S.... jako sprzedawce danego produktu nie mogę nic złego powiedzieć na temat wykonania i na temat dotrzymania danego słowa pomimo ze auto było odbierane i wykonywane w czasie pewnych opinii jakie sie pojawiają na forum i w mediach. Osoby które tam pracują naprawdę się angarzuja w to co robią a czytając wpis "lopez" wydaje mi się ze jest wyssany z palca i nigdy nie był w tej firmie.Pozdrawiam i nie zniechęcajcie się bo to naprawdę rzetelna firma.

strażak

Czy wiadomo co z zamówieniami,które są w trakcie realizacji?

Nickname

Nie polecam!

Strażak

Witam, Ja natomiast mam pytanie odnośnie kadry konstruktorów i technologów, bo zapewne taka tam istnieje, a nie widziałem(czytając powyższe komentarze) żeby na ich temat była jakaś opinia. Jakie warunki firma daje właśnie konstruktorą i technologą jaka jest ich praca i czy może ktoś coś powiedzieć na jakim poziomie są ich zarobki. Pytam ponieważ długo się już zastanawiam nad podjęciem pracy w tej firmie jako inż. Z góry dziękuję za pomoc.

BartoszK

A ja mogę powiedzieć tylko dobre słowo. Firma dała mi wiele co dziś procentuje. Przede wszystkim nauczyła mnie samodzielności i radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Pracowałem tam jako "gówniarz" po studiach i wiele firmie zawdzięczam. Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć dostałem szkołę życia. Firma pozwala na koształtowanie charakteru, a przede wszystkim rozwija. Zgadzam się co do warunków socjalnych bo za czasów gdy pracowałem naprawdę było OK.

ktos

pracowalem tam prawie 3 lata i sam niewiem dlaeczego tak dlugo, potwierdzam wszystkie negatywne opinie, a tym pozytywnym to zaprzeczam(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.