SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Bielsko-Biała

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Marian

Radze omijac szerokim lukiem. Ludzie tam pracuja tylko bo musza kazdy kto znajdzie inna prace ucieka w pospiechu ☺️ wykanczalnia

Agnieszka

@Waldus opinie nie znikają. Usuwane są opinie, które łamią regulamin forum lub polskie prawo. Odsyłam do niego: https://www.gowork.pl/regulamin @MBB_BBM z Twojej wypowiedzi wynika, że nie odpowiada Ci atmosfera, ale zarobki owszem. Nie dla wszystkich ważna jest atmosfera, zatem myślisz, że nowego pracownika może usatysfakcjonować pensja w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne?

MBB_BBM
@Agnieszka 29.08.2018 13:50

Agnieszki, pensja jest cytując wieszcza "szału nie ma". Szczególnie jak mówimy o premiach, dodatkach czy świadczeniach podstawowych. Mówisz że nie dla wszystkich atmosfera jest ważna . Nie zgadzam się z tobą . Tylko ktoś na kim ciąża kredyty i tzw. mus będzie znosił atmosferę "wojny podjazdowej" węszenie spisku kontrolowanie na każdym kroku i bzdurne rozporzadzenia. Jakoś ciekawa jest rotacja pracowników .

MBB_BBM

Czytam te wypowiedzi i śmiać mi się chce. Ocieplanie wizerunku to jedno ale usilne przekonywanie że firma jest wspaniała to już przesada. Jeśli ktoś lubi plotki, wojny podjazdowe na "managerskich stanowiskach", wszechwiedzącą Panią Prezes to firma w sam raz dla niego. Zarobki zarobkami a atmosfera pracy to drugie. Polecam każdemu jako trening "ścieżki zawodowej".

Obserwator

Ja tu widzę magię. Z 2016 roku zniknęło kilka do kilkunastu opinii odnośnie pracodawcy. Oczywiście wszystkie te które były nieprzychylne. A od 2017 roku aktywnie działa tutaj pracownik firmy, czyżby usilne ocieplanie wizerunku?

Waldus
@Obserwator 22.03.2018 17:53

dokladnie wszystkie zle opinie w magiczny sposob znikaja :D :D Wspaniale forum

Agnieszka

@Obserwator o jakiego pracownika firmy Ci chodzi? Bo jeżeli masz na myśli mnie to nie jestem pracownikiem firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne tylko moderatorem forum gowork.pl i nie mam związku z firmą. A zniknąć mogły z forum tylko wpisy łamiące regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

Waldi

Rozumiem, że żal za utracona pracą w dobrej firmie ciągnie do firmy? Trzeba doceniać jak jest czas!!

Klej

Witam Państwa, proszę o informację jak wygląda praca w biurze technicznym w tej firmie, obawiam się niewypłacalności spółki w razie wpadki. Czy mogą Państwo naświetlić ewentualnie jak to wygląda?

Robert z Żywca
@Klej 16.04.2015 12:42

Do (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Może nie tyle zabroniona co trudno jest ująć jedną kwotą. Każdy ma inne warunki przy ustalaniu!!

Jerzy

Wysokość zarobków to ustala się na rozmowie!!

@Jerzy 03.07.2018 10:54

Rozumiem że na forum taka informacja jest zabroniona?

Zainteresowany

Witam. Ile dostanie Ślusarz z doświadczeniem na początku w tej firmie? Ogólnie jak atmosfera w firmie, jakie podejście kierowników i dyrekcji do pracownika?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Luidzi

Słyszałem , że firma ma opinię dobrego pracodawcy, może ktoś podpowie czy potrzebujecie pracowników?

Jak dziś wygląda sytuacja SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Bielsko-Biała i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Haft

Jak wygląda praca spawacza ? Idzie zarobić, mig/mag z tig

Ramzes
@Haft 22.02.2018 22:01

Praca od poniedziałku do piątku od 7-15. Jedna zmiana. Zarobki chyba jak wszędzie.

Marcus

Kiedyś pracowałem w tej firmie . Nie wspominam ich dobrze (usunięte przez administratora) Plotkarze i samolubny

Jak wyglada praca na produkcji? I czy potrzebują pneumatykow?

Agnieszka

@Jjjj nie zawsze to musi być oznaka chętnych. Może być tak, że firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne po prostu nie zdjęła ogłoszenia, mimo zatrudnionego już pracownika, albo nadal ma duże zapotrzebowanie na takim stanowisku i wcale nie szukała jednej osoby.

Jjjj

Jak sie maja tigowcy u was ogloszenie jest od pol roku brak chetnych

Agnieszka

@DZ a czy pracownicy kibicują swojej Pani prezes i wysyłają smsy, żeby wygrała? Czy z tego powodu jest w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. jakieś poruszenie i ekscytacja wśród Was? Na pewno miło słyszeć, że nasz pracodawca jest tak doceniany, prawda?

DZ

Jest tam na pewno, wystarczy wysłać SMS o treści BD. 4 na numer 72355.

DZ

Pani Prezes Anna Szczęśniak została nominowana w plebiscycie Dziennika Zachodniego "Osobowość Roku 2017" w kategorii Biznes: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-bielsko-biala-wyniki,12821940/ Gratulacje!

Agnieszka

@Pracownik niby naturalne, ale może ktoś jest obojętny na takie wyróżnienia, dlatego dopytałam. Czy w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. świętuje się jakoś wspólnie hucznie takie nagrody? Macie wtedy jakieś integracje?

Agnieszka

Na początku miesiąca miał miejsce meeting, który miał na celu upamiętnienie dokonań i zasług gen. Tadeusza Kościuszki. Podczas niego uhonorowano „Pierścieniem Patrioty” osoby zasłużone na rzecz bezpieczeństwa Ojczyzny m.in. Panią Prezes SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. Annę Szczęśniak. Czy pracownicy czują się dumni, że ich pracodawca zostaje wyróżniony w tak ważnym dla ojczyzny wydarzeniu?

@Agnieszka 21.11.2017 13:56

Tak, produkujemy pojazdy, które chronią i ratują życie ludzi. To naturalne, że miło nam, gdy nasza firma zostaje za to doceniona.

karo9113

Hej, jak wygląda praca na st. specjalisty ds administracji ? Rozumiem, że to jakaś recepcjo sekretariat ? przede wszystkim jaka stawka i czy jest w ogóle jakis socjal ? jak atmosfera?

Agnieszka

@Gość a na jakim stanowisku pracowałeś? Myślisz, że na wszystkich stanowiskach w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne jest taka sytuacja? Bo właśnie szukają na stanowiska takiej jak: Specjalista ds. administracyjnych, Koordynator ds. technicznych, Kontroler jakości (http://www.gowork.pl/praca/szczesniak-pojazdy-specjalne-sp-z-o.o.;pr).

Witam! Jak wyglada praca na stanowisku mechanik - pneumatyk. Czy potrzebują na te stanowiska pracowników? Jaka stawka na początek?

Agnieszka

@tak ! jak to zmuszanie do urlopu? Z jakiego powodu takie sytuacje występują w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Czy ktoś też miał takie sytuacje?

Agnieszka

@ten tam, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy, atmosfery? Chętnie poznamy Twoją opinię.

denis

Wiec nie mas zumowy skoro tam pracujesz? Jakie stawki?

pewny gość z produkcji

najlepsza robota jaką miałem w Pl. Kierownik jest ok jest poprostu specyficzny trzeba sie przyzwyczaic. ja robie co mi każa nie wnikam (usunięte przez administratora)takie podejscie jest najlepsze 8h i do domu a robota nie nalezy do jakis mega ciezkich.

Zostaw opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.