SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Agnieszka

Na początku miesiąca miał miejsce meeting, który miał na celu upamiętnienie dokonań i zasług gen. Tadeusza Kościuszki. Podczas niego uhonorowano „Pierścieniem Patrioty” osoby zasłużone na rzecz bezpieczeństwa Ojczyzny m.in. Panią Prezes SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. Annę Szczęśniak. Czy pracownicy czują się dumni, że ich pracodawca zostaje wyróżniony w tak ważnym dla ojczyzny wydarzeniu?

karo9113

Hej, jak wygląda praca na st. specjalisty ds administracji ? Rozumiem, że to jakaś recepcjo sekretariat ? przede wszystkim jaka stawka i czy jest w ogóle jakis socjal ? jak atmosfera?

Agnieszka

@Gość a na jakim stanowisku pracowałeś? Myślisz, że na wszystkich stanowiskach w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne jest taka sytuacja? Bo właśnie szukają na stanowiska takiej jak: Specjalista ds. administracyjnych, Koordynator ds. technicznych, Kontroler jakości (http://www.gowork.pl/praca/szczesniak-pojazdy-specjalne-sp-z-o.o.;pr).

Witam! Jak wyglada praca na stanowisku mechanik - pneumatyk. Czy potrzebują na te stanowiska pracowników? Jaka stawka na początek?

Agnieszka

@tak ! jak to zmuszanie do urlopu? Z jakiego powodu takie sytuacje występują w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Czy ktoś też miał takie sytuacje?

Agnieszka

@ten tam, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy, atmosfery? Chętnie poznamy Twoją opinię.

denis

Wiec nie mas zumowy skoro tam pracujesz? Jakie stawki?

pewny gość z produkcji

najlepsza robota jaką miałem w Pl. Kierownik jest ok jest poprostu specyficzny trzeba sie przyzwyczaic. ja robie co mi każa nie wnikam (usunięte przez administratora)takie podejscie jest najlepsze 8h i do domu a robota nie nalezy do jakis mega ciezkich.

Beskidzki Słoik

Ostatnio pojawia się sporo ogłoszeń o rekrutacji w firmie (usunięte przez administratora)na różne stanowiska. Czy może to oznaczać, że sytuacja firmy się poprawia i zwiększają załogę? Jak to obecnie wygląda z zatrudnieniem inżynierów/konstruktorów? Z góry dzięki za odpowiedź.

Klej

Witam Państwa, proszę o informację jak wygląda praca w biurze technicznym w tej firmie, obawiam się niewypłacalności spółki w razie wpadki. Czy mogą Państwo naświetlić ewentualnie jak to wygląda?

Wojskowy

Kontrakt jest powiedziałbym w stanie spoczynku.

Maćko

No chyba lipa! Nastroje nie są zbyt ciekawe.

strażak

Witajcie ja znam firmę PS.S.... jako sprzedawce danego produktu nie mogę nic złego powiedzieć na temat wykonania i na temat dotrzymania danego słowa pomimo ze auto było odbierane i wykonywane w czasie pewnych opinii jakie sie pojawiają na forum i w mediach. Osoby które tam pracują naprawdę się angarzuja w to co robią a czytając wpis "lopez" wydaje mi się ze jest wyssany z palca i nigdy nie był w tej firmie.Pozdrawiam i nie zniechęcajcie się bo to naprawdę rzetelna firma.

strażak

Czy wiadomo co z zamówieniami,które są w trakcie realizacji?

Nickname

Nie polecam!

Strażak

Witam, Ja natomiast mam pytanie odnośnie kadry konstruktorów i technologów, bo zapewne taka tam istnieje, a nie widziałem(czytając powyższe komentarze) żeby na ich temat była jakaś opinia. Jakie warunki firma daje właśnie konstruktorą i technologą jaka jest ich praca i czy może ktoś coś powiedzieć na jakim poziomie są ich zarobki. Pytam ponieważ długo się już zastanawiam nad podjęciem pracy w tej firmie jako inż. Z góry dziękuję za pomoc.

BartoszK

A ja mogę powiedzieć tylko dobre słowo. Firma dała mi wiele co dziś procentuje. Przede wszystkim nauczyła mnie samodzielności i radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Pracowałem tam jako "gówniarz" po studiach i wiele firmie zawdzięczam. Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć dostałem szkołę życia. Firma pozwala na koształtowanie charakteru, a przede wszystkim rozwija. Zgadzam się co do warunków socjalnych bo za czasów gdy pracowałem naprawdę było OK.

ktos

pracowalem tam prawie 3 lata i sam niewiem dlaeczego tak dlugo, potwierdzam wszystkie negatywne opinie, a tym pozytywnym to zaprzeczam(usunięte przez administratora)

Qb

Pracowałem w tej firmie Rok, a moze troszkę dłużej. Bardzo fajna atmosfera,(usunięte przez administratora). Pod względem socjalnym super. Szefostwo syrowe, wymagające ale sprawiedliwe.

Zostaw opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.