SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Były

Nerwówka ale chyba każdy wie na co się pisze. Po pierwsze WISS i Szczęśniak to dwie różne firmy. Ciągle wszyscy mylili gdzie robię. Cześć załogi to lata pracują i się przyzwyczaili - nowi to zależy. Nie jest to linia montażowa fiata, akordu tutaj nie masz. Ja poszedłem dalej po 3m ale teraz brachol pracuje i po poprzedniej robocie mówi, że wakacje.

Czy pensja w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Operator, ich ogłoszenie jest 14 września na Aplikuj.pl.

Ktoś*

Podstawa +premia (nowi pracownicy bardzo mała podstawa +większą premia) Ogólnie nie polecam!! Omijać tą firmę z daleka.

Nowy pracownik
@Ktoś*

Nie wiem o jakiej firmie piszesz ale na pewno nie o tej. Niedawno nawiązałem współpracę z firmą SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne wynagrodzenie na umowie o pracę w wysokości jakiej oczekiwałem + premia uznaniowa (proporcje zdecydowanie na odwrót niż te co podajesz). Na chwilę obecną jestem zadowolony.Polecam.

Ktoś*
@Nowy pracownik

Na początku zawsze jest pięknie ładnie..

Renata
@Nowy pracownik

No to sprostowałeś :D Może oczekiwałeś małej, to dostałeś taką jak oczekiwałeś :) Pisz kwotami, to będzie wiadomo, czy jesteś wiarygodny.

Ktoś_2
@Ktoś*

Na początku zawsze jest pięknie i fajnie dopóki nie okaże się, że Twoje CV to jedna wielka ściema :) Ja już pierwszego dnia widzę, kto ściemniasz ale widać firma potrzebuje więcej czasu na weryfikację leszczy :)

Erka
@Ktoś_2

Ty się patrz na siebie i swoją robotę a nie na innych co cię to obchodzi

Mati

Praca fajna - dużo ludzi pracuje latami i ciężko się wbić. Dyrektor lekki furiat, ale do przeżycia. Firma umowy nie przedłużyła, byłem w WISSie jeszcze później ale tam to porażka i sam podziękowałem. Jak ktoś się odnajdzie to fajna, ciekawa robota

Love me pen der

Pracuje tam jeszcze "pokorne dziecko" ?

Edyta
@Love me pen der

"pokorne dziecko" ? aż jestem ciekawa kto i za co dostał taki przydomek :)

Lala
@Edyta

Administracja czy produkcja? ????????????

Ślusarz

Pozytywna

Byłem pełny obaw czytają pomyje które się tutaj wylewają na firmę... Coś mi jednak mówiło aby samemu sprubować rozgryźć temat a w efekcie się udało . Rozmowa około 40 minut wpierw kadrowa później kierownik produkcji, test wiedzy ogólnej no i zaproszenie na próbę. Praca inna niż wszystkie, mocno zadaniowa regulowana przez rytm dnia. Na przerwę zegar dzwoni, wiadomo, ze przerwa się zaczyna. Na prace zegar dzwoni wiem ze to ten moment żeby wrócić do pracy. Stawka która mnie satysfakcjonuje, mój brygadzista pomocny wprowadził w temat i dal wszystko co potrzebne było mi do pracy. I nie nie bawię się teraz telefonem na produkcji, mam dzisiaj wolne które dostałem od reki i bez problemu.

Witam. Ile na start może dostać u was pracownik z doswiadczeniem na stanowisku slusarza?

Slawo

Byłem na rozmowie która byla prowadzona w milej atmosferze. Niestety nie dostałem pracy. Może dlatego że firma szukała pracownika na stanowisko elektryka bo pytania które były mi zadawane były ściśle zwiazane z elektryką a zaden ze mnie elektryk.Szkoda bardzo żałuję. Lubię pracę przy samochodach, myślę że była by to bardzo przyjemna praca jak dla mnie. Wiem że jak się robi coś co się lubi to robi sie to dobrze i sprawia to przyjemność. Szkoda ze sie nie udało. Pozdrawiam osoby które prowadziły ze mną rozmowę.

Aktualność
Kolejne holowniki SZCZĘŚNIAKa w Państwowej Straży Pożarnej

Szczęśniak Pojazdy Specjalne wykonała kolejne wymagające zamówienia dla Państwowej Straży Pożarnej  (PSP) tym razem na ciężkie pojazdy ratownictwa technicznego wyposażonego w rotator.

Ciężkie choć, nie ze względu na swoją 36 tonową masę własną pojazdy ratownictwa technicznego wykorzystywane są do usuwania skutków katastrof drogowych a potocznie stosowana nazwa rotator odnosi się do dźwigu zamontowanego wzdłuż osi pojazdu. Obecna dostawa przełoży się na liczbę 14 pojazdów w szeregach PSP i znacząco zwiększy możliwości straży w ratownictwie drogowym.

Najbardziej widocznym elementem pojazdu dźwig teleskopowy, który przy wysuwie 11,8 m i kącie 60[sup]0[/sup] może operować ładunkiem o masie do 55 000 kg. Ażeby móc sprostać zadaniu w bieżącym roku 5 osób z załogi uzyskało uprawienia UDT do obsługi urządzeń dozorowych z czego najmłodsza miała 25 lat, a najstarsza 51 lat.

Mimo, że podobną realizację firma zrealizowała w 2019 to obecna był dużo bardziej skomplikowane ze względu na czasy pandemiczne. Podwozie produkowane we Francji, wyciągarki w Szwecji, dźwig w Stanach Zjednoczonych, elementy holownicze Wielka Brytania a elementy elektroniczne z Tajwanu, elementy techniki holowniczej z Niemiec a koordynacja była jednym z wyzwań stojącym przed załogą firmy aż do kolejnego przełomowego momentu w realizacji projektu jakim był rozładunek prawie 20 tonowego dźwigu wyprodukowanego w stanach zjednoczonych u umieszczeniu go na podwoziu 8x4.

Kolejnym elementem było zaprojektowanie rozwiązania umożliwiającego przeniesienie katalizatora standardowo umieszczonego na ramie głównej pojazdu do górnej części zabudowy ażeby uniknąć kolizji z nogami stabilizującymi pojazd. Coś co w starszych pojazdach nie byłoby wyzwaniem to w podwoziach silnikiem EURO-6 jest już zadaniem, którego żadne serwis ASO nie był wstanie się podjąć. Zadaniem tym zajmował zespół Tomasza, inżyniera z 11 letnim doświadczeniem w firmie.

Młodszym konstruktorom w firmie również trafiło się zadaniem polegające na projekcie bocznych zabudów sprzętowych przeznaczonych do pomieszczenia ogromnej liczby wyposażenia dostarczanego razem z pojazdami. Zabudowy ze względu na masę własną zostały w całości wykonane z aluminium. Sporym wyzwaniem była koordynacja prac projektowych głównych podzespołów oraz prac związanych z ich wykończeniem. Wspomniane zabudowy wymagały oblachowania, wykonania osłon, mocowań sprzętowych, klap oraz wielu innych elementów. Dzięki Anecie – młodszemu konstruktorowi,  specjaliście od prac wykończeniowych, również i to zadanie udało się z powodzeniem zakończyć

Zwieńczeniem projektu było uzyskanie świadectwa dopuszczenia CNBOP-PIB podczas których pojazd był badany pod kątem stateczności, mobilności czy bezpieczeństwa użytkowania. To ostatnie to jednakże była formalność bowiem wiele godzin testów zakładowych oraz bardzo restrykcyjne badania UDT udowodniły bezpieczeństwo oraz osiągniecie założonych celów.

Realizacja projektu trwała od 4 marca 2021 do 30 października 2021 i była możliwa dzięki dużemu zaangażowaniu wszystkich działów w firmie. Wygranie przetargu to zasługa działu zamówień publicznych id działu zakupów, koordynacja działu technicznego, projekt konstrukcyjny działu technicznego oraz udział kilkudziesięciu osób z działu produkcji, którzy wygrywany przetarg, projekt konstrukcyjny zamienili w materialne dzieło a strażacy otrzymali pojazdy, które będą nieść pomoc przez wiele lat.
Przemek

Robota OK / pensja dobra

Krzyś

jest OK

Mtymek

Witam ,proszę o informacje na temat stawki w tej firmie dla mechanika ? Mam papier poświadczający pracę za granicą na podobnym stanowisku z dużymi maszynami oraz duże umiejętności jako mechanik na jaki zarobek mogę liczyć w tej firmie ?

@Mtymek

Witam, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z działem kadr pod adresem: kadry@psszczesniak.pl, tam Pan uzyska wszelkie niezbędne informacje. Zapraszamy również do przesłania swojego CV w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam.

Aktualność
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. wyróżniony Złotym Certyfikatem Jakości

Podczas XXIX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO 2021, SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. został wyróżniony „Złotym Certyfikatem Jakości”.

Przyznawany jest on przez Centrum Certyfikacji Jakości, jednostki funkcjonującej w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego.
Certyfikat, naszej firmie został przyznany w zakresie: kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Rzeczypospolitej Polskiej.

To kolejne w ostatnim okresie wyróżnienie dla SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o., odpowiedzialnego partnera w biznesie, którego priorytetem jest realizowanie zadań na rzecz bezpieczeństwa państwa.
Nasza firma od początku stawia na własne innowacyjne projekty, a przyznany certyfikat jest potwierdzeniem jakości produkowanych i dostarczanych przez nas pojazdów na rzecz bezpieczeństwa państwa.
Były Wiss

Odszedłem od wawrzaszka Polecam wszystkim tutaj trafić eszystko tutaj jest czego nie było w poprzedniej firmie

Olo

Ciekawe czy te osoby co polecają ten zakład to są podstawieni ludzie. Byłem na rozmowie w tej firmie. Jak powiedzieli wybrali 3 osoby na rozmowę. Po zakończeniu obiecali dać znać niezależnie od decyzji i do dziś cisza. Zarobki dobre ale ile to jest 3000 czy 6000zł

@Olo

Witam serdecznie, po zakończonym procesie rekrutacji przesyłamy informację o wyniku. Jeśli z Panem jeszcze nikt się nie skontaktował to oznacza, że rekrutacja jest jeszcze w toku. Ze względu na sezon urlopowy proces rekrutacji ulega wydłużeniu - za co bardzo przepraszamy, nie do końca też mamy na to wpływ. Zachęcam do kontaktu z działem kadr (kadry@psszczesniak.pl) w celu omówienia wątpliwości jakie się pojawiły. Pozdrawiam!

Haha
@Olo

Nie wierzę, ze Ci nie podali zarobków - mi podali ile za okres próbny - ile po podpisaniu umowy na pierwszy rok i ile po roku pracy. Jeśli zostawiałeś mega słabe wrażenie, to może uznano, szkoda energii na próbę kontaktu. Ja uważam - fajnie, że zaproszono trzy osoby a nie zrobili spędu 10 osób i siedzisz jak w przychodni czekając z numerkiem.

Pozytyw to na tle Bielska rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w "przyjemnych" warunkach i naprawdę w kulturalny sposób. Minus to stosunkowo uboga lista benefitów pracowniczych i bardzo ogólnikowa rozmowa odnośnie zakresu pracy. W tym zakresie podobno jest to bardziej dopasowane do osoby i jej możliwości. Pani stwierdziła, że nie biorą żadnych "skoczków" co zmieniają pracę co 12 miesięcy no i kazali ręcznie wypisać kwestionariusz (niezależnie do przesłanego CV) plus napisać krótki tekst . Sic (!) podobno to cecha naszych czasów, że przychodzą ludzie (analfabeci), co nie potrafią NIC napisać, co dałoby się odczytać lub nawet nie zainteresowali się czym firma się zajmuje :) Ja akurat finalnie miejsca pracy nie zmieniłam, ale sam proces oceniam pozytywnie na tle zakładów odwiedzanych.

Kris

Polecam. Mega jak się widzi w TV pojazd, który się budowało. Brak monotonii, plany realne, duży zapierdziel 2p roku. Minus to brak akordu, czasem by się przydał. Nadgodziny tylko w ostatnim kwartale. Jedna zmiana, parking jest, szatnia i łazienki OK.

Dużo pracy pieniążki dobre atmosfera w pracy zależna od działu

Ali

firma spoko płacą dobrze klimat w robocie spoko

Piotrek

Witam!!! Czy w tej zacnej firmie znajdzie się praca dla stolarza z dużym doświadczeniem i starzem ??? Jeżeli tak to na jakim stanowisku mógłbym się odnaleźć.??? Dzięki I pozdrawiam!!!!

@Piotrek

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Bardzo proszę o przesłanie swojego CV na adres: kadry@psszczesniak.pl w celu umówienia się na rozmowę rekrutacyjną. Podczas rozmowy zdecydujemy na jakim stanowisku czuł by się Pan odpowiednio. Pozdrawiam

Piotrek

Witam. Czy w tej zacnej firmie jest jakieś zajęcie dla gościa który ma duże doświadczenie w stolarstwie??? Dzięki I pozdrawiam...!!!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ETAPY REKRUTACJI • SELEKCJA Na tym etapie gromadzimy Wasze dokumenty aplikacyjne i dokonujemy ich oceny. • ROZMOWA TELEFONICZNA Po ocenie przesłanych dokumentów aplikacyjnych z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie w celu zebrania dodatkowych informacji oraz poznania Waszych oczekiwań. • SPOTKANIA REKRUTACYJNE Do etapu rozmów z pracownikiem działu HR, a także bezpośrednim przełożonym zapraszani są kandydaci, którzy zostali pozytywnie ocenieni. • OFERTA PRACY Wybranej osobie składamy ofertę pracy, przekazujemy informacje i dokumenty niezbędne do zatrudnienia. Długość oczekiwania na decyzję w sprawie zatrudnienia uzależniona jest min. od ilości kandydatów na dane stanowisko pracy. Im więcej kandydatów spełniających wymagania określone w ogłoszeniu tym proces rekrutacji dłuższy.

Pp
@SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Dzień dobry mam pytanie czy w okolicach września będą przyjęcia do pracy jako monter lub operator maszyn? Pozdrawiam.

@Pp

Witam Serdecznie, na chwilę obecną nie mamy otwartej rekrutacji na powyższe stanowiska pracy, jednak zachęcam do przesłania swojego CV na adres kadry@psszczesniak.pl z dopiskiem " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji". W razie pojawienia się zapotrzebowania z naszej strony skontaktujemy się. Pozdrawiam

Pp
@SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Dzień dobry dziękuje za odpowiedź w najbliższym czasie złożę CV do państwa firmy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 38 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.