SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Daro

Witam , na jakie zarobki można liczyć na produkcji ,montażu , lub spawalni

Jaka atmosfera panuje w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Są ogłoszenia na Aplikuj.pl z 14 września. Czy jest rotacja?

XXX

Nie ma rotacji, raczej ciągle przyjmują

Sylwia
@XXX

Czyli firma rośnie w siłe w sumie, skoro potrzebują ciągle nowych pracowników? Wiesz moze na jakie stanowiska sa te ciągłe przyjęcia? Mnie by interesowała praca asystentki, wiesz może coś o tym miejscu pracy? ;)

Mariola

Szkoda mówić… firma działa jak na wariackich papierach. Non stop pojawiają się ogłoszenia ze szukają pracowników. Asystentka biurowa to tak naprawdę sekretarka która ma obowiązki zaczynajac od robienia śniadań prezesowi po FV. Kiepska kasa. Kiepska atmosfera i Pani Prezes poprawiająca każdemu rękę na przywitanie i pożegnanie… nie polecam nikomu pracować w takiej atmosferze.

@Mariola

Dzień dobry, Pani Mariolo określiła Pani swój profil jako „kandydat”, zatem można przypuszczać, że jako kandydatka do pracy posiada Pani raczej ograniczoną wiedzę o firmie. Przykro nam, że Pani wrażenia są niekorzystne. Asystent lub asystentka jest stanowiskiem ukierunkowanym na wspomaganie pracy przełożonego, a konkretne zadania zależą od działu lub firmy, w której jest wykonywana praca. Zatem zakres przydzielanych zadań może być różny. Odnośnie podawania ręki jest to rodzaj kulturalnego powitania lub pożegnania. Niestety, obecnie, w dobie powszechnej informatyzacji, kontakty międzyludzkie zaczynają ograniczać się do kontaktów poprzez maile, komunikatory i media społecznościowe.

@Mariola

Tak tylko z ciekawości, co jest złego w podawaniu ręki pracownikowi przez zarząd?

Sylwia

Też mnie to bardzo zdziwiło :P Mogę wiedzieć, jak tobie się pracuje w firmie? :) Polecasz pracę, warto aplikować? Chodzi mi o produkcję. Podobno przyjęcia są bardzo często, może orientujesz się czy aktualnie nie potrzebują dodatkowych rak do pracy?

Łukasz

Witam powiem krótko pracowałem w tej firmie nieco krótko ponieważ miałem nawrót choroby.Co do zarządu jaki na mnie wywarl oraz kierownictwo byli bardzo pomocni i bezproblemowo,trzeba nazwać rzeczy po imieniu do pracy przychodzi się pracować i spełniać wymogi jakich żąda pracodawca ,przepisy BHP i higiena pracy jak pracowałem bez zarzutów,praca lekka ale w skupieniu i Polecam tego Pracodawce ... Zarobki były dobre.

@Łukasz

Pracowałeś krótko to znaczy ile? Kilka miesięcy? Na jakiej byłeś umowie jeśli można wiedzieć. Ciekawy jestem jaką oferują po okresie próbnym.

Ślusarz

Pozytywna

Byłem pełny obaw czytają pomyje które się tutaj wylewają na firmę... Coś mi jednak mówiło aby samemu sprubować rozgryźć temat a w efekcie się udało . Rozmowa około 40 minut wpierw kadrowa później kierownik produkcji, test wiedzy ogólnej no i zaproszenie na próbę. Praca inna niż wszystkie, mocno zadaniowa regulowana przez rytm dnia. Na przerwę zegar dzwoni, wiadomo, ze przerwa się zaczyna. Na prace zegar dzwoni wiem ze to ten moment żeby wrócić do pracy. Stawka która mnie satysfakcjonuje, mój brygadzista pomocny wprowadził w temat i dal wszystko co potrzebne było mi do pracy. I nie nie bawię się teraz telefonem na produkcji, mam dzisiaj wolne które dostałem od reki i bez problemu.

Mieszkaniec okolic

Co jakiś czas pojawiają się wakaty w dziale konstrukcyjnym. Czy firma się tak rozwija czy taka jest rotacja w tym dziale?

Florek 2

Prawda

Dominika
@Florek 2

a jakoś sumarycznie da radę tę rotację ująć, żeby było wiadomo co i jak? ile docelowo osób powinno być i jaka część z nich się zmienia w jakim mniej więcej czasie?

Dzień dobry, Użytkownik o tajemniczej nazwie: "KTOŚ"* podzielił się z nami swoją subiektywną opinią. Ciężko z subiektywną opinią dyskutować, bo każdy ma do niej prawo. Natomiast z obiektywnych danych wynika, ze 54% wszystkich pracowników pracuje dłużej niż 3 lata, z czego 26% dłużej niż 10 lat! Dane mówią za siebie. Warto to uwzględnić w formułowaniu opinii na temat firmy.

@SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Może posiadają długi staż ponieważ obawiają się przed zmianą pracy (zasiedzenie) albo mają jakieś swoje zobawiazania rodzina, kredyty itp i znoszą tą atmosferę i traktowanie

@**

Komentarz jest przez nas postrzegany jako tendencyjny i nawiązujący do życia prywatnego Pracowników. Forum Go Work (forum pracy) nie jest miejscem do prowadzenia analizy osobistych motywacji i życia prywatnego Pracowników naszej firmy, zatem nie podejmujemy dalszego dialogu w tym zakresie.

komenter

Premia na święta - SUPER. Tak jak było mówione parę miesięcy temu - kto chodzi i robi będzie NAGRODZONY. Kto chodzi w kratkę i ma robotę w (usunięte przez administratora) tak samo będzie potraktowany :) Śmiać mi się teraz chce z Tych co tak cwaniakowali i co miesiąc robili sobie L4 bo teraz chyba siedzą i płaczą ::)

Aleksander
@komenter

Żeby nie być gołosłownym podaj, jaką kwotą Cię uhonorowano? A to premii nie dostawały osoby które regularnie brały chorobowe czy nawet jeśli raz / dwa razy się rozchorowało to już nie było na premię szans?

@komenter

W zeszłym roku wprowadziliśmy dodatkowy benefit w postaci dodatku stażowego dla Pracowników.

Dzień dobry, jeśli jest Pan Pracownikiem naszej firmy (jak sugeruje wybrany przez Pana opis: "Pracownik") do zapraszamy do kontaktu bezpośredniego ze swoim przełożonym w celu wyjaśnienia kwestii wysokości zarobków i zgłoszenia ewentualnych uwag do atmosfery pracy. Pozdrawiamy

Teresa

Na ich stronie jest napisane, że w związku z rozwojem firmy szukają kogoś do pracy jako kierownik produkcji. Pytanie, czy zdarzają się nadgodziny? Czy faktycznie tak jak piszą, że pon-pt 7-15? Muszę powiedzieć, że na żadnej produkcji takich godzin nie spotkałam.

Pracuś
@Teresa

Tak, faktycznie, praca na produkcji jest w godzinach 7-15.

TOMEK

Witam, jakie stawki są dla pracowników produkcyjnych? Elektrycy albo mechanicy? Myślę czy się nie przyjąć do pracy..

Florek

Może i długo tam nie pracowałem, bez miesiąca niecałe dwa lata, ale niejedno widziałem i słyszałem. Warunki socjalne na mega poziomie, w ciągu dnia dla każdego chwile prywatności. Zarobki na poziomie raczej ogólnym średnim, ale są chwile w roku gdzie coś każdy dodatkowo dostaje. Nie jest to jakaś korporacja czy mega przedsiębiorstwo ( mam doświadczeni z wcześniejszych prac), ta forma zarządzania i pracy mi pasuje. Co jest spoko to fakt że stawia się na rodzinę, w tygodniu mega roboty, ale każdy w kalendarzu dzień wolny w sensie święta czy coś tam jest łączony z dniami wolnymi w firmie jak zachodzą jakoś tam na siebie, dla mnie super sprawa przy małych dzieciach. Jest na pewno to miejsce gdzie jeżeli kogoś nakręca motoryzacja się zrealizuje, mi dodatkowo pomogło doświadczenie z OSP. Nowinki i obecny poziom rozwiązań technologicznych, sprzętu i elektroniki super mnie bawi. Nie wiem dokładnie jak jest na produkcji bo pracowałem w biurowcu, jest tempo i sporo do roboty, jeżeli macie w takim klimacie zajawkę, miejsce pracy ok. Warto żebym dodał fakt , dla leserów i olewaczy to nie miejsce, co popieram w takich przypadkach szybka rotacja i musiałem na nich robić. Gdyby nie sytuacj a osobista pracował bym dalej.

Haha
@Florek

Biurowiec musiał robić na ludzi z produkcji?? Co za koment... Chłopie to ci ludzie z produkcji na ciebie (usunięte przez administratora) Te dwa lata

Florek 2
@Florek

Pisane przez pracodawcę

jprdl
@Haha

Gdzie tam jest napisane że pracownicy biurowi musieli pracować za produkcję? Chyba że poczułeś się wywołany słowami o leserach i olewaczach xD, to może teraz wytłumaczę Ci o co chodzi w czytaniu ze zrozumieniem, z tekstu wynika że w dziale typek miał leserów i olewaczy (pewnie lewe zwolnionka, kaszelek,m katarek, tu mnie boli ;) i przez to reszta działu musiała przejmować obowiązki nieobecnych - nie ma za co :)

Jakie warunki pracy na lakierni .? Idzie zarobić z 5000 na ręke ?

Cris

robota OK ludzie OK warunki OK

Jurek

Właścicielka dziś przesadziła na zebraniu,. Jak ona chce stworzyć obóz pracy to niech robi tak dalej. Ciekawe co powie na inspekcję PIP

Darek
@Jurek

Byłem, słyszałem i nie wiem o co ci chodzi. Może temu ze robie tu dopiero 2 miesiące. Firma jest spoko, bede sie cieszył jak mi dadza przedłużenie umowy. Ja po tym zebraniu to się ino martwię że roboty za chwile nie będzie bo wszędzie zwalniają a z tego co tu odpi.... lają niektórzy na produkcji to tylko można się spodziewać najgorszego.

Janek
@Darek

Słyszałeś jak cie w (usunięte przez administratora) robią. A o robotę się nie martw, nawet jakbyś przesiedział pół dnia w kiblu to Cię zostawią.

Dominika
@Janek

A co takiego powiedziała na tym całym zebraniu, że tak reagujesz?

Co powiecie o pracy w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Niedawno szukali kogoś na operator produkcji.

Janek

Przychodź, spoko jest, fajna robota i można się wiele nauczyć.

Marian

Słabe zarobki, nadgodziny wypłacane w postaci premii, ciekawe co na to PIP? Kierownictwo to buraki, na firmie panuje chaos.

Justyna
@Marian

A nadgodziny są dla chętnych czy obowiązkowe?

Anty Marian
@Marian

"kierownictwo (usunięte przez administratora)" co Ty Marian chłop od pługa odciągnięty co chciał samochody produkować :) Ilość nadgodzin x stawka = kwota za przepracowane nadgodziny -> kwota ta jest na kwitku czyli oficjalnie ozusowana i opodatkowana - czego nie rozumiesz królu (usunięte przez administratora):)

Filip

Jak co roku zadnej premii na wakacje.Wstyd.

Justyna
@Filip

W ogóle obiecują jakiś dodatek wakacyjny co roku czy po prostu nigdy nie było takiego benefitu?

ZS

praca ciekawa, kasa ok,

@ZS

Ok, czyli jaka jest ta kasa? Poda ktoś widełki?

Filip

Mam pytanko.Czy bedzie w tym roku dodatkowa premia na wakacje?

@Filip

Podobno TAK, ale co do wielkości podobno nie ma jeszcze żadnych info. Podobno teraz główna kwestia to co zrobić z przerwą wakacyjną. Podobno chcą ażeby cześć jednak pracowała. Nie wiem czy to nie powiążą to ze sobą.

@Adam

Premia wakacyjna to mniej więcej jedna pensja dodatkowo czy więcej? I pytanie? Ci którzy będą pracować tez ją dostaną czy tylko ci co na urlopach?

Andrei

Robota OK, jedna zmiana, czysto, kasa w terminie wszystko elegancko legal. Parking blisko łazic kilometrami nie trzeba.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Aplikuj.pl, ostatnie dodali 14 września.

Kris

Byłem na rozmowie i pytałem. Podobno nawet rok trwa zanim znajdą osobę im pasującą. Po rozmowach wybierają jedną osobę, podpisują umowę na 3 miesiące. Jeśli nie pasuje to szukają dalej, stąd tak długo ogłoszenia wiszą.

Aleksander
@Kris

I co dogadaliście się na tej rozmowie? Podają szczegóły i warunki zatrudnienia? W sensie wysokość podstawy, premii (chyba uznaniowa), dodatki, benefity, obowiązki, system pracy? Bo tutaj za wiele o samej pracy nie ma niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 38 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.