SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Tomasz

Może być. Praca dobra. Ludzie to jak w każdej firmie

xXx

Firma fajna - polecam do pracy - warunki dobre - kasa dosyć - praca ciekawa.Fajnie widzieć w telewizji wóz przy którym się pracowało :)

Pracodawca w porządku, nie ma jakiś jazd dziwnych. Praca ciekawa. Jak na motoryzację niespotykana jedna zmiana.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

XD :)

"niższe" kierownictwo generalnie nie czepia się (jak się robi i nie filozofuje to dają spokój). Czasem nerwowi ale generalnie są jak ich trzeba i nie ma walenia syfu w dół drabiny. To "wyższe" jest jest widoczne, chodzi, zagląda czasem zagada. W życiu firmy obecne najczęściej w przekazie jako "siła wyższa", która nakazała zrobić to czy tamto "kierownictwu na dole", taki argument "dlaczego tak ma być, a nie inaczej".

Większość kierowników awansowała po czasie na to stanowisko - stąd też otwartość kierowników na problemy pracownicze. Gdy pojawiają się problemy zawsze jest pomoc kierownika w ich rozwiązywaniu. Jeśli chodzi o Zarząd to na co dzień angażuje się w pracę poszczególnych zespołów, każdy może do nich podejść i załatwić sprawę. Każdy wniosek pracownika jest rozpatrywany indywidualnie i żadne uwagi i zgłaszane wnioski nie pozostają bez odzewu. Polecam :)

Ślusarz

Pozytywna

Byłem pełny obaw czytają pomyje które się tutaj wylewają na firmę... Coś mi jednak mówiło aby samemu sprubować rozgryźć temat a w efekcie się udało . Rozmowa około 40 minut wpierw kadrowa później kierownik produkcji, test wiedzy ogólnej no i zaproszenie na próbę. Praca inna niż wszystkie, mocno zadaniowa regulowana przez rytm dnia. Na przerwę zegar dzwoni, wiadomo, ze przerwa się zaczyna. Na prace zegar dzwoni wiem ze to ten moment żeby wrócić do pracy. Stawka która mnie satysfakcjonuje, mój brygadzista pomocny wprowadził w temat i dal wszystko co potrzebne było mi do pracy. I nie nie bawię się teraz telefonem na produkcji, mam dzisiaj wolne które dostałem od reki i bez problemu.

XD :)

Kasa średnia na początku, ale po roku już jest podwyżka i normalne premie na koniec roku. Premie, nadgodziny wszystko oZUSowane, wiec emerytura za 30 lat wyższa (buhaha), ale teraz mniej do kieszeni niż u innych prywaciarzy :( . Premia uznaniowa (raz liczysz, że dostaniesz a masz figę, a w innym razem dostajesz i jest dobre zdziwko). Były też dodatki za frekwencje ale jak ktoś chodzi normalnie to się staje stały element wypłaty. Prócz nadgodzin i premii (uznaniowej !) brak możliwości dodatkowego zarobkowania. Generalnie OK

Seba

praca dobra - ludzie w większości spoko. Jedno zmianowa robota. Dojazd dobry samochodem - blisko przystanek MZK trójki co utrudnia.

Młody

Praca fajna - warunki dobre. Pensja X na okres próbny + podwyżka jak umowa przedłużona. Co roku pensja idzie w górę, ale wielkość zależna od woli Dyrektora. Jak ktoś ma w (usunięte przez administratora) prośbę o zostanie dłużej, żeby skończyć pojazd to podobne podejście jest końcem roku przy premiach. Jak ktoś robi i nie filozofuje dyrekcji to dostaje. Jak ktoś potrzebowałem pożyczyć dostawczaka na przeprowadzkę dostałem inni też biorą i łaski nikt nie robi z tym. Warunki spoko - są trzy palarnie i lista do odliczeń - trochę mała jadalnia ale szatnie OK. Ogólnie polecam robotę, minus to brak możliwości awansu lub zmiany stanowiska na produkcji :( jak trafisz na brygadę, która Ci nie leży to już nic z tym nie zrobisz .....

Firma generalnie spoko. Sama robota czysta i brak monotonii. Wypłata zgodna z umową - ile uzgodnione tyle dostaje. Robota od 7 do 16 bez weekendów - za brak frekwencji potrącają z premii za dyspozycyjność poza te 8h dają premie. Rotacja na hali zależna od ilości roboty w danym kwartale - jak jest dużo roboty to biorą dodatkowych, jak mniej to najsłabszych i filozofów żegnają. Jeśli ktoś lubi pracę samodzielną w tym taką trochę dłubaninę przy samochodzie to polecam - jak ktoś szuka linii montażowej F....A i tylko przybijanie młotka w takt to się rozczaruje.

Małgorzata

Pracowałam półtorej roku w administracji. Praca różnorodna, prócz "typowych" zadań jak przekładanie papierów wiele zadań "specjalnych". Jak ktoś lubi różnorodność to praca fajna - jeśli ktoś chce mieć robotę stricte według zakresu zadań i lubi rutynę to się nie odnajdzie. Atmosfera luźna, aczkolwiek czuć podział pomiędzy długoletnimi pracownikami a "nowymi", którzy dopiero muszą się wtopić w otoczenie. Polityka drzwi "otwartych", mega skróca ścieżkę decyzyjną - można pisać maila lub po prostu iść i załatwić. Fajna sprawa to wyposażona kuchnia na każdym piętrze, parking firmowy blisko (bez kombinacji gdzie parkować) i jak ja pracowałam to również drzwi otwarte na przyprowadzenie dzieci i pokazanie jak się buduje pojazdy. Ja wróciłam do starej pracy, gdzie się zwolniło miejsce poprzedniego kierownika i mi zaproponowano wyższe stanowisko.

Izabela
@Małgorzata

Jak wyglądają te zadania specjalne w Szczęśniaku? Czego się spodziewać na takim stanowisku? :) Czy praca jest generalnie ciężka, czy raczej można bez problemu sobie poradzić gdy jak wspomniałaś, ktoś lubi różnorodność? Jeszcze zapytam - czy z wynagrodzenia byłaś zadowolona? :)

Tadek

Firma OK, pracuję 3 lata na produkcji. Socjal dobry, plany produkcyjne realne. Nadgodziny płatne, a tak to praca od 7 do 16 a w lato od 6 do 15. Jak były robione nadgodziny to jeszcze zapewniała firma obiad. Dwu tygodniowa przerwa wakacyjna oraz dni wolne przypadające pomiędzy długim weekendem są znane - można planować wakacje bez strachu, że urlopu nie dadzą. Na święta są paczki z prezentami i premie więc jeszcze trochę jak za starych czasów w państwowych firmach. Czytając część opinii to zastanawiam się czy to nie szpece co zostali złapani na spaniu w kiblu albo co mylą firmy w Bielsku.

Robota fajna. Ludzie spoko aczkolwiek wielu spoza Bielska. Pensja i premia terminowa. Socjal dobry. Pracuje 5 lat i nie narzekam. Szefostwo spoko.

Mała

Pracowałam w tej firmie, w administracji. Nie było źle, dużo wolnego, wypłata zawsze na czas plus różne dodatki. Zdarzały się gorsze dni ale to chyba jak wszędzie.

Nik

Jakie zarobki na stanowisku magazynier ? 4000 brutto dostanę na początek z dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku?

@Nik

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy! Kwestie finansowe poruszamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej a ostateczną decyzję o warunkach zatrudnienia podejmujemy w oparciu o posiadane przez kandydata umiejętności i cenne doświadczenie zawodowe. Zapraszamy zatem do przesłania swojego CV oraz do kontaktu z działem kadr pod adresem: kadry@psszczesniak.pl Pozdrawiamy.

Lakiernik

Jakie są zarobki na lakierni bo widzę ze poszukują. Mam doświadczenie w malowaniu proszkowym jak i na mokro. I czy to jest brane pod uwagę później.

@Lakiernik

Podczas ostatniej rozmowy rekrutacyjnej -co prawda na inne stanowisko- przekazano mi, że na wysokość wynagrodzenia również ma wpływ doświadczenie zawodowe oraz zdobyte umiejętności. Proponuję wysłać CV i porozmawiać. Na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

Dawid

Czy rozmowa jest podzielona na części?

@Dawid

ETAPY REKRUTACJI • SELEKCJA Na tym etapie gromadzimy Wasze dokumenty aplikacyjne i dokonujemy ich oceny. • ROZMOWA TELEFONICZNA Po ocenie przesłanych dokumentów aplikacyjnych z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie w celu zebrania dodatkowych informacji oraz poznania Waszych oczekiwań. • SPOTKANIA REKRUTACYJNE Do etapu rozmów z pracownikiem działu HR, a także bezpośrednim przełożonym zapraszani są kandydaci, którzy zostali pozytywnie ocenieni. • OFERTA PRACY Wybranej osobie składamy ofertę pracy, przekazujemy informacje i dokumenty niezbędne do zatrudnienia.

Właśnie trafiłem na ogłoszenie pracy w tej firmie na OLX. Piszą, że praca na 3 zmiany lub 4 bryg, zarobki od 4300 do 6000. Zarobki wydają się bardzo dobre, ale czytając większość negatywnych opinii i komentarzy sam nie wiem, czy jest to dobre miejsce do pracy. Jak wygląda sytuacja w Firmie na dzień dzisiejszy, polecacie, czy nie. Niech wypowie się ktoś, kto aktualnie tam pracuje i wiej jak funkcjonuje firma od środka. Pozdrawiam.

@Zainteresowany

Pracujemy na jedną zmianę od 7 do 15, ogłoszenie musiało dotyczyć innego przedsiębiorstwa. W sprawie warunków zatrudnienia i aktualnych ofert pracy proszę o kontakt pod adresem: kadry@psszczesniak.pl

Janek

Pracuje 5 lat i nie narzekam. Robota ciekawa, przyznam nerwowo końcem roku jest, ale jak firma nie zrobi pojazdu w terminie to kary musi płacić. Pensja na podobnym poziomie jak w innych firmach, premie miesięczne i roczne są w a jak praca w nadgodzinach to i obiad. Ludzie piszą, że właściciele XXXX z drugiej każdy ma do nich drzwi otwarte może przyjść i powiedzieć co mu się nie podoba. W podobnej wielkości firmie nie spotkałem się z taką możliwością. Większość ekipy pracuje wiele lat i jednym warunki odpowiadają innym nie, ale ich nikt nie trzyma w tej firmie na siłę.

W przeciwieństwie do części z Was mam dobre wspomnienia. Praca od 7 do 15, przerwa wakacyjna, nadgodziny wypłacane możliwość dorobienia była. Brak jakiś chorych terminów czy planów do zrealizowania. Kierownictwo mogłoby trochę bardziej zaangażować ale jak zauważyłem to są wszyscy ludzie, którzy "wyrośli" z firmą. Na kierownika z zewnątrz się nie da chyba dostać, ale jednie jako awans "z dołów". Właściciele spoko, parę razy w roku większe oprawy, że stają przed całą firmą i coś tam mówią, rzadko spotykanie gdziekolwiek podobnie jak składanie indywidualnie życzeń na święta. Jak kolega brał ślub to dostał prezent od Szefostwa wiec warunki do porównania z innymi firmami naprawdę spoko. Pamiętam, że pokazywano wyroki skazujące dla hejterów, sąd stwierdził, że kłamali i obrażali to nie ma co się dziwić.Według mnie głupota w tak głupi sposób mieć wyrok skazujący. Generalnie jak ktoś robił swoje, nikt się go nie czepiał - jak ktoś był miglanc a nie jest w firmie od 10 lat to ma szybki zjazd.

Pracownik biurowy

Niestety opinie tutaj nie pokrywają się z tym, co może spotkać ludzi w tej firmie. Obawiam się, iż celowo wykupione jest tu kasowanie prawdziwych komentarzy. Jako były pracownik z całego serca ODRADZAM, jeśli ktoś się szanuje i chce znaleźć godną pracę.

Aina
@Pracownik biurowy

Znajomy tam pracował, znam faceta pracowity itp,, ale potwierdzam opine omijać z daleka

Izabela
@Aina

Ale dlaczego omijać z daleka? Co takiego dzieje się w firmie Szczęśniaku? Chodzi o jakieś warunki pracy czy jak?

@Pracownik biurowy

Dlaczego tak sądzisz ? Coś Cię tam spotkało ? nieposzanowanp twoich praw pracownika czy byłeś 2 miesiące i Ci podziękowano ? Z tymi co ja rozmawiałem i znam to przeważają opinie pozytywne wiec nie wiem skąd taka opinia.

Saszka

Czytam i zastanawiam się czy autorzy niektórych wpisów nie zamienili głowy z (usunięte przez administratora) Pracowałem 4 lata i gdyby nie przeprowadzka pewnie dalej bym tam robił. Warunki dobre, to co zostało obiecane dostawałem. Zamordyzmu żadnego nie doświadczyłem, wręcz przeciwnie, dostawało się robotę i się działało aż się skończyło. Raz szybciej raz dłużej ale bez jakiś scen. Były premie tak, że każdy coś dostał. Chłopki mówili, że w grudniu mimo, że pandemia to premie były wiec spoko. Dużej rotacji nie było, ale na pewno nie jest to firma, gdzie można cały dzień siedzieć w kiblu, bo takim dziękują od razu. Skoro tam jest taka "plantacja" to dlaczego większość ludzi, których pamiętam co "odeszli" była zwalniana ? Właśnie się zastanawiam czy właśnie część z Was "autorów" to przypadkiem nie wielce zranieni, na których nikt nie chciał robić.

Zostaw merytoryczną opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 38 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.