SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

@@@@@

Pracowałem przez miesiąc jako praktykant, praca na pierwszą zmianę 7-15, świetna atmosfera, miła kadra, kierownictwo niczego sobie, gdybym tylko mógł podjąłbym pracę jak najszybciej.

Igi

Hej, weekendy wolne czy pracujące macie?

Tokarz

Na jakie zarobki moze liczyc tokarz w tej firmie?

Tokarz

Ile e tej firmie zarabia tokarz bo widze ogliszenie ze szukaja....

Ślusarz

Pozytywna

Byłem pełny obaw czytają pomyje które się tutaj wylewają na firmę... Coś mi jednak mówiło aby samemu sprubować rozgryźć temat a w efekcie się udało . Rozmowa około 40 minut wpierw kadrowa później kierownik produkcji, test wiedzy ogólnej no i zaproszenie na próbę. Praca inna niż wszystkie, mocno zadaniowa regulowana przez rytm dnia. Na przerwę zegar dzwoni, wiadomo, ze przerwa się zaczyna. Na prace zegar dzwoni wiem ze to ten moment żeby wrócić do pracy. Stawka która mnie satysfakcjonuje, mój brygadzista pomocny wprowadził w temat i dal wszystko co potrzebne było mi do pracy. I nie nie bawię się teraz telefonem na produkcji, mam dzisiaj wolne które dostałem od reki i bez problemu.

xxxxx

Pracowałem na lakierni jako pomocnik lakiernika i nie polecam ty (usunięte przez administratora) a lakiernicy stoją i się opierają i są wielce urobieni

tt

Na jakie zarobki można liczyć przy pracy biurowej? Np. w handlu, marketingu itp.

@tt

Takie rzeczy ciężko będzie zdobyć tutaj. Najlepiej zadzwonić i umówić się na rozmowę/złożyć CV

Ola
@Gość

W biurach jest ciągła rotacja ciekawe dlaczego . Ciągłe tą firmą szuak osób na te same stanowiska popatrzcie w historii

Worker
@tt

Kiepskie, a już na pewno niskie w porównaniu z obowiązkami.

xyz
@Ola

To prawda. Rotacja jest duża nie tylko w administracji ale też na produkcji. Wcześniejsze wpisy pokazują, że jednak jest "coś na rzeczy".

W odpowiedzi na negatywne wpisy, jakie pojawiły się ostatnio na portalu GoWork na temat naszej firmy, chcielibyśmy zamieścić również nasze stanowisko. W ostatnim czasie byliśmy zmuszeni podziękować za współpracę kilku naszym pracownikom, powodem było ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych oraz działanie na szkodę spółki. Była to trudna, poprzedzona wieloma rozmowami decyzja, ale konieczna dla dobra firmy i całego zespołu wkładającego wiele wysiłku i serca w swoją pracę. Staramy się stworzyć miejsce, w którym każdy z nas będzie mógł pracować w dobrych warunkach i życzliwej atmosferze, rozwijać się i czerpać satysfakcję ze swoich osiągnięć. Chcieliśmy również z tego miejsca podziękować naszym pracownikom za wspólne budowanie naszej marki, tylko dzięki Wam istniejemy już na rynku 26 lat.

....
@SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

W związku z wszechobecną propagandą należy powiedzieć, że dla większości z tych pracowników to było zaskoczenie.

Zniesmaczony
@SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Wszystko co napisaliście jest nie prawdą. Usuwacie nie wygodne dla was komentarze. Np ostatni, na temat przebiegu rekrutacji. Była to żetelna opinia pewnej osoby i oczywiście już jej nie ma. Dziwne ?

Mocno zorientowany
@....

Hahaha, taka wszechobecna propaganda jest, że mało kto o was wie. Jedyną propagande robi zarząd wśród swoich pracowników i na tej stronie, żeby wszyscy myśleli w jakiej to wspaniałej firmie pracują. Prawda jest taka, że w każdym innym zakładzie jest dużo lepiej, nie ma żadnej inwigilacji w takim stopniu jak tam, że nawet kamery w toaletach pozakladali, żeby czas ludziom sprawdzać ile tam siedzą. Dużo by można złego powiedziec złego, ale szkoda słow na to co tam odwalają właściciele. Człowiek jest teraz spokojniejszy.

Marian
@Mocno zorientowany

dokladnie !! Nic dodac nic ująć!! Podsluchy też mają i jestem tego pewien!!!!

marcus
@Zniesmaczony

To jest normalny pisałem dzisiaj że teraz wróciłem z przesłuchania w policji za napis KIEDYŚ PRACOWAŁEM WE FIRMA SZCZĘŚNIAK NIE WSPOMINAM DOBRZE za ten zdania mnie dali do sądu....To jest paranoja co oni wyprawiają

Marcus

Kiedyś pracowałem w tej firmie . Nie wspominam ich dobrze (usunięte przez administratora) Plotkarze i samolubny

Mirka
@Marcus

To prawda.(usunięte przez administratora) Nie polecam!

marcus
@Marcus

Za ten zdania dali mnie do sądu....

Cogito

Czytam komentarze i oświadczenia Zarządu i zastanawiam się czy wizytówką właścicieli firmy Szczęśniak naprawdę musi być infantylność i brak klasy? Proszę nie wyśmiewać i nie zastraszać pokrzywdzonych pracowników, ale im zadośćuczynić. Proszę pamiętać, że krzywda ludzka zawsze powraca. Proszę zacząć przestrzegać Kodesu Pracy i szanować ludzi, którzy dla firmy pracują.

Teresa
@Cogito

A dlaczego Twoim zdaniem SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. nie przestrzega Kodeksu Pracy, możesz podać konkretne przykłady? Interesują mnie szczegóły na temat tej pracy i będę wdzięczna, jeśli wyjaśnisz. Za co firma ma "zadośćuczynić" pracownikom?

Marcus
@Teresa

Brak klasy ..... Każdy pracownik którzy pracowali u Szczęśniaków i chcieli pracować gdzie indziej to dadzą zły opnie do nowych pracodawców byle by zniszczyć człowieka ...To ja mówię im brak klasy

Zapytanie

Czy w firmie są jakieś premie świąteczne, wczasy pod grusza itd?

@Zapytanie

Premie jak najbardziej są , wczasów pod gruszą jako tako nie ma.

Wiecie może czy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. szukają chętnych na staż?

Zależy w jakim dziale interesuje Cię staż. Najlepiej zadzwonić do firmy Szczęśniak Pojazdy Specjalne i spytać o szczegóły.

Natalia

Zakład ma nadal postój czy już działa normalnie? Czy będzie prowadzona rekrutacja w najbliższym czasie?

@Natalia

Zakład na dzień dzisiejszy pracuje normalnie. Tak, planowane są rekrutacje w najbliższym czasie.

Fazi

Jakie dają zarobki na start na produkcji?

Serwisant

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca jako serwisant i czy istnieje możliwość złożenia CV? Dodam że bardzo mi zależny na tej pracy.

Wanda
@Serwisant

Nie wiem, czy akurat w tym momencie w SZCZĘŚNIAK potrzebują serwisanta. Wiem natomiast, że chętnie zatrudnią pracownika produkcji oraz Konstruktora Samochodów Specjalnych. Może najlepiej byłoby, jakbyś napisał do nich bezpośrednio i dopytał - może mają wakat na to stanowisko. Co o tym myślisz?

Zainteresowana

Witam, Czy w firmie znajdą sie stanowiska pracy dla kobiet?

@Zainteresowana

Jasne, od produkcji (panie tapicerki), przez handel, serwis po administrację i inne działy. Mamy duzo koleżanek :)

Zainteresowana

Rozumie ,czyli złożyć dokumenty nigdy nie zaszkodzi . Dziękuję za odpowiedź

Kolega

Bzdura! (usunięte przez administratora) Moje koleżanki z pracy nigdy nie były tam szanowane i doceniane, a te z dziećmi nie miały nawet prawa wziąć opieki na dziecko (2 dni na rok jest wg. Przepisów Prawa Pracy) ani też zwolnienia lekarskiego na dziecko od pediatry (!), bo Zarząd kazał im je wymieniać na wypisane na siebie (!) (usunięte przez administratora)najgorzej zawsze mają się dziewczyny na Recepcji. Przykro jest na to patrzeć. Asystentki Zarządu zmieniają się jak w kalejdoskopie. Na produkcji jest jedna pani krawcowa i tyle. (usunięte przez administratora) Dziewczyno, skladaj CV wszędzie tylko nie tam!

mimi
@Kolega

Zastanawiałam się nad złożeniem CV na stanowisko asystentki, czy wiadomo, dlaczego jest taka duża rotacja?

Ala

Czy zatrudniają też kobiety na produkcję i jaka stawkę oferują. Proszę o odpowiedz

Daro

Mam pytanie. Czy ktos dojezdza do firmy Szczesniak z okolic andrychowa wadowic ket ?

Czy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zzz

Tak.

Spawacz Tig

Witam nie potrzebujecie spawaczy tig ac dc jakie stawki plus minus dla doświadczonego spawacza

Maciek

Witam ile można dostać na rękę jako ślusarz na początek?Jaka atmosfera w firmie i czy praca jest ciężka?Pozdrawiam

Teresa
@Maciek

@Maciek Nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie. Ale zapytam, czy wysyłałeś już swoje CV do SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu, może warto rekrutować, wtedy dowiesz się wszystkich niezbędnych szczegółów o warunkach zatrudnienia w w tej firmie. Daj proszę znać jakie kroki poczyniłeś?

Rychu
@Maciek

Ja wysłalem, byłem na rozmowie i wiem ile na początek, żeby zobaczyli jak robię a potem do dogadania, ślusarka to szeroka gama umiejętności tak że mam nadzieję że to docenią

Maciek
@Maciek

Czy dostanę w końcu odpowiedź na swoje pytania?Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 38 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.