SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Lucky

Miałem chwilową przygodę z tą firmą i ogólnie to nie polecam pracy w tym miejscu, lepiej poszukać czegoś innego. Kamery są wszędzie, pracownik jest monitorowany na okrągło, szefostwo traktujące ludzi jak służących. Najgorzej to chyba mają sprzątaczki i recepcjonistki/sekretarki. Ciężko nawiązać też jakieś lepsze koleżeństwo wśród pracowników.

@Lucky

Hej, a ile udało ci się tu przepracować? Ja szukam pracy na już, więc jeśli by mnie przyjęli, to bym się zgodził. Pytanie tylko, czy chociaż rok da się tu wytrzymać? Sa pracownicy z dłuższym stażem? Same zarobki jakbyś ocenił, są ok? Czytałem, że premie podobno za wszystko ucinają;/ To pracownicy nie chcą ogólnie się ze sobą spoufalać, czy do nowych osób mają negatywne podejście? U mnie w poprzedniej firmie była taka "stara gwardia", no i lekko jeśli chodzi o atmosfere też nie było :P

Jola

W sieci znalazłam ofertę pracy idealną dla mojego męża. Szukają kogoś na stanowisko konstruktora pojazdów specjalnych. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę. Na jak długo otrzymuje się tę uop? Można liczyć na czas nieokreślony? Jeśli chodzi o różnego rodzaju dofinansowania, które wymieniono w ogłoszeniu, to w jakiej wysokości one są?

Kamil

@FX za byle (usunięte przez administratora), typu coś zrobisz nie tak jak trzeba i już masz po premii, mimo tego, że można to w łatwy sposób zmienić czy naprawić. Chcesz się kogoś zapytać czy dowiedzieć jak coś zrobić to ZNOWU masz po premii za dyskusje w trakcie pracy i nie wytłumaczysz, że rozmowa była o pracy, jesteś na kamerach jak rozmawiasz więc masz po premii i tyle. Starsi pracownicy nie wytłumaczą Ci jak coś zrobić tylko będą mieli pretensje, że źle coś zrobiłeś i jeszcze pójdą cie (usunięte przez administratora)żeby zdobyć uznanie u przełożonych. Masz już dość słuchania, że coś jest nie tak, pójdziesz zobaczyć na inne już gotowe auto jak coś jest przykręcone to masz po premii bo opuściłeś stanowisko pracy i "spacerujesz po hali". Za chorobowe oczywiście też masz po premii. Spojrzysz na godzinę w telefonie i znowu nie masz premii a na dodatek usłyszysz, że następnym razem jak ktoś zobaczy że masz telefon przy sobie to masz zanieść go do "Akwarium" i odebrać po pracy itd... Wracając z toalety usłyszysz, "a ty gdzie znowu łazisz, nie masz co robić?" Tego typu dogadywanie jest na porządku dziennym. Tak, że powodzenia w szukaniu nowej pracy.

Były

To na korytarzu "ciut" przesadzone jednak trzeba uważać z kim się rozmawia i o czym. Produkcja ma kilku donosicieli a kierownictwo produkcji to sami "ambitni" z jednym na czele... Generalnie firma ma jeden spory plus, gorzej nie trafisz.

Julia
@Były

Jaki to jeden spory plus, bo chyba coś pominęłam? No ale o czym gadacie, że potem ktoś donosi do kierownictwa? W ogóle czy po takich akcjach są oni premie mają większe czy co? Bo nie rozumiem po co te osoby tak postępują?

Ślusarz

Pozytywna

Byłem pełny obaw czytają pomyje które się tutaj wylewają na firmę... Coś mi jednak mówiło aby samemu sprubować rozgryźć temat a w efekcie się udało . Rozmowa około 40 minut wpierw kadrowa później kierownik produkcji, test wiedzy ogólnej no i zaproszenie na próbę. Praca inna niż wszystkie, mocno zadaniowa regulowana przez rytm dnia. Na przerwę zegar dzwoni, wiadomo, ze przerwa się zaczyna. Na prace zegar dzwoni wiem ze to ten moment żeby wrócić do pracy. Stawka która mnie satysfakcjonuje, mój brygadzista pomocny wprowadził w temat i dal wszystko co potrzebne było mi do pracy. I nie nie bawię się teraz telefonem na produkcji, mam dzisiaj wolne które dostałem od reki i bez problemu.

Abc

Ogolenie praca w miarę, ale jest dużo hejtu i wyśmiewania ludzi. Kierownictwo na produkcji wogóle nie radzi sobie z podwładnymi, każdy tam robi co chce szczególnie na zabudowach.

KANDYDATKA

witam, proszę o informację dotyczące atmosfery w dziale księgowości - ciągle kogoś szukają jak nie specjalisty ds. księgowości czy księgowej -czym to jest spowodowane - zbyt wygórowane oczekiwania pracodawcy?

@KANDYDATKA

Dlaczego pytasz o księgowość? Będziesz pracować w tym dziale?

Kandydatka

Dzień dobry. Zapytanie odnośnie ogłoszenia na stanowisko księgowej. Ktoś wie jaka jest stawka miesieczna na tym stanowisku? I jaka atmosfera panuje w tym dziale.?

Mocnych słów Pan użył, Administrator musiał usunąć część Pana wypowiedzi. Z Pana opinii wynika, że był Pan niezadowolony z pracy i ma zamiar zniechęcić inne osoby do ewentualnego podjęcia pracy w firmie. Jest to Pana opinia. Czy jednak powinno się ją wyrażać w tak niekulturalny sposób?

Nie kumam, jak wypłata może być zaokrąglona w dół? Stawka na umowie raczej nie ma szans żeby być inna. Chyba, że piszesz o tych premiach właśnie? I może powiesz jakie są zasady ich przyznawania? Bo jeśli rzeczywiscie jest jak mówisz to wolalbym znać szczegóły. Jeśli rzetelnie wykonujesz pracę to też jest szansa, że premii nie zobaczysz? Wysokie one w ogóle są?

Tuktuk

Premia wypłacana jest w formie ekwiwalentu za dojazd do pracy, na umowie jej nie ma stanowi osobną część twojego wynagrodzenia. Płacę w tej firmie to niezłe jaja.

@pracownik
@Tuktuk

Większych bzdur nie mogłeś wymyślić. Pachnie mi tu sabotażem z konkurencji...

A jakie kwoty podane są w umowie, brutto czy netto, bo myślę, że warto do tego się odnieść? Na umowie ta mała kwota to jest najniższa, a reszta pod stołem?

Pati
@@pracownik

Tak? A mógłbyś wyjaśnić, jak w takim razie wyglądają tu w firmie te kwestie finansowe, rozliczenia? Szukam sprawdzonych informacji, mój tata chce się zatrudnić i zależy mi bardzo, żeby trafił na porządną firmą i uczciwą stawkę ;)

Dzień dobry, czy w firmie jest fundusz socjalny?

Krzysiek

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik przy produkcji?

Roby

Straciłem swój cenny czas idąc na rozmowę. Wypełniłem kwestionariusz z oczekiwaniami finansowymi oraz doświadczeniem przez jeden z portali z ofertami pracy. Dostałem telefon!!! Przyjeżdżając na rozmowę okazało się ze nie mogą spełnić moich oczekiwań finansowych. No normalnie przedszkole……

Maryśka
@Roby

A możesz powiedzieć, jaką kwotę napisałeś w oczekiwaniach finansowych? I jakie masz doświadczenie? :D No i na jakie stanowisko chciałeś kandydować? Bo mój mąż myśli nad złożeniem aplikacji do tej firmy, ale nie wie, czy poświęcać swój cenny czas :D

Loka

Czy rekrutacją do działu księgowości jest nadal aktualna?Jak naprawdę wygląda praca, atmosfera? Czy te ogłoszenia nie są tylko aby zwabić naiwne młode księgowe? Jak wygląda kontakt z właścicielami? proszę o konkretne odpowiedzi

QWERTY

Hej, znalazłam na ich stronie ofertę na pracownika działu handlowego, ktoś powie czy ona jest aktualna? Często firmy wrzucają na swoją stronkę ofertę, a okazuje się później, że ona wisi kilka lat :D trochę zastanawia mnie czemu wymagają aż prawa jazdy kategorii C? To do potencjalnego klienta podjeżdża się wozem strażackim? :> ktoś orientuje się jaka jest premia dla handlowca za pozyskanego klienta i ilu klientów trzeba miesięcznie nabyć?

@QWERTY

Wszystkie oferty pracy zamieszczone na stronie internetowej Naszej firmy są aktualne, zapraszamy do aplikowania. Na stanowisku pracownika działu handlowego prawo jazd kat C jest mile widziane, nie obligatoryjne. Nie mniej jednak pracownik z takim uprawnieniem jest bardziej samodzielny przy wykonywaniu pracy np. gdy jest potrzeba przestawić pojazd na terenie zakładu. Biorąc udział przy wydaniu pojazdu do klienta zdarza się również, że trzeba go dostarczyć. Wszystkie informacje odnośnie systemu wynagradzania i premiowania przekażemy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wielka szkoda,że nie ma żadnych przewozów dla pracowników,na dłuższą metę dojazd własnym samochodem nie ma sensu.

mag

Czyli nie polecasz pracy w tym przedsiębiorstwie? a czym może być spowodowana ciągła rotacja w księgowości?

Szanowni Państwo, obecnie w firmie dział księgowości jest powiększany. Jest to następstwo zwiększającej się produkcji (mówimy tutaj nie tylko o większej ilość zleceń ale także o zwiększonym stanie zatrudnienia pracowników produkcji), w przeciągu kilku lat firma rozrosła się na tyle, że pojawiło się zapotrzebowanie na rozbudowę działów administracyjnych. Stąd prowadzone rekrutacje. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w naszej firmie serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz przesłanie CV. Na umówionej rozmowie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

LUCYNA

Proszę o informację jak długo czeka się na wyniki rekrutacji księgowa?Czy dział kadr kontaktuję się jedynie z wybranymi kandydatami?

Jak wygląda kwestia awansu w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska operator produkcji?

Bronek

Robota super, na start dobre pieniądze. 1 zmiana od 7, można robić nadgodziny. Firma dba o ludzi, na święta ekstra premia i prezent wpadnie. Czasami jest nerwowka ale to chyba teraz wszędzie. ja się rzynajmniej nie boje że robote strace bo zamówień z tego co mówią mamy do końca roku. Robić trzeba jak wszędzie, ale tu wiem przynajmn iej po co i za co

@Bronek

Za nadgodziny płacą wyższą stawkę? Jak tak to o ile więcej? Teraz na święta też będzie premia czy tylko na te zimowe dają?

Zbigniew

No właśnie też chciałbym się dowiedzieć bo nikt tu nie podaje stawek. Ktoś pisał że ciągle przyjmują. Ty będziesz aplikował bo ja się zastanawiam. Tylko wiadomo lepiej byłoby wiedzieć co proponują zanim się pójdzie na rozmowę, nie?

Nikoś

Nie ma znaczenia na jakie stanowisko rekrutują? Tobie się tak zdarzyło że wysyłałeś na inne niż to na które cię przyjęli? Nie ma kogoś kto ogarnąłby ten bałagan organizacyjny? Kierownicy działów nie mają ze sobą kontaktu? Chodzi mi o wspólne zebrania albo narady?

Renata

Chcę zapytać o zarobki pracownika eksportu. To dość wymagające stanowisko, mieć doświadczenie w branży, wiedzę o pojazdach ciężarowych specjalnego przeznaczenia, a jednocześnie władać znakomicie angielskim na tyle, aby tłumaczyć dokumentację przetargową. Plus mile widziany status ex-strażaka lub strażaka OSP. Na ile firma docenia taki zestaw kompetencyjny to finansowo?

Zostaw merytoryczną opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 38 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.