PROFI CREDIT Polska S.A.

Bielsko-Biała

PROFI CREDIT Polska S.A.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

Jest tu ktoś, kto doradzi @różowa i odpowie na pytania postawione przez tego użytkownika? Co sądzicie o tych stanowiskach? @różowa, masz już doświadczenie w tej materii? Może zdecydowałaś się przesłać CV i przeszłaś już rozmowę? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się informacjami dotyczącymi rekrutacji. Jak przebiegał proces? Czy jest wieloetapowy?

różowa

Czy warto aplikować na pracownika ds płac lub ds administracyjnych? Bardzo proszę o odpowiedź.

Maja

@Malina, czy tylko ze względu na proces rekrutacyjny nie chcesz pracować w firmie? Rozumiem, że aplikowałaś i nie zdecydowałaś się przyjąć posady? Napisałaś, że pracodawca zapewnia benefity, to raczej plus i na pewno wiele osób zachęci. @Kaja, a czy jeszcze jakieś stanowiska możesz polecić? Czy poza podstawą masz możliwość uzyskania premii?

Janusz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Wiktor

Czy warto aplikować? Może coś podpowiecie jak się pracuje

tomek
@Wiktor 17.06.2018 22:09

nie warto,szkoda czasu,znajdź normalną pracę

Kaja
@Wiktor 17.06.2018 22:09

Ja uważam że warto. Oczywiście wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się aplikuje bo np. praca w call center windykacyjnym nie należy do łatwych i na pewno nie jest dla wszystkich. Pracuje w PC już od jakiegoś czasu, w centrali spółki i na prawdę jestem zadowolona. Bardzo fajni, ciepli i sympatyczni ludzie. Płaca jest ok.

Jacek

Czy jest tak dobrze i dlatego rzadko się wypowiadacie?

Grzegorz

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Jaromirr

Praca w PC może być w miarę ok jak ma się w porządku opiekuna.W biurze można przyjmować klientów,lub umawiać się z nimi wg.uznania gdzie indziej.I tak umowę trzeba przywieźć do biura jak się podpisze. Dyżury jakieś może są ale to chyba kwestia dogadania.Zarobki 5% za swojego klienta ,2,5% za klienta ze zgłoszenia.I tyle dobrego. Praca prowizyjna,ale to nie jest czysta prowizja.(usunięte przez administratora)Wymagają jakby się pracowało na etacie.Na początku,dla zachęty zarzucają Cię wnioskami z CC,potem już nie.Nie ma pomocy dla doradców którzy pracują ponad miesiąc i dłużej-trzeba radzić sobie samemu,nie ma wniosków z CC lub bardzo mało.(usunięte przez administratora).Czynności te to telefony,sms-y,wizyty pod adresem zamieszkania,niejednokrotnie zameldowania,zostawianie w drzwiach informacji związanych z windykacją,dopytywanie sąsiadów,wypytywanie i kontakt z pracodawcą.Nie dość że nie płacą,to jeszcze karzą za windykację i jej nieskuteczność.Trzeba ulotkować,naklejać zrywki najczęściej w niedozwolonych miejscach-bo dozwolonych jest mało-jak dostaniesz mandat to firma ci nie zwróci-to twoje zmartwienie i problem.Ty musisz zapłacić,niejednokrotnie zerwać już naklejone zrywki.I to jest jedyna rzecz której w firmie dostaniesz pod dostatkiem.Ulotki i zrywki.A prawdę mówiąc nic z tego nie ma.Ludzie szukają w internecie informacji o pożyczkach.Do tego ,jak już zdobędziesz swojego klienta to wystraszysz go kosztami tej pożyczki i potrzebnymi dokumentami.Bo wbrew opinii nie jest to pożyczka na oświadczenie.I wg.opinii,ludzie boją się z niej skorzystać ze względu na małe możliwości dogadania się z firmą przy jakiś życiowych problemach. Nie sprzedajesz swoich to cię zwalniają.Może z 5% doradców osiągnęło sukces finansowy.Cała reszta się zmienia i rotuje,stąd tyle ogłoszeń o pracę.Praca dla osób które albo nie wnikają albo sa mocne psychicznie. Mi brakowało wsparcia w postaci zgłoszeń,które są,ale rozdzielane są niesprawiedliwie,bez rejonizacji i bez pomysłu.W sumie coś dają,ale na krótkim dystansie a potem więcej zabiorą. Nie piszę tej opinii z rozżalenia tylko jak jest.Czy firma PC potrafi się z tym zmierzyć?Raczej nie...Dziś Ty,jutro ktoś inny.

warmoney
@Jaromirr 08.03.2018 18:14

Bardzo dobrze napisane. Można byłoby dopisać jeszcze to i owo, ale po pierwsze nie da rady, po drugie - po co... Aplikuj, przekonaj się sam.

Gość
@Jaromirr 08.03.2018 18:14

Dziś ide na rozmowe, ale to co tu przeczytałam trochę mnie przeraża

anonymous
@Jaromirr 08.03.2018 18:14

mogę z panem porozmawiać na temat PC jestem nowym pracownikiem czy to prawda ,zlecenie i dwu miesięczny okres wypowiedzenia ??? jak panu się pracowało w tej firmie

Malina

Sam pracodawca przedstawia się w jak najlepszym świetle - benefity, ubezpieczenie bla bla. Rekrutacja jest na wyrost, milion pytań, 3 etapy jakby się aplikowało na kierownika (usunięte przez administratora) Nie chciałabym pracować w takiej firmie.

Andrzej

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Maja

@Gg, dlaczego nie polecasz PROFI CREDIT Polska jako pracodawcy. Co wpływa bezpośrednio na postrzeganie przez Ciebie tej firmy? Zachęcam Cię do uzasadnienia swojej opinii pozostawionej na tym forum, ze względu na osoby, które poszukują informacji o PROFI CREDIT Polska.

Gg

Nie polecam,,,

Maja

@Krzysztof, to forum w całości poświęcone jest PROFI CREDIT Polska. Tego typu oferty proszę, żebyś zamieszczał na innym forum. Tutaj powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne i aktualne opinie o tej firmie jako pracodawcy.

alladyn

w ciągu 12stu lat to jest trzeci parabank w którym pracuje w/g mnie to jest najlepszy pracodawca jak i usługodawca dla klientów .Czytelne zasady zaróbków jak i kosztów dla potencjalnych klientów Wiadomo znajdą się marudzący że ciężko,że trza miękką windykacje robić itp...no niestety coś za coś Ja traktuje to jako dodatkowy zarobek (w godz.6-14 pracuje w drukarni) zajmując się pożyczkami tylko popołudniami i nie narzekam (srednio wyciagam 3tyś netto) Gorąco polecam firmę

Goldi
@alladyn 18.03.2018 17:16

Ale kłamstwo wierutne, (usunięte przez administratora) tysiące netto to zarobisz jak pracujesz "na etacie" w tej firmie

PcPSA

Pracowałem w tej firmie jako mł. Regionalny koordynator windykacji. Praca w systemie zadaniowego czasu pracy - czyli w opinii dyrektora rypaj od rana do wieczora. A z resztą jaki sens jest takiej formy zatrudnienia skoro i tak od 9 do 17 masz siedzieć w biurze Stanowisko niby kierownicze, a zajmujesz się w 90 proc dzwonieniem do dłużników i żebraniem o jakiekolwiek wpłaty. Samochód służbowy jest jeden na 3 osoby, co w mojej ocenie jest jakimś żartem. (usunięte przez administratora) W firmie jest ciągła rotacja, co przekłada się na brak realizacji wyników, a w konsekwencji premii.

Windykator

W ZWIĄZKU Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA ROZMOWIE W SPRAWIE M.KOORDYNATORA DS WINDYKACJI. MOJE WRAŻENIE FATALNE. ROZMOWA REKRUTACYJNA NA BARDZO NISKIM POZIOMIE. NIBY STANOWISKO KIEROWNIKA A SIEDZI NA SŁUCHAWCE. PROCEDURY WINDYKACYJNE PRZESTARZAŁE. ŻAŁUJE ŻE W POŁOWIE SPOTKANIA NIE WYSZEDŁEM.

NY

Zdecydowanie brak profesjonalizmu w procesie rekrutacji. Aplikowałem na stanowisko regionalnego koordynatora. Na zakończenie rekrutacji dowiedziałem się, że właściwie to poszukują do pracy na niższe liniowe stanowisko i ta rekrutacja tej posady dotyczyła. Szkoda mojego i ich czasu. Podziękowałem.

Maja

@alladyn, jesteś zadowolony z pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. Traktujesz tę pracę jako dodatkowe zatrudnienie. Jaka atmosfera występuje na co dzień w tym miejscu pracy? Czy dysponujesz informacjami na temat tego, czy firma ta zatrudnia również studentów, w niepełnym wymiarze godzin?

Zenek

Pracuję na stanowisku kierowniczym w Profi. Praca nie jest łatwa. Ciągłe ciśnienie, wymogi robienia planów. Coś dla bardzo mocnych psychicznie osób. Do tego jesteś jednocześnie doradcą, windykatorem, osobą roznoszącą ulotki i wszystkim innym. Zrobisz plan to Ci na następny miesiąc zrobią taki, że ciężko będzie go wyrobić. Szacunek? Pominę to. Płaca? Jak najbardziej ok, ale czasem człowiek zastanawia się czy to ciśnienie jest warte tego wszystkiego. Odbija się to na rodzinie i wszystkim innym. Niby od 9 do 17, ale zaczynam po ósmej a często w domu kończę swoją robotę po 19 i później. Traci na tym moja rodzina z pewnością. Doradcy mają o tyle łatwiej, że mają nienormowany czas pracy, ale jak chcesz zarobić, musisz się nalatać. Można zarobić od kilkuset do kilku tysięcy złotych, ale na to drugie to już trzeba naprawdę nieźle zakasać rękawy do pracy.

Maja

@ON był, czy mógłbyś jednak rozwinąć swój wpis i podzielić się wszystkimi uwagami i spostrzeżeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w PROFI CREDIT Polska S.A., której byłeś uczestnikiem? Jakie pytania zostały Ci zadane? Użytkownicy planujący w przyszłości współpracę z tym pracodawcą chętnie zapoznają się z Twoją relacją.

ON był

Również byłem na rozmowie na Stanowisko Kierownicze, spostrzeżenie jak poniżej - kompetencje wymagane typowe dla pracownika nie managera

anonymous

kto był na rozmowie na aera manager są jakieś testy wiedzy?

Ya

Dziś byłam na rozmowie na stanowisko kierownicze. Mam takie samo odczucie!!! (usunięte przez administratora) Ogłoszenie jest nierzetelne.

Coole69

Mam takie male pytanie do państwa. Ile zarabia sie na stanowisku AREA MENAGER ponieważ nigdzie nie moge o tym przeczytać.

Maja

Ostatnie zamieszczone komentarze na temat PROFI CREDIT Polska S.A. dotyczą jej, ale pod kątem świadczonych usług. Celem tego forum jest gromadzenie merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Jak na początku 2018 r. przedstawiają się warunki, w oparciu, o które przyszły kandydat może rozpocząć współpracę z PROFI CREDIT Polska S.A.?

Berenika

Jak dla mnie bardzo dobra pożyczka. Warto na pewno zapoznać się bliżej z ich ofertą by sprawdzić czy Wam odpowiada :)

Agata

Zdecydowanie polecam ich usługi bo u mnie sprawdziły się rewelacyjnie. Pożyczałam u nich pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz.

Ewa

Polubiłam się z tą firma pożyczkowa bo zawsze bez problemu dostaje u nich pożyczkę do tego dzięki lojalności wobec firmy zawsze przygotowują mi jakąś lepszą ofertę :)

Maja

@Cezary miło słyszeć, że PROFI CREDIT Polska S.A. jest pracodawcą, którego jesteś w stanie polecać innym. Co Ci się najbardziej podobało przez tych kilka lat spędzonych w tej firmie? W jaki sposób pracodawca docenia swoich pracowników?

Cezary

Super mi się u nich pracowało jednak chcąc iść dalej zmieniłem pracę, która bardziej związana była z moim wykształceniem. Jednak jeżeli zastanawiacie się nad pracą w tym miejscu to szczerze Wam polecam. Ja miło spędziłem tam kilka lat :)

Zostaw opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFI CREDIT Polska S.A.