2 Dodaj opinię
2 474 621 5 1

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Pytanie Nowy wpis

Czy PROFI CREDIT Polska S.A. organizuje staże dla studentów?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Tak, organizują, teraz np. poszukują stażysty do IT

Weronika Nowy wpis
@Pracownik

Świetnie, wielkie dzięki za informacje. A orientujesz się może, czy już pod odbyciu takiego właśnie stażu, można liczyć na pozostanie w PROFI CREDIT na dłużej? Już jako etatowy pracownik? To dla mnie ważna sprawa, więc liczę na odpowiedź.

Pracownik Nowy wpis
 Rekomendacja
@Weronika

To niestety w dużej mierze zależy od sytuacji w danym dziale. Jeśli są wolne wakaty lub możliwość długoterminowego zastępstwa, to tak i wiem że tak już bywało np. w dziale finansowym. Jeśli nie ma takiej opcji, pozostaje jedynie przedłużenie umowy zlecenia i oczekiwanie na okazje. Nie jest to takie proste bo o każdym kolejnym wakacie decyduje zarząd a nie dyrektor działu..

Aga

Witam chcialabym splacic pierwsza rate ale nie wiem co wpisac w danych prosze o pomoc

@Aga

@Aga Nie sądzę, aby dowiedziała się Pani takich informacji na forum, gdzie są opisywane warunki zatrudnienia w PROFI CREDIT Polska S.A.. Takie pytania neleży kierować prosto do firmy. Z tego co widzę ten pracodawca proponuje różne umowy, umowa o pracę i zlecenie. https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/136/profi-credit-polska-s-a. Nie wiecie dlaczego ma taką politykę zatrudnienia? Czy jak komuś zależy na pełnej umowie o pracę, może ją dostać?

@Maja

To zależy od sytuacji w firmie - jeśli są wolne etaty to owszem jest taka możliwość, jeśli nie, jedynie zlecenie wchodzi w grę.

@Caudalie

Dziękuję Ci za rzetelną odpowiedź. To już bardzo rozjaśniło mi sytuację. Jestem jeszcze ciekawa, jak to jest z pakietem socjalnym. Czy PROFI CREDIT oferuje jakiś podstawowy?

@Maja

Tak oczywiście! Wszyscy pracownicy, zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, mogą w pełni korzystać z pakietu socjalnego w którego skład wchodzą m.in. dofinansowanie do dnia dziecka, wakacji czy Świąt B.N. Dofinansowują też pakiety sportowe, można skorzystać z korzystnych warunków opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego lub wziąć udział w zajęciach językowych w takcie godzin pracy :)

Czesław
@Caudalie

Fajnie, że napisałaś o benefitach. Widzę, że kursy językowe także wchodzą w ich skład. Czy można także brać udział w szkoleniach branżowych, które podnoszą kwalifikacje i dzięki temu wpływają na rozwój kariery?

@Czesław

Jak najbardziej! Każdorazowo przedstawia się ofertę szkolenia które nas interesuje przełożonemu - nie spotkałam się jeszcze z odmową :)

pwt

pracowałem jako windykator terenowy w tej firmie... goła prowizja, w dodatku słaba brak narzędzi do pracy umowa zlecenie bądź działalność brak jakiejkolwiek dodatkowej kasy za ustalenia adresów czy telefonów do dłużników. Jednym słowem bieeeda i nędza.

Tak13Nie1
Fan głupka bartosza
@pwt

pwt...co Ty opowiadasz. Glupek (usunięte przez administratora) wszem i wobec oglasza, ze po 15 koła zarabiacie:D

Ostry
@Fan głupka bartosza

To chyba jakieś cieniasy, ja zarabiam 25 tysięcy na Poznaniu, pozdrawiam Ostrowski a rankingi i zarobki są oficjalne wszyscy widzimy kto ile pieniędzy ściąga w całej Polsce.

Santini
@Ostry

Możesz tyle zarobić, jeżeli jesteś sam na całe Wielkopolskie. Dyrektor, koordynator, terenowy w jednym. Wtedy tak.

glupek bartosz
@Ostry

a ja 50 000

DM
Nazwa działu: Finanse
@Santini

najwiecej można zarobić ponad 30 tys to fakt :) Ja pracuję ponad 5 lat i bardzo sobie chwalę

@DM

Widzę, że jesteś zadowolony z zarobków w PROFI CREDIT Polska S.A. Podzielisz się z nami opinią na temat innych warunków pracy w tej firmie? Co sądzisz o narzędziach pracy, czy oferowanym typie umowy?

Były df
Nazwa działu: Handlowy

Wiadomo już jak ustawa antylichwiarska uderzy w doradców. A konkretnie na ich prowizję?

zażenowany

Byłem na rozmowie w Warszawie na stanowisko Młodszego Koordynatora ds. Windykacji Terenowej. Chwila, gdy usłyszałem propozycję wynagrodzenia była najgorszą obelgą w życiu jaka mnie spotkała. 3 tysiące PLN BRUTTO w okresie próbnym a potem 2,5 tysiąca PLN BRUTTO + premie = niby 3,5 - 5,1 k PLN netto Auto niby do dyspozycji, bo brakuje handlowców, ale za dojazdy do pracy trzeba już samemu płacić. Nie zdziwiłbym się jeśli to byłby wabik. Popracujesz 2-3 miesiące i okazuje się, że z auta już nie możesz korzystać. I co, niby mam przyjechać do siedziby, wziąć auto, wyjechać w teren i jeszcze po całym dniu wrócić (zapewne w ramach bezpłatnych nadgodzin) do biura i to auto odstawić? Ludzie, czemu Wy takich rzeczy nie piszecie w ogłoszeniu o pracę ? Straciłem 1,5 h + koszty dojazdu. Jak dla mnie to typ firmy, której zysk opiera się na wyzysku. Podobno sami terenowi pracują na umowę zlecenie lub B2B (współczuję). Umowę zlecenie zaproponujcie Prezesowi.

Tak15Nie
@zażenowany

straciłeś 1,5h+koszty dojazdu - ale pomyśl ile dzięki temu zyskałeś i jaką wiedzę otrzymałeś

Tak2Nie3
As
@zażenowany

Jeśli myślałeś, że coś tam pokoordynujesz, to wprowadzam z błędu. To jest praca typowo windykacyjna, jeździsz do dłużników lub dzwonisz. Koordynatorem jest się tylko z nazwy.

Zniesmaczony

Menadżer sprzedaży 3500 zł brutto podstawa Premia zakładając realizację celi na 100% 3250 zł Premia kwartalna zakładając realizację przez 3 miesiące na 100% to 5000 zł brutto. Zespół? Znaleźć, zrekrutować, przeszkolić, dopilnować. Po odliczeniu podatków maksymalna wypłata miesięczna to 4300 zł na rękę. Menedżer regionu zarządzający zespołem

Tak16Nie1
Alexa
@Zniesmaczony

Nie prawda to co piszesz. Spokojnie możesz mieć ponad 5 tyś na umowie jako manager... co wy za głupoty piszecie. Jak ktoś chce zarobić to na prawdę się da.

TakNie8

misie pysie
@Zniesmaczony

Przypominam misie pysie, że wraz z umową podpisaliście oświadczenie o obowiązku zachowania w tajemnicy danych dot. wynagrodzenia. Ale co tam, to przecież tylko papier...

Tak3Nie6
Adam
@misie pysie

Takie zobowiązanie jest niewiążące w świetle orzecznictwa SN.

Tak10Nie
bela
@Adam

hehe i zgaszony jak pet

Pppp

Byłem kiedyś u nich na rozmowie w sprawie pracy w Warszawie. Rozmowa ok dużo oczekiwania a oferowana kasa marna. W związku z tym zrezygnowałem. Po jakimś czasie spojrzałem w Internet a tu: (usunięte przez administratora) Polecam każdemu to przeczytać zanim złoży CV. Gdyby to wiedział nie zmarnowałbym czasu na wizytę u nich

Tak3Nie

Prosze o informacje jaki w firmie obowiazuje dress code? W jaki sposob ubieraja sie kierownicy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

dudek

Nie każdemu zależy na dobrej pracy i dopiero w momencie wypłaty jest złość że można mieć więcej?

TakNie1
Alexa
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje tam od 4 lat. Budowalam zespol od początku. Wszystko się da. Kwestia dopiero zaangażowania i chęci. Nie pracuje całymi dniami. U mnie max to 8 h dziennie. Weekendy wszystkie wolne. Nawet tel nie odbieram. Zarobki na umowie spokojnie ponad 5 tyś netto. Jak ktoś się do tego nie nadaje to sorry. Taki mamy klimat ???? nie każdemu pasuje. Windykatorzy terenowe też zarabiają fajne pieniądze. Jak ktoś Cię słabo wyszkolil albo się do tego nie nadajesz to nie dasz rady. Tu trzeba mieć jaja... I to coś.... bez tego się nie da.

TakNie7
@Alexa

nie wal ściemy. 5 tyś netto? chyba koron szwedzkich :)

Tak9Nie
Były df
@antywindykator

Dziwię się że ta firma jeszcze coś sprzedaje 3 lata temu było kiepsko cokolwiek sprzedać zarabiałem tam 2tys jako Df biegając z ulotka i, do klientów plus na wizyty windykacyjne... Obecnie pracuję jako PH dla innej firmy z wzorowa opinią gdzie klienci na nazwę nie rozłączaja się robię w sumie to samo co w pc i zarabiam 1500zł ale na tydzień...

Ania
Nazwa działu: Marketing

Możecie powiedzieć coś o pracy przedstawiciela handlowego? Tak od a do z :)

Profisrofi

Ta firma to porażka. To totalna porażka. Pracowałam jako doradca finansowy specjalista przed ponad pół roku,więc mogę mieć kilka przemyśleń. Marne płace,ciągłą presja,brak wolnego czasu. Tak naprawdę dostajemy telefony od klientów w dni wolne od pracy weekendy czy wakacje. Wiadomo-musisz odebrać bo budujesz relacje z klientem...Kolejna patologia to wnioski z infolinii. Często klienci nawet nie wiedzą,że składają wniosek ! Potem zdziwieni odbierają telefon...ale jaka pożyczka?...przecież pani chciała zbadać tylko moją zdolność kredytową... Inna sprawa-marketing- na własnym paliwie,deszcze,śnieg czy upał musisz rozwozić ulotki z których NIE MA ZWROTU !!! nie ma i koniec. Twój manager będzie ci tłumaczył,że napewno ktoś zadzwoni,chwalił cie za zrywki, a tak naprawde przejeżdzasz swoją prowizje. Inna sprawa to chore podejście do dorady. Jesteśmy tylko numerkiem,jak sie starasz jest ok a jak np. nie z twojej winy nie masz klientów bo po prostu jest słaby miesiąc dostajesz regularny ochrzan. Za slabą konwersje karta z moim nazwiskiem wisiała w kiblu-NAPRZECIW TOALETY!- żeby było mi wstyd że tak mało sprzedaje.(usunięte przez administratora) i nie wierzcie w nienormowane godziny pracy. to oznacza tylko że masz pracować non stop, a przydzielic wniosek czy dzwonic do klientów którzy po 10 razy mówią ze nie chcą musisz non stop (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: stawka godzinowa,mniejsza presja,zaprzestanie manipulacji

Tak12Nie
df 07 dżejms błąd zgłoś się
Nazwa działu: Finanse
@Profisrofi

Potwierdzam. Mógłbym dodać dużo więcej, pracowałem dłużej niż pół roku. Praca stale pod nadzorem i z wytycznymi codziennymi, czyli wykraczająca poza ramy pracy na umowę zlecenie.

Ciekawa
Nazwa działu: Marketing

Możecie coś powiedziec o dziale marketingu? Od pewnego czasu poszukują pracowników, dyrektora i zastępcy dyrektora - czy ten dział juz istnieje czy tworzą go od zera?

@Ciekawa

Dział istnieje od bardzo dawna, teraz powiększają struktury. S

Poszukujacy
@pracownik

a wiesz coś więcej? Jak sie pracuje w tym dzieł? Czy sa zadowoleni z pracy, podziału obowiązków? Jak ten dzial postrzegany jest przez resztę firmy?

@Poszukujacy

Nie jestem z tego działu, wiec nie powiem Ci, jaka atmosfera tam panuje, ale panie, któe tam pracują, są w porządku. Nie zauważyłam, żeby były jakieś konflikty czy negatywne opinie.

pytajnik

hej wydaje sie ze profi credit to raczej duża firma,jak jest z atmosferą? jest ok miedzy działami?

@pytajnik

Nie zauważyłam żeby były jakieś problemy - wszyscy raczej są pozytywnie nastawieni, przyjaźni i pomocni :)

TakNie1
Niedoszły kierownik
Nazwa działu: Handlowy

Brak profesjonalizmu ze strony działu personalnego/rekrutacji. Przemiła Pani oddzwania w związku z moją aplikacją początkiem stycznia. Rozmawia się miło, na telefonie jesteśmy prawie godzinę. Świetnie, teraz ma się ze mną kontaktować kolejna osoba, maksymalnie za tydzień (jest mi podany dokładny termin). W międzyczasie inna firma już ze mną rozmawia. Termin nie został dotrzymany, kilka dni później dostaję telefon, że pan dyrektor jest chory i będą musieli przesunąć rekrutację. Ok, rozumiem i życzę powrotu do zdrowia. Od tego czasu minął MIESIĄC. Zero informacji zwrotnej. Jeśli macie Państwo takie podejście do pracowników jak pokazaliście podczas rekrutacji, to wykazaliscie się szczególnym brakiem szacunku, brakiem terminowości, niesłownością i brakiem profesjonalizmu. Straciliście naprawdę dobrego kandydata na kierownika.

Tak8Nie2
redniged

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, no chyba, że na przeczekanie, aż się nie znajdzie czegoś lepszego. Swego czasu tam pracowałem, ale traktując to jako hobby, niestety było ono zbyt kosztowne. Nie opłacało Mnie się dojeżdżać do biura za "miskę ryżu".

Tak10Nie

@redniged

A na jakim stanowisku pracowałeś?

Anka

Osobiście żenującą dla mnie sytuacją jest fakt, nie otrzymania ŻADNEJ informacji zwrotnej, bo odbyciu rozmowy rekrutacyjnej. Jaka ona by nie była- chyba nie jest wielką filozofią wysłać chociażby emaila..... Przykre.....

ola
@Anka

To akurat niestety jest częsta procedura ....

@Anka

powinnaś im podziękwoać że cię nie wzięli. zaoszczędziłaś sobie kasy i nerwów

Tak11Nie

@Anka

No ok, zdarza się. A jeśli chodzi o samą rozmowę? Jak wyglądała?

Waldi

Słyszałam, że PROFI CREDIT Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiające jest jednak dlaczego mają tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty i potrzeba ludzi? Może ktoś ma wiedzę i mógłby napisać?

@Waldi

Dokładnie. Firma nieustannie się rozwija i tworzy nowe stanowiska pracy. Drugą sprawą jest to, że co jakiś czas firma poszukuje osób na zastępstwo za przyszłe mamy.

TakNie4

Malina

Sam pracodawca przedstawia się w jak najlepszym świetle - benefity, ubezpieczenie bla bla. Rekrutacja jest na wyrost, milion pytań, 3 etapy jakby się aplikowało na kierownika (usunięte przez administratora) Nie chciałabym pracować w takiej firmie.

@Malina

a na jakie stanowisko aplikowałaś?

różowa

Czy warto aplikować na pracownika ds płac lub ds administracyjnych? Bardzo proszę o odpowiedź.

@różowa

Warto - ekipa jest bardzo zgrana, zarobki są ok, praca nie jest zła

lichwa

W firmie jest ciągła rotacja, co utrudnia realizację planów, czy poczucie jakiejkolwiek stabilizacji w spółce. Nie ma miesiąca, by się ktoś nie zwolnił, zwłaszcza na kierowniczym stanowisku. Warunki oferowane przez Profi są takie, że potencjalni kandydaci rezygnują w połowie spotkania,(usunięte przez administratora)

Tak6Nie

@lichwa

"(..) zwłaszcza na kierowniczym stanowisku." - nie wiem skąd wyssałeś/łaś z palce takie informacje ale nie zauważyłam, żeby kierownicy się zmieniali. Rotacja jest w każdej firmie i nie wydaje mi się że jest to coś dziwnego w dzisiejszych czasach, zwłaszcza gdy wszyscy oczekują kokosów za nic a na boku jeszcze kręcą swoje interesy. Na każdą sprawę należy patrzeć dwutorowo a nie z klapami na oczach - nie wiesz jak jest, to się nie wypowiadaj.

Aa

W sumie praca jest ok. Wiele nie wymagają, można dobrze zarobić. Lubię atmosferę w PROFI CREDIT Polska S.A. za: Dobry kontakt z przełożonymi, dział handlowy współpracuje z działem windykacji bez większych problemów.

tu_pracuję

Szukasz pracy to się zastanów co jest dla Ciebie ważne. Ja tutaj pracuję i mogę rzetelnie napisać kilka faktów: 1. Ludzie są naprawdę super, jak trzeba to Ci pomogą; nie ma wyścigu szczurów, chorej rywalizacji. Masz swój obszar, za który odpowiadasz, ale jak trzeba kontaktujesz się z innymi osobami na równorzędnym stanowisku i po prostu pytasz. 2. Wdrożenie przynajmniej w sprzedaży profeska; plan wdrożenia; system pracy; materiały; dyrektor jako mentor (i tu pozdrawiam mojego Mentora!!!); wystarczy chcieć się uczyć i poznać tę branżę. Pracują także wewnętrzni trenerzy; nie dość, że robią szkolenia w 100% oparte na praktyce to później przyjeżdżają do Ciebie i wdrażasz to, czego się nauczyłeś pod ich okiem; masz feedback i pracujesz nad sobą. To jest zaje***! 3. Kasa w podstawie? No cóż; mam niedosyt, ale coś za coś. Wskaźniki są ułożone z sensem. Trzeba trochę czasu żeby poukładać zespół i ustabilizować wynik. Jak to zrobisz pensja jest naprawdę dobra! Do tego masz auto, routex. Jest naprawdę ok :) 4. A na koniec - dla mnie ważne. To jest stabilna firma. Patrzę co się dzieje w bankach i myślę, że lepiej przejść do tej części sektora finansowego. Ale decyzję podejmuje każdy dla siebie :) Pozdrawiam!

Tak3Nie2
Henryk

U porządanego pracodawcy trzeba się czymś wykazać aby dostać zatrudnienie, ponadto rotacja jest marginalnym zjawiskiem, oferty jak się pojawiają, to rzadko. Do Profi Credit do działu windykacji biorą każdego a rotacja jest ciągła, wszystkie portale są wręcz zaspamowane ofertami Profi. Nie ma miesiąca by ta firma nie szukała Koordynatora Windykacji. Tylko kto będzie pracował za najniższą krajową + nędzne premie

Tak1Nie2

Nick

PC przypomina mi MLM. Zwolniłem się ze stanowiska Młodszego Koordynatora Windykacji (MRKW) rok temu. Głównie praca na telefonie. Trochę pracy w terenie, ale za free żeby dobić plan Windykatorów (PWT) albo wdrożyć nowego PWT. Samochód i miesięczny limit na paliwo wspólny z innymi pracownikami. Realne zarobki to 2,5k zł po okresie próbnym z premią. Nie masz bezpośredniego wpływu na swój wynik, bo jest ściśle związany z wynikiem całej grupy PWT. A ich ciężko motywować gdy nie mają żadnych progów wykonalności, ani boosterów od realizacji planu. Można coś z nimi załatwić albo krzykiem, albo grośbą, że za karę dostaną etat w PC. Dla nich plan nie ma znaczenia. Jedyne co było fajne w tej firmie, to... długo bym myślał i nie wymyślę. Firma od najwyższego kierownictwa do samego dołu jest do bani zażądzana. Strata czasu i nerwów.

Tak7Nie

były doardca

Pracowałem przez kilka lat jako doradca finansowy. Trzeba było się napracować, ale nie rozumiem zdziwienia niektórych .... Wszyscy chcą dostawać nie wiadomo jaką kasę na siedzenie na tyłku. Pracowałem, dostawałem kase - proste. Wynagrodzenie prowizyjne zależy do wyników. Były gorsze miesiące, ale generalnie byłem zadowolony.

Tak4Nie1

@były doardca

Rozumiem, że przy zaangażowaniu można było otrzymać wysokie wynagrodzenie. Czy była to dla Ciebie największa zaleta zatrudnienia w firmie, czy podobało Ci się może coś jeszcze? Czy na stanowisku doradcy pracowałeś zazwyczaj w biurze, czy jest to praca bardziej wyjazdowa?

Monika d

Czy ktoś może się orientuję jak wygląda przyjmowanie wniosków z call center?

Śląski Fircyk

Najbardziej skąpa w narzędzia pracy i benefity pozapłacowe w jakiej pracowałem. Wynagrodzenie, które otrzymywałem było uwłaczające mojej godności, pomimo zapewnień dyrektora - który hipnotyzował niczym Kaszpirowski, że ma być takie ogromne. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie - no chyba, że ludziom zdesperowanym, których nie przyjmą nawet na produkcję - bo tam zarabia się znacznie więcej. Moje sugestie dla PROFI CREDIT Polska S.A.: Płacić dobre pieniądze za wykonaną prace. Pieniądze, które płacą były dobre lecz 10 lat temu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować doświadczonego pracownika i odpowiednio go wynagradzać. Obecnie firma wymaga coraz więcej za coraz mniejsze pieniądze

Tak11Nie

@Śląski Fircyk

Z Twojego wpisu wynika, że największą wadą pracy w firmie było wynagrodzenie. Piszesz też o niewielu benefitach - jakie dokładnie one były? Czy poza zarobkami odpowiadały Ci też inne warunki pracy? Jak wygląda ścieżka kariery w Profi Credit? Czy trudno uzyskać awans? Podaj proszę więcej informacji dotyczących atmosfery i samej pracy.

Centar

Gdy pracowałem w tej firmie to ledwo starczało mi na chleb...

Won Ton

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Pracowałem tam kilka miesięcy. Ledwo starczało mi na życie z tych nędznych zarobków.

Tak6Nie

Zostaw opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie