Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Maja

@Cezary miło słyszeć, że PROFI CREDIT Polska S.A. jest pracodawcą, którego jesteś w stanie polecać innym. Co Ci się najbardziej podobało przez tych kilka lat spędzonych w tej firmie? W jaki sposób pracodawca docenia swoich pracowników?

Cezary

Super mi się u nich pracowało jednak chcąc iść dalej zmieniłem pracę, która bardziej związana była z moim wykształceniem. Jednak jeżeli zastanawiacie się nad pracą w tym miejscu to szczerze Wam polecam. Ja miło spędziłem tam kilka lat :)

Maja

Pracowało mi się u nich bardzo dobrze jednak chciałam iść w innym kierunku więc po kilku latach tam zmieniłam ją :) Jednak jeżeli chcecie podjąć tam pracę to jak najbardziej polecam

Piotrek

Pracowałem u nich kilka lat i mam przyjemne wspomnienia. Jestem człowiekiem, któremu zmiany są potrzebne więc zmieniłem branżę :) Jednak nie żałuję prac w profi credit.

Marek

Firma rozwija skrzydła i dlatego potrzebuje tak dużo doradców?

warmoney
@Marek 17.10.2017 11:43
Firma rozwija skrzydła i dlatego potrzebuje tak dużo doradców?

Marek - skąd jesteś?

Weroniczka

Staram się nie brać pożyczek jednak gdy wysiada kilka sprzętów na raz to jest to jakby konieczność. Ja postawiłam na profi credit bo znajoma mi poleciła ich pożyczki. Nie powiem sprawdziła się świetnie. Myślę, że może kiedyś jeszcze z niej skorzystam.

Miśka

Polski rynek bardzo potrzebują rąk do pracy tym bardziej, że dużo osób wyjechało za pracą za granicę. Jeśli firmy nie zaczną podnosić wynagrodzenia to nie będzie ludzi do pracy.

warmoney

Zacząłem niedawno - Firma naprawdę jawi się OK jako pracodawca i usługodawca, jedynie mój region nie jest łatwy bo to modelowy przykład Polski "B" :(

Marika

Czy jesteście tak bardzo niezadowoleni, że nie chcecie pisać pozytywnych opinii o firmie? Nie ma ideałów a może warto zawalczyć o firmę i miejsce pracy.? Sadzę, że w związku z tym iż na rynku pracy brak ludzi to firmy będą zmuszone podnosić pensje żeby pozyskać nowych

Waldi

Szkoda, że nikt nie chce pisać choć trochę informacji w temacie ofert pracy. Może jest na tyle dobrze, że każdy obawia się.

Waldi

Słyszałam, że PROFI CREDIT Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiające jest jednak dlaczego mają tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty i potrzeba ludzi? Może ktoś ma wiedzę i mógłby napisać?

Beata

Witam jeżeli ktoś jest kto potrzebuje pracy/ dodatkowej pracy z Rejonu Sanok i okolice, to zapraszam do współpracy. Czekam na zgłoszenia Beata_rekrutacja@wp.pl. Pozdrawiam!

Maciek

Dla kogoś kto chce pracować każda firma będzie dobra. Gdyby trochę energii z forum przełożyć do pracy !

Macka

Co słychać w firmie, ostatnio tak mało aktywni jesteście. Ludzie chcieliby wiedzieć czy warto zatrudnić się , tym bardziej, że PROFI CREDIT ma długa listę ofert i można by coś wybrać dla siebie. Wakacje trochę odciągnęły ludzi od pisania to inna sprawa ale...

alina

Moja koleżanka pracuje w Profi Credit i bardzo sobie chwali tą pracę! Było nawet mnóstwo znajomych, którzy chcieli żeby też im załatwiła miejsce w firmie. Zarabia na prowizjach, a z tego co wiem to nie małe pieniądze. Trzeba być po prostu otwartym do ludzi i znać produkt/usługę które się sprzedaje. To na pewno praca, w której można się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.

Bety

Jaki jest powód, że PROFI CREDIT ma tak duże potrzeby kadrowe?

Leon

Ja również mogę polecić pracę w firmie. Sądzę, że osoby zadowolone z pracy powinny więcej pisać na forum, żeby poprawiać wizerunek firmy. Teraz tylko marudy piszą.

miros

firma godna polecenia, wiadomo nie jest najtaniej, ale warunki są jasne i każdy może się z nimi zapoznac przed podpisaniem umowy.

Wacław

Myślę, że niektóre opinie negatywne są pisane pod wpływem chwili. Jestem przekonany, że firma nie zasługuje na taki hejt. Jeśli komuś nie odpowiada praca w Profi Credit to zawsze może odejść po co takie oskarżanie. Żeby inni znali prawdę to firma musiałaby też pisać.

Breninka

Jak widać firma rozwija się ponieważ taka pokaźna lista ofert tylko w tym celu jest wystawiona. Fajnie bo dla nas pracowników to dobre perspektywy na przyszłość.

Ochotnik

Patrząc na listę ofert pracy odnoszę wrażenie, że firma rozwija sie bardzo dobrze. Ponadto opinie na forum też nie pozostawiają cienia wątpliwości, że to dobra firma. Szukając pracy szukam informacji i sądzę, że spokojnie mogę aplikować do Profi Credit.

Zadowolony pracownik

W ciągu 17stu lat pracowałem w 3 parabankach Profi to zdecydowanie najpoważniejsza zarówno dla pracowników jak i dla klientów zasady są czytelne jasne i żadnych ukrytych kluczków śmieszą mnie wypowiedzi typu że ciężko że słabo płacą itd...firma jak mało która stawia na rozwój pracowników najlepsi są odpowiednio nagradzani a reszta zależy od nas czyli pracowników Ja zdecydowanie polecam zarówno dla szukających pracy jak i dla potencjalnych klientów

Miśka

Czy ktoś wie o jakiej pracy dodatkowej piszą w ofercie? Bardzo mnie to zainteresowało. Można by sobie dorobić tylko zależy co jest do roboty. Czy już wcześniej firma miała takie oferty czy dopiero teraz?

Olka
@Miśka 21.06.2017 22:02
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić skąd tak dużo ofert pracy ma agencja? Maja bardzo fajne prace dla różnych osób....

Hej, to duża ogólnopolska firma, ma dużo biur i zatrudnia wielu doradców. Ja tez pracuje jako doradca i jestem zadowolona. Trzeba trochę popracować żeby dobrze zarabiać ale za to można samemu określać kiedy ma się czas. Studiuje więc dla mnie to jest super opcja. Kilka moich koleżanek z biura pracuje codziennie i one maja naprawdę fajne wypłaty.

Olka
@Miśka 21.06.2017 22:02

Edek-W

Firma stawia na ambitnych i młodych ludzi. Udało mi się przejść proces rekrutacji i następnie szkolenia. Obecnie pracuję jako doradca klienta. Praca jest wymagająca ale to ja sam decyduje jak dużo czasu chce na nią poświęcić - godziny pracy są elastyczne.

Miśka

Fajną ofertę pracy widziałam- Pokieruj Naszym Biurem Kredytowym w Zwoleniu. Czy ktoś może mi podpowiedzieć coś więcej w tym temacie? To praca dla mnie , super.

DamianL

Ja sobie chwalę pracę jako konsultant. Mam nienormowany czas pracy i elastyczny grafik. Czasami mam dyżur w biurze. Zostałem przeszkolony z oferty Profi Credit i obsługi klienta. Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od ilości i kwot udzielonych pożyczek.

Miśka

Widziałem, że PROFI CREDIT ma bardzo długą listę ofert pracy. Czym to jest spowodowane? Nowy projekt?

czytająca ze zrozumieniem

macie pisać o pracy nie kredytach

Miśka

PROFI CREDIT to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce i dobry pracodawca.

Ja
@Miśka 25.05.2017 11:07

A wiesz to z "autopsji" ? jakie sa zarobki dla TW ?

ja

Witam, czy ktoś z obecnych pracowników może napisać widełki zarobków jako trener wewnętrzny w Profi Credit ? Pozdrawiam.

Maja

@B.R piszesz, że firma nie szanuje swoich pracowników. Jak się to przejawia? Masz na myśli konkretne sytuacje? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda Twoje doświadczenie z pracy w PROFI CREDIT Polska. Mógłbyś powiedzieć na jakie możliwości rozwoju oferuje Ci firma?

na oswiadczenie

Pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekam, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania.

Miśka

Dobra praca pracowników to zadowolenie naszych klientów, to są nierozerwalne elementy świadczące dobrze o firmie.

tomasz zaremba

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.

darek lorenz

Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow

Maja

@Nowa więcej informacji na temat współpracy w PROFI CREDIT znajdziesz w zakładce Pracuj dla nas: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,72098,0,0,pracuj_dla_nas Zachęcam do zapoznania się z jej zawartością.

abcd

to jest forum na temat pracy w tej firmie a nie na temat jej pożyczek odwiedzający to forum chcą wiedzieć jak się tam pracuje a nie jak Wam się spłacało pozyczkę ludzie,ogarnijcie się

owiany

Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.

Nowa

Witam, Co się dzieje w firmie? Nikt nie ma ochoty na dyskusję? Chciałabym dowiedzieć się czegoś o firmie od pracowników ponieważ myślę o zmianie pracy.

Prawda
@Nowa 23.04.2017 13:50

Daj sobie spokój z tym

olek

W Profi Credit brałam pozyczke rok temu w wakacje, wzięłam z mezem 10 tys musielismy sobie dołożyć do auta no i reszta poszla ogolnei na wakacje, teraz powoli koncze spłacać pewnie wyrobie sie akurat na wakacej 2017, ogolnie warunki maja bardzo dobre i szybko sie dostaje decyzje o przyznaniu pieniedzy

Natalia

Mam zamiar pracować w Profi Credit Polska S.A. i mam pytanko. Cos więcej w temacie pracy dla managera Obszaru Wschód w Rzeszowie.

Beata
@Natalia 15.03.2017 17:55

Nadal poszukujesz pracy na Rzeszowie? Pracowałam na Rzeszowie, teraz jestem Kierownikiem w Sanoku. Pozdrawiam

5/5

braliśmy z mężem 15 tys zl bo budowalismy nowy dom i braklo troche na meble, ciezko zawsze wszystko dokladnie wyliczyc i pozniej sie okazuje ze brakuje. ogolnie firma uczciwa, nawet nie pytali na co nam te pieniadze, pozyczka na oswiadczenie

olo

profi credit chyba jest najlepsze w Polsce, wg mnie lepsze od bankow nawet, banki scigaja ludzi i robia problemy z kasą. W Profi wzialem 10 tys zl oddalem wszystko w czasie i po sprawie

Maja

@pe rozumiem, że praca nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań. Według Ciebie firma dużo wymaga od pracowników? A możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie?

Maja

@Zachwycona bardzo chętnie usłyszymy również swoją opinię na temat pracy w firmie.

hiacynt

Firma uczciwa, moge potwierdzic, jestem byłym klientem, brałem 10 tys 2 lata temu, w grudniu 2016 spłaciłem wszystko, całość przebiegla tak jak bylo w umowie nie bylo w trakcie zadnych zmian czy aneksów wiec są słowni, nic nie zmieniali

zadowolony

ogolnie profi credit w Polsce to chyba najlepsza opcja dla tych co potrzebuja kasy na szybko a nie chca albo nie moga isc do banku. W Profi nie ma biurokracji, kase sie dostaje na oswiadczenie i za to duzy plus

5/5

dobra firma, 5/5 ode mnie oby wiecej takich. Ja bralem w Warszawie pozyczke na miejscu w punkcie, ale podobno tych oddzialow jest z 60 w Polsce

miko

bralem 10 tys w zeszlym roku i juz zdazylem oddac, bo wiedzialem ze szykuje sie awans w pracy ale w Profi Credit tego w ogole nie sprawdzalii nie brali pod uwage, wszystko na oświadczenie wiec nie ma duzo papierków do wypelniania

Zostaw opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFI CREDIT Polska S.A.