PROFI CREDIT Polska S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Alexa

Pracuje tam od 4 lat. Budowalam zespol od początku. Wszystko się da. Kwestia dopiero zaangażowania i chęci. Nie pracuje całymi dniami. U mnie max to 8 h dziennie. Weekendy wszystkie wolne. Nawet tel nie odbieram. Zarobki na umowie spokojnie ponad 5 tyś netto. Jak ktoś się do tego nie nadaje to sorry. Taki mamy klimat ???? nie każdemu pasuje. Windykatorzy terenowe też zarabiają fajne pieniądze. Jak ktoś Cię słabo wyszkolil albo się do tego nie nadajesz to nie dasz rady. Tu trzeba mieć jaja... I to coś.... bez tego się nie da.

@Pytanie

Oczekiwania odnośnie potencjalnych kandydatów zawsze są podane w wymaganiach w ogłoszeniach o pracę.

@Ciekawa

Warto przyjść i się przekonać ;) Na pewno jest ogrom pracy którą trzeba codziennie wykonać ale ludzie są mega pomocni i działają jak jedna wielka rodzina :)

tu_pracuję

Szukasz pracy to się zastanów co jest dla Ciebie ważne. Ja tutaj pracuję i mogę rzetelnie napisać kilka faktów: 1. Ludzie są naprawdę super, jak trzeba to Ci pomogą; nie ma wyścigu szczurów, chorej rywalizacji. Masz swój obszar, za który odpowiadasz, ale jak trzeba kontaktujesz się z innymi osobami na równorzędnym stanowisku i po prostu pytasz. 2. Wdrożenie przynajmniej w sprzedaży profeska; plan wdrożenia; system pracy; materiały; dyrektor jako mentor (i tu pozdrawiam mojego Mentora!!!); wystarczy chcieć się uczyć i poznać tę branżę. Pracują także wewnętrzni trenerzy; nie dość, że robią szkolenia w 100% oparte na praktyce to później przyjeżdżają do Ciebie i wdrażasz to, czego się nauczyłeś pod ich okiem; masz feedback i pracujesz nad sobą. To jest zaje***! 3. Kasa w podstawie? No cóż; mam niedosyt, ale coś za coś. Wskaźniki są ułożone z sensem. Trzeba trochę czasu żeby poukładać zespół i ustabilizować wynik. Jak to zrobisz pensja jest naprawdę dobra! Do tego masz auto, routex. Jest naprawdę ok :) 4. A na koniec - dla mnie ważne. To jest stabilna firma. Patrzę co się dzieje w bankach i myślę, że lepiej przejść do tej części sektora finansowego. Ale decyzję podejmuje każdy dla siebie :) Pozdrawiam!

Zuzanna Nowy wpis

Firma wrzuciła ogłoszenie, że szukają pracownika na stanowisko regionalny manager sprzedaży w kilku miejscowościach. W ogłoszeniu nie ma podanej stawki niestety. Jest napisane, że wynagrodzenie to podstawa plus prowizja. Wie ktoś ile tak realnie zarabia się na tym stanowisku? W szczególności chodzi mi o podstawę.

Nowa Nowy wpis
@Zuzanna

Podstawa marna, 4500 zł, prowizję dostaniesz za zrobienie 100% planu, malo kto robi, ludzie rezygnuną z tych Pożyczek... 120 % RRSO

Maja Nowy wpis
@Nowa

Rozumiem, że podstawę podajesz brutto? Tak w ogóle - dzięki za to.

Joanna Nowy wpis
@Nowa

A plany to jakie zazwyczaj dają? I na podstawie czego są opracowywane, na jakiś konkretnych statystykach czy celowo zawyżane? Podasz jakiś przykładowy?

Kaśka
Kandydat

Hej, pytanie do pracowników, byłych pracowników. Mam zamiar się tam zatrudnić, słyszałam że jak ktoś nie zapłaci dwóch rat to zabierają prowizję, jak to jest przy checie zwolnienia się? Muszę oddać prowizję jeśli ktoś nie zapłaci raty np. w kolejnym miesiącu jak się zwolnie?

Alexa

df aktualny

2tyś???widocznie słabiutki z ciebie był df ja z doskoku pracując w innej w firmie na umowę o pracę a w pc dorabiając sobie popołudniu średnio miałem 4tyś obecnie robie tylko dla pc i przelewy od nich mam ok10-11tyś i wierz mi nie jestem lizysem wiele rzeczy mi sie u nich nie podoba ale co jak co ale dobry df naprawde może niezle u nich zarobić

szeryf
@Alexa

W poprzednim wpisie zapomniałem o najważniejszym że masz jaja już wiem. Alexa ale to coś pewnie jest długie zaczyna mnie to rajcować. Odpisz na tej stronie może uda nam się spotkać.

Zainteresowany
Kandydat

Ile mozna zarobic na stanowisku pracownik windykacji telefonicznej na umowie o pracę? :)

Agnieszka
@Zainteresowany

A jakie masz doświadczenie jako pracownik windykacji?

Zainteresowany
@Agnieszka

Szczerze mówiąc to zerowe chciałbym zmienić pracę na coś innego

Wiktoria
@Zainteresowany

A nie masz żadnej informacji czy jakieś szkolenia wdrożeniowe organizują? Bo sama jestem zainteresowana ale chyba musza jakoś przekazać procedury i poduczyć?

Aneta
@Zainteresowany

Aaaaaaa ok a skąd masz info o pracy tutaj? Znalazłeś ogłoszenie czy coś?

Xyz
Kandydat

Ile mozna zarobic na telefonie bez doświadczenia?

Czy w PROFI CREDIT Polska S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jakie są mocne strony pracodawcy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Wnikliwy
@Pytanie

Pracodawca oferuje wykonywanie ciężkiej pracy w stresujących warunkach za małe pieniądze. Dzięki temu można hartować swój charakter oraz zrezygnować z konsumpcyjnego modelu życia, stawiając na inne wartości, np. rozwój duchowy.

Maja
@Wnikliwy

Rozwiniesz dane z pierwszego zdania? Czemu ciężka, czemu stresujące i jakie pieniądze w tym roku? Doceniam Twój wpis, ale jest na pół gwizdka, na zasadzie "domyślcie się o co mi chodzi" :)

Klient

W czystej postaci z wyrokami co masz na myśli bo ja szczerze powiem jestem w szoku że windykator z Profi kredyt na dzień dobry wyzywa , straszy pobiciem , grozi narażeniem życia. To co doświadczyłem to szok , ludzi pełno a ta pani z windykacji przy ludziach na głos wyzywa mnie straszy mówi o zadłużeniu , grozi ze mnie pobiją

retyq

Czy firma docenia windykatora, który dobrze wyszkoli nowego pracownika? Jeśli nie to nie opłaca mi się tego robić porządnie, bo sobie tylko odchowam potencjalnego konkurenta.

Ola

Niestety jeśli bierze się kredyt to trzeba go spłacać a nie oczerniać firmę.Tak samo jest teraz z kredytami hipotecznymi ludzie nabrali i płaczą że stopy procentowe idą w góre przecież było to napisane w umowie że stopy mogą iść w górę lub dół.Wychodzi na to że ludzie podpisują umowy i nie czytają.Są też ludzie którzy nie myślą i biorą kredyty żeby pochwalić się znajomym że coś posiadają auta domy wakacje itp.A pózniej płacz bo nie stać mnie na raty i windykator puka do drzwi i wydzwania.Na facebook bogaty a tak naprawde w portfelu 50 zł.Ludzie kredyty są dla bogatych a nie dla biedaków zrozumcie to wkoncu im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was.

Monika
@Ola

Święte słowa zastaw się a pokaż się.Też kiedyś taka byłam potrafiłam wziążć chwilówke żeby kupić sobie wymarzony telefon kilka ciuchów i nowe meble.

Krzysztof
@Ola

No ale chyba nie uważasz, że to normalna sytuacja? Bo piszesz jakby każdy mógł się tego spodziewać.

Ola
@Krzysztof

Każdy kto ma troszeczkę oleju w głowie mógł się tego spodziewać.A co było z kredytami we frankach?Frank był najbardziej stabilną walutą na świecie.

Elle
@Ola

Kredyty są dla niezamoznych. Bogatych stać na zakup gotówkowy. Nie muszą się zapozyczac.

Weronika

Ktoś z klientow wspomniał, że obsluga jest niemiła. Jak odnosza się do tego pracownicy? Tzn. chodzi mi głównie o atmosfere w pracy, bo trochę się to ze sobą łączy :P Ogólnie bardzo mało tu opinii od pracowników, no moze oprócz jednej o niskim wynagrodzeniu. Ktoś moze sie wypowiedzieć z pracujących osób?

Kandydat

Czy polecacie stanowisko pracownika ds. postępowania sądowego?

Klient

Proszę bardzo dobrze się zastanowić przed związaniem się z tą firmą umowa . Gigantyczne oprocentowanie .niemiła obsługa infolini.zero informacji o postępowaniu w razie wcześniejszej spłaty .ciągle problemy w odzyskaniu zwrotu za spłatę pożyczki przed czasem!!!!!!! A jeżeli ty spóźnisz się ze spłata to błyskawicznie zajmują konto.windykator i mnustwo problemów !!! Radzę wszystkim omijać ta firmę ogromnym łukiem .a najlepiej wogule się nimi nie interesował!!!!!!

Jak wygląda praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny w firmie PROFI CREDIT Polska S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4000 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Kura
@Administrator

wojtas

Co lepsi pracownicy etatowi poodchodzili z firmy i zaczęli zarabiać normalnie w innych firmach. To powinno dać do myślenia. Rotacja na zleceniach ogromna. Sam pracowałem przez rok czasu ale się poddałem. Plany odrealnione.

Tomcio
Kandydat

Jak się pracuje w windykacji? Słyszalem ze jest ciągla rotacja pracowników na etacie. Zastanawiam się nad przyjęciem oferty wlasnie na etat. W rozmowie usłyszałem ze można bardzo dobrze zarobic A wskaźniki premiowe są bardzo łatwe do realizacji. Proszę bez zebednych komentarzy. Interesują mnie tylko fakty. Pozdrawiam.

Pio
@Tomcio

W jakim mieście aplikowałes? Łatwe nie są do realizacji, realne zarobki w większości regionów myślę że ok. 3500netto

Tomcio
@Pio

3500 zł netto w windykacji to dobra wypłata? Pracuje aktualnie w konkurencji na terenie dolnośląskim i w najgorszym miesiącu tyle nie zarobiłem. Chyba ze to podstawa i można wyrobić premie . Napiszesz mi ile jest do wyciągnięcia w premiach? Realne są zarobi 5-6 tyś netto ?

Były Profi
@Tomcio

Podpisujesz weksel, dostajesz listę dłużników, nie ma praktycznie narzędzi do pracy, za benzynę płacisz praktycznie sam, teraz praca polega na sprawdzeniu czy dluznik mieszka pod adresem który podał, zostawiasz mu wizytówki lub każą odwiedzać w pracy. Słaba koordynacja z call center - uzgadniasz wpłatę z dluznikiem, paniusia H. pisze SMSa z czymś kompletnie przeciwnym. Odradzam. Są oferty pracy dla windykatorów.

Pretendent
@Były Profi

Nosze się z zamiarem aplikacji na stanowisko młodszego koordynatora windykacji teren województwo śląskie. Prosze o informację o atmosferze panującej w firmie oraz o realnych zarobkach. Wiele czytalem o firmie ale niestety same negatywne opinie. Warto aplikować?

Jezus

Jaki weksel xddd weksel in blanco podpisuje klient wtf xD

Klik
@Jezus

Weksel podpisują też windykatorzy terenowi. Pobierają kasę od klientów i to jest zabiezpieczenie firmy na wypadek jakby z tą kasą się już nie pojawili.

Kruk
@Tomcio

Mozna również w leb dostac za nachodzenie i nekanie. Profi credit jest na lupie za karygodne odsetki. 80% spraw przegrywają w sadzie. Jak chcesz windykowac odsetki ktore sad umarza? Jestes swir koles.

Joanna

Czy pracuje jeszcze w siedzibie w Bielsku ta (usunięte przez administratora)co ma głos tak zachrypnięty jakby codziennie wypijała litr wódki

Klient

Czy można osobiście umówić na ugode

Zosiamala
Kandydat

Chodzą słuchy że Profi zawija się do Warszawy. Czy pracownicy centrali będą zwalniani? Co powoduje taki ruch? Mam ofertę pracy i nie wiem co o tym wszystkim sądzić.

Wnikliwy
@Zosiamala

To tylko formalne przeniesienie siedziby, z różnych względów, o których tu nie będę pisać. Całe "centrum dowodzenia" zostaje w Bielsku, tu nic się nie zmieni.

Czy nowo zatrudnione osoby w PROFI CREDIT Polska S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Andrzej duda

Tak

Amoroso

Cześć, czy ty również przy umowie podpisywałeś weksel?

Giovanni
@Amoroso

Każdy w windykacji podpisuje. Nawet PWT.

Daniel
@Giovanni

W jakim celu ten weksel, jest on obowiązkowy? Nie miałeś z tym problemu aby podpisać weksel in blanco?

Ciekawska
Kandydat

Współczuję i dziękuję za szczerą opinię na temat pracy w Profi Credit.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.
Przejdź do nowych opinii