Opinie o Profi Credit sp. z o. o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Profi Credit sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profi Credit sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi Credit sp. z o. o. w Łódź

Jak dużo osób pracuje w Profi Credit sp. z o. o.?

Ania Nowy wpis

Proszę o informację czy przy przyjęciu do pracy firma sprawdza BIK kandydata?

Bartek

W czasie pandemii firma nic nie zorganizuje ale generalnie dba o pracowników, atmosfera jak najbardziej dobra więc polecam.

magda Nowy wpis
@Bartek

A jak w czasie pandemii firma dbała o pracowników??

Jak długo trwa proces awansu w Profi Credit sp. z o. o.?

Magda

Nie istnieje cos takiego..nie ma zadnego awansu.

Wiktoria Nowy wpis
@Magda

Nie? A jakie macie tu wszystkie stanowiska do obsadzenia tak właściwie? Piszesz, że nie ma takiej możliwości, bo te wyższe na stałe obsadzone i dlatego? A sam awans finansowy w formie podwyżki np?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Profi Credit sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Profi Credit sp. z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tralalala

Tak, szczególnie dla najlepszych koleżanek i kolegów Dyrektorów/CEO :)

Czy pracodawca Profi Credit sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

K

Nie licz na to

Franek

Spoko firma, dobrze się pracuje i jeśli kogoś interesuje taka praca to polecam!

mariusdudek@onet.pl

Nie ładnie zakończyła pani rozmowę gdy powiedziałem że mam zajęcie komornicze to przyłączyła rozmowę nie zachęcam z tej firmy

Witold

Dobra firma ale z całą pewnością trzeba sie starać żeby było zadowolenie z finansów.

Ewelina

Od dawna nikt nie pisze bo jak dobrze sie w firmie pracuje to nikomu nie chce się, tak?

Natalia
@Ewelina

Pracuje już ponad rok jako doradca finansowy specjalista. Zgadzam się ze wszystkim co mówione było wyżej. Ja osiągam wynagrodzenie 2500-3500. Dostaje dużo wniosków z infolinii, głównie za dobrą obsługę. Zdarza się odciagniecie prowizji. Zdarza się pracować 3h A czasem siedzieć do 20 w biurze. Wszystko zależy od zaangażowania. Nie jest kolorowo ale nie narzekam. Stosunki w pracy z kierownikami mam bardzo dobre. Jak mam do wyboru pracować na kasie za 2000 8h co dzień to naprawdę wolę pracę w Profi.

Miko
@Natalia

Gdzie pracują za 2000? W stolicy za 3000 brak chętnych ☹️ Co do Profi to zamiast umowy o pracę jakieś śmieciowe umowy i 0 emery Tragedia

nick

Pracowałem w Profi Credit jako doradca finansowy. Serdecznie nie polecam. Nie raz co miesiąc zarobiłem śmieszne pieniadze (mówię tu o naprawde śmiesznych pieniądzach np.340zł) . Brak podstawy, a prowizja odciągana, gdy klient nie wpłąci dwóch pierwszych rat. Brak zwrotu kosztów paliwa , za dojazdy do klientów , czy też jakiekolwiek szkolenia , ktore podkreślam są obowiązkowe , więc chcąc nie chcąc pieniądze musimy wydać. Bardzo dużo działań monitoringu klientow musi wykonywac doradca, aż za duzo . Plusem są dobre godziny pracy oraz atmosfera w tej firmie faktycznie nie jest naganna, bardzo dobrze mi się współpracowało. Ciesze sie, ze zrezygnowalem z pracy w tej firmie. Moje sugestie dla Profi Credit sp. z o. o.: Podstawa dla doradców finansowych, zwrot kosztów za dojazdy oraz nieodciaganie prowizji Lubię atmosferę w Profi Credit sp. z o. o. za: mili ludzie, przyjemna atmosfera

@nick

@nick, z Twojej wypowiedzi wynika, że całe Twoje wynagrodzenie w Profi Credit składało się tylko i wyłącznie z prowizji tak? Na podstawie jakiej więc umowy pracowałeś w tej firmie? Jestem ciekawa, czy wszyscy w Profi Credit byli/są zatrudnieni na takich warunkach.

SPÓŁKAny
@Elżbieta

DF (doradcy) są zatrudnieni na umowę zlecenie. AM, TM (kierownicy) oraz DR, NDR (dyrektorzy) i AD (asystenci) są zatrudnieni na umowę o pracę.

SPÓŁKAny
@Elżbieta

Przepraszam za pomyłkę z AM, TM - oni są na własnej DG, czyli wszystkie koszty ich. Co z tego że do odpisu, skoro trudno na to zarobić...

@SPÓŁKAny

Rozumiem już więc, jak to wygląda w Profi Credit. Czy w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej, ten pracodawca oferuje jakieś wsparcie chociażby w kwestiach księgowych, czy wszystko leży po stronie osoby zatrudnionej?

Elżbieta

@wiesiek, wygląda na to, że piszesz z perspektywy pracownika Profi Credit. Możesz napisać, na czym polega praca w tym miejscu lub jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w firmie? To z pewnością będzie ciekawe dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Profi Credit.

Łks

Czym zajmuje się koordynator windykacji? Co należy do jego obowiązków?

wiesiek
@Łks

stanowisko analogiczne do tego na słuchawce w call center

Prosze o odp.

Pytanie mam:padło tutaj hasło 5%prowizji,czy prowizja ta naliczana jest od kwoty pożyczanej czy zwrotu?

Jaromirr

Praca w PC może być w miarę ok jak ma się w porządku opiekuna.W biurze można przyjmować klientów,lub umawiać się z nimi wg.uznania gdzie indziej.I tak umowę trzeba przywieźć do biura jak się podpisze. Dyżury jakieś może są ale to chyba kwestia dogadania.Zarobki 5% za swojego klienta ,2,5% za klienta ze zgłoszenia.I tyle dobrego. Praca prowizyjna,ale to nie jest czysta prowizja.Telefonów służbowych się nie dostaje,do biletów czy paliwa nie dopłacają-a w grę wchodzi windykacja więc powinno coś takiego być.Wymagają jakby się pracowało na etacie.Na początku,dla zachęty zarzucają Cię wnioskami z CC,potem już nie.Nie ma pomocy dla doradców którzy pracują ponad miesiąc i dłużej-trzeba radzić sobie samemu,nie ma wniosków z CC lub bardzo mało.Jak klient nie zapłaci dwóch pierwszych rat,zabierają prowizję-dla mnie to jest niezrozumiałe.Za nie zrobienie czynności windykacyjnych-tzw.koszyków-też każą finansowo.Czynności te to telefony,sms-y,wizyty pod adresem zamieszkania,niejednokrotnie zameldowania,zostawianie w drzwiach informacji związanych z windykacją,dopytywanie sąsiadów,wypytywanie i kontakt z pracodawcą(usunięte przez administratora)I to jest jedyna rzecz której w firmie dostaniesz pod dostatkiem.Ulotki i zrywki.A prawdę mówiąc nic z tego nie ma.Ludzie szukają w internecie informacji o pożyczkach.(usunięte przez administratora) Nie sprzedajesz swoich to cię zwalniają.Może z 5% doradców osiągnęło sukces finansowy.Cała reszta się zmienia i rotuje,stąd tyle ogłoszeń o pracę.Praca dla osób które albo nie wnikają albo sa mocne psychicznie. Mi brakowało wsparcia w postaci zgłoszeń,które są,ale rozdzielane są niesprawiedliwie,bez rejonizacji i bez pomysłu.W sumie coś dają,ale na krótkim dystansie a potem więcej zabiorą. Nie piszę tej opinii z rozżalenia tylko jak jest.Czy firma PC potrafi się z tym zmierzyć?Raczej nie...Dziś Ty,jutro ktoś inny. (usunięte przez administratora)

Laura

Witam, powiedzcie mi proszę jak dokładnie wygląda praca DF. Rozumiem,że obsługa klienta w biurze, ale co poza tym? Czy telemarketing też? Czy trzeba roznosić jakieś ulotki? Czy jest jakiś standard obsługi klienta jak w bankach? Wyczytałam że windykacja też jest , przynajmniej ta początkowa, tak? Czyli że dzwonicie do klienta i ponaglacie ze spłatą czy informujecie tylko że ma zaległość? Czy jeździcie do klientów czy wszystkie formalności załatwia się w biurze? I jak wygląda grafik? Czy faktycznie jest tak elastyczny jak potrzebujecie? Czy jest dużo procedur? Czy np pracujecie z gotówką czy wszystko idzie przelewem? Odp. mi proszę na te pytania, bo chciałabym wiedzieć coś więcej na ten temat zanim wyślę CV.

warmoney

Ja również niedawno zacząłem. Łatwo nie jest, ale gdzie jest? Trudniej jest na pewno tam, gdzie duże bezrobocie, niski poziom zaludnienia i słabe zarobki - właśnie w takim regionie zacząłem... Dyrektor wymagania ma spore (to trochę motywuje), Kierownik w porządku, tylko klientów mało... Materiały reklamowe codziennie w słusznych ilościach, konkurencja ze strony chwilówek ogromna... mimo to spróbowałem bo coś robić trzeba... Szkolenie? Nie wiem jak to przebiega gdzie indziej bo to moja pierwsza praca po 20 latach (wcześniej na własny rachunek), ale - znając życie - zalicza się chyba do porządniejszych bo np byłem w firmie badania rynku i sondaży - tragedia, zrezygnowałem po dwóch dniach... Byłem w firmie audytorskiej - sprzęt własny i ZERO szkolenia. Jeśli mieszkacie w Polsce "A" - polecam bez zastanowienia ; jeśli mieszkacie w Polsce "B" - sami zdecydujcie, czy chcecie spróbować i się przekonać, ja postanowiłem spróbować. Firma jako taka, podoba mi się - pomimo hejtu jaki uprawiają dłużnicy, cwaniaki i konkurencja - a zarobki? Jeszcze nie wiem, zbyt krótko pracuję... Na pewno narzekać będą ci, którzy wyznają filozofię "czy się stoi, czy się leży - 5 tysięcy się należy"...

paterska

W czasie studiów pracowałam w Profi Credit i bardzo dobrze wspominam ten czas. Początki jak w każdej innej pracy bywają ciężkie- nowi ludzie, nowa wiedza i nowe obowiązki. Profi Credit ma to do siebie, że potrafiu ukształwać człowieka, nauczyć samodzielności i odpowiedzialności, szanować zarobiony pieniądz. A co do pieniądza- jak na studentkę zarabiałam bardzo dobrze, tylko nie myślcie.. to nie praca zarezerwowaa jedynie dla studentów, a dla każdego. Trzeba tylko chcieć i wykazywać się inicjatywą.

xyz

Witam, zostałam zaproszona na rozmowę do biura Pc na stanowisko doradcy klienta w Szczecinie, a nie mam doświadczenia w branży. Jak powinnam się przygotować na spotkanie ? Z czym warto zapoznać się oprócz oferty przedstawianej klientom Pc ?

Zadowolona TM

Pracowałam przez trzy lata jako DF od ponad roku jestem TM. Jeżeli komuś zależy na pracy to będzie pracował i zarabiał naprawde duże pieniądze - tylko trzeba CHCIEĆ a nie "obrażać się" na ulotkowanie i zrywkowanie (z tego co się orientuje to w bankach również Doradcy pracuja z materiałami mtk) a poza tym ulotka/zrywka nie jest JEDYNĄ formą pozyskania Klienta.. liczy sie kreatywność. Uważam również, że osoba która nigdy nie miała doświadczenia w branży finansowej a chce go nabrać podejmuje bardzo dobrą decyzję zaczynając pracę w Profi, ponieważ uczymy wszystkiego od początku i DF są szkoleni przez profesjonalny zespół trenerski(praktycznie i teoretycznie). Myślę, że jeżeli ktoś ma możliwość skorzystania z pracy u nas powinien to zrobić- jeśli praca nie spełnie Twoich oczekiwań możesz poprostu złożyć wypowiedzenie albo dorabiać sobie do wypłaty. A jeśli chodzi o opinie nt. pracy... hmm... -ludzie zawsze będą gadać, bo nikt nie dogodzi całemu światu a najczęściej wypowiadają się Ci, którzy czekają na szybki wnioseczek na 5% na kwotę 25 tyś, który sam z nieba nie spadnie... Pozdrawiam i zachęcam do spróbowania :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Profi Credit sp. z o. o. - Łódź

• Jak się pracuje w Profi Credit sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profi Credit sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Profi Credit sp. z o. o.