Opinie o Profi Credit Poland Sp. z o.o.

heniek

@maciek doradcy wszędzie mają ciężkie życie. Tu wcale nie jest szczególnie. Prowizja w Profi Credit nie jest wcale taka niska jeżeli tak jak piszesz 6% to i tak lepiej niż tam gdzie poprzednio pracowałem

KarolinaMol

No jeśli myślicie, że za darmo będzie kasa to się mylicie. Może lepiej wziąć się do pracy, a nie użalać nad sobą? klientów się szuka samemu, ale na tym to polega i każdy o tym dokładnie wie przystępując do pracy. Ja wiem = najlepiej siedzieć, nic nie robić, niech firma podsyła nam klientów, każdy niech płaci na czas, a my będziemy brać za to 5000 zł hehehehe. Boże ludzie! Czy serio tak ciężko wziąć się do pracy? Ja w Profi Credit zarabiam powyżej 4000 zł plus mam premie, ale działam, robię coś, szukam klientów, mąż zaś zajmuje się windykacją i jest super. Wystarczy chcieć, a nie pisać takie bzdury.

Kate

Zgadzam się, rónież pracowałam jako Doradca Finansowy, jak się dobrze rozkręciłąm to w drugim miesiącu zarobiłąm 1500 zł...Teraz jestem na wychowawczym, ale niebawem wracam :)

Zostaw opinię o Profi Credit Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi Credit Poland Sp. z o.o.