Opinie o DB Schenker-Magazyn Logistyczny w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DB Schenker-Magazyn Logistyczny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DB Schenker-Magazyn Logistyczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker-Magazyn Logistyczny w Bydgoszcz

roberto

to panowie ile konkretnie moze zarobic magazynier w bydgoskim shenkerze ? po okresie próbnym oczywiscie

Piero

Szkoda gadać. Chyba jeden z najgorszych zakładów pracy w Bydgoszczy. Nie potrafią się porozumieć z pracownikiem. Sypią notatki służbowe za byle co, tak aby w razie czego poniżyć pracownika w oczach przełożonych w Warszawie. Szefowa traktuje zakład jak własny, tnie wszystkie koszty, aby wykazać jak najwjększe zyski. Żadnej imprezy nie potrafi zorganizować mimo, że może zadysponować pieniądze na ten cel. Nawet czubka własnego nosa nie widzi, a co dopiero potrzeby pracownika.

Dzban

Popieram Słoika!!!!!!!!Jeżeli chcesz pracować tzn.....streczować, blindować, robić wszystko inne niż jeździć wózkiem widłowym - zapraszamy. Oczywiście jeżeli będzie dużo zgłoszeń... proponuje osobą kandydującym zakupić wózek widłowy elektryczny.... logistyczny nie posiada ich wiele...

Słoik

Jako firma DB Schenker jest na plus ale niestety o Logistycznym nie dam dobrego słowa powiedzieć. Najprościej mówiąc syf i ubóstwo. Pracownik ma prawo tylko do pracy za niewielką pensję, jego zdanie według zasad Firmy powinno się liczyć ale tak nie jest niestety. Nie będę powielał wypowiedzi poprzedników. Miejsca pracy się zwalniają więc zapraszam zainteresowanych, którzy chcą przeżyć coś w stylu "Survival School". Jest naprawdę niezła jazda.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
żenada

DUPA TO SIE PALI NA MAGAZYNIE !! jAKIS CZAS TEMU BYLO BADANIE WSTRZĄSÓW PODCZAS JAZDY WÓZKIEM WIDŁOWYM ! ---- GDZIE SĄ TE WYNIKI O KTORE PROSILI MAGAZYNIERZY ?????????????? TERAZ GDY KIEROWNICTWO DOWIEDZIALO SIE O NASZYCH WPISACH ROBIONO BADANIE NA NOWO ! ROBIL TO NOWO ZATRUDNIONY PRACOWNIK KTORY DOSTAL INSTRUKTARZ OD BRYGADZISTY ZE MA JECHAC JAK NAJWOLNIEJ I OMIJAC JAK NAJWIECEJ DZIUR W POSADZCE ! NAGLE BADALI ŚWIATLO NA MAGAZYNIE CZY JEST DOBRE ! WIDAĆ NIKT TU NIE PISZE BAJEK TYLKO SAMĄ PRAWDE SKORO SIE TAK PRZESTRASZYLY ! ZA KAZDYM RAZEM POWTARZAŁY ZE NIKOGO NA SILE W TEJ PRACY NIE TRZYMAJĄ A ROBIĄ PO ZŁOSCI JAK DZIEWCZYNKI Z PIASKOWNICY ! LUDZIE PORZUCAJĄ PRACE BO NIE IDZIE SIE DOGADAĆ Z SZEFOWĄ , kOORDYNATORKA TAK SAMO FAŁSZYWA JAK SZEFOWA ! POWRACAJĄC DO OSWIETLENIA MAGAZYNU . JAK MOZNA DOPUSCIC DO SYTUACJI ZE SCIĄGAJĄC TOWAR Z REGALU , KARETKA WOZKA WIDLOWEGO HACZY O OSWIETLENIE NARAŻAJĄC PRACOWNIKA NA NIEBEZPIECZENSTWO ! OGOLNIE PANOWIE CHYBA CZAS ZROBIC ZEBRANIE I NAPISAC PISMO DO OSÓB NAJWYZSZYCH W WARSZAWIE ORAZ ZGŁOSIC TO DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY BO TAK DALEJ NIE POWINNO BYC !

Pan Ktoś

więc tak w 90% zgadzam się z opiniami tutaj. Szefowa nieumiejętnie prowadzi magazyn , wogóle nie nadaje się na to stanowisko. Nie umie zarządzać ludzmi, traktuje nierówno pracowników, jeżeli jesteś kapusiem to masz dobrze . Tak motywuje do pracy ze nowo zatrudniony pracownik dostaje 100 zł mniej niż pracownicy którzy pracują kilka lat i robiąc wszystko w magazynie .Dzięki takim metodom normali pracownicy odejdą i zostawią ten syf , a zostaną najlepszy na świecie brygadzista i jego zastępca najlepsi w lizaniu dupy. Pozdro dla normalych kiedyś wszyscy odejdziemy!!!

dupa

A Ty Marianek to tylko podpuszczać potrafisz tak samo jak w pracy a sam dupy nie ruszysz zeby cos zmienić !

@dupa

Jeśli o mnie chodzi to zajmuję się między innymi obroną osób poszkodowanych w sprawach sądowych dotyczących mobbingu pracowniczego. Nigdy w życiu bym nie podjął pracy w magazynie, ponieważ to nie odpowiedni na moje wykształcenie pułap wynagrodzenia. Z tego co się orientuję to na bydgoskim rynku pracy przedział pensji wynosi od 1500 do 2200 netto w ośmio godzinnym wymiarze czasu pracy. Sądząc po opiniach to w takiej atmosferze nie zgodziłbym się podjąć pracy u Was nawet za podwójną wysokość średniej bydgoskiej stawki. Pozdrawiam dzielnych obrońców kadry kierowniczej a ta ksywka to chyba od lizania tylnej części ciała komu trzeba by otrzymać większą premię, lub stanowisko. Majac tak piękny Nick na pewno masz już ogromne doświadczenie w tej kwestii. A tak na marginesie ile można zarobić w Magazynie Logistycznym na stanowisku pracownika magazynu. Może ktoś w końcu coś konkretniejszego napisze.

dupa
@Marianek

DUPA nie koniecznie jest odnosnią tego co napisaleś ! a jesli jestes tak naprawde osobą zajmującą się osobami poszkodowanymi to myśle ze mozemy pogadac jesli jestes w stanie pomóc !

@dupa

Tobie (usunięte przez administratora)to już chyba nic i nikt nie pomoże skoro nawet nie wiesz, po której stronie jesteś. Widać, że jesteś (usunięte przez administratora)bo czekasz, aż rozwiązanie przyjdzie do Ciebie zamiast udać się do właściwej osoby lub organizacji. Niestety przez GoWork nie jestem w stanie Tobie pomóc w inny sposób niż naprowadzenie i wskazanie możliwych rozwiązań.

kot uliczny

Ale pompa z tej firmy ! hahaha Moze nie tyle z firmy ,co z SZEFA MAGAZYNU LOGISTYCZNEGO ! Ogólnie powinna sie tym Warszawa zająć ! Ona nie powinna tam być szefem ! tak samo jej koleżanka nie powinna być koordynatorem ! Wszystko robią pod siebie ! Tam to tylko PIP nasłać !!!!!!!!

@kot uliczny

Zrobiliście już coś w tym temacie, czy zamierzacie tak dalej narzekać. Takie wpisy niczego nie zmienią, gdyby ktoś nie umiał szukać oto namiary: Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00 osobiście: Plac Piastowski 4a 85-012 Bydgoszcz parter, pokoje 7 i 8 telefonicznie: w godz. 8.00 - 12.00 801 002 004 (infolinia) dla połączeń z sieci stacjonarnych 52 561 11 04 dla połączeń z sieci komórkowych Mobbing powinien być zwalczany, ponieważ może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych u narażonego na niego pracownika. Zabija poczucie własnej wartości. Nie pozwólcie aby tacy ludzie zajmowali stanowiska kierownicze. Zakładając sprawę prawdopodobnie Szefowa będzie miała zakaz sprawowania funkcji zarządzającej personelem dożywotnio, bo tak kończy się większość spraw. Uwierzcie w siebie bo mając świadków i jakiekolwiek dowody macie duże szanse na wygraną. Powodzenia.

kot uliczny
@Marianek

Takie wpisy bardzo duzo dadzą ! Ludzie nie bedą chcieli i nie chcą tam juz pracować !

kurier

Tam jest taka atmosfera ze do ludzi jezdzi POGOTOWIE RATUNKOWE bo ich SZEFOWA wykancza ! a tabletki na uspokojenie to tam juz chyba kazdy bierze !

tytus
@kurier

dopiero sie wszystko wylewa bo kazdy ma dość !!!!!!!!!!!!!!!

Marianek

Skoro jest tak źle to dlaczego nikt z Głównej Siedziby (bo rozumiem, że Logistyczny to jedna z jednostek podległych Zarządowi bodajże w Warszawie) jeszcze z tym nic nie zrobił. Proponuję opisać sytuację i wysłać do osoby będącej przełożonym Waszej Szefowej, a jeśli to nie pomoże to nawet wyżej. Jest to przypadek nie wymagający raczej drogi służbowej korespondencji. Można, zgłosić do PIP brak odpowiedniego oświetlenia i inne uchybienia, może pomóc, ale myślę, że w tak dużej Firmie raczej powinni się zmieścić choćby w minimalnych przewidzianych normami wartościach. Spróbujcie się zgrać wszyscy razem a zobaczycie, że "KUPIE SIŁA", lub w Zespole, jak ktoś woli. Pozdrawiam. Piszcie o efektach.

popuś

Ja tam bym sie nawet nie zatrudnił wiem bo znam tam wiekszosc ludzi i wszyscy szukają pracy ! ale zeby nikomu nie przyszlo do glowy ze tyle czasu tam pracują a nic nie znalezli ! podobno zaczelo sie to jakies 2 lata temu jak zmienili SZEFOWĄ ! mysleli ze sie poprawi w stosunku do pracownikow ale z czasem stwierdzili ze sama sobie nie radzi i odbija sie to na pracownikach ! a z tego co slyszałem to brygadziste zrobila ze swojego chłopaka z ktorym wczesniej mieszkała !

popuś

NIKOMU NIE POLECAM ! W PRACY JEST NAJWAZNIEJSZA ATMOSFERA KTOREJ TAM NIESTETY NIE MA ! SZEFOWA ZBYT MLODA I BEZ DOSWIADCZENIA LEDWO KULA TEN MAGAZYN I ZLE TRAKTUJE MAGAZYNIERÓW BRYGADZISTA Z NIKIM NIE POTRAFI SIE DOGADAĆ ! NOOO TYLKO Z SZEFOWĄ BO PKT. ZBIERA ZA KABLOWANIE ! PIENIĄDZE ZADNE ! OGOLNIE 85 % ZATRUDNIONYCH SZUKA PRACY ! PODLOGA DZIURAWA I TO NA WYSOKIM SKŁADZIE !!! RAMPY ZA CZASÓW PRL .

Włodek

Ta firma to (usunięte przez administratora)człowiek jest jak pies traktowany,warunki pracy marne magazyn ma chyba ze 100 lat zabytkowy podłoga dziurawa, oświetlenie jak świeczki , a ściany to już lepiej nie mówić ale to wszystko to jest nic, bo atmosfera jest straszna, pieniądze żadne i wszyscy co pytałem szukają pracy, jednym słowem SYF I nie polecam !!!

alex
@Włodek

a co zwolnili cię!!!

Włodek
@alex

Tam nie zwalniają tam ludzie sami odchodzą. Nie chcą sobie tyrać psychiki patrząc na działania szefowej i jej lizusów.

czesio hydraulik

Zgadzam się z poprzednikiem. Jeżeli ktoś chce pracować z kapusiami(brygadzista i jego przydupas) to niech śmiało startuje. Kasa marna , brak perspektyw.

Buli

Nikomu nie polecam, nędzne zarobki, atmosfera do bani, którą psuje sama Szefowa razem z Brygadzistą. Kto nie wierzy niech spróbuje, ale odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker-Magazyn Logistyczny - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w DB Schenker-Magazyn Logistyczny?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker-Magazyn Logistyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker-Magazyn Logistyczny?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker-Magazyn Logistyczny?

Kandydaci do pracy w DB Schenker-Magazyn Logistyczny napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DB Schenker-Magazyn Logistyczny