Opinie o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia w Bydgoszcz

Busio

Ciekawe dlaczego wszystkie negatywne komentarze są od razu usuwane przez administratora na prośbę zarządu remedia :) nie jest tam tak kolorowo jak niektórzy myślą, wręcz przeciwnie, zdecydowanie nie polecam, te kłamstwa wypisywane na temat takiej świetnej atmosfery i wypłacalności firmy - bujda. Dodatkowo ta religijność, masakra, po co cytować religie na forum? Wszystko załatwiane pod stołem, żeby unikać kosztów, fatalna organizacja, ludzie po znajomości - większość ludzi to rodzina. Najgorzej się w takich firmach pracuje.

Ashe

(usunięte przez administratora) z wypłatami ciężko, kilka razy już zabrakło i trzeba było czekać, nadgodziny nie wykazywane ale wypłacane, oczywiście większość ludzi ma cześć na umowie (usunięte przez administratora) wszędzie szukają oszczędności. Polecam szukać dalej, nie zatrzymywać się w tej firmie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia? Chętnie zatrudniają?

Student Nowy wpis
@Pytanie

Chętnie... Biorą i wydrzemna jak ccytrynke

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia?

@Pytanie

Umowa o pracę lub zlecenie ale rzadko.

Murzyn
@Pytanie

Najlepiej na czarno bez podatku

Si. Tek Nowy wpis

Rodzinny

Busio

jedenz
@Busio

Większość ludzi to rodzina? Procentowo obliczyłeś? Chyba problemy z matematyką :) Kolorowo nigdzie nie jest, ale za każdą pracę otrzymałam wynagrodzenie, co do religijności to fakt, trochę tego tu dużo. Ale z drugiej strony nikt mnie o poglądy czy religię nie pytał... Atmosfera? W lepszej nie pracowałam, a w dobie COVIDu firma postąpiła wzorowo przedłużając nawet wygasające pracowników umowy. Dopóki człowiek CHCE pracować to mogę polecić pracę w tej firmie.

haha
@jedenz

Jak się nie pracowało w innych firmach to tak jest. Może ty masz problemy z matematyką i z oczami skoro nie widzisz jak jest ;] Wynagrodzenie pod stołem oczywiście, a na umowie najniższa. Ilu pracowników czeka co miesiąc na pieniądze, bo brakuje :) coś mało doinformowany/na jesteś, bo nie wiem kim w końcu jesteś, czy kobietą czy mężczyzną, bo nick mówi jedno a pisanie w osobie żeńskiej drugie :) Pracujesz w księgowości, że wiesz czy przedłużają umowy? Jak ktoś się zwolni to mają problem żeby kogoś zatrudnić, dlatego biorą pierwszą lepszą osobę i umowa na nieokreślony. Również nie polecam. Wiadomo że ktoś z rodziny lub kto siedzi od x lat tam będzie firmę chwalił :)

Były
@jedenz

Ja tez tam pracowałem jakiś czas temu i wtedy był szef, jego żona, siostra szefa Gosia jej mąż Irek, synek Pawełek, oraz dzieci z adopcji którym teoretycznie stworzono miejsce pracy. Jeden wielka rodzina. Mam nadzieję że nikogo nie pominalem

avva Nowy wpis
@Były

to niezle duzo jak na to ze jest ponad 50 pracownikow (a z dzieci adopcyjnych pracuje tylko jeden) oczywiscie jest to sarkazm, że dużo jakbys nie zrozumial XDDDD.

Klient Nowy wpis
Klient

Niestety nie polecam, szczególnie kontaktu z Panią Anną M. Sama z siebie nie udziela kompletu informacji tylko trzeba się dopytywać, a na pytanie odpowiada z wielką łaską… Nie liczę nawet na profesjonalne doradztwo, tu klient musi przyjść z gotowym rozwiązaniem i wiedzą. Najgorsza jest zmiana ustaleń, co nie zdarza się Pani Annie wcale tak rzadko. Kiedyś mailowo ustaliliśmy konkretną kwotę za wykonanie druku, po jednym dniu jakby nigdy nic w trakcie rozmowy telefonicznej podniosła kwotę. Gdybym się nie zorientował nawet nie usłyszałbym słowa wyjaśnienia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kadrowa/Kadrowy - Księgowa/Księgowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ashe

@Ashe

Oczywiście, wielu szuka dziury w całym :) polecamy wgląd w mądrą literaturę, np. "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" (Łk 6, 41). Pozdrawiamy ciepło

Tołdi
@RE MEDIA

To jest miejsce w którym opisujemy ta drzazgę

Czy w firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia są regularne szkolenia pracownicze?

Barbara
Klient

Nie polecam - bardzo niemiła obsługa.

KSk

Praca w fajnym gronie osób, zero problemów z atmosferą oraz urlopami czy wynagrodzeniem. Polecam!

Iga

Sądzę, że brak uzasadnienia takich wrzutek to jasny sygnał, że konkurencja czuwa !

Mors

Odradzam.

@Mors

W internecie wolno dużo, prawda? Ci, którzy piszą w ten sposób widać nie mają odwagi by napisać pod swoim imieniem i nazwiskiem. Smutek, mimo wszystko życzymy powodzenia w nowej, oby lepszej dla Ciebie pracy :)

narwal
@RE MEDIA

W internecie dużo wolno to fakt. Fake konta krążą dookoła itp.

Jaki dress code obowiązuje w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia?

@Pytanie

Na co dzień luźny, wygodny i przyjazny otoczeniu. Na spotkania oficjalne oczywiście obowiązuje elegancki / casualowy ubiór

Kamil

Witam... na jakie stanowiska aktualnie Państwo rekrutują?

@Kamil

Poszukujemy kadrowej z doświadczeniem księgowym, portiera i osobę do copywritingu i bieżącej obsługi kontraktów

Jak ze studentami w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia? Chętnie zatrudniają?

PF

Zapraszamy :) biuro@remedia.pl

Jesse

Duży przemiał ludzi, brak ścieżki rozwoju, brak jakichkolwiek dodatków, stawka bez szału. Handel bez szkoleń. Firma opiera się na drukarni i bilbordach. Nie jest tak duża jak się kreuje. Atmosfera zdecydowanie bez szału, szefostwo jak wszędzie czyli jak zawieje. Prawda z tymi nadgodzinami. Ani (usunięte przez administratora), ani nie zwracają godzin. Nawet nie podejmują takiego tematu.

Weronika

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy ReMedia? Powiesz coś więcej, chociażby na temat tego jaka panuje atmosfera i czy od pierwszego dnia dają umowę o pracę? Można liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Wiktor

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Tak dobrze się tu pracuje?

Helmut

Sądząc po tak długiej ciszy na forum to fajna praca jest w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia!

Beti
@Helmut

Szczerze mówiąc to bardzo fajna. .. Mi tu dobrze od kilku lat...

salmon
@Beti

fake, w remedi się nie pracuje za długo :D

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia?

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Słyszałem dużo dobrego

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Reklamy i Promocji ReMedia
3.3/5 Na podstawie 326 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • DOLINA 35