KPSW

Bydgoszcz

Opinie o KPSW

Agnieszka

Jeśli chcecie popełnić największy błąd w waszej edukacji to wybierzcie filologię germańską w KPSW. Ja właśnie popełniłam ten błąd i teraz ponoszę jego konsekwencję studiując. Zacznę od tego że do jednej grupy na filologię germańską przyjęto osoby z znajomością języka i takie, które nigdy nie uczyły się niemieckiego co wpłynęło na poziom nauczania, zamiast się czegoś nauczyć można się raczej uwstecznić. Wykładowcy jawnie mówią o tym jakie błędy popełniła szkoła i współczują nam studentom. Oczywiście w czasie 1,5 roku szkoła nie zdążyła udostępnić sylabusów a może nawet ich nie przygotowała. Siatkę godzin dla germanistów podobno przygotowywał anglista. Niektórym wykładowcą trzeba było zwracać uwagę na błędy jakie popełnili przy wykonywaniu ćwiczeń np. na zajęciach z gramatyki. Jeszcze jednym problemem jest zimno, które panuje w salach wykładowych, czasami na zajęciach siedziałam w kurtce a i tak siniały mi palce. Ciekawostką jest to że w pokoju Pani dziekan zawsze jest ciepło.

Dagmara

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat kierunku Prawo na KPSW?

Jan
@Dagmara 11.10.2017 10:35
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat kierunku Prawo na KPSW?

Pod względem dydaktycznym opinie są nawet dobre. Jest to zawsze jakaś alternatywa dla Poznania,a tam lepiej nie mówić co się dzieje. Cena studiów uśredniona - mi odpowiada. Jeśli chodzi o poprzednie roczniki to można znaleźć coś więcej na ten temat w grupach na fb.

Kaja

Ciekawy temat , jakie są warunki pracy w KPSW?

Aneta

Czy wypowie się ktoś na temat pracy w firmie KPSW? Jakie są warunki pracy? Co najbardziej podoba wam się pracując w tej firmie? Czy jest szansa podwyżki? Każda pozostawiona informacja będzie ważna dla osób, które przymierzają się do aplikowania tutaj.

bobo

Ja skończyłem budownictwo na kpsw i w sumie to teraz jeden z lepszych kierunków, pracę znalazłem od ręki.

jerry

A ja bardzo lubię podyplomówkę w kpsw jestem już na 3ciej

kinga

To z Bankowej wurzucil na pysk z dnia na dzien to chyba nie fair zachowali sie wobec tych osób... ale się nie dziwię rektor im się w bankwoej znudził to też go usuneli i połowę administracji. Bankowa porpostu lubi czystki, a niedługo będzię kolejna...

daniel

a cała promocja się z bankowej zwolniła? Czy ich wywalili? nie wiedziałem...

Kasia

Studiuję na KPSw i chyba podejmę i chętnie podejmę tam pracę, póki co jest super.

Gość

Do Franek: Chłopie, toć TY chyba podstawówki jeszcze nie skończył ... a za dyskusję na forum się bierze i mierne epitety z sufitu wzięte daje;) Nie obrażaj ludzi!

Liki

Tak KPSW to najlepsza uczelnia w Bydgoszczy, a może nawet i dalej, mam doświadczenie bo studiowałem też w innych i szkoda mówić.

Marcel33

Z tego co słyszałem to mają całkiem niezłe kierunki studiów podyplomowych i znajomi sobie chwalą całą kadrę - więc myślę,że warto by tu spróbować. Opinii na temat kierunków studiów nie znam więc się nie wypowiadam..

Katarzynka24

Powiedzcie mi jak wygląda aktualnie sprawa studiów na KPSW? Polecacie, czy macie inną opinię na ten temat?

Karolina2

Nie kojarzę Cię a gdzie konkretnie pracujesz, w jakim dziale? Bo w tym tłumie to wszystkich nie znam... Ja też tutaj pracuje i nic takiego negatywnego i osobistego nie zauważyłam. Chociaż zawsze zarabiać każdy chce więcej i takie tam stresy normalne jak w każdej robocie.

Marlena K.

Dziękuję za informacje.

prac

w tym roku był bardzo dobry nabór, limity miejsc wyczerpane, być może są jeszcze jakieś wolne ale na studia podyplomwe

dfr

W sumie na tego pracownika biurowego bym się załapał, bo język czeski znam, ale jakie są zarobki? Pozdrawiam

kenji

@lonel przecież rekrutacja dobrze nie idzie... i to jest załamujące przedszkole to niezły pomysł, bo wyż demograficzny jest akurat w tej kategorii wiekowej, ale studentów brak, co jest uzasadnione niżem i nie, nie jestem z konkurencji, wręcz przeciwnie; ale wiem, że do konkurencji wielu pracowników odeszło z kpsw, i chwalą to sobie chyba, niestety... ja szukam pracy cały czas, ale lepszej, a o tą w Bydgoszczy trudno; (usunięte przez administratora) nie robię czarnegoPR, ale jeśl Ty robisz dobry tzn., że jesteś zadowolony, więc z innej kasty niż my, wyrobnicy kpsw, ech...

Agnieszka

@ikj Ty naprawdę uwierzyłeś, że ktoś może zarabiać w Tesco prawie 5000 £ miesięcznie! Proszę Cię... A informacje o wysokości stawek godzinowych w innych krajach można znaleźć u Wujka Google.

Agnieszka

Po 1. Birmingham, po 2. stawki za h wynoszą ok. 6,5 - 8 funtów!

Jui

...Pracowałem i dostawałem w KPSW 60zł za 1h, ale wyjechałem i teraz pracuje w Tesco Brimgham na kasie/magazynie i dostaje 30 Funtów za 1h.

do konkurencji

Hejt jedyna słuszna odpowiedź to ta poniższa: "No niestety to heniek ma racje. Nie jestem związany z KppSW bo pracuje w innej firmie, ale spotykały nas te same kłamliwe zagrywki konkurencji szkalujące pracowników i dobre imię firmy. Chyba nie od dziś wiadomo, że poziom dyskusji w internecie jest często zatrważająco niski i ma raczej wydźwięk negatywny. Mówiąc ściślej gowork jest portalem co najmniej słabym merytorycznie. W tym momencie nieuczciwa konkurencja łatwo może to wykorzystać. Tak było u nas przez kilkanaście miesięcy też nasz szkalowali, pracowników, zarząd etc. Jest jednak jedno pocieszenie, dobry produkt, dobra firma obroni się sam/a. Nieuczciwość i pomawianie ma krótkie nogi, w dłuższej perspektywie nic nie daje. Jedyne co jest dziwne to to, że portale takie jak gowork i inne również nie wystarczająco dbają o jakość/prawdziwość wypowiedzi, ale sądzę, że to również kiedyś się zmieni."

do konkurencji

Kierownik innej firmy

heniek

gowork sciema masz racje, kazdy tu moze BYLE jsaka opine wpisac. Czarny pr konkurencji tez bym sie nie zdziwil bo ludzie TU w KPSW naprawde sa porzadni, pracuja, rozmawiaja i sie dziwia. Wiec jak widze takie brednie to szkoda gadac

były

Mimi napisał/a prawdę! Dokładnie tak jest.

jany

Fortun, jak u Ciebie nie płacą, a jesteś dobrym pracownikiem i masz kwalfikacje to chodź do KPSW tutaj wypłata zawsze jest na czas, a jak jesteś zdolny to awansujesz i zarobisz więcej.

Santa Klaus

Ej, ktoś się podszywa pod mój nick@! Pozdrawiam Beatkę W.

Santa Klaus

...i KPSW to dobra szkoła bo jak mówiłem, nie zgadzam się z Ramoneska. Jestem przeciwnikiem hejtu.

Dżeronimo

A kto teraz tam pracuje skoro wszyscy poodchodzili? (usunięte przez administratora)

kpsw

Jeronimo - wg mnie możesz pracować i na 10 etatach, nikt ci nie zabrania i nikt tego nie neguje :D od jakiego czasu pracujesz w kpsw? Spisek, nie spisek... skończcie już z tym opiniowaniem, bo to się robi żałosne i ośmiesza firmę.

Jeronimo

Co ci się nie podoba ze na dwoch etatach pracuje, potrzebuje pieniedzy to pracuje bo w panstwowej placa tyle ile placa ale to moja sprawa. I co ty człowieku gadasz... chyba coś nie tak i problem masz? jakieś spiski widzisz. Dopiero teraz przejrzalem watek i widze ze ty od rzeczy jakies bzdury wpisujesz, co chwile.

Jeronimo

W przeciwienstwie do szkol panstwowych tutaj dba sie o rozwoj naukowy kadry nauczycielskiej mam porownanie bo pracuje na dwoch etatach

informatyka

Informatyka to kierunek od lat cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem kandydatów. Jego absolwent, poza wykształceniem ogólnym informatycznym posiada wszechstronną wiedzę i umiejętności z zakresu działania współczesnych systemów komputerowych oraz pracy w zespołach programistycznych. Połączenie wiedzy informatycznej z wiedzą z zarządzania pozwala mu na sprawniejszą współpracę ze specjalistami z zakresu biznesu i marketingu, przy wszelkiego rodzaju analizach procesów gospodarczych, planowaniu strategicznym, zarządzaniu i kierowaniu organizacjami w warunkach gospodarki rynkowej. W ramach studiów realizowany jest specjalistyczny język angielski dla informatyków. Akademia Cisco W 2012 roku powstała Akademia Cisco, w ramach której studenci uzyskują certyfikaty Cisco upoważniające do obsługi rozległych i lokalnych sieci komputerowych i teleinformatycznych na poziomie średniozaawansowanym (CCNA Exploration), natomiast w zakresie zaawansowanym mogą rozwijać swoje umiejętności w ramach profesjonalnego kursu CCNP. Studenci zainteresowani rozwijaniem umiejętności dotyczących bezpieczeństwa sieci komputerowych i teleinformatycznych mogą w ramach Akademii Cisco uzyskać certyfikat CCNA Security. Opłaty Moduły kształcenia Rekrutacja Opinie na kierunku Nauka w KPSW jest odpłatna. Możemy się poszczycić konkurencyjną wysokością czesnego. Dzięki stabilnej polityce odpłatności nieprzewidującej podwyżki czesnego w całym cyklu studiów wysokość opłat uznawana jest za najniższą w regionie. Student ma do wyboru sześć wariantów płatności i może wybrać taki, który najbardziej odpowiada jego warunkom materialnym - począwszy od opłaty czesnego w całości, skończywszy na płatności w 12 ratach na rok. Między poszczególnymi systemami udzielana jest bonifikata. Im mniejsza liczba rat tym wysokość czesnego jest niższa. System odpłatności za studia przewiduje szereg zwolnień, obniżek i promocji, m.in.: zniżka rodzinna – dla studiujących w KPSW rodziców z dzieckiem, małżeństw i rodzeństwa (zniżka udzielana jest od II semestru), dla absolwentów szkół objętych patronatem KPSW i szkół, których dyrekcje podpisały z Uczelnią umowę o współpracy - obniżki wysokości opłaty rekrutacyjnej i czesnego w zależności od terminu złożenia dokumentów, zmniejszenie czesnego dla studiujących w KPSW pracowników Uczelni i członków ich rodzin studiujących w KPSW, dla studentów szczególnie angażujących się w działalność Uczelni, stypendia Prezydenta KPSW w Bydgoszczy – dla osób z wysoką średnią na świadectwie maturalnym, sportowców itp.

Aha, jeszcze bym chciał, żeby mi ktoś ze szkoły odpowiedział, a nie wklejał jakieś kierunki,(usunięte przez administratora)

sport

Popularne stwierdzenie mówi o tym, iż należy rozwijać nie tylko umysł, ale i ciało. Dlatego, też Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy aktywnie wspiera pasjonatów sportu i bydgoskie kluby sportowe: koszykarzy Astorii Bydgoszcz oraz kajakarzy Zawiszy Bydgoszcz. Nasi Studenci uzyskują wysokie noty w zawodach regionalnych, ogólnopolskich jak i Mistrzostwach Świata! Jedną z głównych idei wspierania studentów jest ciągłe poszerzanie grona sportowców, którzy będą reprezentować nas na różnych zawodach, a także nieustanne dążenie, aby sport stał się czynnikiem integrującym i wypełniał czas wolny coraz większej ilości osób. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy od 2007 roku przyznaje Stypendia Sportowe KPSW, których celem jest umożliwianie studentom zdobywania niezbędnego wykształcenia, przy jednoczesnym rozwijaniu ich pasji i zainteresowań sportowych. W ramach sześciu dotychczasowych edycji przyznaliśmy studentom łącznie 47 stypendiów, a w ramach obecnej edycji otrzymuje je 13 sportowców. Największą grupę stanowią koszykarze „Astorii” i kajakarze „Zawiszy”.Warto wspomnieć, że nasz program stypendialny otrzymał I nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Dobre Stypendia", organizowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Fundację Moje Stypendium. KPSW zwyciężyła wśród innych uczelni publicznych i niepublicznych w kraju w kategorii „Programy stypendialne uczelni wyższych i szkół ponadgimnazjalnych". Astoria Bydgoszcz Od 2008 roku Kujawsko – Pomorska Szkoła Wyższaw w Bydgoszczy aktywie wspiera drużynę koszykówki Astoria Bydgoszcz. Klub „Astoria” oraz KPSW ściśle ze sobą współpracują, a najważniejszym elementem porozumienia jest możliwość bezpłatnych studiów dla koszykarzy Astorii. Uczelnia wspiera bydgoski klub w organizacji dużego wydarzenia sportowego Meczu Słodkich Serc. Charytatywne spotkanie organizowane jest w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż dzieciom przetrwać zimę", która polega na zbiórce darów (słodyczy, książek, przyborów szkolnych, zabawek, ubrań) dla najmłodszych i najbardziej potrzebujących. Obecnie zespół Astoria Bydgoszcz występuje w rozgrywkach I ligi i opiera się na własnych wychowankach. Najbardziej znani bydgoscy koszykarze to między innymi Paweł Lewandowski i Dorian Szyttenholm. Obecnie koszykarzy szkoli Przemysław Gierszewski ze swoim asystentem Robertem Borkowskim. W skład Asty wchodzą również nasi obecni studenci: Karol Obarek (prawo) oraz Patryk Rąpalski (stosunki międzynarodowe). Więcej informacji na temat Klubu znajduje się na stronie Astorii Bydgoszcz. NASI STUDENCI I ABSOLWENCI Mateusz Bierwagen – absolwent Filologii angielskiej, studiował Pedagogikę Filip Małgorzaciak – studiował Stosunki Międzynarodowe Dorian Szyttenholm - absolwent filologii angielskiej Karol Obarek – student Prawa Patryk Rąpalski – student Stosunków Międzynarodowych

Samosiejek

ruchaczek

Państwo Czakowscy są b. wymagający w stosunku do swoich pracownikow-niewolników. Całkowite oddanie, lojalność, dyspozycyjność są wysoko cenione. Pracując wydajnie ma się niemalże pewność, że nas nie wyrzucą, no chyba, że będzie to jakaś siła wyższa, ale to już tylko p. Rektor może zadziałać w takiej sprawie, która jest b. sprawiedliwą osobą. Piękne, zmieniające się nowe twarze to podobno niechęć poszczególnych pracowników do dalszego świadczenia zatrudnienia, ale to też na 100% nie wiadomo.Każdy podobno chce stąd uciec, ale co poniektórzy grzeją stołki i po kilkanaście lat. Widać, znają się najlepiej i nie ma co dyskutować. Z Bogiem.

informacja

KPSW prowadzi kierunki i specjalności studiów z: Pedagogika Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna Pedagogika rewalidacyjna (oligofrenopedagogika) Edukacja dla bezpieczeństwa z zarządzaniem kryzysowym Coaching, mentoring i wspieranie rozwoju osobistego Opieka i wychowanie Poradnictwo zawodowe i doradztwo personalne Andragogika z edukacją gerontologiczną Terapia zajęciowa Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim Poradnictwo rodzinne Psychopedagogika Resocjalizacja z profilaktyką społeczną Administracja Administracja publiczna Administrowanie i obrót nieruchomościami Administracja gospodarcza Bezpieczeństwo publiczne Administracja skarbowa Administracja w organach wymiaru sprawiedliwości Administracja i prawo w biznesie Administracja w służbie zdrowia Organizacja i zarządzanie w administracji Administracja samorządowa E-government oraz nowoczesne formy administracji Administracja europejska Ekonomia Ekonomia menedżerska Analityk rynków finansowych Biznes międzynarodowy Ekonomia przedsiębiorstw Psychologia w biznesie Prawo w biznesie Rachunkowość przedsiębiorstw i finanse Zarządzanie kadrami i doradztwo personalne Marketing i public relations w biznesie Prawo podatkowe i rachunkowość Zarządzanie firmą międzynarodową Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw Handel międzynarodowy Organizacja i zarządzanie w administracji Bankowość i doradztwo finansowe Zarządzanie sprzedażą Stosunki Międzynarodowe Międzynarodowe stosunki gospodarcze Polityka międzynarodowa i dyplomacja Studia wschodnie Turystyka międzynarodowa Marketing i handel międzynarodowy Biznes i polityka międzynarodowa z elementami prawa międzynarodowego Administracja europejska Filologia Filologia angielska Filologia hiszpańska Filologia rosyjska Filologia germańska Praca socjalna Studia inżynierskie (3,5 r.)[edytuj | edytuj kod] Geodezja i kartografia Budownictwo Budownictwo energooszczędne Rewitalizacja obiektów budowlanych Budownictwo ogólne Technologia i organizacja budownictwa Budownictwo drogowe Informatyka Teleinformatyka Grafika komputerowa Technologie internetowe Informatyka w usługach finansowych Systemy baz danych Sieci komputerowe i bezpieczeństwo systemów Inżynieria obrazu i dźwięku Inżynieria oprogramowania Studia magisterskie (5 lat)[edytuj | edytuj kod] Prawo Studia magisterskie (2 lat)[edytuj | edytuj kod] Pedagogika Profilaktyka uzależnień Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Resocjalizacja Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna Pedagogika ogólna Pedagogika kultury i zarządzanie instytucjami kulturalnymi Pedagogika rewalidacyjna (oligofrenopedagogika) Pedagogika szkolna z elementami socjoterapii Pedagogika pracy z elementami HR Pedagogika regionalna i międzykulturowa Poradnictwo zawodowe w planowaniu kariery z elementami przedsiębiorczości Psychopedagogika Administracja Administracja publiczna Administracja samorządowa Administracja gospodarcza Bezpieczeństwo publiczne Administracja w służbie zdrowia Administracja skarbowa Administracja w organach wymiaru sprawiedliwości Administracja i prawo w biznesie E-government oraz nowoczesne formy administracji Organizacja i zarządzanie w administracji Administrowanie i obrót nieruchomościami Administracja europejska Ekonomia Ekonomia menedżerska Biznes międzynarodowy Analityk rynków finansowych Psychologia w biznesie Prawo w biznesie Rachunkowość przedsiębiorstw i finanse Zarządzanie firmą międzynarodową Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw Organizacja i zarządzanie w administracji Prawo podatkowe i rachunkowość Bankowość i doradztwo finansowe Ekonomia przedsiębiorstw Zarządzanie sprzedażą Marketing i public relations w biznesie Zarządzanie kadrami i i doradztwo personalne Handel międzynarodowy Studia podyplomowe[edytuj | edytuj kod] Studia dla nauczycieli i pracowników wspomagania terapeutycznego Diagnoza, dysleksja rozwojowa, terapia pedagogiczna z elementami pomocy psychologiczno-pedagogicznej Przygotowanie pedagogiczne Logopedia szkolna - terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej Logopedia ogólna Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wczesna interwencja z wykorzystan

Dla mnie KPSW jest ok i dla wielu ludzi też, cieszę, że u Ciebie wszytko ok i szczęście dopisuje. Jak chcesz to mogę cię na piwo zaprosić i pogadamy;)

Pusia

Na moje szczęście już nie jestem pracownikiem KPSW. A co do zarobków, to niestety, ale takie są.... (usunięte przez administratora)

Informacja2

Międzynarodowa Sieć Uniwersytecka, skupiająca ponad 200 uczelni z całego świata stanowi bazę kontaktów zagranicznych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej z Bydgoszczy. Uczelnia podpisała umowy i współpracuje, m.in. z: Akdeniz University (Turcja), Aksaray University (Turcja), Baikal National University of Economics and Law (Rosja), Bayburt University (Turcja), Bradford College (Wielka Brytania), Bishkek Humanities University named after K.Karasaev (Kirgistan), ÇAĢ University (Turcja), Daugavpils University (Łotwa), Havering College of Further and Higher Education (Wielka Brytania), INP – INSTITUTO SUPERIOR DE Novas Profissões (Portugalia), International University of Kyrgyzstan (Kirgistan), ISG– INSTITUTO SUPERIOR DE Gestão (Portugalia), Istanbul Aydın University (Turcja), Izmir University (Turcja), Jan Amos Komensky University (Czechy) Karabuk University (Turcja), Karamanoglu Mehmetbey University (Turcja), Kazimieras Simonavicius University (Litwa), Kremenchuk University of Economics, Information Technologies and Management (Ukraina), Kyrgyz National University named after J. Balasagyn (Kirgistan), Kyrgyz-Russian Slavic University named after Boris Nikolayevich Yeltsin (Kirgistan), Latvia University of Agriculture (Łotwa), Pontifical Lateran University (Włochy), Romanian-German University of Sibiu (Rumunia), Mulungushi University (Zambia), Naryn State University (Kirgistan), National Aerospace University in Kharkiv (Ukraina), National Technical University of Athens N.T.U.A (Grecja), New Bulgarian University (Bułgaria), Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. M. Dragomanowa, (Ukraina), Pedagogiczny Uniwersytet w Winnicy im. Michała Kociubińskiego (Ukraina), School of Pedagogical and Technological Education – ASPETE (Grecja), Selcuk University (Turcja), Şirnak University (Turcja), Tarnopolski Narodowy Uniwersytet Ekonomiczny (Ukraina), The Università degli Studi “Guglielmo Marconi”, USGM (Włochy), Universitatea Tehnică Din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord Din Baia Mare (Rumunia), University de Urbino (Włochy), Universite de Savoie (Francja), University of Highlands and Islands (Wielka Brytania), University of International Business (Kazachstan), University of Thessaly (Grecja), Winnicki Państwowy Uniwersytet Techniczny (Ukraina), Yeditepe University (Turcja), Zhejiang Wanli University (Chińska Republika Ludowa). Uczelnia podpisała także porozumienia z zagranicznymi firmami i instytucjami, co pozwoliło na wzbogacenie bazy ofert zagranicznych praktyk studenckich.

Informacja

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa prowadzi studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie. W ofercie Uczelni znajduje się kilkadziesiąt kierunków studiów podyplomowych oraz kursy dla studentów i absolwentów, którzy także mają możliwość pogłębiania wiedzy w ramach specjalności uzupełniających i dodatkowych (modułów). Studenci KPSW mogą podjąć naukę w systemie: •stacjonarnym - najlepsze rozwiązanie dla osób, które niedawno skończyły szkołę, zdały egzamin maturalny i nie pracują, ponieważ zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. •niestacjonarnym - najbardziej odpowiadać będą osobom, które są już aktywne zawodowo, ale chciałyby poszerzać swoje kwalifikacje. Zajęcia w tym systemie odbywają się wg terminarza zjazdów, w soboty i niedziele. Szczególnie uzdolnieni studenci Uczelni, po ukończeniu pierwszego roku, mają możliwość studiowania według indywidualnych planów studiów i programów nauczania (tzw. indywidualny tok studiów). Zapewnia się im wówczas szczególną opiekę dydaktyczno-naukową oraz umożliwia skrócenie czasu trwania kształcenia. Każdego roku Uczelnia poszerza ofertę kierunków oraz specjalności, dostosowując ją do aktualnych potrzeb rynku pracy. Misją KPSW jest także wychowanie studentów w duchu zasad moralnych i odpowiedzialności za wykonywane przez siebie zadania. Pragniemy, by ich wiedza i postawy wyniesione z Uczelni były zgodne z europejskim i światowym trendem kształcenia pozwalającym na kompetentne i świadome funkcjonowanie w dynamicznie rozwijającym się globalnym społeczeństwie. Dążymy, by nasi absolwenci byli ludźmi o silnej motywacji zawodowej. Strategia rozwoju KPSW oparta jest na przesłankach stanowiących jednocześnie jej podstawy rozwojowe: •zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników naukowo-dydaktycznych, •nieustannym dbaniu o zapewnienie i doskonalenie wysokiej jakości kształcenia, •przygotowaniu absolwentów do pracy zawodowej i pełnienia ról publicznych w warunkach nieustannie zmieniającego się rynku pracy i potrzeb pracodawców oraz wyzwań gospodarki globalnej, •zwiększaniu atrakcyjności oferty edukacyjnej, w tym wzbogaceniu programu studiów o studia w j. angielskim na wszystkich wydziałach, •wspieraniu inicjatyw prowadzących do rozwoju międzynarodowej współpracy naukowej oraz wymiany pracowników i studentów, •zapewnianiu kadrze naukowej oraz studentom KPSW szerokiego dostępu do informacji naukowej i najnowszej literatury światowej, w tym wydawnictw elektronicznych i cyfrowych baz danych, •poprzez realizację Akademii Liderów, nadanie priorytetowego charakteru kształtowaniu postaw kreatywnych i kształceniu umiejętności kluczowych, takich jak: komunikacja interpersonalna, komunikacja językowa, współpraca, mobilność, radzenie sobie w sytuacjach problemowych, przedsiębiorczość, kompetencje interpersonalne i obywatelskie. •pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na działalność naukowo-badawczą, w tym ze środków MNiSW oraz UE, •zwiększeniu liczby nauczycieli akademickich zatrudnionych w KPSW w podstawowym miejscu pracy, w tym kształcenie własnej kadry naukowo-dydaktycznej, •modernizacji i rozwoju infrastruktury dydaktycznej ułatwiającej pracownikom i studentom swobodny dostęp do nowych technologii informacyjnych i technik z wykorzystaniem e-learningu.

Pusia załóżmy, że mówisz prawdę (chociaż wątpię) a nie zmyślasz. Jest Ci tak źle, zarabiasz mało, to po jakiego grzyba tu siedzisz, idź gdzie indziej... chyba, że hejtujesz ;)

pusia

Tak, rzeczywiście zarobki nie są złe.... 1290 zł na rękę i do tego praca w weekendy....

Zgadzam się Ski, trafił się hejter i wypisuje co mu każą i myśli że kit ludziom wciśnie. A zarobki to oczywiście też chciałbym więcej zarabiać ale na polskie warunki nie jest źle...

Zostaw opinię o KPSW - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPSW