Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

ORLY SOKOLY BAZANTY

OJ GLUPOLE GLUPOLE GLUPOLE DO ROBOTY DO ROBOTY A. NIE. DYSKUSJE. GAMONIE MUSZA DMUCHAC NA MADRZEJSZYCH. JAK RAD DOBRYCH NIE SLUCHAJA

rak

Słuchajcie potwierdzam... Od teraz potwierdzam na pewno wszystkie dobre opinie o sawiano... Słuchajcie co mi się stało dziś... A wiec... Ja byłem bardzo zły ostatnio bo mi wyniki nie szły i chciałem się zemścić na sawiano i pisałem same niedobre opinie. Timliderka zauważyła mój zły humor podszedla do mnie i zapytała co się stało? Ja powiedziałem hamsko że guzik się stało ze ludzie żucają słuchawkami. Wtem mnie timliderka zabrała na trening i trenowalismy razem. Powiedziała ze czuje ze coś jest ze mną nie tak i ze ją to niepokoji. Wtem ja powiedziałem ze jest wszystko dobrze. Wtem ona spytała czy chodzi o wynik? przyjmujesz się wynikami? wtem ja krzyknalem TAK!!! I rozplakalem się jej na ramieniu. Ona powiedziała ze wszystko będzie dobrze i naóczy mnie zbijać objekcje. Trening trwał 3 godziny po 3 godzinach usiadłem na słuchawkę i PACH!!!! Strzeliłem 36 zaproszeń w 3 godziny byłem w głębokim szoku i podziekowalrm bardzo swej timliderce słuchajcie naprawdę warto tu przyjść tu jest wspaniale szok naprawdę szok co mi się dzisiaj przydarzylo

Sony

Oczywiście ze tak, zegarek ma rację, ja teraz całkowicie odmienilem zdanie o saviano

zegarek

Nikiel ja z czystym sumieniem polecam ci saviano pamiętaj że ci co źle piszą o firmie to konkurencja która ma znacznie gorsze warunki a maja najwięcej do wypowiedzenia

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nikiel

Ja słyszałem że tu są dobre warunki dobrze płacą

tico
@nikiel

Jak jesteś normalny to sobie odpuść!!

nikiel
@tico

Czemu dużo jest tu pozytywnych opini widze

antek

Taka kaszane tu robita że połapać nie idzie gdzie się jest kaszana na całego opamietajta się precz !!!

marta

Może biedaku poszukaj towarzystwa na innej stronie idź tam do swoich to znajdziesz zrozumienie !!!

Kamil

Mój kolega miał wykształcenie wyższe i go nie przyjęli do pracy bo wymagają minimum licencjat a nie skończył w całości studiów rzucił studia w ostatnim semestrze

xxl
@Kamil

Tam trzeba nie naukowca tylko Rumunów zatrudnić oni te gary materace sprzęty rehabilitacyjne wcisna każdemu bez tych płynów w prezencie oni powróza jeszcze gratis

Sony

Co tu się stalo

ala

Co się wsciekasz lepiej o pachach pisać niż o upadajacym saviano chcecie powonchac moje pachy

Kamil

Noooo na pewno nie jest to praca dla durniow tu podobno trzeba mieć wykształcenie wyższe żeby spojrzeli w twoje cv

@Kamil

Idź tam to se doktorat zrobisz z pie........nią głupot .będziesz chodził potem po ulicy i mamrotal pod nosem to samo w koło!!!!!!!

robert

JAKIES OSLY OPLACANE PRZEZ SAVIANO BURZA OPINIE O TEJ FIRMIE IDZ ZOBACZ JEDEN Z DRUGIM TO ZOBACZYSZ A OSOBA KTORA PODSZYWA SIE POD ROZNE NICKI TO GLUPIA KLAKIERKA KTORA I TAK WYWALA NA ZBITY RYJ TO KWESTIA CZASU !!! NAWET W NIEDZIELE PRACUJE ALE JA NAKRECILI!!!!!!!!!!!! IDZ DZIECKO DO KOSCIOLA I SIE WYSPOWIADAJ BO DIABLY BEDA CI SIE SNILY!!!!!

dżony
@robert

To ty jesteś opłacany przez konkurencję by niszczyć opinię o saviano to ty piszesz o pachach my wiemy kim jestes

Tos duren

pod pachami

Który z panów jest odważny???

pod pachami

Ja mam pomysł wstawcie zdjęcia gdzieś na stronę swoich włosów pod pachami ją wstawię swoje i ocenimy swoje pachy co wy na to

fiona58

No dobra ale ludzie mi Kaczyński telefon wyłączył halo!!!!!!!!!

babu
@fiona58

To se grzechotkę kup!!!!!!!!

pod pachami

Ale mam spiczaste włosy pod pachami aż kłują, przedziurawiają swetry i wystają kiedy podnoszę ręce

rybka

Wąż elektryczny nie ma pojęcia o naszej robocie!

syndrom programisty z radwaga

składaj papiery do Saviana śmiało, albo do innej firmy, wszędzie szukają za minimalno z orzeczeniem

rybka
@syndrom programisty z radwaga

A co ma Radwag do Saviano???? Coś ty za włóczykij pomyliles strony????

marta

Miałam tam iść do pracy jak tam naprawdę jest??

dcfghvbjnkm
@marta

Okropnie, nie idz tam. Uciekaj gdzie sie da, byleby nie tam.

@dcfghvbjnkm

Przeciez tak zachęcają że jest miło i przyjemnie i grafik elastyczny??

XXX

Witam, pracowałam w Saviano przez pare miesięcy. To była najgorsza praca jaką do tej pory miałam. Ciągłe "zachęcanie" do pracy (czyt. darcie sie za uchem), dopytywanie: pani XXX co się dzieje, czemu taki słaby wynik? Hasła typu: palicie baze, rozmawiać z klientami, słuchać ich itp.bezsensowane pierdoły. Tak, są również nagrody, które mają zmoywować do działania, ale dostaje je zawsze ta sama osoba, lub elita osób, które niby maja najwyższy wynik a w rzeczywistości wysyłają niepewne zaproszenia, któryh inni wysyłaćnie mogą i dostją za to (usunięte przez administratora). Wypłate też przewalaja. Zdecydowanie NIE polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom