Opinie o Orange Logistics w Katowice

Orange Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z branży Transport - Spedycja - Logistyka, specjalizującą się w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Logistics w Katowice

filipo

ja tam jestem zadowolony z pracy, bardzo fajna atmosfera, wszyscy zawsze zadowoleni, praca w młodym zespole. godziny pracy extra od 8 do 16 a jak wiemy w dzisiejszych czasach bardzo ciężko o prace w tak fajnych godzinach z wolnymi weekendami. Wiadomo jak w każdej pracy trzeba spełniać swoje obowiązki a ambitni ludzie mogą tutaj zarobić naprawdę fajny hajs. :D:)

W.

Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie,daje wielkie możliwości rozwoju i wspinania się po szczeblach na szczyt.Wiadomo,jak wszędzie początki są trudne bo faktycznie trzeba zapoznać się z wieloma osobami i pracą,ale nie widzę nic dziwnego w tym,że pracodawca wymaga.Jak pozna się wszystkie osoby to żadnego ,,buca''między nimi niema co daje świetną atmosferę w pracy! Praca w świetnych godzinach bo 8-16,weekendy wolne, młody zespół, wypłata na czas, dodatkowe premie i sporo niespodzianek.

Po pół roku pracy w firmie mogę już wyrazić opinię - jeśli tak jak ja nie miałeś wcześniej kontaktu z klientem to czeka Cię intensywny początek. Im więcej włożysz w to wysiłku tym szybciej będą efekty i łatwiej będzie się pracować. Na bieżąco mamy feedback od przełożonego, a od wyników pracy zależy premia (jeśli się przykładasz do swoich obowiązków to będziesz zadowolony :) Mamy multisporta, ubezpieczenie grupowe, imprezy firmowe, a po pracy jedziemy razem na paintball albo na piwko :) Fajne godziny pracy i wolne weekendy. Miałam moment załamania i wtedy też otrzymałam pomoc i wsparcie od przełożonych. Przede wszystkim lubię ludzi z którymi pracuję i 8 godzin z nimi mija w świetnej atmosferze

mati

Witam. Jeśli chodzi o rekrutację przebiegała płynnie, firma jest elastyczna, zaproponowali mi luźny termin pracy (ja akurat zacząłem na następny dzień). Jeśli chodzi o pracę wewnątrz w razie problemu kierownictwo lub współpracownicy zawsze pomogą, dbają o atmosferę pracy czego nie można powiedzieć o wielu firmach w tej branży, więc mogę spokojnie ją polecić.

Pracownik Administracyjno - Biurowy

To nie jest żaden pracownik biurowy, tylko pracownik CALL CENTER. Praca na słuchawkach. Na rozmowie nie jest to jasno przedstawione. Sama rozmowa była miła, osoba przeprowadzająca bardzo konkretna w tym co chciała powiedzieć, słowo call center I słuchawki nie padło. Bardzo nie fajne wprowadzanie w błąd i marnowanie czasu.

Czy zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystko można sprzedać. Pytania o poprzednie prace, dlaczego juz sie tam nie pracuje, dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
korek

Pracuję tutaj od ponad pół roku. Jestem młodym człowiekiem bez doświadczenia. Na podstawie czasu który tu już spędziłem mogę powiedzieć kilka rzeczy. Nie jest to praca dla ludzi o słabych nerwach czy szybko się de-motywujących. Tutaj musisz chcieć i nie uginać się pod presją. Liczy się głównie Twój wynik, ale powinno Ci na tym zależeć bo system premiowania naprawdę jest bardzo dobry. Moim zdaniem dobre miejsce na rozwój i nie tylko :)

H.

Zacząłem prace w firmie parę lat temu i zaczynałem od zera. Chciałem zrezygnować jednak zostałem i pokazałem na ile mnie stać. Owszem są cieżkie dni kiedy nie zrobi się wyniku. Nie znam osoby w która ani razu nie narzekała na swoją firmę, zawsze znajdzie się jakiś powód, ludziom nie da sie dogodzic tak juz jestesmy stworzeni . Puenta jest taka,że pewnie gdybym odszedł zarabiałbym ok.3,4 tyś i myślał,że to szczyt moich możliwości, Tutaj? Widząc taką kwotę myślę,że po prostu miałem gorszy miesiąc.

rysiek

Jak można załapać sie tu do pracy i czy są jeszcze jakieś wymagania ,żeby w ogóle mieć szanse?

karo
@rysiek

angielski, praca glownie z klientem wiec musisz potrafic zagadac klienta tak zebys w efekcie zarobił $, odpornosc na stres, to chyba takie najwaazniejsze ;>poczatki sa zawsze ciezkie ale jak zaczniesz już po wdrozeniu fajnie zarabiac to o tym zapomnisz :D

Bedi
@karo

no i zapomniałeś wspomnieć o piwnych piątkach czy imprezach firmowych :D

nick

z definicji tego słowa to chyba ktoś Ciebie powinien zaprawić :D

Adaś

W Orange Logistics pracowałem jako spedytor przez 2 lata, jednak plany życiowe mocno się pozmieniały i byłem zmuszony zmienić miejsce zamieszkania i pracę. Firma to dobry warsztat pracy dla nowych pracowników, którzy wchodzą na rynek spedycji, bez żadnego doświadczenia. W firmie panują twarde reguły gry, ale stanowczo jest to rekompensowane przez ponadprzeciętne prowizje dodatkowo do podstawy. Sama praca opiera się na prowadzeniu aut oraz sprzedaży ładunków. Wysokie tempo pracy, mnóstwo doświadczenia, jednak trzeba się liczyć z dużym stresem, presją czasu i wymagającym kierownictwem. Podsumowując, jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracować na najwyższych obrotach, pod presją czasu i stresu, i chcesz zarabiać solidne pieniądze,a do tego nabrać doświadczenia, warto aplikować, ale jeśli sama myśl o wykonaniu rozmowy telefonicznej do Niemców lub Włochów, paraliżuje cię ze strachu, warto się zastanowić czy spedycja jest dla ciebie.

olek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje ? aplikuje już od 3 tygodni przez OLX i zero odpowiedzi, a zależy mi na zatrudnieniu w tej firmie

maja
@olek

ze względów bezpieczeństwa w związku z obecną sytuację w Polsce zawieszona jest rekrutacja do odwołania, będą się kontaktować jak sytuacja się ustabilizuje..czyli tak naprawdę nikt nie wie kiedy.. dzwonilam pod numer podany w ogloszeniu i udzielili mi takiej informacji

Krzychu

Fajna firma młode zespoły, nie ma sztywnej atmosfery wszyscy tu są ze sobą na Ty, jak na ostatnie 4 miesiące to złego słowa nie mogę powiedzieć, wypłata zawsze przed czasem a to się ceni :))

wojtass

Po 3 latach pracy mogę polecić bo to stabilna firma. Początki nie były latwe bo na miedzynarodówce wcześniej nie jeździłem tylko po Polsce. Pieniądze tu są zawsze na czas bez jakichś dziwnych sytuacji. Roboty jest dużo i ciągle się rozwijają także jak ktoś ma plany na branze TSL to moim zdaniem firma jest ok.

first

Firma daje solidne podstawy do pracy w spedycji. Każdy początkujący pracownik otrzymuje porcję wiedzy teoretycznej na początek od bardziej doświadczonych pracowników podczas okresu szkoleniowego. Owszem praca bywa momentami stresująca (jak to w spedycji) ze względu na fakt że po prostu dużo „dzieje się” przy obsłudze ładunków, ale ogromnym plusem jest sama atmosfera panująca w firmie. Przede wszystkim bardzo przekonuje mnie to do dalszej pracy w Orange (abstrahując od niezłych zarobków które jak na mój młody wiek są atrakcyjne). Każdy wie że może na drugiego liczyć w sytuacji problemowej, wszyscy mają świadomość że pracujemy jako zespół i gramy do wspólnej bramki. Nikt nie robi niepotrzebnych problemów wspólpracownikom, nie kopie pod nikim dołków bo jeśli ktoś zdrowo i logicznie myśli to wie że takie negatywne podejście do niczego w pracy zespołowej nie doprowadzi. Pozytywnie oceniam podejście całego kierownictwa zarówno do pracowników.

Czy można liczyć na prywatną opiekę medyczną ?

jjjj
@Piotr

Oczywiście, ale w cenie mamy tylko patomorfologa :D

lipka

Niestety zostałem zwolniony jakiś miesiąc temu bo nie robiłem wyników, troche zaluje bo trafila mi sie naprawde fajna ekipa,manager i fajnie sie tu pracowalo..;) dziękuje za danie mi szansy może kiedyś znowu spróbuję swoich sił :D

dzia

Jestem zatrudniona w Firmie od pół roku i zdanie które zdążyłam sobie wyrobić jest w 100% pozytywne. Od kiedy tu pracuje nie zdarzyło mi się obudzić z myślą "muszę iść do pracy".. atmosfera jest tak pozytywna, że aż chce się przychodzić do biura! Oczywiście pracy jest, jak wszędzie - sporo, więc z pewnością nie jest to miejsce dla tych, którzy wychodzą z założenia, że 8 godzin odsiedzianych przy biurku to wystarczający wkład własny i w zamian spodziewają się milionów na koncie.. jednak Ci którzy pracują z pasją i zaangażowaniem są doceniani, czego dowodem jest młoda karda managerska. Reasumując, jeżeli stawiane przed Tobą zadania nakręcają Cię do działania na pewno odnajdziesz się w tej firmie.

VI S

Ja osobiście byłam bardzo zadowolona. Pracowałam kilka lat w OL i gdyby nie przeprowadzka za granicę na pewno byłabym tam do dziś. Owszem,na początku zawsze trudno się przyzwyczaić,a szczególnie kiedy zmieniamy branże i przychodzimy bez doświadczenia, ale to kwestia elastyczności pracownika. Jeśli chodzi o kwestie finansowe - jak w sumie wszędzie teraz, sami pracujemy na ich wysokość. Fajni ludzie, fajne integrację, fajny kontakt z managerem. Jest ciśnienie, ale też naprawdę fajna atmosfera.

angie

Ja jestem zadowolona z pracy :) zasada dla mnie jest prosta- jeżeli praca mi nie odpowiada to ją zmieniam, no chyba, że wiem że jestem słaba i nie mam odpowiednich kwalifikacji to narzekam jak niektórzy z Was ;)

G.
@angie

Bez dwóch zdań Twoje podejście jest po prostu zdroworozsądkowe. Nie każdy potrafi patrzeć na pewne kwestie w taki właśnie sposób.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się tylko w języku angielskim czy jest wymagany jeszcze jakiś język obcy?

dumb

generalnie z większością klientów dogadasz się w j.ag, wiadomo na rozmowie każdy inny język jest atutem, a w rzeczywistości w pracy to faktycznie znając np. niemiecki łatwiej Ci się będzie z Niemcami dogadać, tak samo jest w Włochami czy Hiszpanami i ich ojczystym j.

loco
@dumb

angielski na obecnym rynku już powinien działać prawie jak język ojczysty, a każdy kolejny to udogodnienie dla własnych potrzeb czy to na poczet pracy czy spraw osobistych

courious

Ciekawe opinie o firmie..dość różnorodne.. zastanawia mnie dlaczego niektórzy są zadowoleni, a niektórzy nie ? z reguły w firmach jest tak, że niezadowolona jest ta osoba, która dużo gada mało robi...która ma na pieńku z szefostwem albo poszło coś nie po jej myśli. Tak to jest, jak się nie jest szefem i trzeba się dostosować do reguł panujących w danym zakładzie pracy...nie zawsze się to nam podoba ( nie musi), ale pracować trzeba... Kto z czystym sumieniem może opublikować szczery wpis? nie tryskający jadem bo został zwolniony...czy oczekiwał więcej pieniędzy a dostał mniej bo nie chciało się robić wyników? lub ma inne wymagania? (czemu nie pójdzie do "lepszej" więcej płatnej pracy skoro tak mu źle...?) Interesuje mnie jeszcze dlaczego ludzie chwalą prace w firmie ? (napisane, że firma zatrudnia w szczególności młode osoby? Co w tym złego ich firma mogą zatrudniać kogo chcą co Wam do tego? Dlaczego opisywane jest to jako negatyw? że dają szansę osobom bez doświadczenia żeby po prostu je nabyć? Dlaczego osoby , które pracują są normalne, a są nazywane lizusami ...? taka dziwna mentalność ludzka chyba? każdy ma prawo do swojej opinii, ale zastanawiam się czym są one poparte? bo wg mnie nic konkretne tu nie ma...a jestem ciekawa opinii bez wulgaryzmów i obrażania - pozdrawiam C.

barcyś

Warunki pracy są jasne, nikt nie kręci, nikt nie czaruje. Dla mnie spoko, czuje stabilizacje, a to daje komfort psychiczny, teraz ciężko o takich pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice

• Jak się pracuje w Orange Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 33 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Logistics?

Kandydaci do pracy w Orange Logistics napisali 44 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Logistics
3.7/5 Na podstawie 403 ocen.

Orange Logistics