Opinie o Ericpol Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ericpol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ericpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ericpol Sp. z o.o. w Łódź

okoniasty

Ja się dostałem właśnie do ericpola, na stanowiskp expert (mam 10 lat doświadczenie przy tworzeniu softu) developer, i jeśli premię będą takie jak obiecywali, to pieniądze są naprawdę ok. Może nie poziom luxoftu, czy epamu, ale bardzo fajne. Mam tam kilku znajomych, którzy tam pracują/pracowali i nikt nie potrafił powiedzieć złego słowa o tej firmie. Dodatkowo ponoć b. dużym plusem (mam nadzieje ;-)) jest pewność zatrudnienia,

okkkkkkkkk

Niemcy - początkujący pracownik w Lidlu 7900zł brutto Polska - Ericpol - Starszy Programista 8000 zł brutto Witajcie na zielonej wyspie. Pewnie nie długo bezludnej.

KruaSant

Hej, orientujecie się czy na stanowisko Software Tester/Developer osoby, które hobbystycznie programują w Pythonie? Co z Rubym lub RoR?

Witam, czy ktoś był na testach rekrutacyjnych na stanowisko testera? Mają one wyglądać tak: - test z języka angielskiego (30min); - test z analitycznego myślenia (60min); - test z podstaw programowania (12min). W jakiej formie są testy? I zastanawia mnie, jakie pytania może zawierać test "ogólny" z programowania, nie z konkretnej technologii? Analityczne myślenie coś jak testy IQ?

Informatyk

Pierwsze spotkanie - pisemne pytania i odpowiedzi, 3 h czasu. Drugie spotkanie - godzina wypowiedzi na temat pytan, na ktore moglem sie przez pol godziny przygotowac. Bylem dobrze traktowany, ale bez przesady. Kawy czy herbaty nie bylo mimo dlugiego czasu oczekiwania na kierownika i osobe oceniajaca rekrutacje.

Dostałem zestaw pytań o zróżnicowanym stopniu trudnosci, pozostawiono mnie samodzielnie na kilka godzin. Przy czesci ustnej otrzymalem duzo podpowiedzi i nakierowywanie mnie, co mnie nawet zdziwilo. Byc moze to kwestia dzialu do ktorego trafilem - slyszalem opinie ze nikt nei chce w tym dziale pracowac bo to stare technologie.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ino

Nie mówić mniej niż 4200 brutto. w innych dużych miastach 3000-4500 netto na umowę o prace to standard.

smiech na sali

3 tysiace to dobra stawka? Chlopaku w szanujacych sie firmach IT w Krakowie ponizej 6 brutto dla java deva to wstyd, 8 brutto mozna podjac juz prace (mowiac o osobie z 3-4 letnim doswiadczeniem) chociaz to i tak dosc marnie. Nie wiem czy tu dzial HR pisze te komentarze ale smiesznie sie to czyta :)

tylko nie zacofana

wrocławianin

We Wrocku standard to 5-6k brutto dla absolwenta. Jak dowiadziałem się w Łodzi pracują za 3,5 brutto we Ericpolu i innych to omal nie spadłem z krzesła ;) u nas się na zmywaku w byle jakiej restauracji tyle zarabia. Ogólnie zarobki w Łodzi to dno. Czemu ta Łódź taka zacofana?

rekrutacja

nie moge za duzo powiedziec o samej pracy, ale chce zneutralizowac negatywne komentarze o procesie rekrutacji - dzien po pierwszych testach zaproszono mnie na rozmowe, po rozmowie po 3 dniach zaproponowano prace - wszystko przejrzyscie + dobra komunikacja bezposrednio z kierownictwem

HR - dziewczyny tych programistów

testy jakby to było NASA conajmniej - oprócz normalnego ang. i programowania wymyślają te idiotki z HR jakieś psychogierki i łączenie kropek (usunięte przez administratora) was.

rekrutacja to żart

nie informuja o przebiegu choć obiecują, że na 100% odpowiedź na tak lub nie ma być.

Wszyscy znajomi pracujący w powyższej firmie bardzo sobie ją chwalą. Sam aplikowałem na pewne stanowisko programistyczne z rocznym doświadczeniem, co więcej dostałem odpowiedź po paru tygodniach od firmy, ze są zainteresowani współpracą ze mną. Skończyło się na tym, że miałem dostać informacje od kiedy mógłbym zacząć pracować i tak czekam od paru miesięcy, a każda z prób kontaktu z firmą, kończy się "przekaże osobie zajmującej się rekrutacją i zaraz do Pana zadzwoni", przy czym nie muszę zdradzać, ze nikt do mnie nie oddzwania. Podsumowując firma na plus, ale w rekrutacji to tam jest chyba nieziemski chaos.

jeżyk

Jak wrażenia z rozmowy, jakie miałeś pytania? Aplikowałeś w Krakowie czy w Łodzi? Udało Ci się dostać tyle ile chciałeś?

tester

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej połączonej z testem. Aplikowałem na stanowisko testera, testy słabo mi poszły w skutek czego pracy nie dostałem ale chyba sie z tego powodu ciesze ponieważ jako tester manualny IT z rocznym doświadczeniem w korporacji zajmującej się ubezpieczeniami mam zarobki na poziomie 5 tys netto. Teraz staram się o stanowisko związane z automatyzacją testów gdzie zarobki sa na poziomie 7 tys zł netto. Pytanie brzmi ilu programistów w Ericpolu może pochwalić się takimi zarobkami ?. Dwa ze względu na testy jakie robi hr pracy nie dostają osoby które mają spory potenciał, firma na tym traci.

cromonch
@tester

> Teraz staram się o stanowisko związane z automatyzacją testów gdzie zarobki sa na poziomie 7 tys zł netto. W Łodzi? Jaka to firma?

Leo

Rozmowa kwalifikacyjna dziwna, żadnego pytania technicznego, "manager" wypowiada się w tematach o których nie ma wielkiego pojęcia i do tego okazał się niesłowny. Nie wiem czy kogoś szukają, czy tylko badają rynek pod kątem dywersyfikacji zasobów :)

Przemol
@Leo

Dlaczego dziwne, skoro cały czas rośnie z tego co widzę?

nono
@Przemol

nie mówić niej niż 5000 brutto dla młodszego programisty. Jak się zgramy to będą musieli co najmniej tyle płacić i już.

Nicolodeon .

Nic nie robić i nigdy już nie wchodzić w interakcję z tą firmą .

kandydat

Hej, mam pytanie do ludzi pracujących w ericpolu. 1) Jak wygląda sprawa ze szkoleniami, każdy ma zapewniony budzet szkoleniowy jeśli tak to ile, czy wogóle nie ma czegoś takiego? 2) Na jakim sprzęcie się tam pracuje (komputery stacjonarne czy laptopy) 3) Czy ma się jakiś wpływ na to w jakich projektach się pracuje? 4) Jak z nauką języka - spotkania grupowe czy indywidualne lekcje?

kandydat

nie wołać mniej niż 4 brutto!

nonnono
@kandydat

4000 brutto? we wroclawiu w ibm 6 lat temu tyle płacili, teraz to jest smiech na sali przynajmniej we wroclawiu.

emar

Co do tych negatywów biały murzyn- to uważam że każda firma, każdy pracodawca ma swoje plusy i minusy. Nie ma co narzekac tylko trzeba brać się do roboty jeżeli ją mamy... A jak jest z tymi zarobkami? Da się przeżyc?? Na jaką umowę zatrudniani są nowi pracownicy?? Chciałbym aplikować lecz najpierw muszę poznać kilka szczegółów :-) Pozdrawiam...

były murzyn

Firma jakich wiele - bez wyraźnych plusów za to paroma negatywami (czy nikt w tej firmie nie dostrzega managementu rozbudowanego jak za czasów PRLu?). Z braku laku można chwilowo w niej przeczekać na lepsze oferty. Chociaż lepiej od razu uderzać do firm, które mają własne produkty, i dla których dobry pracownik jest droższy niż złoto.

Zostaw merytoryczną opinię o Ericpol Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Ericpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ericpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ericpol Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ericpol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ericpol Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ericpol Sp. z o.o.