Opinie o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

VISKASE Polska Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości osłonki do wędlin stosowane w zakładach przetwórstwa mięsnego sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

Damian

Witam dostałem propozycje pracy jako drukarz w Viskase, czy warto zahaczyć się o ten dział? Jak wyglada tam praca ?

nick
@Damian

Pracowałem kiedyś też jako drukarz w Walsroder czyli dzisiejszy Viskase. Ogólnie polecam, jednak przed tobą dużo nauki. Ale ogólnie OK.

Mon

Jakie są zarobki?

Moim zdaniem od czasu odejścia Pana M z Legnicy firma zaczyna funkcjonować coraz gorzej. Nowi Dyrektorzy nie starają się znaleźć rozwiązania problemu, interesują ich tylko tabelki w Excelu.Mateusz jak coś nie szło na dziale spotykał się z pracownikami, teraz ciężko spotkać się nawet z kierownikiem działu, bo jest zapatrzony w tabelki. Szkoda, że firma w której panowała rodzina atmosfera staje się firmą w której człowiek jest tylko cyferką w tabelce. Już nawet powiedzenie część albo dzień dobry na palarni staje się nadtaturalne ze strony nie których osób. Ponoć ryba psuje się od głowy...

Witold

Z tego co piszesz brak jest w firmie dobrej atmosfery i przyjaznych relacji. Myślałeś o wspólnej integracji poprzez imprezę lub event firmowy? Takie aktywności pomagają pracownikom zaprzyjaźnić się i bardziej zgrać. Co o tym myślisz?

Urabura
@Witold

Wymyślił.....poczytaj co idzie. Nie o atmosferę wśród pracowników

Ola

Szacowny. Od poklepywania w ramię jest kolega przy piwie. Praca jest pracą, nikt teraz nie pracuje na sentymentach, liczą się właśnie cyfry bo to cash. Nie ma cyfr nie ma nic. Nie wiem co chcesz od nowego Dyrektora, ale tak dobrze rozumiejącego nasze potrzeby, zawsze uśmiechniętego do każdej z nas jak robi obchód dawno szukać ze świeczką. Był M. teraz Ł. O co ci chodzi? A od rozązywania problemów na dziale masz właśnie swojego kierownika i z nim rozmawiaj. Jakoś nasza zmiana nie narzeka, kontakt jest OK.

Kijek

Podnieconego roba mialo byc

@Kijek

Wolę być podnieconym Robem niż zgorzkniałym nierobem????

Kij
@Rob

Skąd wiesz że nierobem i zgorzkniałym?

@Kij

Co skąd wiem? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Wolę być podnieconym Robem niż zgorzkniałym nierobem. Nie odnosi się ta wypowiedź do nikogo personalnie a jedynie napisałem kim wolę być a kim nie. Jakieś trudne to jest do ogarnięcia?

Kij

No

Cacek
@Rob

Wydajesz się inteligentnym gościem.

@Cacek

Dzięki, ale mój intelekt ma tutaj niewiele do rzeczy. Firma jest po prostu normalna i po kilku miesiącach pracy moje zdanie się nie, zmienia. Ludzie chcieliby nie wiadomo czego. Dla mnie pakiet benefitow, wynagrodzenie, które sobie wynegocjowalem i przede wszystkim atmosfera są istotne, jest mi dobrze, dobrze mi się pracuje i dlaczego mam narzekać? Nie rozumiem ludzi, którym jest tak źle a wciąż siedza w firmie i narzekają. Jest tyle przecież pracy. Po co się męczyć?

Melepetus

Daj mu spokój ???? podkręcony jak Reksio szynką ????

Kokojumbo

Możesz być kim chcesz

Pracownik Produkcji

(Sulnowo) Nie polecam każdemu tej roboty pracowałem kilka lat , zwolniłem się dopiero teraz , na produkcji pan Brygadzista A.K myśli że jest królem przychodzi do pracy i siedzi z tyłkiem na fotelu przez 8 godzin i sobie odpoczywa lub śpi i za to ma płacone? To dajcie wszystkim podwyżki a nie człowiek robi za najniższą krajową , jeden lepszy a reszta gdzie ? NIE POLECAM

Produkcja sulnowo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Seba

Eee serio zabierają premie za 1 dzień chorobowego? Nawet jak to nie jest nagminne?

Korkowiec
@Seba

Jak ja pracowałem to było powyżej 3 czy 4 dni.... Nie pamiętam już dokladnie

Jestę więc myślem
@Seba

Serio, dostajesz na początek od firmy taki system demotywacyjny, jak zachorujesz,masz jakąś ciężką sytuację w rodzinie, nie masz urlopu a musisz zostać z chorym, dzieckiem, rodzicem, itp to po pierwszej godzinie zwolnienia już tracisz premie, wyobraź sobie np. że to początek miesiąca. Są jakieś dziwne roszady z premią więc zakładam że za chwilę jej nie będzie. Trzeba spłacić wszystkie podwyżki jakie spadły na firmy dzięki super partii zrzendzoncej. Szkoda że naszym kosztem. (usunięte przez administratora)

pracownik85
@Jestę więc myślem

Witam. Widać, że nie znasz sytuacji od wewnątrz. Oczywiście jeśli ktoś nie przychodzi do pracy bo miał ciężki weekend lub po prostu mu się nie chciało i nikogo nie informuje to nie wiem co jest w tym dziwnego, ze dostaje za to po premii. W każdej normalnej firmie tak jest, ze jeśli jest się na chorobowym to zabierana jest premii. Jeśli ktoś jest chory jeden dzień to zawsze może sobie to zamienić na urlop - nikt nigdy nie robił z tym problemu. Ale oczywiście najlepiej jest zrzucić wszystko na firmę.

Trol ogrodowy
@Jestę więc myślem

To jakim cudem ponad dwieście osób tam pracuje? Niby dają w Dudę a ludzie siedzą...

Jestę więc myślem
@pracownik85

Widzę że chyba to Twoja jedyna praca skoro klepiesz takie farmazony. To pierwsza firma, w której za kilka dni zwolnienia tracę premię. Premię liczy się proporcjonalnie do przeloracowanych dni pracy, owszem jak chorujesz 2 tygodnie jest to uzasadnione. Po drugie w normalnej firmie nie boisz się wziąć zwolnienia jak jesteś chory i nie chcesz zarażać innym pracowników a urlop jest do wypoczynku a nie by chorować. Zazwyczaj (usunięte przez administratora) biorą urlop by wypaść na świetnego pracownika. Żyjemy w chorym społeczeństwie, gdzie pozorne wrażenie ważniejsze jest od zdrowia i życia.

Pracownik85
@Jestę więc myślem

A tu się grubo mylisz. Jest to moja 3 praca. W Viskase pracuje ponad 11 lat. Szczerze nigdy się nie spotkałem z sytuacja jeśli raz na pół roku gorzej się poczułem i wziąłem 2-3 dni chorobowego to zabrali mi premie(wystarczy pójść i porozmawiać). A bulwersują się tylko te osoby, którym jak się nie da urlopu to z fochem biorą chorobowe a później się dziwią, że im zabrano premie (na na Facebooku co chwila nowe zdjęcia z piwem w ręku - takie chorobowe)

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Trelemorele

W sumie opis rekrutacji masz w zakładce rozmowy. Negocjuj stawkę na wejscie

Egebede

Jaka cisza. Przyczepiony koment roba zakasowal wszystkich?

Tok

Ile można dostać na wjazd na rękę ?

Mr parówka
@Tok

Tyle co wszedzie I mniej bo premię zabieraja za byle co....np. za 1dzien chorobowego I ulopu na zadanie czy opieki urlopu bezplatnego I kamer namontowali jak w viessmanie po akcji wsi I abw

Kit
@Mr parówka

3 da się zarobić?

Miki
@Kit

Pewnie nie bo ciszs

Pracownik 85
@Miki

Zawsze da się zarobić. Trzeba tylko chcieć

Trol ogrodowy
@Pracownik 85

Ot powiedział co wiedzial

Pracownik85
@Trol ogrodowy

Tak. Jeśli masz trochę chęci i rozumu to zarobisz. Jeśli szukasz miejsca gdzie za darmo chcesz zarobić to Viskase nie jest tym miejscem

Jest i on

Jest to specyficzna firma ze specyficzna produkcją w której mało kto potrafi się odnaleźć z zewnatrz. Brygadziści, ustawiacze, mechanicy to mega kumaci ludzie bez których by ta firma się zawaliła, potrafią zrobić coś z niczego. Panie operatorki to caly łańcuch napędowy tej firmy. Ogólnie atmosfera na wysokim poziomie lecz napracować też się trzeba sporo. Najgorzej że ta ciężka praca nie do końca przekłada się na płace jakie powinny być za tą pracę która Ci ludzie wykonują

@Jest i on

Nie przesadzaj z tymi ustawiaczami. Temat nie jest trudny do ogarnięcia.

@Trolololo

Jeśli nie jest trudny to chyba nigdy nie widziałeś pracy ustawiaczy w innych firmach na strefie. Tam ustawiacze chodzą w białych rękawiczkach a tu wiecznie ręce uwalone ze smarów, olejów, parafiny, poobdzierane, pociete i ogólnie zniszczone

@Jest i on

Widziałem bo pracowałem w viskase

@Trolololo

Więc jeśli pracowałeś to powinieneś wiedzieć jak to wygląda od środa i że nie jest to takie skodkie

@Jest i on

Ustawiłem manualne i automaty 7, 9 padło i na 12, jak się zwalnialem pojawiła się nowa o jakim nr już nie wiem. Zapytasz czemu się zwolnilem, odpowiem można lepiej zarabiać za podobną prace

@Trolololo

Można owszem, dlatego powinni bardziej doceniac ustawiaczy jak i operatorki

I tu masz rację.

Trololo
@Jest i on

I cyk, oferta na ustawiacza. Czyli co.... Tak źle płacą?

pracownik85
@Trololo

nie płacą źle, tylko co chwile dochodzą nowe procesy, są coraz wyższe wyniki, więc firma zatrudnia coraz więcej pracowników

Ed
@Jest i on

Taaa w białych rękawiczkach na tokarni... Żeś poszedł po bandzie

Kwiatek

Jakie sa stawki dla operatorów? Czy Ida w górę po okresie probnym?

Ciekawski Dźordż

Co teraz ciekawego dzieje się w firmie? Opłaca się przyjmować? Na jakie granty można liczyć?

Mieczysław

Chora firma z chorymi zasadami co za zjeb wymyślił te zasady a te (usunięte przez administratora)z kadr szkoda słuw nie polecam tego baizlu

Miszczu
@Mieczysław

Rozwiń myśl.

Trololo

Kto jest teraz kiero konfekcji?

Perprqcownik09
@Trololo

RG. Kiedyś był kierownikiem na ekstruzji

Janusz z Darmexu

Ewidentnie widać,że Pan W. chce zniszczyć zakład produkcyjny w Sulnowie.Wkońcu jesteśmy zagrożeniem dla Legnicy.Dziwie się,że szefostwo nie potrafi przedstawić prawdziwych realii jakie panują w tym zakładzie.Nie jesteśmy waszymi Beduinami.No chyba,że jest to polecenie odgórne.

Pracownik z legnicy
@Janusz z Darmexu

Witam. Dlaczego piszesz o jakimś zagrożeniu? Dlaczego Legnica ma być waszym zagrożeniem? Jesteśmy jedna firma

Albert
@Janusz z Darmexu

To wygląda na to że oba zakłady są w tej samej sytuacji.

Krysia

Ta firma to jakaś porażka,ciężka praca za marne pieniądze i ludzie z tamtąd odchodzą.

Spokoloko
@Krysia

A te podwyżki to są czy nie?

Jacek
@Krysia

A jak z atmosferą w firmie? Wymieniłeś wady pracy Viskase a co z zaletami? Napisz bardziej szczegółową opinię.

Krysia
@Spokoloko

Od marca obiecywali,aneksy były dopiero w czerwcu.Padaka,albo dali śmieszne kwoty albo zabrali z premii i dodali do podstawy.

Kot

Co taką cisza? Opłaca się przyjmować? Jak z tymi podwyżkami co piszą i atmosfera w pracy?

Czy w firmie VISKASE Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne / roczne? Na stanowisku Magazynier, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Srulan

Z tego co wiem są tylko miesięczne i coś na swieta

Jacek
@Srulan

Firma VISKASE Polska na stanowisku magazyniera zatrudnia również osoby młode bez doświadczenia zawodowego? Jak to wygląda w praktyce? Mam nadzieję, że masz wiedzę na ten temat.

@Jacek

Tego nie wiem.

Pikpok

Dali ta podwyżka co to w maju później czerwcu miała być?

Spokoloko
@Pikpok

Pewnie nie bo cisza. W rekrutacji piszą cykliczny wzrost wynagrodzeń. Hmmmmm

Jak wygląda temat awansu w VISKASE Polska Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Operator?

Srulan

Możesz dostać starszego operatora i podwyżkę. Jak będziesz kumal proces i maszyny to młodszego ustawiać a później ustawiacza. Do tego jest możliwa pidwyzka

Świadomy człowiek

Nie byłem pracownikiem tej firmy, wysokość wynagrodzenia stanowi tajemnicę. Dlatego nie doszło do wysłania CV i rozmowy kwalifikacyjnej. Oczywistym jest, że ukrywanie wysokości stawki jest świadectwem jej bardzo niskiej wartości i nie należy uczestniczyć w takich procesach rekrutacyjnych. Obowiązuje tu taka sama zasada jak w sklepie, znam cenę kupuje towar lub usługę, nie znam ceny, idę do innego sklepu. Jest to nawet uregulowane prawnie. Po ilości ofert pracy, zanim ktoś zechce aplikować powinien poczytać negatywne komentarze, a otrzyma obraz bliski rzeczywistemu.

Roman
@Świadomy człowiek

Opinie nie zawsze do końca odzwierciedlają rzeczywistość, więc należy je czytać, a wnioski wyciągać samemu. Powinieneś umówić się na rozmowę, wtedy dowiedziałbyś się od rekrutera jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponują. Masz rację, wysokość wynagrodzenia powinna być poruszona już na pierwszej rozmowie, ale wcześniej w ogłoszeniu rzadko firma pisze konkretną kwotę. Może jednak zdecydujesz się na rekrutację, żeby przekonać się, czy warto. Jak myślisz?

Zostaw merytoryczną opinię o VISKASE Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VISKASE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VISKASE Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 173 ocen.

VISKASE Polska Sp. z o.o.