Opinie o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

VISKASE Polska Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości osłonki do wędlin stosowane w zakładach przetwórstwa mięsnego sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

Andrzej Nowy wpis

Wrzucili świeżą ofertę na stanowisko referent ds. księgowości z językiem angielskim. Ale z tego co widzę to tylko na umowie zleceniu. Zależałoby mi na stabilnym etacie dlatego ta umowa trochę mi nie pasuje. Można z czasem przejśc ze zlecenia na taka o pracę czy są problemy?

Robert Nowy wpis

Dzień Dobry chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia do firmy?

Z jakiego powodu te zwolnienia i z jakich etatów? Czy analogicznie do zwolnionych ludzi będzie potrzebna nowa załoga? Ile od początku roku ludzi dostało wypowiedzenia?

Honoritka

Nie polecam. Radzę omijać szerokim łukiem. Doprosić się kogokolwiek o swoje to jakaś porażka. Zero profesjonalizmu ????

Ignaś Nowy wpis
@Honoritka

Na co się zatem nie doczekałaś? To ma coś wspólnego z pracą w firmie?

Czy wie ktoś coś o planach oszczędnościowych w firmie? Na pracuj.pl jest ogłoszenie o pracy dla inżyniera ds. lean and savings (po naszemu, od oszczędności). Czy przekłada się to na jakieś ruchy kadrowe?

O kurcze! Na jakiej podstawie wybierana jest głowa, która danego dnia poleci? I czy firma ma jakieś kłopoty finansowe, że takie ruchy wykonuje?

Wkręt

A jak kupiłem auto z daną tablicą rejestracyjną i nie zdążę przerejstrować to też jestem na wylocie?

Pracownik Produkcji

(Sulnowo) Nie polecam każdemu tej roboty pracowałem kilka lat , zwolniłem się dopiero teraz , na produkcji pan Brygadzista A.K myśli że jest królem przychodzi do pracy i siedzi z tyłkiem na fotelu przez 8 godzin i sobie odpoczywa lub śpi i za to ma płacone? To dajcie wszystkim podwyżki a nie człowiek robi za najniższą krajową , jeden lepszy a reszta gdzie ? NIE POLECAM

Produkcja sulnowo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games

A jak teraz realizowane są w firmie Wasze, pracownicze prawa? Da się pracując tutaj uzyskać urlop, czy teraz w pobliżu Świąt, czy co najmniej 10 dni pod rząd latem? No i jak podchodzi się do osób, które z powodu choroby zmuszone są przebywać na L4?

Oo

L4 jeden dzień brak całej premii, teraz to zwalniają nie patrząc na nic chyba że masz układy bo więcej jest tych na górze niż pracowników na dole.

@Oo

Piszesz, że więcej tych na górze, niż na dole. Czy nie ma przez to zwiększonej ilości pracy albo nadgodzin? Czy może szefostwo też zakasuje rękawy kiedy trzeba i bierze się z Wami do roboty?

VISKASE Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

xXx

Kłamstwa i wyzysk... Panie chyba nie wiedzą jakie są stawki... Dziwię się że są tam drukarze za taką stawkę.

Gruby
@xXx

Jak to czemu są tam drukarze,bo w okolicy nie ma innych zakładów zajmujących się drukiem. W innych regionach drukarz ma 2 razy tyle co tutaj.

@Gruby

To ile tutaj ma drukarz, że aż napisałeś, że na innych regionach mają 2 razy tyle co tutaj? A są jakieś dodatki stażowe do tego stanowiska, przykładowo za kilka lat pracy? Może jakaś premia jubileuszowa?

Czy w VISKASE Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Mary

Mogę właśnie poznać stawkę na specjalistę ds. controllingu? W ogłoszeniu takim archiwalnym jak sprawdziłam to nic nie pisali, żebym się chociaż mogła zorientować, w tym co 3 lata temu było. A tu ktoś pisał, że się dziwi, że ludzie chcą pracować za takie pieniądze, aż tak źle?

@Mary

Jak z dsw to koło 12000 brutto.

Grzegorz
@Oo

Sama podstawa, czy po uwzględnieniu wszelkich możliwych dodatków, czy premii, jeśli są tu premie? I czy to adekwatna Twoim zdaniem kwota do obowiązków, jakie tu występują?

Blanka

To jaka jest stawka bez tych "układów"? Możesz powiedzieć? Szukam pracy i chce porównać z innymi firmami. Premii żadnych nie dają? Tylko podstawa jest?

Edyta

A miały być? Skąd takie informacje? Duże te podwyżki? Każdy tyle samo dostaje czy to jest wedle jakiejś siatki wynagrodzeń?

@Edyta

Ten kto dobrze daje z ucha i wchodzi w du kierownictwu ma lepsze podwyżki. W tym zakładzie są równi i równiejsi. Dobrze lukrujesz przełożonemu to masz dobrze. A jak mówisz to co uważasz bedziesz wrogiem nr 1.

Gabriela

Umowę o pracę od razu dają? No a ciekawe, po jakim czasie jest szansa już na umowę na stałe, o ile w ogóle istnieje taka opcja, ma tam ktoś taką umowę?

Trytytka

Zarząd Viskase długo się nie będzie zastanawiał aby sprzedać firmę DSW.

Ryszard
@Trytytka

Ale o co chodzi? Co to może znaczyć dla pracowników Viskase? Jeśli tu robisz, to wiesz, czy warto tu pukać i pytać o zatrudnienie i jak tu płacą?

Oo

Firma nie dba o ludzi doświadczonych, tworzą grupę która ma obniżyć poziom fluktuacji o 5 %. Zamiast dać ludziom zarobić to oczekują cudów że ktoś będzie robił na wyniki kierownictwa, a jak ktoś się spyta o kasę to " O panie Ameryka się nie zgodzi." A nie powiem na każdym dziale trzeba mieć wiedzę.

O2
@Oo

Zgadzam się. Po kilku latach stwierdzam, że doświadczeni ludzie to najmniej przydatna grupa pracownicza w tym królestwie. Mam nadzieję, że to tylko moja opinia i Wy macie nieco lepsze zdanie.

Edyta
@O2

Czyli podwyżki dla tych doświadczonych blokowane są przez Amerykę? To ile tak średnio można tutaj zarobić? Stawki są konkurencyjne? Warto aplikować?

Hary

Witam mam zamiar się zatrudnić w firmie Viskase, czy ta firma jest wypłacalna i jaka jest atmosfera w firmie ? Czy zarobki są w miarę adekwatne do dzisiejszej inflacji?

@Hary

Kasa jest na koncie na czas. Atmosfera to zależy od działu/zmiany. Mi się podoba bo mam lekko skrzywione poczucie chumoru. Kasa to temat rzeka. Jedni chwalą, drudzy narzekają. Zobaczymy jak będzie z tegorocznymi podwyżkami

Beata
@Król kernów

A poza kasa warto? Mam na myśli, czy poza kasą dają jakieś dodatki? No bo skoro kasa na koncie czasowo, to czy można oczekiwać np. paczek na święta lub dofinansowania do wakacji/wczasy pod gruszą? Coś takiego?

Rolnik

Osobiście mi się podoba w tej firmie , spałem nic nie robiłem, hajs wpadał, robili na mnie zdjęcia jak spałem i tak dalej jestem ! Mało tego , złożyłem wypowiedzenie , później rezygnację z wypowiedzenia a teraz mam awans ! Pfff easy . "Jedyny człowiek który okupował Moskwę " >>> Go Google ;)

Fanatyk
@Rolnik

I takich ludzi nam potrzeba. PS gratuluję awansu, powodzenia ma nowym stanowisku. Życzę dalszego rozwoju. Pozdrawiam cieplutko

@Rolnik

Pewnie pan z zagranicy, (Świdnicy)?

Ogrodnik
@Rolnik

A czy jak śpisz i prześpisz koniec pracy to masz naliczane nadgodziny? Pytam bo też chce się zwolnić.

Jarek

Witam pracowałem chwilę w firmie i mam pytanie czy Świdnica dalej jest traktowana lepiej niż inni pracownicy ?

@Jarek

Tak są lepiej traktowani

Campos

Pracowni to są bardzo poważne oskarżenia. Znam Pawła bardzo długo i nigdy nie widziałam go pod wpływem narkotyków w pracy a pracuje na sąsiednim dziale. Takie opinie wyrażane na temat innych osób są bardzo słabe nie mając żadnych dowodów

Wizjoner 2k23

Nie wiem skąd takie oszczerstwa i zarazem bluźnierstwa w kierunku wyżej wymienionej osoby. Mam tylko nadzieję, że wymiar sprawiedliwości dosięgnie i Ciebie. Póki co serdecznie Cię pozdrawiam.

@Wizjoner 2k23

Typowe komentarze beż podpisu. Napisać aby coś napisać. Jakby musiał się podpisać to pewnie by ze 3 razy się zastanowił niż coś takiego napisał

Pracownik@
@Campos

A może jeśli pracownik jest tak bardzo wiarygodny to niech poda się testom na narkotyki a nie sprawa zostanie zamieciona pod dywan.Co zakład zrobi jeśli będzie wypadek w pracy i okaże się że ten pracownik był pod wpływem narkotyków,kto wtedy weźmie za to odpowiedzialność.

@Pracownik@

A masz jakieś przykłady, kiedy był pod wpływem narkotyków? Każdy z zakładu mocno się dziwi na Twój komentarz. Ale z tego co wiem sprawa jest zgłoszona na policję, wiec wszystko się wyjaśni. Bo narazie rzucasz sami pomówieniami.

Grzbiet

A ja jestem zadowolony z pracy w tym zakładzie,uwielbiam ten zakład super atmosfera robota nie jest ciężka a pieniądze to nie wszystko ????

@Grzbiet

Albo masz znajomości albo dobre stanowisko. "Pieniądze to nie wszystko " poprostu teraz pieniadze nie mają dużej wartosci. Przy tej inflacji to kazdy patrzy ile zarabia bo jak wejdziesz do sklepu to na zakupy idzie pare stów, do tego opłaty paliwo i kasa ucieka jak zła. Może ty masz kase z komuni albo wojska to szacun.

Kartonowy baron
@Grzbiet

Wow chyba pierwsza osoba która jest zadowolona z tego (usunięte przez administratora) Ludzie są spoko, ale niektórzy są tak fałszywi że aż strach coś przy nich mówić bo zaraz cały zakład wie. A odnośnie pieniędzy to porozmawiaj z ludźmi i wiele osób ci powie że po pracy albo w weekend robi jakieś fuszki żeby dorobić, bo płace jakie mamy takie mamy. Pozdrawiam i miłej kawki z kierownikiem

@Grzbiet

Powiedz mi gdzie ty siedzisz że masz takie odczucia ? (usunięte przez administratora)

GorącyDelfin

Tak przy okazji. Kiedy podwyżki?

@GorącyDelfin

Jak to kiedy?w czerwcu z wyrównaniem od kwietnia 150zl brutto:)

Król kernów

Super 150zł brutto. Mogli by się lepiej wysilić. Niedługo dogoni nas najniższa krajowa. Chyba trzeba kończyć kariere w fiskase

Król kernów

Trochę mało te 150zł. Wiele firm na strefie daje fajne podwyżki. U nas jedynie co się podnosi to norma i ilość obowiązków. Źle się dzieje. Chyba trzeba myśleć o zmianie pracy

@Król kernów

Tu robi się dla idei a nie zarobków !!! Ważne żeby kierownik miał wyniki !! Inaczej nie będzie miał premi rocznej, jak coś wymienia was na Ukrainę i tyle..

@Król kernów

Juz dogonila najniższa:) ludzie ze stazem i doświadczeniem maja tyle co nowi ludzie albo malo doświadczeni Albo sie cos zmieni w lutym albo x latach spierdalam stad nie mam zamiaru czekac do kwietnia na podwyżki i byc w plecy 2 miesiace :)????

@Oo

Ukraina ma tutaj za dobrze. Ukrainiec ma siedzieć na telefonie a polacy mają (usunięte przez administratora) I wszyscy zadowoleni. Bo banderowcy nie poniemaju. Może gdyby w firmie bardziej szanowali ludzi to było by lepiej. Gdy się tutaj przyjmowałem to aż chciało się przychodzić a teraz to idzie się jak do (usunięte przez administratora)

Pracowni@

Dlaczego komentarze są usuwane niech ta osoba poda się testom i sprawa będzie wyjaśniona

Trawka
@Pracowni@

A wiesz że podawanie na forum imienia i nazwiska jest niezgodne z polskim prawem i prawdopodobnie dlatego post został usunięty?

Lavard

Źle się dzieje w tej firmie ostatnimi czasy . Dział konfekcji klęczy i płacze a włodarze robią dobrą minę do złej gry.

@Lavard

Źle się zaczęło dziać już dawno nie tylko na dziale konfekcji szkoda że tyle dobrych operatorów musiało odejść

Danuta

ale zmieniło się ostatnio kierownictwo czy co? czemu zaczęło się źle dziać? to teraz nie przyjmują nowych osób do pracy? No i czy są teraz zwolnienia? Cięcia?

Beata

A jak ci operatorzy odeszli, to ci z mniejszym doświadczeniem dostali awans na te wakaty i dostali jakąś lepszą kasę? Wgl czy operatorzy mają dodatkowe szkolenia, szczególnie właśnie ci z mniejszym doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o VISKASE Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VISKASE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VISKASE Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 173 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
VISKASE Polska Sp. z o.o.