WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

Legnica

Opinie o WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

Łys67yyyy

CIężko się tutaj dostać?? tutaj pracuje sie w systemie 4 bryg tylko?

Maja

@Marcos czy zdecydowałeś się na udział w rekrutacji na te stanowisko? Na pewno informacje o tym, jak obecnie wygląda rekrutacja w WALSRODER CASINGS POLSKA będą pomocne innym użytkownikom forum. @Karol a możesz napisać, co dokładniej cenisz sobie w pracy w tym miejscu?

Karol

WALSRODER CASINGS POLSKA to dobra firma i warto tu pracować!!

Marcos

Witam czy ktoś uprzejmy mógłby napisać jak wygląda praca magazyniera w tej firmie? 3 zmiany? Dużo pracy przy kompie (ERP) czy tylko fizycznie? Z góry dzięki. Pozdrawiam

Maja

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Magazynier oraz Operator maszyn do pracy w Legnicy. Aplikujecie? Pracujesz już w firmie WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.? Daj znać jak wygląda praca na tych stanowiskach!

Zdzisłąw

Widziałem ofertę pracy dla mechanika i mam nadzieje, że jest jeszcze aktualna? Ponieważ bardzo chciałbym pracować u nich to proszę o info jak przebiega rekrutacja? Na jakie zarobki mogę liczyć na początek?

okjmn

hej hej no ja wiem ze szukają teraz tez elektromechanika w Legnicy widzieliście? to jest ich najnowsza oferta..wiadomo jaie wyamgania na takie stanowisko trzeba spelniac oprócz posiadania jakiegoś wykształcenie technicznego ? dzięki za jakies odpowiedz

Zecer
@okjmn 04.09.2016 21:47

Dobrze robisz, że szukasz pracy u nich. Myślę, że na rozmowę powinieneś zabrać dokument o wykształceniu.

ciasna.dziurka

Czy kierownikiem na ekstruzji jest nadal Pękala ? i jak atmosfera i organizacja pracy ?

salceson

ja bym tam mógł robić po 12h, jak by mi dodatek dołożyli na materiał-przynajmniej miał bym wesoło ,nazywają to 4 brygadówką są 3 zmiany gdzie 4?nie ma ze względu na cięcie kosztów,

roxii

(usunięte przez administratora) W.P miał swój dział i tylko z nim się porzegnał CZYLI Z NIKIM Z EKSTRUZJI ,ŻYCZYMY MU (usunięte przez administratora)

PTR

W końcu zarząd poznał się na Wpe.......szkoda, że tak późno, tylu z nas odeszło tylko przez tą jedną osobę..........Panowie - trzymajta się, na pewno teraz będzie lepiej. Pozdrawiam w szczególności swoją zmianę:)

Mateusz Wisniewski

Witaj ekstruzjo! Jestem z Wami chlopaki, teraz bedzie juz tylko lepiej, POWODZENIA, TRZYMAM KCIUKI ZA WAS WSZYSTKICH :-D !!! Niskiego odpadu i dobrej atmosfery !

Hmmm

Nie warto

Elektryk

Witam jak praca w UR?? Jakie Stawki??

taki jeden

lucifer o jakich Ty doświadczonych pracownikach mówisz? O takich co pracowali tu kilka lat i gwiazdorzyli i ciągle stękali jak im źle? a kiedy trzeba było się wykazać co się potrafi to nagle wiedzy zabrakło? Na pewno teraz mają lepiej, ale co mają Ci innego powiedzieć?

Roz
@zebra 11.05.2016 22:53
kilku nowych się zwolniło kilku pozostało, jak wszędzie, mamy maj i chyba więcej zostało niż się zwolniło? a najwięcej się zwal...

(usunięte przez administratora) Pewnie chodzi o brygadziste A W on to tylko sieje zamęt nie szanuje ludzi powinniśmy go podać o mobing.

Roz
@Roz 18.07.2016 23:06

lucifer

(usunięte przez administratora) w ciągu jednego roku firma z uznanego i cenionego pracodawcy zmieniła się w kołchoz z którego masowo odchodzą doświadczeni pracownicy o czym najlepiej świadczy ciągłe ogłoszenie o pracy na dziale ekstruzji pomimo braku nowych maszyn .

Kulfon
@lucifer 05.04.2016 11:26

a jak myślisz czyja to zasługa:)??? Wpa...................

Jacob

Hej, dlaczego w tej firmie cały czas potrzebują na ekstruzje, taką rotacja czy mało płacą,

nowy

Firma Walsroder zmieniła właściciela , teraz jest to firma z branży ma pojęcie o biznesie nie jak poprzedni inwestorzy ... Ci chcą inwestować w nasza fabrykę , nowe maszyny , nowe rynki itd. nie ma mowy o zamknięciu lub przenoszeniu fabryki.. tym bardziej że zatrudniani są ciągle nowi pracownicy nawet technolog

operator

to co pisze vendi to jedna wielkja głupota pewnie usłyszała gdzieś na przystanku i sieje zamęt

To co piszą vendi i zenek78 wkurzyło mnie ale jak się zastanowiłem to chyba mają rację bo szefostwo się nam ostatnio wykruszyło i to z samej góry. Trochu zaczeliśmy między sobą gadać i coś jest na rzeczy tylko nie ma kogo się spytać .Może to przypadek i zostanie jak było a jak nie to znowu trzeba będzie szukać roboty żeby nie było tylko za późno.

vendi

Tak Zenku - wygląda na to , że kolejna polska firma kupiona przez Niemców skurczy się u nas . Ostatnio obserwujemy odwrotny cykl koniunktury względem tego co 15 -20 lat temu . Coraz częściej zaawansowana produkcja wraca do Niemiec - podobno spada opłacalność takiej produkcji w Polsce - rosną koszty pracownicze , świadomość pracowników , czasami związki zawodowe , a czasami Niemcy chcą u siebie zmniejszyć bezrobocie ( oczywiście naszym kosztem ) . W takiej sytuacji trzeba być bardzo ostrożnym żeby nie wylądować na Titanicu bo szkoda . Natomiast na pocieszenie powiem Ci , że w najgorszej sytuacji są pracownicy takiej firmy , której grozi takie ciche wygaszanie produkcji - ci sprytniejsi szybko sobie poszukają nowego miejsca pracy . Gorzej z tymi , którzy przegapią te sygnały i utoną z Titanikiem. Należy mieć tylko nadzieję , że nie zamkną całkiem firmy tylko ją ograniczą . Ostrożności nigdy dosyć . Jak szukasz pracy to jak w tym powiedzeniu : lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.Menadżerowie jak szukają pracy to zawsze dobrze węszą a nam zwykłym pracownikom to umyka i cieszymy się , że znaleźliśmy pracę - gorzej jak się okazuje , że firma jest do zamknięcia. Na dolnym śląsku ostatnio już kilka firm tak skończyło- ci u góry zawsze się jakoś ustawią a Ty zostajesz na lodzie z kredytami i w banku tego nie wytłumaczysz nawet jak dzieciom odmówisz przez rok słodyczy w ramach oszczędności . Podobno PIS chce obecnie ograniczyć czy też wręcz uniemożliwić takie zamykanie firm . Nawet jeśli firma niemiecka to właśnie polscy pracownicy mogą wylądować na bruku bez środków do życia . Dotychczas Platforma unikała nagłaśniania takich spraw - taka propaganda sukcesu. Czas pokaże i zobaczymy ile firm w strefach zniknie w ten sposób.

zet

Na ekstruzji nie jest tak źle. Jedynie trzeba uważać na Jaworka. To nierób, tylko siedzi przy stanowisku i żre kanapki i wysługuje się innymi: "odbierz rolkę" "przewiń" itp. I strasznie donosi

Zenek78

Firma polsko - niemiecka - więc pytanie czy Niemcy tak jak wszędzie są wrogo nastawieni do nas i czy nie wyżywają się na Polakach bo chodzą takie słuchy, że mówią o motywacji a tylko się czepiają i nici z premii motywacyjnej. Niemiaszki traktują Polaków jak złodzieji i kombinatorów. Dajcie znać jak tu jest. Pozdro

2lat operator

czytam i co niektórzy to powinni bajki pisac z tych wypowiedzi prawda jest taka że jak ci się chce to bedziesz robił szybko łapiesz żadnego chorobowego to kasa idzie w górę tylko żeby dostać trzeba pokazać nie za ładne oczy a co niekturzy chcą brać kokosy a najlepiej leżeć ja robie prawie 3 lata i jestem zadowolony polecam wszystkim super zakład

kami

A jak na konfeksji kadra przełożonych znośna? bo chyba tam będe pracowała?

ciekawy

witam, mam pytanie jaka jest atmosfera w pracy

fibrus

Brutto chłopie, brutto...

?

Witam! Mam pytanie odnośnie pracy na produkcji. Czy w obecnej chwili przewidują przyjęcia? I jaka agencja prowadzi rekrutację? No chyba, że istnieje szansa zatrudnienia bezpośrednio przez firmę. Z góry dziękuję za info!

okej?
@? 20.01.2015 19:34

Rekrutację prowadzi agencja "Venus" z ul. Miłkowickiej. Tam złożyć musisz papiery. :)

gogo

ludzie oni kit wam wciskają jakie 1900pln na dzien dobry ,rekrutacje prowadzi agencja pracy pod firma, która proponuje ok 2100 brutto jakies 1600 na ręke,tyle samo płacą co inne obozy ze strefy.

Tadek
@gogo 19.01.2015 17:41

Przyjdź , pokaż kim jesteś , wykaż się zaangażowaniem i szybkością uczenia się nowego zawodu , a gwarantuję ci , że dostaniesz niezłą kasę i stanowisko. Ta firma docenia zdolnych ludzi daję słowo.

@Tadek 31.07.2016 20:09

jurek tarczyn

co jest grane ?dają ogłoszenia o rekrutacji a zero odzewu

sarna

W mojej firmie najpierw dali na zachętę 2000 zł na rękę a potem spadło do około 1600 zł. Polubiłam swoją pracę ale jak mam z tego żyć to to nie wystarczy. Też złożyłam w Waszej firmie podanie ale odzewu nie ma. Pracować nadal chcę ale żeby można było z tego się utrzymać. Pozdrawiam wszystkich.

Proszę czytać ze zrozumieniem :)To nie jest tylko tyle, to jest aż tyle. Zdecydowana większość społeczeństwa ma chęci żeby zarobić ale nic nie robić. Pan śpiący spod sklepu raczej więcej będzie wykazywał chęci do kombinowania niż pracy, a takich tutaj nie potrzeba. Operatorzy mają najmniej bo to jest najniższe stanowisko i oczywiście stawka jest realna, ale po okresie próbnym. Praca do najcięższych nie należy. Stawki zależne od działów i rodzaju pracy, na początek umowa na okres próbny 3 m-ce. I chyba na początek najlepsza stawka w strefie. Są bony świąteczne, są premie, atmosfera raczej spokojna, duuuużo spokojniejsza w stosunku do tego co się dzieje w innych firmach w strefie.

Najważniejsze cechy jakie trzeba posiadać do pracy tutaj to chęć do pracy i nauki, jeżeli to posiadasz to sobie poradzisz

lyk

witam jutro mam rozmowe wwaszej firmie czy ktos moze napisac jakie sa zarobki przez firme posredniczaca czy sa dodatkowe premie lub cos w tym rodzaju czy macie socjal ma wakacje swieta itd ile czasu trzeba popracowac i czy jest mozliwosc pracy na stale jaka jest atmosfera

chetna do pracy

Czy u was przyjmują bez względu na wiek?

jare

Ale P.Jolu mnie interesuje praca na produkcji a nie jako Asystent brak mi Kwalifikacji na takie wysokie stanowisko....

Złożyłem C.V i lipa

krzysztof

jestem operatorem linii ekstruzji i każdemu polecam tą pracę, ale nie każdy sie nadaje!! zarobki przez pierwsze 3 miesiące to ok 1900 na rękę poźniej ok 2200 na rękę plus 15% premii za wyznaczone cele więc nie jest źle i regularnie wraz z doświadczeniem i umiejętnościami dostajemy podwyżki najlepsi operatorzy zarabiają ok 3000

dziekuje za info 3x

xxx

Przyjęcia są co chwile. Warto złożyć papiery.

jare

SĄ JAKIEŚ PRZYJĘCIA DO CASETECH MA KTOŚ TAKIE INFOOOOOOOOOOOOO?????????????

adsasd

witam mam pytanie jak wyglada ten system 4 brygadowy w Panstwa firmie . ile dni 1 zm 2 i 3 i wolne.jak to wyglada pozdrawiam

pracownik Voss-u

Do Vossu dojeżdżają osoby ze Złotoryi autobusem. Można się dogadać i razem jeździć. Autobus jeździ na każdą zmianę.

JAM

Witam a są jakies przyjęcia do CaseTech wiecie nie wiecie???

Piotrek

Witam. Poszukuję osób dojeżdzająchy ze Złotoryi mam wolne miejsca bądź też do kogoś się dołączę. Pracuję w trybie 3 zmianowym aktualna zmiana to pierwsza. Proszę o kontakt zainteresowane osoby drogą mailową [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

aaaaaaaaa

praca jest ok brygazdista tez i kierownik d.w tylko ze malo sie zarabia z pod agencji to jeden minus zeby sie dostac pod firme trzeba robic prawie rok z pod tych jeb... agencji. kto chce pracowac ten bedzie ;) leni i przekretow tam nie chca. atmosfera jest fajna spoko dziewczyny polecam ;)

kasztan

tak samo jak @neutralny, uważam, że pomimo niektórych nieprzychylnych rzeczy, które piszecie o CaseTech - może warto byłoby jednak spróbować z nimi współpracować

pol

hey czy moze mi ktos powiedziec ja wyglada praca u was na drukarni i ekstruzji?? z gory dziekuje.

gal

CaeTech zajmuje sie produkcja , drukowaniem oraz konfekcjonowaniem oslonek poliamidowych i celloluzowych

u2

no moze by ktos napisal czy przyjmuja i dal jakis namiar np.meila bo sa tacy co chca sie przyjac do tego waszego syfu..

Zostaw opinię o WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.