Opinie o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

VISKASE Polska Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości osłonki do wędlin stosowane w zakładach przetwórstwa mięsnego sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

mariusz

nie polecam tej firmy i nie przyjemna atmosfera w tej firmie zalecam omijac szerokim łukiem tą firmę

Marcos

Witam czy ktoś uprzejmy mógłby napisać jak wygląda praca magazyniera w tej firmie? 3 zmiany? Dużo pracy przy kompie (ERP) czy tylko fizycznie? Z góry dzięki. Pozdrawiam

zzz
@Marcos

Magazyn pracuje na 2 zmiany. Przez pierwszy okres praca fizyczna ale stopniowo wprowadzają dodatkowe elementy. Docelowo więcej jest pracy fizycznej/na wózku/ze skanerem niż przy kompie ale nie jest przesadnie ciężka. osobiście polecam.

2 ZMIANY, PRACA NA KOMPUTZERZE SANERZE/FIZYCZNA 3/1

Mn

Nie polecam tej firmy

Mn

Nie polecam tej firmy rozmowa z ta kobieta jest nie przyjemna myślą że ktoś będzie robił za (usunięte przez administratora)zł śmiech na sali

Omijajcie ten zakład szerokim łukiem nie polecam tej firmy

Pracownik Produkcji

(Sulnowo) Nie polecam każdemu tej roboty pracowałem kilka lat , zwolniłem się dopiero teraz , na produkcji pan Brygadzista A.K myśli że jest królem przychodzi do pracy i siedzi z tyłkiem na fotelu przez 8 godzin i sobie odpoczywa lub śpi i za to ma płacone? To dajcie wszystkim podwyżki a nie człowiek robi za najniższą krajową , jeden lepszy a reszta gdzie ? NIE POLECAM

Produkcja sulnowo

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Łys67yyyy

CIężko się tutaj dostać?? tutaj pracuje sie w systemie 4 bryg tylko?

xxx
@Łys67yyyy

Nie jest ciężko się dostać. O ile wyglądasz schludnie i na rozmowie nie gadasz bzdur tylko jesteś konkretny i chętny do pracy. Na każdym dziale jest inaczej, 2 zmiany, 3 zmiany, 4 brygady, zależy gdzie trafisz. Możesz podejść to Ci wszystko wytłumaczą.

Maja

@Marcos czy zdecydowałeś się na udział w rekrutacji na te stanowisko? Na pewno informacje o tym, jak obecnie wygląda rekrutacja w WALSRODER CASINGS POLSKA będą pomocne innym użytkownikom forum. @Karol a możesz napisać, co dokładniej cenisz sobie w pracy w tym miejscu?

Karol

WALSRODER CASINGS POLSKA to dobra firma i warto tu pracować!!

Maja

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Magazynier oraz Operator maszyn do pracy w Legnicy. Aplikujecie? Pracujesz już w firmie WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.? Daj znać jak wygląda praca na tych stanowiskach!

Zdzisłąw

Widziałem ofertę pracy dla mechanika i mam nadzieje, że jest jeszcze aktualna? Ponieważ bardzo chciałbym pracować u nich to proszę o info jak przebiega rekrutacja? Na jakie zarobki mogę liczyć na początek?

okjmn

hej hej no ja wiem ze szukają teraz tez elektromechanika w Legnicy widzieliście? to jest ich najnowsza oferta..wiadomo jaie wyamgania na takie stanowisko trzeba spelniac oprócz posiadania jakiegoś wykształcenie technicznego ? dzięki za jakies odpowiedz

Zecer
@okjmn

Dobrze robisz, że szukasz pracy u nich. Myślę, że na rozmowę powinieneś zabrać dokument o wykształceniu.

ciasna.dziurka

Czy kierownikiem na ekstruzji jest nadal Pękala ? i jak atmosfera i organizacja pracy ?

salceson

ja bym tam mógł robić po 12h, jak by mi dodatek dołożyli na materiał-przynajmniej miał bym wesoło ,nazywają to 4 brygadówką są 3 zmiany gdzie 4?nie ma ze względu na cięcie kosztów,

salceson

roxii

(usunięte przez administratora) W.P miał swój dział i tylko z nim się porzegnał CZYLI Z NIKIM Z EKSTRUZJI ,ŻYCZYMY MU (usunięte przez administratora)

PTR

W końcu zarząd poznał się na Wpe.......szkoda, że tak późno, tylu z nas odeszło tylko przez tą jedną osobę..........Panowie - trzymajta się, na pewno teraz będzie lepiej. Pozdrawiam w szczególności swoją zmianę:)

Mateusz Wisniewski

Witaj ekstruzjo! Jestem z Wami chlopaki, teraz bedzie juz tylko lepiej, POWODZENIA, TRZYMAM KCIUKI ZA WAS WSZYSTKICH :-D !!! Niskiego odpadu i dobrej atmosfery !

Hmmm

Nie warto

Elektryk

Witam jak praca w UR?? Jakie Stawki??

taki jeden

lucifer o jakich Ty doświadczonych pracownikach mówisz? O takich co pracowali tu kilka lat i gwiazdorzyli i ciągle stękali jak im źle? a kiedy trzeba było się wykazać co się potrafi to nagle wiedzy zabrakło? Na pewno teraz mają lepiej, ale co mają Ci innego powiedzieć?

taki jeden

co ty wiesz przygłupie o odpadzie? Jakie 13-15%? chyba na papierze? na poczatku roku widziałem te oktabiny z których był ten super odpad, faktycznie super fachowcy od walkow, a 28% dawno nie było, ale może teraz jest realnie? Nie jestem niczyim przydupasem, w przeciwienstwie do ciebie potrafie mysleć samodzielnie i faktycznie 2-3 osoby potrafią obsługiwać technologie i maszyny tylko, że one wciąż pracują. A nie martwi cie to ze przez takich walow jak ty wszystkie dzialy maja nas za debili??? pomysl czasami zanim cos napiszesz, to nie boli- sprawdzilem na sobie

hahaha
@taki jeden

napisałes tłoku sam ,ze 2-3 osoby potrafia "cos" a na 7 nowych 6 sie zwolnilo to naprawde jest (usunięte przez administratora) zrozum mnie Łysy rozje....ałeś ekstruzje .Nara

zebra
@hahaha

kilku nowych się zwolniło kilku pozostało, jak wszędzie, mamy maj i chyba więcej zostało niż się zwolniło? a najwięcej się zwalniało z jednej brygady, to przypadek że akurat z twojej gnomie?wszyscy winni oprócz Ciebie?

Roz
@zebra

(usunięte przez administratora) Pewnie chodzi o brygadziste A W on to tylko sieje zamęt nie szanuje ludzi powinniśmy go podać o mobing.

Roz
@Roz

lucifer

(usunięte przez administratora) w ciągu jednego roku firma z uznanego i cenionego pracodawcy zmieniła się w kołchoz z którego masowo odchodzą doświadczeni pracownicy o czym najlepiej świadczy ciągłe ogłoszenie o pracy na dziale ekstruzji pomimo braku nowych maszyn .

Kulfon
@lucifer

a jak myślisz czyja to zasługa:)??? Wpa...................

Jacob

Hej, dlaczego w tej firmie cały czas potrzebują na ekstruzje, taką rotacja czy mało płacą,

Zostaw merytoryczną opinię o VISKASE Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VISKASE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VISKASE Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 173 ocen.

VISKASE Polska Sp. z o.o.