Opinie o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

VISKASE Polska Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości osłonki do wędlin stosowane w zakładach przetwórstwa mięsnego sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

Pracowni@

Dlaczego komentarze są usuwane niech ta osoba poda się testom i sprawa będzie wyjaśniona

Trawka
@Pracowni@

A wiesz że podawanie na forum imienia i nazwiska jest niezgodne z polskim prawem i prawdopodobnie dlatego post został usunięty?

Lavard

Źle się dzieje w tej firmie ostatnimi czasy . Dział konfekcji klęczy i płacze a włodarze robią dobrą minę do złej gry.

@Lavard

Źle się zaczęło dziać już dawno nie tylko na dziale konfekcji szkoda że tyle dobrych operatorów musiało odejść

Danuta

ale zmieniło się ostatnio kierownictwo czy co? czemu zaczęło się źle dziać? to teraz nie przyjmują nowych osób do pracy? No i czy są teraz zwolnienia? Cięcia?

Beata

A jak ci operatorzy odeszli, to ci z mniejszym doświadczeniem dostali awans na te wakaty i dostali jakąś lepszą kasę? Wgl czy operatorzy mają dodatkowe szkolenia, szczególnie właśnie ci z mniejszym doświadczeniem?

Czy pracodawca VISKASE Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oo

Tak motywuje zatrudniając obcokrajowców siedzących na telefonach a Polak pracuje. Najlepiej udawaj że nic nie rozumiesz to zostaniesz doceniony.

Zzz

Gdyby Panowie z magazynu zaczęli pracować na maszynie to by nie musieli kasy marnować na siłownię.

Elżbieta
@Zzz

Macie multisport u siebie? całość płaci firma czy tylko współfinansuje? i co z innymi benefitami w takim razie skoro już zaczynasz temat? co było na święta?

Pracownik Produkcji

(Sulnowo) Nie polecam każdemu tej roboty pracowałem kilka lat , zwolniłem się dopiero teraz , na produkcji pan Brygadzista A.K myśli że jest królem przychodzi do pracy i siedzi z tyłkiem na fotelu przez 8 godzin i sobie odpoczywa lub śpi i za to ma płacone? To dajcie wszystkim podwyżki a nie człowiek robi za najniższą krajową , jeden lepszy a reszta gdzie ? NIE POLECAM

Produkcja sulnowo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Oo

Nie polecam działu drukarni, tam dopiero szaleństwo od dsw na stołkach siedzą i obiecują nikt ci tyle nie da co .... Obiecał. Dyrekcja pewnie ślepa na to co się dzieje

Iza
@Oo

To ile obiecują, a ile rzeczywiście (tak w przybliżeniu) się dostaje na czysto? No i co, obiecują na rozmowie a przy podpisywaniu umowy się okazuje że jest inaczej? Czy jak.

Olga

Z tego, co widzę dają umowę tutaj o pracę. Ale z tego, co piszecie o pracy to dosyć kiepsko brzmi. Widzę, że firma zainwestowała w monitoring. Podobno nie ma zbytnio premii. Słabo jak w firmie nie ma rozwoju. Ktoś na ten temat rozmawiał z szefostwem? Jak reagowali?

Ptaszek

W obecnej chwili co się dzieje w tej firmie jest niewyobrażalne. Zrobili (usunięte przez administratora). Monitoring wspaniały, dużo zainwestowali w kamery o bardzo dużej rozdzielczości. Wszystko widza Kierownicy. Wzywają do wyjaśnienia swoich niepowodzeń w życiu osobistym. Ściągają firmy zewnętrzne zamiast dać pracownikom nadgodziny w sobotę. Nie ma pracowników produkcji - wydajności nie ma - więc premii nie ma. Dużo firm zewnętrznych -np pomalowali podłogę na ekstruzji farba odpadła po tygodniu. I wszystko ok.Podwyżki jak minimalna krajowa

@Ptaszek

Sam miałem sytuację, kiedy dyrektor zakładu analizował mojego prywatnego facebooka, tylko dlatego, że dodałem na nim zdjęcie po wypadku w pracy, gdzie w ogóle nie było żadnego nawiązania do pracodawcy, po prostu dodałem zdjęcie z zaklejonym okiem, być może niefortunnie, ale nie powinno być to w ogóle przedmiotem dyskusji na linii pracodawca-pracownik. Była to jedna z głównych przyczyn mojego zwolnienia się z tej firmy. Kiedyś, w 2019 roku kiedy się tam zatrudniałem to była super firma-świadczą o tym moje komentarze nawet na tym forum, ale kiedy pojawił się ten nowy dyrektor (nie wiem czy obecny czy już były) to atmosfera totalnie się popsuła. W moim systemie wartości niedopuszczalne jest analizowanie, komentowanie, ironizowanie prywatnych wpisów pracownika na facebooku przez dyrekcję zakładu.

@Ptaszek

To co piszesz, utwierdza mnie o słusznej decyzji zabrania moich 4 liter z tej firmy. Oni nie płaczą, ja nie płacze.

@Rob

Pomijając kasę, moja była słaba, niedopuszczalne jest robienie (usunięte przez administratora) Jaki cel ma montowanie tyłu kamer? Żeby za byle co zabrać premie? Jeśli człowiek jest doceniany, nie tylko finansowo, dodatkowo nie jest pod obstrzałem, będzie pracował.

@Młody buk

No niestety, kiedyś tak nie było. To była naprawdę fajna firma, człowiekowi aż się chciało jechać do tej pracy.

@Rob

Tak jak piszesz.... Kiedyś była fajna, osobiście kasę słaba miałem, ale atmosfera, ludzie byli ok, to się przychodzilo

Witold
@Młody buk

Atmosfera jest czasem ważniejsza niż kasa. No ale słaba to znaczy ile? Zarabiałeś najniższa krajową? Myślisz, że teraz się to poprawiło?

I.
@Ptaszek

A nie możecie przekazać opinii przełożonym albo kadrom? Nie ma możliwości wyrażenia własnych obaw? Przecież powinni zareagować na nasze wątpliwości na produkcji. Jak nie będą wiedzieli to nic się nie zmieni.

rob
@I.

Tam wychodzą z założenia, że "nikt nikogo na siłę nie trzyma", więc nie ma problemu.

I.
@rob

Rozumiem, że pracujesz dłużej ode mnie. Jeśli to prawda co piszesz to jest to smutna prawda. Szkoda.

@I.

Nie pracuję tam, jestem byłym pracownikiem.

Witold
@rob

No ta, ale chyba powinni szanować pracowników i słuchać co mają do powiedzenia, nie?

Tadeo
@Witold

Nic sie nie poprawiło. Brat tam pracuje i jest nadal słabo.

Rob

Moje wrażenia dotyczące firmy Viskase są następujące: Znalazłem ogłoszenie firmy, która szuka pracowników. Zadzwoniłem pod wskazany numer, Pani z działu kadr przedstawiła mi wstępnie warunki i poprosiła o przesłanie CV drogą mailową. Przesłałem swoje CV pod podany adres mailowy i za kilka godzin uprzejma Pani oddzwoniła do mnie z propozycją spotkania rekrutacyjnego. W umówionym terminie pojawiłem się w firmie, zostałem kulturalnie przywitany i zaproszony do jednej z sal konferencyjnych gdzie Pani z kadr przedstawiła mi specyfikę pracy w firmie Viskase i chwilę poczekaliśmy na Pana kierownika z działu do którego byłem rekrutowany. Po zjawieniu się kierownika, który przywitał się ze mną bardzo miło i omówieniu mojego doświadczenia oraz zadaniu kilku pytań rekrutacyjnych zostałem zapytany o oczekiwania finansowe, powiedziałem ile chciałbym zarabiać i rozmowa zakończyła się na tym, że firma skontaktuje się ze mną po podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu. Na drugi dzień po rozmowie zadzwoniła do mnie Pani z działu kadr i poinformowała mnie, że firma zdecydowała się mnie zatrudnić i żebym przyjechał po skierowanie na badania lekarskie. Wykonałem wszystkie niezbędne badania i na kolejny dzień zostało mi wyznaczone szkolenie BHP z bardzo sympatycznym i konkretnym Panem z BHP, w tym samym dniu otrzymałem umowę, szafkę pracowniczą, kartę ID, chip do automatów oraz niezbędne wyposażenie do pracy okulary, zatyczki do uszu, rękawice. Jest to pierwsza firma w moim życiu, która tak poważnie i rzetelnie podchodzi do pracownika na dodatek wysoka kultura pracowników, podczas przerw w szkoleniu, kręciłem się trochę po firmie i każdy pracownik, który przechodził obok mnie uśmiechał się mówił cześć albo dzień. Na początek widać mega pozytywną atmosferę . Polecam wszystkim, którzy szukają pracy! Nie ma się czego bać :)

Albert
@Rob

Może nowych pracowników tak witają,bo do pracujących tam nie majä żadnego szacunku.

@Albert

To popracuj w koreańskiej korporacji i zobaczysz co to jest brak szacunku jak kierownik będzie w ciebie rzucał czym popadnie i darł mordę w bliżej nieokreślonym języku. Ja akurat mam porównanie, pracuje w Viskase już kilka dni i nikt nigdy nie był w stosunku do mnie jakiś niemiły czy niegrzeczny. Poza tym opisuję tutaj tylko swoje wrażenia z pracy w tej firmie, nikomu nie każę się z nimi zgadzać. Każdy ma osobiste odczucia. Pozdrawiam

Albert
@Rob

Jesteśmy w Polsce a nie w Koreii,popracuj w Viscase to zobaczysz o czym mowa.

@Albert

Ale nikt mnie tam nie trzyma. Jeśli ktoś potraktuje mnie źle to pierwsze co robię to idę do kadr z dokumentem rozwiązującym stosunek pracy i dziękuję bardzo. W dzisiejszych czasach? :) Więcej luzu :) Wiem, że jesteśmy w Polsce, ale w Polsce nie ma praktycznie polskich przedsiębiorstw. Są niemieckie, amerykańskie, koreańskie, chińskie etc. Dlatego dla porównania Ci o tym wspomniałem. Pozdrawiam :)

Izabela
@Rob

Dobrze, że tak żywo tu dyskutujecie. Korzystając zatem z okazji chciałabym Was zapytać o jedną rzecz. Przeglądałam ostatnio w sieci oferty pracy od VISKASE Polska i muszę powiedzieć, że znalazłam kilka bardzo interesujących propozycji. Dlatego też zastanawiałam się, czy pracodawca organizuje nowym pracownikom jakieś szkolenia wdrażające? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi!

@Izabela

Pani Izabelo. Zaspokajając Pani ciekawość odpowiem, że Pracodawca nowo zatrudnionych pracowników przygotowuje do pracy. Kierownik działu, brygadzista a także współpracownicy ( w zdecydowanej większości, choć nie wszyscy) to miłe i pomocne osoby, które nie zostawiają nowego pracownika samego sobie. Wszystko tłumaczą i pokazują. Polecam samemu się przekonać, już pierwsza rozmowa z Paniami z działu kadr jest bardzo przyjemna :P Pozdrawiam :)

Ilona
@Rob

Mnie także interesowała kwestia szkoleń wdrażających w VISKASE. Super, że klarownie to wyjaśniałeś. Chciałabym aplikować, ale jeszcze jedna sprawa nie daje mi spokoju. Wiesz może jeszcze, czy wymagane jest tam duże doświadczenie zawodowe?

@Ilona

Najlepiej skontaktować się z działem personalnym, wysłać swoje CV i zasięgnąć informacji bezpośrednio u źródła czy na stanowisku na które masz zamiar aplikować wymagane jest "duże doświadczenie". Ja jestem szeregowym pracownikiem produkcji i nie odpowiem Ci na pytanie dotyczące wymagań na dane stanowisko :) Rozumiem, że rozmowa się musi toczyć, ale więcej kreatywności w pytaniach poproszę ;) Pozdrawiam

Jacek
@Rob

Skoro pracujesz na produkcji napisz, czy jest możliwość pracy na akord lub premii za dobre wyniki? Bedę wdzięczny za odpowiedź.

@Jacek

Polecam kontakt z działem personalnym. Na pewno uzyskają Państwo odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania :)

Kij
@Rob

Co tak pucujesz? Masz prowizję od poprawienia wizerunku firmy?

@Kij

No właśnie nie mam :(

@Rob

Kiedy pisałem moją pierwszą opinię były to wrażenia z pierwszego dnia pracy. Jutro mija 2 miesiące od kiedy pracuję w tej firmie i moje wrażenia są trochę bardziej realne od tych z pierwszych dni, ale nie różnią się one znacząco. W firmie panuje naprawdę dobra atmosfera, wiadomo ludzie są różni i są osoby, które nie są po prostu sympatyczne i lepiej ich unikać, jednakże są to wyjątki. Na ogół duża większość pracowników to życzliwe i fajne osoby. Być może ktoś miał inne wrażenia, trafił na inną zmianę, nie wiem. Ja od pierwszego dnia byłem wszystkiego od podstaw uczony i może diabeł tkwi w takim szczególe, że przychodzę do tej roboty i myślę o tym, że po prostu chcę się tego nauczyć. Jeszcze trochę nauki przede mną, bo jak mawia mój brygadzista nie od razu Rzym zbudowano, ale staram się dawać z siebie 150%. Ogólnie firma nie jest złym pracodawcą, zawsze można podejść do biura i załatwić sprawę, tak samo można pogadać z kierownikiem, nie ma w tej firmie jakiejś takiej wyższości, nie odczuwa się tego. W dzisiejszych czasach jest tak, że firma ( jak chyba wszystkie) boryka się z problemem braku pracowników i po prostu niektóre czynności czasem musi wykonywać jeden pracownik, który powinien zajmować się czymś innym, ale też obiektywnie rzecz ujmując trudno za to winić pracodawcę, że obecny rynek pracy stanął na głowie. Jeśli chodzi o pieniądze to ująłbym to tak, że nie są to jakieś kokosy ani nie są to jakieś złe pieniądze, wynagrodzenie jest po prostu rynkowe, w jednych zakładach można zarobić parę groszy więcej w innych można zarobić mniej za cięższą pracę. Ogólnie rzecz ujmując jeśli ktoś nie przychodzi do tej pracy wkurzony i nie męczy się tym, że musi przyjść to można śmiało tę pracę polubić, bo zespół naprawdę jest bardzo fajny i nie piszcie mi czy mam jakąś prowizję od tego co tutaj piszę, bo ja nie liżę nikomu tyłka, tylko piszę o Was dobrze :) Jeżeli to miejsce służy do opisania swoich wrażeń to obiektywnie to robię :) Jak dotąd przez te 2 miesiące pracy, moja opinia o firmie jest pozytywna. Musimy działać zespołowo, bo jak będziemy mieli na siebie wy*ebane to nie będzie z tego nic :)

Kij
@Ilona

Bierom jak leci

@Rob

Proszę, jeżeli istnieje taka możliwość moją opinię wystawioną w lipcu a podpiętą na górze, usunąć i nie sugerować się nią w obecnej chwili. W firmie diametralnie zmieniła się atmosfera i większość opisanych przeze mnie w 2019 roku rzeczy po prostu odeszła do lamusa historii. W chwili obecnej moja opinia na temat firmy Viskase jest neutralna. Nie mam zamiaru się tutaj rozpisywać, ale proszę się moją opinią podpiętą w lipcu nie sugerować. Pozdraiam

Heh
@Rob

To chyba nie w tym zakładzie. Brygadzisci to skończone lenie. Nie przestrzegają bhp a jak trzeba ci coś pomóc to palcem pokazują żebyś sam robił. Wiecznie tylko w telefonach siedzą nieroby(usunięte przez administratora)

Koluniu

Prawda to że kamer namontowali jak w skarbcu złota?

Olas
@Koluniu

Zamontowali, ale nie tylko szkodzą bo Cię widzą, ale mi pomogła znaleźć zgubę. Może być

Ogoreczek
@Olas

I z czego się cieszysz? Pierdniesz zlookaja na kamerce i pojadą po premii. Siądziesz na chwilkę zobaczą po premii... .

@Koluniu

Tak

Jan

Viskase Sulnowo. Podwyżki płac to jakaś kpina. Na rękę wyszło 60 zł. Za chwilę nowy pracownik będzie miał 300 zł mniej niż pracownik z 10 letnim stażem. Czas szukać pracy gdzie godnie zapłacą za pracę.

@Jan

Łoooo panie. Po takiej podwyżce można szaleć.

wpisu

Coś złego się dzieje. O co chodzi?

Korniszon
@wpisu

O co ci kaman?

Veronika

cześć Jestem Ukrainką i szukam pracy w Legnicy

Yyyyyy
@Veronika

Kolejna Ukrainka szuka pracy i nie tylko,,,

Samuel

@Rob a opowiesz coś więcej o samej rozmowie?

Czy VISKASE Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

magazynier

Oferują ci umowe na okres próbny jak wszędzie, potem mają przedłużyć. Ogólnie mówili że chętnie szukają bo ich branża nie kuleje z powodu covida

Parur
@magazynier

A wiele płacą na wejście?

@magazynier

Wiele placom?

Czy w obrębie jednego działu w VISKASE Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Baaaa, nawet na wodzów

Szukam

Czy są etaty na ekstruzji

Fap

Jakie zarobki mają magazynierzy?

Margi

Jak wygląda teraz sytuacja w Viskase? Zarobki i wogóle ?

Lena

W tym zakladzie problem z wyplata. Za praciu na nadgodzinach moga nie zaplacic, taka sama sytuacja z subotami.

Spokokolo
@Lena

Też z tym się spotkałem.Czeski film....teraz jestem w innej firmie sam wypełniam kartę pracy wiem ile godzin sobót jakie dodatki itp....oczywiscie później jest to weryfikowane przez przełożonych o kadry. Ani razu nie zdarzyło się żeby czegoś nie zapłacili. A parę razy była nawet mała pozytywna niespodzianka

anel
@Lena

Co ty babo gadasz. Jeszcze nigdy nie spóźnił się nikt z wypłatami. Często sa nawet przed czasem. Bzdury. Takie pozytywne zaskoczenie jak u @Spokokolo

Ogoreczek
@anel

Myślę że piszę koleżanka zatrudniona przez firmę zewnętrzną na potrzeby viskase

Damian

Zarobki jak z lat 2000. Byłem na rozmowie i zaproponowali mi 3000 brutto, wyśmiałem ich wyszedłem nie polecam. Jak utrzymacie się za 2100zl z wynajęciem mieszkania, zatankowaniem, to życzę powodzenia. Dla mnie wyzysk

brrrr
@Damian

I co szukasz dalej? Ile oczekujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o VISKASE Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VISKASE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VISKASE Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 173 ocen.

VISKASE Polska Sp. z o.o.