Opinie o Impel Business Solutions w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Business Solutions. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Business Solutions o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Business Solutions w Wrocław

mikołaj

pracuje w impelu kilka juz dobrych lat i nie rozumiem tego hejtu. wiadomo, nie zawsze jest kolorowo, ale ogólnie jestem zadowolony z firmy i nie mam się do czego przyczepić

akom

Doba firma, pracuję od pół roku i jestem zadowolona. Daje szerokie możliwości rozwoju, zespół też spoko.

artur

Firma w porządku, daje zatrudnienie, są pieniadze na utrzymanie stadła rodzinnego i sie kręci do przodu. Każda praca uczciwie wykonana daje satysfakcję więc nie rozumiem utyskiwaczy...

mimi

firma ok jak dla mnie

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
patryk

@kuba - ja podobnie, zaczynałem od stażu i już tu zostałem - znam pracę ,wiem czego wymagają, jestem zadowolony więc nie odczuwam potrzeby szukania zatrudnienia gdzie indziej :)

man

też na impel nie narzekam. sprawdza się jako pracodawca, dobrze się pracuje, jasno określone obowiązki, pieniądze na czas, więc płacę swoje zobowiązania w terminie.

kuba

@antro oj tak zaczynałem u nich jako stażysta, poźniej szybko przyjęli mnie na pełny etat - wiadomo, że opłaca im się zatrudnić kogoś kto zna się na temacie niż kogoś zupełnie zielonego, więc staż to całkiem fajna sprawa

franek

Dobrze, ze w Impelu mozna załapać się na staz i przy okazji zarobić trochę kasy na podreperowanie studenckiego budżetu, nie bez znaczenia jest też wpis do CV, zawsze coś...

antro
@franek

No i łatwo potem o pracę u nich, a to się też liczy

mirek

wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ja jednak jestem zdania, że impel to godna polecenia firma. Miła atmosfera, kierownicy naprawdę w porządku, nie ma problemu żeby coś z nimi załawtić czy uzgodnić, elastyczne godziny pracy co jest dużym ułatwieniem dla osób np studiujących

szach

Dobrze mi się pracowało u nich. Porządna firma na start i dużo mozliwości awansu. Wspominam dobrze

dariusz

Impel to dobra firma. Dają szansę młodym ludziom, można zrobić u nich staż a później zostać i normalnie pracować. Mi się udało. Czuję, że się rozwijam, uczę się od bardziej doświadczonych pracowników. Z warunków, także finansowych jestem naprawdę zadowolony.

szymon

Mogła się zdarzyć jakaś "niedoróbka" z terminową wypłatą, czasem to czynnik ludzki lub awaria warsztatowa; nie sądzę żeby to było zamierzone. Od lat pracuję w Impelu i jak dotąd nie było nawałki.

rom

dobra firma na start. ode mnie plus

zbig

Jak dla mnie praca jest ok. Wyamagaja dużo, ale dają też od siebie.

jan

ja jestem z roboty zadowolony, wiadomo nigdzie idealnie nie bedzie, ale w impelu jest mi dobrze

marcin

hmm ja mam zupełnie inne odczucia, ale wiadomo każdy ma prawo do własnego zdania... akurat mi współpracownicy trafili się bardzo w porządku więc i atmosfera miła. Regulaminowość uważam za wielki plus bo teraz ciężko o to, wszędzie tylko zyks i zysk, nieważne jakim kosztem, nie patrząc wgl na pracownika i jego prawa.

Normalny

Praca do upadlego najlepiej 25/24h 7dni w tygodniu za najnizsza krajowa I bedzie git,prostactwo brak jakiejkolwiek kultury osobistej przeklenstwa jak w rynsztoku. Brawo prezesie ,jaki pan taki kram

mixa

ja się tylko zastanawiam kto czasami pisze takie bzdury ze staż jest za darmo.. przecież pobiera się wynagrodzenie, więc nie rozumiem o co z tym chodzi

mintaj

Co do stażu to bardzo sobie chwalę doswiadczenie zdobyte pod okiem specjalistów w branży

klementyna

cokolwiek nie napiszecie i tak Impel ma się dobrze w sektorze usług i zatrudnia ogromną liczbę zadowolonych bo majacych robotę

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Business Solutions - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Business Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Business Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Business Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Business Solutions?

Kandydaci do pracy w Impel Business Solutions napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Business Solutions