Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Ligol

Teraz zajmuję się dziećmi w domu, ale kiedyś byłam przedstawicielem Unipharmu i nie była to łatwa praca, bo apteki bywały różne, ale ogólnie dobrze wspominam tę pracę. Pamiętam, że było sporo rzeczy do nauczenia się, ale wszystko zostało podane dokładnie na szkoleniach. Zarobki były dla mnie odpowiednie, zadowolona byłam. Teraz widziałam, że coś nowego wprowadzają. Cieszę się, że firma się rozwija. Osobiście nie zgadzam się z tymi kilkoma negatywnymi opiniami, nie doświadczyłam niczego takiego, o czym piszą te osoby.

Współpracownik

Kamila?

Ola
@Ligol

A możecie w takim razie napisać ile w Unipharm się zarabia?Jak wygląda czas pracy,jaka jest flota?No i najważniejsze to,do jakich lekarzy się jeździ?Mam iść na rozmowę na medycznego. Przez to że strona jest w przebudowie nawet nie wiem jakie mają preparaty:( Bede wdzięczna za informacje.

Ligol
@Ligol

Nie jestem Kamila. A co do Twoich pytań Olu. Ja pracowałam jakiś czas temu, teraz się sporo pozmieniało, tak jak pisałam, więc nie wiem do jakich lekarzy się teraz jeździ i jaka jest flota. Najlepiej pójdź na spokojnie na rozmowę, a wszystkiego się dowiesz potem na szkoleniach. I nie stresuj się, bo nie ma czym!

Anobag7865

Byłam tam pracownikiem nie tak długo, ale zostałam bardzo dobrze przygotowana do pracy. Wszystko wiedziałam o produkcie i o tym co mam robić. Nie zatrudniali byle kogo, naprawdę są tam porządni ludzie, bardzo fajnie nam się pracowało. Całkiem dobrze to wspominam.

Hanka
@Anobag7865

A możesz napisać z jakimi preparatami pracowałaś?Jaka specjalizacja?Zostałam zaproszona na rozmowę i chciałabym się dowiedzieć czegoś o tej firmie ale strona jest w przebudowie...jak wygląda sprawa wynagrodzenia?Z góry dziekuję:)

Roxxyy

Pracowałam w Unipharmie parę lat. Byłam bardzo zadowolona. Jest to bardzo porządna firma. Pensja jest adekwatna do wykonywanej pracy. Pracowników nie jest tak dużo, przez co jest bardzo, można powiedzieć, rodzinnie. Szefostwo dba o swoich pracowników, ciągle zapewniają szkolenia, dodatkowe pakiety. Nie ma żadnych problemów. Wszystko jest na czas. Polecam każdemu, kto chce pracować w rozwijającej się firmie i sporo się nauczyć.

Adammm

Unipharm to dobra firma. Zapewniają ostatnio nowe szkolenia, bo wprowadzają nowy suplement. Praca tam jest wymagająca, ale cóż taki zawód. Za to atmosfera jest bardzo fajna, sympatyczni ludzie. Ogólnie nie ma na co narzekać.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
nieRobot

wchodzę sobie, żeby sprawdzić co tam w mojej byłej firmie i widzę, że zmian sporo ogólnie rzecz biorąc, przykro, że musieliśmy sie rozstac, ale dlugo bez pracy nie zostałem wiec bez żalu

Axo

Sporo szkoleń w ostatnim czasie, sam nie wiem czy to konieczne, bo axobrex i tak jest dobry, ale jak każą się "uczyć" to trzeba

diDŻEJ

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego że cytując piszemy czyimiś słowami Powinienem pewnie użyć słowa nutraceutyk ale cytowałem a wiadomo że chodzi po prostu o PRODUKT

iks

generalnie to praca jak praca, ale firma bardzo pozytywna i atmosfera w pracy też przyjazna

Jestem osobą, która z firmą współpracowała. Firma rzetelna i godna polecenia na płaszczyźnie biznesowej. Cenną informacją dla przyszłych kandydatów do pracy będzie na pewno to, że z przedsiębiorstwem tym można budować relacje partnerskie oparte na zaufaniu. Firma dla osób ambitnych i z zapałem do pracy.

Kciuk

No to pomalu zaczynamy budowac nowy unipharm, unipharm holdings. Widze, ze nawet stronka w przebudowie. Troche innowacji sie wkrada. Dobrze dobrze. Mam tylko nadzieje ze okres tak wzmozonej pracy szybko minie i prosze, unipharm, nie zawiedzcie nas!

Pozytywnie nastawiony

Nowy produkt napawa nadzieją. Czeka nas teraz ciężka praca... ale może też czekają mocne efekty. Mam nadzieję, że to walka o lepsze jutro. Trzymam kciuki za siebie i za was.

Firma godna polecenia.

Smieszek

Jesli pracujesz w Unipharmie to na pewno wiesz ze kazdy ma czas na przerwe bo jest czlowiekiem :D Jesli jestes z zewnatrz to teraz juz wiesz ze traktuja nas po ludzku :D Poza tym to nie miejsce na hejtowanie tylko opinie o pracodawcy... :D

Dla jasnosci: polecam prace w Unipharmie :D

Smieszek

Moze nie jestem z Unipharmem dlugo ale podoba mi sie :D Trafilem na dobry okres bo Uni idzie teraz do przodu :D Moze przynioslem im szczescie i stad pomysly na rozwoj hehe :D Ale tak serio to polecam

Stara

Nie rozumiem niektórych wpisów, jednakże tu na tym portalu można zauważyć, że my jako Polacy lubimy narzekać. Jeśli ktoś zna idealną firmę to tylko pozazdrościć. Pracowałam i nadal pracuję w Unipharmie. Nadchodzi kilka zmian, z tego co mi wiadomo w kierunku rozwoju.

Lolek

duze zmiany maja teraz a zachowali sie w porzadku. ja juz tutaj nie pracuje ale pozegnali mnie po ludzku i jak pytasz o benefity to wlasnie taki pozegnalny bo dostalem niezla odprawe. no i pracy nowej dlugo nie szukalem

Lolek

spoko atmosfera i nie ma korpoklimatu a ze pracy jest troche to sie mozna duzo nauczyc no i normalnie zarobic

Myślący
@Lolek

Normalnie to 4900 brutto...jak mnie przyjmowali 3 lata temu to mówili ze jest to rodzinna firma a po pół roku okazało sie że pracuje w korporacji... korpoklimatu może i nie ma bo każda duża szanująca sie i znacząca korporacja wie, że juz nie stosuje sie takich "technik" promocji do lekarzy i niczego sie od nich nie "wymusza" mam na myśli żadnych deklaracji bo działa to odwrotnie, tylko nie UNI bo tu na każdej wizycie musisz usłyszeć ile i kto ci "wypisze"...ba i to na recepcie...nie wspomnę że chodzi o suplementy diety... Dla kogoś kto zaczyna może byc ok bo płaca 4900 brutto ( jakieś 3200 zł netto) nie powala a doświadczeni zaczynają od 5000 zł netto na rękę

jaa

Ja jestem zadowolona. Pracowałam w kilku miejscach, więc mam porównanie i tutaj nie mam powodów, żeby narzekać. Jak dla mnie fajne doświadczenie.

Niepokorny

No i stało sie!!! Zwabili nas do Warszawy żeby sie z nami pożegnać... szkoda że zabrakło odwagi na zwykle dziękuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.