Opinie o CLUB CHICAS w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CLUB CHICAS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CLUB CHICAS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLUB CHICAS w Gliwice

Joanna

@Królowa, absolutnie nie zadawałam pytania związanego z profesją, o której pisała @Agnieszka, pytam ze względu na innych zainteresowanych pracą, czy właśnie jest od tego alternatywa. Sam klub, przecież potrzebuje też innych pracowników, np. barmanów czy sprzątaczki chociażby.

Joanna

@Agnieszka a może Ty ustosunkujesz się do postawionego przeze mnie pytania? Czy w CLUB CHICAS można liczyć na zatrudnienie inne, niż na stanowisko tancerki?

Królowa
@Joanna

jak chcesz pracę w Chicas odezwij się

Joanna

Czy firma poszukuje tylko osób na stanowiska tancerek, czy zdarzają się też inne oferty pracy? W każdej firmie potrzebni są różni pracownicy, takie informacje zweryfikują plany zawodowe osób zainteresowanych.

Laurka

Widzę że konkurencja nie śpi :) bzdury wypisujecie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CLUB CHICAS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Laurka

Wiem dziękuję - odpisałam ;)

Laurka

chicas super fajna atmosfera, pracuje tam co drugi weekend, wpadaj na rozmowę zobaczysz jak to wygląda , mogę Ci podać numer do dziewczyny która umawia na spotkania zapytasz jej co i jak. podaje emaila. izabelanowak@poczta.pl

@Laurka

Napisałam maila;)

Iza

Kaśka nie kompromituj się :)

Ewelka
@Iza

koleżance się coś pomyliło jak widzę , no chyba ,że też robisz dla LUSTA albo Chikasa i smarujesz im mega opinie ,nie warto ,przejedziesz się pzdr

Iza

Aga co jest nie tak z Queens? Jedna koleżanka tam pracowała i nie narzekała.. Sama mam zamiar tam spróbować albo w Chicas :)

kika

wiesz co, skoro podpsiaujesz umowe i wiesz na czym polega ta praca to dlaczego sie godzisz a pozniej piszesz, ze czułaś sie jak małpka na wybiegu, poza tym w kazdym miejscu jest roche inaczej wiec musisz sie wczuc a skoro chcesz wiazac sie zta braną to w kazdej sytuacji powinnas czus sie jak ryba w wodzie

jUSTA

Queens (usunięte przez administratora) na kółkach :-D byłam widziałam niby jesteś hostessą, Tancerką a każą Ci chodzić na "niby masaż do pokojów" NIE POLECAM !

LooOola

Polecam pracę w klubie Witches w Cieszynie, świetna załoga i fajna atmosfera. Pracowałam w kilku klubach i zdecydowanie najlepiej było w Cieszynie. W Chikasie byłam kilka dni, ale nie odpowiadał mi klimat, w Mikołowie było za zimno a w Haście z kolei czułam się jak małpka na wybiegu.

bonanza

byłam ostatnio w dwóch klubach na rozmowie ,żeby samej się przekonać, szczerze odechciało mi się.widzę ,że wszyscy piszą to ja też ,byłam w Katowicach i w Mysłowicach , zaraz po wejściu ,patrzą na Ciebie jak na kosmitkę , nie wiem jak dla mnie chamstwo i jeszcze raz chamstwo,co najważniejsze nigdy nie ma wolnego stanowiska, aby pracować na barze ,a ofert mnóstwo ,DZIWNE??? NIE!!!PO PROSTU WIADOMO KOGO SIĘ TAM SZUKA DO PRACY.

Luna
@bonanza

Czemu dziwne, może po prostu nie nadawałaś się na stanowisko BARMANKI.

bonanza
@Luna

nie ,bo akurat doskonale daje sobie rade w pracy za barem i też wyglądam co się tam powinno liczyć więc ?? ,ale tam oficjalnie proponują stanowisko naciągającej na drinki i najlepiej latać z go (usunięte przez administratora) potem wiadomo jaki jest temat ,sorry ,ale coś z tymi klubami jest nie tak ,bo sama pracowałam i wiem jak jest ,i te dziwne szkolenia za free ludzie w jakich my czasach żyjemy , z resztą milsze podejście by się przydało to raz, a dwa cofnij się i poczytaj ..może zmienisz zdanie ,chyba ,że sama jesteś od nich to się nie dziwie .. pzdr

Jesica

hej ,jeśli szukasz pracy w tematyce :pole dance: odezwij się na email do mnie jesica_30@wp.pl

Sawana

:)ja właśnie zastanawiam się czy nie spróbować tam bo trenuje pool dance,tylko mam pytanie, jak to wygląda z zarobkami i tańcami na np. wieczory kawalerskie i jak z tymi "wynajęciami" na takie imprezy...pozdrawiam :D

Amira

Oj chyba konkurencja :-D

Justyna

Chicas?? nigdy w życiu nie polecam , no chyba ,że chcesz chodzić bez kasy i lubisz być poniżana przez tego palanta szukając pracy natrafiłam właśnie na to o to forum i bardzo mnie to cieszy wszystkim dziewczynom odradzam pracę w tym syfie.

Amira

Wyślij im informację że szukasz pracy, to się z tobą skontaktują

mocarna

najlepiej samej się przekonać ,ja może nie pracowałam tam ,bo w sumie opinie są ostre ,ale mogę polecić klub w Cieszynie coś na W , byłam tam i powiem tak, warunki i nie wiem czy to szef czy kierownik ,ale to co mówił faktycznie tak było, a pracowałam już w wielu klubach obiecują kokosy a za przeproszeniem śmietankę zbierają dla siebie . dlatego najlepiej samej się przekonac a ja mam pytanie do was czy pracowała któraś z was może w Afrodycie w Kato>>? czy to też pokroju cocomo??

Ola
@mocarna

klub w Cieszynie to pewnie Witches .. tak klub jest faktycznie ok ..nie oszukują goście na poziomie,pracowałam tam ponad rok ,ale zrezygnowałam z powodów osobistych a co do Afrodyty to nie wiem jak jest teraz ,ale szału nie było . jak nie wyrwałaś gościa dzień na pusto.. także dla mnie lipa Witches mogę polecić każdej dziewczynie

justyna

jestem studentka pierwszego roku chcialabym dorobic w wakacje jako tancerka ile mozna zarobic moze pracowala jakas dziewczyna i jak sie tanczy czy trzeba sie rozbierac no wiecie

Izka
@justyna

merc .. osobiście tam pracuje tzn w hasta ,ale mam dojścia do innych klubów , jeśli coś zostawiam Ci mojego email napisz xx-iza@o2.pl

Izka

napisz do mnie na email xx-iza@o2.pl

Maja

@Zuza nie wiem w jaki sposób pracowałaś tydzień bez kasy?? jak płacą po każdej nocce przepracowanej , ja bynajmniej tak mam coś mi tu śmierdzi konkurencją ??! a nie ładnie tak oczerniać ja osobiście polecam ten Klub .. miałam okazję pracować w Casanowie w Mikołowie ,ale ze względu na bliższy dojazd do Katowic wybrałam Hastę , polecam obydwa te lokale

Sandra

Ciekawe...pracuję tam praktycznie od samego początku i nigdy nie słyszałam żeby ktoś kogoś wykorzystywał ...Jeżeli nie dostawałaś pieniędzy za wykonywaną pracę to po co siedziałaś tam tydzień czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o CLUB CHICAS - Gliwice

CLUB CHICAS