Opinie o MORETTI PARTS w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MORETTI PARTS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MORETTI PARTS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MORETTI PARTS w Gliwice

Gy6 Nowy wpis

Kupiłem od nich cylinder gy6 65ccm. Cylinder szybko stracił kompresję. Okazało się że jest pęknięty tłok pomiedzy pierścieniami. Jak mi kazano spakowałem to starannie i odesłałem. Reklamację odrzucono pomimo tak ewidentnej wady. Cyl kosztował 70zł +16zł odsyłka. A oni mi odsyłają wszystko luzem w kartonie. Pokancerowane. Skoro sklep bierze za około 35zł taki zestaw. To ich on kosztuje 10-15zł. Tak przypuszczam. To oni mi odsyłają nie załatwioną reklamacje co nic by ich nie kosztowała ! Teraz zwracam wszystkie inne zakupu z tej firmy i już nigdy nic od nich nie kupię. Bo te cylindry 1na 10 potrafi być super. Ale reszta ma tak luźne tłoki że pierscienie spadają... Sajonara

Gość Nowy wpis

Czy ma ktoś kontakt z tą firmą telefoniczny. Dziękuję

Piętuszek Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie jakiś czas.. Serwis to pełen profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie. Dział pojazdów to pełen profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie, pojazdy zawsze na czas ( Junak i Romet mogą zazdrościć). Pracownicy biurowi są w pełni profesjonalni, obsługa na najwyższym poziomie. Woźny, który rozpala rano w piecu ma w ręku fach, moim zdaniem to pełen profesjonalizm, obsługa pieca na najwyższym poziomie. Kilku pracowników magazynu jest w pełni profesjonalnych, fachowcy(usunięte przez administratora)

Piętuszek Nowy wpis

Proszę nie cenzurować moich wiadomości.

E-Keeator

Czy u was dalej paczki pakuje B... bo znów mi ktoś do paczki nasrał!!!

Majorka
@E-Keeator

B nie ma już dawno w firmie a na jego miejsce zostali zatrudnieni gorsi(usunięte przez administratora)

@Majorka

W żadnym razie nie powinnaś pisać w taki sposób o innych pracownikach MORETTI PARTS - przecież te osoby mogą poczuć się urażone. Słyszałam, że firma cały czas wprowadza nowe produkty - ostatnio wprowadzili nową kolekcję nowoczesnych kasków. Wiesz może, czy w związku z ciągłym rozwojem, potrzebują tam teraz nowych pracowników?

Aplikowałeś do firmy MORETTI PARTS? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Wioleta29

Nie polecam szkepu Moreti wog szkoda i strata kasy.. Zamawiałam paczkę 25 września do dziś nie mam jej Nie polecam never .

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MORETTI PARTS?

Ex

Nie ma takich możliwości

XXXXXXXX

Ci Co pracują na magazynie to są chyba chorzy umysłowo co jakąś paczkę dostajemy to jakiś błąd a paczki spakowane to byle jak wszystko razem wymieszane bez żadnych zabezpieczeń czy folii bąbelkowej brakuje tylko tego by ktoś nasrał do tej paczki z tych pakujących. Oganijcie się tam albo naprawde wszyscy na tym magazynie macie dauna

@XXXXXXXX

Naprawdę mimo wszytko nie wypowiadamy się tu o nikim w tak nieprzychylny sposób. Proszę też, żebyś zawsze używał tu kulturalnego słownictwa. Najlepiej będzie, jak zapoznasz się teraz z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Z Twojej wypowiedzi nie wynika, w jaki sposób jesteś powiązany z firmą MORETTI PARTS. Pracujesz w niej?

byly pracownik gamonie

dno dna firma przez pomyłke pojawiła się i pewnie szybko zniknie ,ludzie bez wiedzy podstawowej o technice sprzedaży ,zarząd urwał się z choinki,tłuki i imbecyle bez szkoły,jakies pytania ...dziekuje dowidzenia

bleck
@byly pracownik gamonie

nie masz racji kolego

MARIUSZ

POLECAMY!!!!!!!!!!!!

Mam na imię Jenny

Praca trudna, wymagająca, a mało płatna. Urlopy wykorzystuje się w najatrakcyjniejszych porach roku: luty i listopad, co stwarza mnóstwo możliwości relaksu w ni-to-jesieni/ni-to-zimie. Obowiązkowe soboty jeden raz w miesiącu, za to wypłata za nie nie jest już obowiązkowa. W firmie pracują ludzie, ktorzy praktycznie nie jedza (bo nie ma kiedy) i nawet do toalety chodzą z telefonem, pracują w domu, załatwiają sprawy firmowe w czasie wolnym, a i tak traktuje się ich jakby przychodzili do pracy tylko nic nie robić i naciągać szefa na kase. Ciągle czujesz na sobie oko szefa, który czuwa, abyś broń Boże nie miał do zrobienia tylko jednej rzeczy, kiedy masz przecież dwie ręce i możesz jeszcze rozmawiać z klientem przez zestaw słuchawkowy. Bardzo zły przepływ informacji w firmie: szef jest w stanie zadzwonić do A, żeby A przekazał coś B, kiedy B siedzi obok. Brak konkretnych decyzji i wiele spraw zostaje "rozkopanych" i na twojej głowie, bo szefowie nie mogą się ze sobą dogadać: ostatecznie i tak zawsze zrobisz coś źle. Szef oczekuje, że będziesz wykazywał inicjatywę i załatwiał sprawy bez angażowania go, ale na koniec i tak będzie niezadowolony z twojego rozwiazania. Szczucie pracowników na siebie nazwajem. Plusy? 1. Moretti szkoli świetnych pracowników dla innych firm :) Jeśli już odnajdziesz się w tej firmie, to po roku będziesz miał doświadczenie jak po 10 latach w innej firmie. Nauka pracy na zasadzie "zrób to sam". Masz coś zrobić, szukasz w necie jak to się robi i to robisz (i szef oszczędza, bo musiałby to zlecić firmie specjalizującej się w tym). Moretti to świetny poligon doświadczalny przed pracą w innych (lepszych) firmach. Mój nowy szef dziwi się, że ten poprzedni nie starał się zatrzymać pracownika z takimi umiejętnościami. Cóż - dobra nasza. 2. Moretti wprowadza wiele ulepszeń i ciągle szuka sposobu na zoptymalizowanie pracy (szczególnie magazynu). Dopiero w innej firmie dostrzegam, że te niuanse mają znaczenie. W Moretti można podpatrzeć i nauczyć się kilku fajnych rozwiązań. 3. Dobra kawa :) Podsumowanie: praca dla ambitnych, gotowych poświęcić siebię, swoje nerwy i swój czas firmie. Można nauczyć się standardów funkcjonowania firmy handlowej. Szkoda, że w podejściu do pracownika nie ma żadnego standardu. W tej kwestii firma już dawno przerosła ich właścicieli. Gwarantuje świetne pozycje do CV :)

@Mam na imię Jenny

Nie można zapomnieć o wzorcowym wręcz przestrzeganiu przepisów o ochronie danych osobowych ????. Idealne miejsce do szkolenia przyszlych kontrolerów RODO. ????

Ciekawy
@Pełen szacun

Rodo weszło 25.05.2018, piszesz o rodo jeszcze przed wejściem ustawy. To tak specjalnie ?

@Ciekawy

Coś ty, nie specjalnie. Samo mi się napisało.

Elżbieta

@Pełen szacun, przedstawisz konkretniej na forum, to co miałeś na myśli poprzez swój wpis? Jeżeli nadal jesteś pracownikiem MORETTI PARTS to proszę Cię o pozostawienie na tym forum własnej opinii o tej firmie jako Twoim pracodawcy, ze względu na osoby poszukujące informacji o niej przed decyzją o aplikowaniu.

@Elżbieta

A jak jestem byłym pracownikiem to nie mogę opinii zostawić;) Odnośnie mojego poprzedniego wpisu - włos się na głowie jeży jak pomyślisz o ochronie danych osobowych. Zwolnienie lekarskie pracowników trafiają po kolei do kilku osób, żeby wreszcie przy odrobinie szczęścia trafić do biura rachunkowego. Teczki osobowe trzyma sie w kartonach po papierze pod biurkiem, a na tablicy umieszczona jest lista z danymi osobowymi wszystkich pracowników. Piękna baza nr PESEL;-) Dlaczego się zwolniłem? Bo teraz żyje za kasę z pożyczek wziętych na pracowników Moretti i Bartona ;-)

Elżbieta

@Mam na imię Jenny, czyli plusem Twojej pracy w MORETTI PARTS było zdobycie cennego doświadczenia. Jest to również ważny aspekt zatrudnienia, który będziesz mogła wykorzystać na dalszych szczeblach kariery. Co w takim razie powinno się zmienić w tej firmie, żebyś nie musiała podejmować decyzji o rezygnacji ze współpracy z nią?

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie. I nie powiem było dużo pracy ale takich sytuacji jak tutaj piszecie nigdy nie było. Fajna atmosfera, fajni ludzie. Przykro czytać poniższe opinie.

Remik

Lepiej być na zasiłku niż w tej firmie pracować, tzn służyć szefom. Przykre, że w xxi wieku wciaz jest dopuszczalne niewolnictwo :-(

Ludziska, szkoda waszego czasu. Nic dobrego was tam nie spotka. Ludzie traktowani jak gorszy sort. Wg szefa ( a raczej szefów) każdy pracuje za mało, za wolno itp. no i to, za kasą pod stołem :-(

Edi

Omijajcie szerokim łukiem. Pod jednym dachem znajdują się 2 firmy - Moretti i Barton. Zatrudniają cię w jednej z nich, a pracujesz dla obu, oczywiście w tej drugiej bez umowy. Dla szefów nie ma to znaczenia, pracujesz dla 2 firm, nasz dwóch szefów (często nie mogących dojść między sobą do porozumienia) a wypłatę jedną i to najniższą.Reszta ( czyli najczęściej ok. 500 zł) pod stołem.

Dana
@Edi

Dzięki za info. Szukałam jakiś opinii o firmie bo stałe przewijają się jej oferty pracy. W necie głucho, a to nic dobrego dla firmy. Serio- takie hece w firmie ( firmach) odwalają? W czasach kiedy pracodawca walczy o pracownika? Śmiech na sali.

Zostaw merytoryczną opinię o MORETTI PARTS - Gliwice

• Jak się pracuje w MORETTI PARTS?

Zobacz opinie na temat firmy MORETTI PARTS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MORETTI PARTS?

MORETTI PARTS