Fonon Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Fonon Sp. z o.o.

Klara

Fajna firma to i pisać się nie chce?

Joanna

Pracujesz obecnie w Fonon? Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć nowi pracownicy?

gość

Pewnie, że wraz ze zwiększeniem obowiązków czy prestiżu zatrudnienia można liczyć na dodatkowe wynagrodzenie czy benefity doliczane do podstawy zarobków.

Kali

Nie polecam. Organizacja firmy to istna komedia, do tego brak szacunku do pracownika, wręcz chamstwo. Płaca normalna, bez rewelacji - podstawa na umowie o prace (najniższa krajowa) + reszta na śmieciówce. Godziny pracy mocno ponad normę. Generalnie w pracy nic człowiek nowego się nie nauczy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Bardzo duża rotacja pracowników. Wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Naprawdę radzę omijać tę firmę z daleka, zwłaszcza jeżeli jesteś inżynierem. Na portalu sprawdźcie opinie o Fulco / Fonon - to te same firmy.

łysy

zwolniłem się z tej firmy sam jako ostatni ze starych pracowników i bardzo sie z tego ciesze , nie polecam tej firmy

łysy

ziom

poczytajcie jakie bzdury wypisują o swojej firmie CZOLOWY PRODUCENT HE HE ALE CZEGO BUBLI TAKICH JAK W RYBNIKU CZY W KATOWICACH NIE WSPOMNE O OLSZTYNIE NIE POLECAM STRATA CZASU I ZDROWIA

ziom

tam starymi pracownikami są tylko szczury i myszy he he bo nie dały sie zwolnic

ziom

bo zwolnili dyrektora finansowego,omijajcie tą firmę z daleka, tam plagiat goni plagiat

malarz

już się kończy,a tych dwóch pajaców robi pod siebie i wyje,to kara za traktowanie pracowników.Bo jak sie ma syf dziedzicznie zamiast mozgu to tak sie konczy

mono

Firma tragiczna, nie polecam nikomu. O umowie innej niż "o dzieło" można zapomnieć. Aż dziw, że z takimi problemami finansowymi to coś nadal istnieje.

ziomek

dziwne ale znowu zwalniają, a ogłoszenia wiszą że zatrudnią, chora firma

ziomek

ciekawe kiedy tam wpadnie urząd skarbowy bo PIP już był

ziomek

fonet tam jest taka rotacja pracowników ze ogłoszenie wisi cały czas POWODZENIA

ziomek

jedyna taka firma na swiecie dobre ale jaja Sudmok czegos ty sie najarał

szok!

firma sprawia wrażenie poważnej i uczciwej. nic bardziej mylnego. oszustwa z wypłacaniem wynagrodzeń, zmiany decyzji. na wszystko koniecznie podpisana umowa.

andrzej.

Witam zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem firma prowadzi rekrutacje, obiecuje umowę o pracę i 2 tygodniowy okres próbny. W rzeczywistości po 2 tygodniowym okresie próbnym nie ma co liczyć na stałą umowę tylko na kolejne miesiące "próbne" na umowę o dzieło. Praca polega na zapełnianiu bazy kontaktów. Pracodawca kompletnie nie godny zaufania, Jeżeli zostaniecie zaproszeni na okres próbny radzę ustalić na początku warunki pracy, gdyż szkoda marnować czas.

wojtek

Fajna FIRMA? Zatrudni spawaczy TIG z 3 letnim doświadczeniem za 10zł brutto na godz! Na czas określony? Super firma!!!

elgie

Firma wszechstronna i ciekawa, np. jako jedyna firma na świecie produkuje takie rzeczy -> www.la-ds.com. Pracuję w niej prawie od początku i jestem bardzo zadowolony. Dziwne opinie powyżej, bo ja jestem zatrudniony na umowę o pracę jak zdecydowana większość pracowników. Ogólnie bardzo dobre warunki pracy, nowy budynek, super atmosfera i dobre relacje z szefami, ogólnie jest bardzo pozytywnie :)

gliwiczanin
@elgie 04.04.2014 10:55

potwierdzam- fajna firma !!!

mlodyzdolnypracownik

witam nie polecam w żadnym wypadku ! umowa na zlecenie , masa nadgodzin

gosia

To straszna firma naciąga młodych ludzi!

Seto

rozczarowany

Obiecano mi pracę na umowę zlecenie na okresie próbnym. Okazało się, że otrzymałem umowę o dzieło, a dwutygodniowy okres próbny był pozbawiony jakiegokolwiek szkolenia merytorycznego z produktów itp. Przychodziło się przez 2 tygodnie na 8 do 16 otrzymywało się telefon, laptopa i bazę. Tak naprawdę człowiek walczy by się wykazać i zapełniał im bazę klientami. Po okresie próbnym nie tylko ja, ale i jeszcze jedna osoba usłyszeliśmy, że teraz przychodzą "następni" na próbę i potem się do nas odezwą. Oczywiście nie odezwał się nikt. Zalecam ostrożność.

Zostaw opinię o Fonon Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonon Sp. z o.o.