Opinie o Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych w Gliwice

Studencik Nowy wpis
Kandydat

Praca w tej instytucji to temat rzeka, niejaka Pani ,,kopnięty kwadrat" ładne lody kręci w BKS. Myślę, że już niedługo Prokuratura i inne instytucje zainteresują się przekrętami przy realizacji projektów. Atmosfera do kitu, ciągle napięta atmosfera, że wydadzą się machlojki i ktoś - czytaj Pani ,,kopnięty kwadrat" odpowie za to. Ciekawe czy dalej w szkoleniach uczestniczą studenci, którzy o niczym nie wiedzą :))))). Trzymam kciuki za figurę geometryczną, mam nadzieję, że już niedługo, w myśl zasady: ,,Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę..... A Ścieszki Kopernika (taki projekt) to już parodia totalna, WSZYSTKO LEWE, a obiady to ,,Kopnięty kwadrat" z pazerności trzyma w kanciapie...... Pozdrawiam serdecznie :)

sim Nowy wpis

@Karma a jak z zarobkami ?

Karma Nowy wpis
@sim

Zależy od działu, stanowiska, obowiązków i widzimisię kierownika, bo to on przedstawia propozycję wynagrodzenia. Specjalista administracyjny może liczyć na 3500-3800 brutto na początek. Zwykły referent od 3000. Do tego 13nastka i ewentualny dodatek stażowy. Dużo zalezy też od budżetu jakim dysponuje dział.

Judyta

@Karma a jak wygląda organizacja pracy? Obowiązki są wyraźnie podzielone między pracowników?

Karma Nowy wpis
@Judyta

Jest podział obowiązków, ale tylko w teorii. Karty stanowiska pracy nie widziałam do dzisiaj. Na umowie o pracy nie ma żadnej informacji czym się zajmuję. Stanowisko ogólne - "specjalista administracyjny". W praktyce robimy to co nam wyznaczy kierownik. Podział zadań jest płynny. Niektórym to może odpowiadać, mnie akurat nie, bo nigdy nie wiem, co będę robić danego dnia.

Czy pracodawca Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Karma
@Pytanie

Oprócz podstawowego przeszkolenia (na stanowisko pracy) nie można liczyć na szkolenia. Ja od 4 lat staram się o szkolenie z zaawansowanych funkcji Excela, usprawniających pracę nad finansami czy statystykami. Pracowników administracji na tej uczelni traktuje się jak zło konieczne

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Starszy Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Dział Techniczny i Inwestycji .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Daniel

Zawsze można zmienić pracę na mniej stresującą. Ale niestety maruderów zawsze znajdziemy!

Joanna

Pracuję w administracji centralnej, warunki są okropne. Pracownicy są traktowani jak niewolnicy. Normą jest zmuszanie do pracy po godzinach. Co prawda w zamian można sobie "odebrać" przepracowane nadgodziny w innym terminie - ale kiedy, skoro jesteś tak zarzucona robotą? Po wyjściu z pracy ciągłe telefony i smsy do pracownika - przypominajki, że jutro trzeba jeszcze zrobić to i tamto. Albo smsy wieczorami i w weekend - "proszę przeczytać maila i przygotować materiały na rano". Zero szacunku do pracownika i jego czasu wolnego. Do tego niewybredne żarciki. Przoduje w tym jeden z prorektorów. "Wy to pewnie tylko kawkę pijecie i nic nie robicie w tym dziale". Pracownik jest tu traktowany jak koszt, a nie jak inwestycja. Bonusy typu ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do nauki, wsparcie rozwoju pracownika? Prorektor mówi wprost - "wy na to nie zasługujecie, bo jesteście patologią". Na każdym kroku pracownicy są poniżani i upokarzani. Rektorzy dobitnie próbują udowodnić, że to oni rządzą i mogą robić, co im się podoba. Po wejściu w życie nowej ustawy próbują zdobyć władzę absolutną. Nie liczą się z nikim, a już najmniej z pracownikami. Najlepiej omijać szerokim łukiem - nic dobrego was nie spotka w pracy tutaj. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie.

Karolina

Może trzeba zachować więcej rozwagi oceniając innych? Dobra praca i wiele osób chciałoby się tu załapać!

polsl

Po pierwsze to 80% stanowisk to praca po znajomości. Po drugie nie warto być parobkiem tych profesorków i innych karierowiczów za minimalną krajową. Nie chodzi tu o wysiłek tylko własną osobistą godność.

Maria

Co sądzicie o Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych? Być może są wśród nas pracownicy tej instytucji, którzy podzielą się z nami opiniami na temat pracy, atmosfery lub dodatkowych benefitów? Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi uwagami na temat pracy w tym dziale.

Jak teraz jest u Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych z zatrudnieniem, bo nie ma nowych informacji o pracy u nich nie wiem jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Politechnika Śląska - Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych
0/5 Na podstawie 0 ocen.