Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

darek

Myslalem, ze jednka to poradna firma a widze, ze wszystcy wystawiaja negatywy, a ogloszen jest wiele.

maciek

Operator maszyn - Operator maszyn CNC dokładnie jest poszukiwany.

xx

A jednak wiele osób się decyduje @Philipp w końcu dają ci umowę więc chętnie dowiem się jak ją niby obchodzą i nie płacą?

maciek

Pracownik kontroli jakości części samochodowych jest teraz u nich potrzebny z tego co widze.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
poala

Ale wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Z góry dziękuje za szybką odpowiedź

pstro

No dobrze, ale czy wypłata jest u nich terminowa? Dzięki

Ol

Widziałem trochę negatywnych opinii i ja je wszystkie rozumiem, ale przecież wszyscy dostajemy do ręki umowy i chyba jest dość jasne co z nimi nie tak i co z nimi jest jak najbardziej w porządku, prosta sprawa czytajmy je i wyciągajmy wniosku, konsultujmy i jakoś to będzie

byw

Dobrze, że są odpowiednie narzędzia pracy, a nawet jeśli są szanse na odpowiednie benefity socjalne to się nie dziwię, że są tak popularni

e

to dobrze bo atmosfera w firmie jest przeciez bardzo wazna..ciekawe jak wyglada praca na stanowisku operatora maszyn w Niemczech glownie mnie interesuje jak wylgadaja te wszystkie zadania na przyklad takie ustawianie, uzbrajanie maszyn, wymiana narzędzi

Luks

Ogólnie to musze powiedzieć, że warto próbować, wszystko tutaj jest na swoim miejscu , kasa jest naprawdę dobra, na swoim miejscu jest też atmosfera, wszyscy są ttuaj skromni i dobrzy dla siebie, tak po prostu.

boy

Dobrze, że umowa jest w pełni respektowana, to dobry znak.

zuzka

Pewnie wystarczy dobrze tę umowę przeczytać @gutek na bank warunki są tam jasno określone

hi

O rany skoro jest umowa o pracę @3ergg to się nie dziwie, że są tak popularni.

3ergg

no albo tez mozna podjac prace jako pomocnik przy produkcji żywności w Niemczech oferuja tu zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę, pomoc w organizacji zakwaterowania , wsparcie polskiego konsultanta

maciek

jak ktoś ma doświadczenie to śmiało może aplikować na stanowisko jako CNC- operator maszyn/tokarz, frezer (k/m), bo tutaj cenią praktyczne umiejetnosci bardzo z tego co widze.

ktosiek

Ja to ostatnio widziałem @Stynek, że jest ogłoszenie na pracownika kontroli jakości, to chyba jest szansa, żeby się jeszcze załapać.

Stynek

Zastanawiam się jakie są prace tutaj w firmie, ktoś ciągle mówi, że do Wrocławia są oferty, gdzie ich szukać?

ktoś

Ja to chętnie bym się załapał do nich jako operator maszyn cnc, bo przecież można liczyć u nich na stabilne zatrudnienie, bo umowa jest w pełni respektowana. Ciekawe tylko jaka jest u nich przeciętna wypłata, bo na złe stawki nie ma co narzekać pewnie.

aha

A wiecie czy wciąż jest poszukiwany operator maszyn? Dobrze, że oprócz umowy o pracę są w stanie pomóc przy zakwaterowaniu i mogą być wsparci przez polskiego konsultanta. Widać, że zalezy im na swoich pracownikach, a to się teraz bardzo ceni. Pozdrawiam

gość

Chyba oferta pracy na operatora maszyn @mum jest wciąż aktualna, więc może warto próbować się załapać do nich jeszze. Skoro jest szansa na zdobycie zakwaterowania, to ciekawe czy wypłata jest na czas, wiecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.