Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

imigrant

Pracowałem przez nich w Zalando w Erfurcie, potem dostałem się na festa i pracuję do teraz. Do Erfurtu zawiózł mnie Pan Patryk osobiście bo nie miałem transportu, mieszkanie było ok, choć teraz mam nowe. Meyery to dobra Zeitfirma.

qciap

wqopk1

dzwonili zaproponowali prace i nic

32oir1k;

Firma ok

TeamFachowcy

@kobieta Prosimy o kontakt z Zespołem Fachowców Firmy Meyer w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, jesteśmy dostępni pod numerem +48 71 756 27 12. Pozdrawiamy

kobieta

witam pracowałam w tej firmie i było super do chwili kiedy nie zostałam zwolniona wtedy zaczęły się schody zostałam oszukana i potraktowana jak zero nawet nikt nie chciał ze mna rozmawiac nie polecam bo sa mili jak dla nich kasa z ciebie płynie jak trzeba cos tobie to zapomnij

Auto

Lepiej nic nie robić i wypisywać pierdoły w internecie i narzekać, że nie ma pracy "dla ludzi z moim wykształceniem"

Auto Srałto

Auto srałto, 1400 i tak zachwalasz firme?

Aneta

@Auto dzięki za wypowiedź. To ważne aspekty, które wymieniłeś. A masz jakieś rady odnośnie rekrutacji? Jak móc załapać się na pracę i takie dobre warunki? Zainteresuje to osoby odwiedzające forum.

Auto

@Aneta po kilku miesiącach pracy tam i tam gdzie wcześniej pracowalem z innymi lajfirmami jestem zadowolony, znaleźli mi transport do DE i mieszkanie, nie robią rzadncyh wałków, kasa jest na czas. Z nadgodzinami i weekendami da się do 1400 na rękę wyciągnąć

Aneta

Czy na forum są pracownicy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o., którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Bartek na jego pytania odnośnie pracy w tej firmie? Myślę, że informacje, o które pyta użytkownik są potrzebne na forum.

Aneta

@Auto czyli jesteś zadowolony z pracy i zarobków? Czy Fachowcy Firmy Meyer wspierali Cie w wyjeździe do innego kraju? Jak wyglądały wszystkie formalności? Polecasz pracę przy częściach do aut? @asfafxdc może warto, żebyś zapytał w agencji o wszystkie warunki zatrudnienia? Zapraszam również osoby poszukujące pracy do zapoznania się z wywiadem z pracodawcą (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,894604,wywiad-florian-meyer). Możliwe, że wiele kwestii będzie wyjaśnionych po przeczytaniu tego wywiadu.

asfafxdc

Ktoś, coś o produkcji zabawek? Ile płacą? Warto?

Auto

Pracuję na produkcji części do aut w Gerze, robota jak robota dzięki nadgodzinom i % dodatkom można niezłą wypłatę dostać

praca124

Bartek
@praca124 22.08.2017 10:44
Byłem na ich Bewerbertagu w czwartek i jadę do pracy do piekarni

ta piekarnia to panem backstube??? Proszę o opis jakie są tam stawki, warunki czy liczba godzin??

gwiazdka11111718@wp.pl
@praca124 22.08.2017 10:44
Byłem na ich Bewerbertagu w czwartek i jadę do pracy do piekarni

Bartek pracowałeś juz w tej piekarni przez firme MAYER FACHOWCY JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE JAK DOIAZD DO PRACY ILE MASZ Z MIESZKANIA DO PRACY CZYM doJerzdzasz do pracy

zainteresowany 221

Ile płacą na produkcji?

pracownik produkcji

Właśnie jestem po pierwszej Fruszichcie, dzięki za pomoc Meyer!

kobieta

witam pracowałam jakiś czas w tej firmie filia erfurt niestety firma nie uczciwa na koniec pracy rzucają kłody pod nogi oszukują i kłamią naprawde nie polecam

TeamFachowcy
@kobieta 17.07.2017 12:02

Może Pani napisać dokładnie co się wydarzyło? W jaki sposób ktoś rzucał kłody pod nogi, kiedy Panią oszukano lub okłamano?

Ja

Pracował ktoś jako operator maszyn CNC? Warto?

8adq

Pracuję teraz na produkcji aut, mam mieszkanie, stawka tez ok, po tygodniu otrzymałem pierwsza zaliczkę. Nie ma dużej rotacji ludzi, ani wyścigu szczurów na hali. Dobra i stabilna praca.

pracownik produkcji

Ktoś, coś o pracy przy produkcji? Jakie warunki, stawka, czy wypłacane pieniądze terminowo?

Błażej

Z dnia na dzień dostałem pracę na produkcji, dwujęzyczna umowa i niemieckie wynagrodzenie, które dostałem terminowo na konto

majster

dobrze płacą i oferują mieszkanie

elektryk

Robiłem tam prawie rok, dostałem darmowe mieszkanie i dobrą wypłatę za wykonywaną pracę

Marek

Pracowałem w Turyngii poprzez Meyera, byłem bardzo zadowolony. Była to moja pierwsza praca w Niemczech, bardzo podobała mi się pomoc jaką mi zaoferowano, znaleźli mieszkanie, otrzymałem przewodnik, co i jak się poruszać w Niemczech, jak załatwiać sprawy w urzędach. Co do roboty to też było ok, blisko mieszkania, pieniądze dobre i co ważne, zawsze w terminie

krzysiek

Pracowałem pół rok poprzez agencję, wypłata na czas , zakwaterowanie było zapewnione. Byłem zadowolony i mogę polecić.

subiektywny

Mimo mojej prośby przed wyjazdem nie dostałem wersji roboczej umowy. Z zapewnień o warunkach zakwaterowanie jasno wynikało że będzie to mieszkanie- kawalerka. We Wrocławiu umowa z 35 godzinami pracy tygodniowo na miejscu 44.75 z czego z każdej dniówki potrącana godzina na wypadek braku zleceń. Zakwaterowanie w zatęchłym pokoju z kuchnią i łazienka z pleśnią, bez internetu, w odległości 40 minut drogi od pracy. Szychta od 5 rano. Cała masa faktów przemilczana do ostatniej chwili. Brak słów

Aneta

@dmxpracujesz w firmie? Bardzo chętnie usłyszymy parę konkretów na temat Twoich wrażeń z pracy w firmie. Osoby zainteresowane aplikacją do firmy zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam przedstawiciel firmy. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,894604,wywiad-florian-meyer

dmx

cała strona ubijania piany bez konkretów ludzie proste jest robota to sie zarabia i sie siedzi zle to sie zmienia robote i tyle w tym temacie

hihi

Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, co zdecydowanie jest rzadkością w dzisiejszych czasach. A jaka jest atmosfera teraz?

kamil

poczytaj powyższe opinie, pracownicy tutaj piszą rożnie, w sumie to raczej każdy jest niazadowolony, czytam to i sie zastanwiam czy nie lepiej coś z tym zrobić? czy ktos z was wogol probował zgłaszać te problemy?

Stołek

No z firmą ciągle widzę ktoś ma problem, ale do końca nie rozumiem jaki, dlaczego tak naprawdę narzekacie?

Wistk

Ale to jeśli Twoja wypłata Twoim zdaniem nie jest adekwatna w stosunku do tego co robisz, to czemu po prostu i po ludzku nie pójdzie renegocjować umowy, albo z kimkolwiek pogadać w tym temacie, tylko narzekasz?

poala

Wypłata rzeczywiście jest adekwatna do zakresu zadań, ale wiecie może czy są jeszcze jakieś premie do podstawy zarobków? W końcu stawki są całkiem niezle.

Am

Może ktoś mi w końcu powie co jest głównym problemem

szuszu

a co z rekrutacjami teraz u was do Niemiec na operatorów wózków widłowych? przede wszystkim to chciaŁABym wiedzieć czy jako kobieta mam szanse na takie stanowisko

poala

Ja to na tego dekarza blacharza chętnie bym się załapał, bo przecież oprócz dobrych zarobków dają jeszcze premie.

Ajax

Ogólnie to wydaje mi się, że już wszystko zostało powiedziane, ale nie ma co robić też jakiejś wielkiej afery, wiadomo przecież że firma jest odbierana różnie

Alek

A mi się wydaje, że nie ma specjalnie za wielu czynników na minus

Aj

Nie wiem czy takie 8 euro to jest dobra pensja czy zła, ale co ja mogę powiedzieć, ogólnie nigdy nie zarabiałem tyle i jak dla mnie to są dobre pieniądze, nie można za bardzo nad nimi narzekać, ja bym po prostu spróbował i zobaczył jak to się złoży pod koniec miesiąca

Noue

W sumie wchodzę tutaj z wielką przyjemnością, aby trochę poczytać o tym co się tutaj dzieje, z tego co widzę to pensje macie naprawdę znośne, więc w czym jest problem?

Fenomenal

Ale to może ktoś mi wreszcie wyjaśni - skoro firma normalnie działa, a normalnie ludzie pracują, to czemu niby te opinie?

zazi

No też mi się wydaję, że nie ma co tyle narzekać, tylko niektórzy powinni wziąć się do pracy. Trzeba docenić, ze jest.

J

Ogólnie to musze powiedzieć Wam, że jeszcze tak rozwiniętej dyskusji jak tutaj to nie widziałem, trochę to przykre, ale też nie ma na co narzekać,praca jest praca i zamiast tracić czas na takie dziwne i niezrozumiałe bzdury to trzeba po prostu robić swoje

Alojz

A ja na Waszym miejscu bym za bardzo nie przesadzał, nie wiem skąd takie dziwne pomysły się dzieją z nimi

hah

Ale ja nie chce czytać na innych forach, tylko się zatrudnić ;)

sxdc

eh no wlasnie i tyle roznych opinii jest ze nie wiadomo w co wierzc

zuzka

Może raz moglibyście odnieść się do wypowiedzi tych, którzy widzę jakoś racjonalnie starają się wyjśnić sprawę. Takie oczernianie bez pokrycia @gosiu raczej nic ci nie daje

hmm

Ale chyba od początku podpisujesz z nimi umowę legalną i to na niemieckich warunkach @Hela von Sinnen no to na jakiej podstawie ktoś mógłby wam obniżyć stawkę? Sorry ale dla mnie to brzmi to podejrzanie

true

Naprawdę komuś się bardzo chce zaszkodzić firmie, ale widzę, że nieudolnie bo są rozsądne osoby, które same chcą ocenić sytuacje. Ktoś ma widocznie bardzo dużo wolnego czasu i nie wie, co ma z nim zrobić

Zostaw opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.