counter
2 128 196 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Gutek

Czy dużo zmian wprowadziła firma w związku z panującą pandemią?

Qirus Nowy wpis
@Gutek

Ale nie ma pandemii. To jest bujda na resorach.

Pracownik Nowy wpis

Nie dajcie się oszukać. Jeśli już traficie do tej firmy to uciekajcie jak najszybciej się da. Nikt Wam w niczym nie pomoże. Szukają ludzi do pracy bez języka, podpiszecie umowę i w żadnej sprawie Wam nie pomogą. Załatwią zakwaterowanie za kolosalne pieniędze, będą naliczać kolejne kwoty i zostwią na lodzie, a Ty jak i tak będziesz wszystko musiał sam załatwić. Od meldunku po wymeldunek oraz koszty związane z płaceniem za oplatę radiowo telewizyjna. Mimo tego, że już właściciel hotelu w którym jesteś zakwaterowny opłaca abonament. Masz mało problemow, potrzebujesz negatywnych wrażeń zatrudnij się w tej firmie na pewno adrenalina Ci się podniesie ???? Będziesz dojezdzal do pracy około 20 km zakwaterowanie wyniesie Cię 300 euro, a czasami nawet wiecęj, zapłacą Ci za 140 godzin, reszta idzie na zeitkonto, a pracujesz często 200 h. Wyplata wynosi po odliczeniu zakwaterowania oraz podatków 750 euro. Sami sobie odpowiedzcie czy się to oplaca. Pomijam kwestie, że w pracy w której jestem zatrudniony agencje uważają za najgorsza w Niemczech. Pozdrawiam

TakNie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Jaa Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma takich możliwości. W tej firmie nie ma awansów.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wypowiedzenie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Czy ktoś z Państwa orientuje się ile trwa okres wypowiedzenia? Mamy umowę na czas określony. W umowie jest podany okres wypowiedzenia według układu zbiorowego iGZ. Jeśli nie zachowamy okresu wypowiedzenia zostanie nam narzucona kara. Pracujemy 2 tygodnie przez tą pseudo firmę. Ile trwa okres wypowiedzenia? Wiem, że cały kodeks układu pracy możemy sprawdsić w biurze agencji, ale niestety z powodu COVID-19 nie chcą w żaden sposób nam go udostępnić. Nikomu nie polecam. Zakwaterowanie daleko od pracy, ponad 20 km za dojazd nie zwracają. Jeśli się przekroczy 18 km. Wtedy zwrócą dziennie 0,19 euro centów za kilometr tylko w jedną stronę. Czyli w naszym przypadku całe 76 euro centów za dzień. Koszt zakwaterowania 350 euro. Problem z meldunkiem. W biurze kobieta, która nie ma zielonego pojęcia co się do niej mówi. Kontakt telefoniczny okropny nic kompletnie nie można się od niej dowiedzieć o ile uda się dodzwonić, rozłącza się w trakcie rozmowy. Najgorsza agencja pracy z jaką mieliśmy doczynienia. Ostrzegam wszystkich.

Ruda

Witam chciałam podzielić się zdaniem na temat tej firmy osoby które tam pracują nie są kompetentne mianowicie chodzi o panią Patrycję k. Która w beszczelny sposób załatwia sprawy związane z przedłużeniem umowy gra wariata na całego nieinteresuje się wcale ludźmi których wypożycza firmie oraz nie potrafi wypowiedzieć się na żadne zadane jej pytanie ???? pozdro

TakNie

Ludzie nie dajcie sie tym słodkim żmijom oszukać! Zero pomocy w meldunku nie odbieraja telefonu chociaz jest to ich obowiazkiem, nie mówiąc o pomocy z kindergeldem. To co wam mowia przez telefon to jedno wielkie kłamstwo zarobicie 800 euro o ile tyle zarobicie bo jak sie nie zameldujecie to 60 % wam jeszcze zabiorą dojazd wlasnym autem nie oddaja za nic. Nie polecam wrogowi pracy w smiesznym zalando w erfurcie! A zeszwabiona stara raszpla ktora tlumaczy wam umowe chociaz wiadomo ze nie to co jest istotne tylko to co jest wygodne dla nich jest straszna klamliwa dętka Ci co mieli do czynienia z ta karykatura wiedza o co chodzi. Nikomu nie polecam!!!

Tak5Nie1
ANDRZEJ

WITAM WSZYSTKICH CHCIAŁBYM ZOSTAWIC OPINIE FIRMY MEYER POŁACZONEJ Z FIRMĄ WE WROCŁAWIU ,PRZYJECHAŁEM DO ERUFURTU DO PRACY DO ZALANDO ,WE WROCŁAWIU MI POWIEDZIELI ZE BEDE ZARABIAŁ 1200 EURO A TO SIE OKAZAŁO ZE JAK PRZYJECHAŁEM DO NIEMIEC TO JESZCZE Z TYCH 1200 EURO TRZEBA ODLICZYC MIESZKANIE 400 EURO TO JEST PARODIA I KPINY Z POLAKÓW 800 EURO NA REKE DAJCIE SPOKÓJ ,WE WROCŁAWIU NAGANIAJA LUDZI DAJA IM 300 ZŁ DO RĘKI NA START ZEBY LUDZIE JECHALI DO NIEMIEC MIESZKALI W DOMKU PO 4 DNI I JESZCZE TRZEBA ZAPŁACIC DO TEGO INTERESU ,TO JEST OSZUSTWO PANIE MEYER ,POWINNIEN PAN PUJSC SIEDZIEC ZA KRATKI ZA TE OSZUSTWA KTÓRE PAN ROBI SPRAWIEDLIWOSC PANA DOSIEGNIE ,POKOJE W PIWNICY ZA 400 EURO Z GRZYBEM ,JA BYM SIE WSTYDZIŁ PANIE MEYER ROBIC TAK LUDZI W KONIA ,SZUKA PAN FRAJERÓW DO PRACY ,SAMI SIE PRZEKONACIE JAK POJEDZIECIE DO ERFUTU NA ZALANDO PRZEKONACIE SIE JAK BEDZIECIE CHCIELI ZJECHAC DO DOMKU BO WAM SIE PRACA NIESPODOBA TO JESZCZE DOPLACICIE DO TEGO INTERESU ,TAM PRZYJEZDZAJAC MUSICIE ROBIC TO JEST PRAWDA MUSICIE SIE SAMI PRZEKONAC ,I JEST TAM DUZA ROTACJA PRZYJMUJA I ZWALNIAJA I NASTEPNI DO GOLENIA

Tak13Nie1

Były pracownik firmy
@ANDRZEJ

Prawda

Tak2Nie1
Poprostu_ciekaw

Planuje wyjazd do Erfurtu do magazynu zalando.... Stawka podana 11.19 brutto, czy jest taka rzeczywiście? Przed wyjazdem podobno pomagają znaleźć zakwaterowanie, nie mają swoich mieszkań, tylko pomagają wynająć to co jest aktualnie na rynku....Ktoś może to potwierdzić bądź zdementować?

@Poprostu_ciekaw

Także z chęcią dowiem się czegoś więcej na temat stawek w Meyer. Dobrze byłoby, jakbyś ktoś dobrze zorientowany w miarę szybko odpowiedział. A międzyczasie może mi powiesz, czy jesteś zainteresowany pracą tymczasową, czy planowałbyś nieco dłuższy pobyt?

Poprostu_ciekaw
@Aneta

@Aneta Dłuższy a raczej stały pobyt tam w planach...

Były pracownik firmy
@Poprostu_ciekaw

Firma zapewnia mieszkania dle trzeba mię samochód mieszka są odalone kilka kilometrów firma nie sprawdza jakie są warunki ja byłam w pensjonacie który nie był ogrzewanie bez pralki smierdzoalo a trzeba było zapłacić 350 inna koleżanka miała pluskwy w materacu koszmar nie polecam jeżeli chodzi o place to słabe nie tyle co na papierze do pracy jest daleko bo jest nie w Erfudzie tylko 15km za nim dojazdu beznadziejny

Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 394 dni.

Witam! Jak długo czeka się na odpowiedź z firmy Fachowcy Firmy Meyer w sprawie pracy?

Mike

Cześć! Czy aplikuje ktoś na ofertę pracy w Erfurcie na stanowisko komisjonera? Pzdr

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 431 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 461 dni.

Ile zarabiasz na czysto i jaki koszt mieszkania?Pozdrawiam.

Nie polecam

Nie polecam, firma wystawia ogłoszenia których tak naprawdę nie ma. Ja się pytam po co?? Żeby ludzie dzwonili i tracili na rozmowę czas? Konsultant bardzo niemiły i nie pomocny. Odradzam

@Nie polecam

Myślę, że trochę za daleko posunąłeś się w swoich wnioskach. Być może zachowanie tego Konsultanta było jednorazowe - każdy może mieć przecież nieco gorszy dzień. Widziałam, iż Fachowcy Firmy Meyer w dalszym ciągu chętnie zatrudnią nowych pracowników: https://www.meyer-fachowcy.pl/kandydat/ofertypracy Na tej stronie masz pełną liste wolnych stanowisk. Może spróbujesz aplikować jeszcze raz?

TakNie1

jestem kompletnie zawiedziony. brak profesjonalizmu - totalne olewanie. najpierw zlote gory sie obiecuje a potem brak kontaktu i ucieczka od odpowiedzialnosci. dno i porazka. zdala od firmy Meyer - z "Fachowcami" nie ma te "firma" nic wspolnego!!! Moje sugestie dla Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.: zaczac interesowac sie pracownikami i nie nabierac ludzi i potem wystawiac do wiatru! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac odpowiadac na kontakty i brac odpowiedzialnosc za postepowanie - po prostu byc fachowcem a nie odstawiac fuszerke

Aneta

Na co Waszym zdaniem należy zwrócić największą uwagę podejmując współpracę z Fachowcy Firmy Meyer? Pojawiają się różne komentarze na temat oferowanych środków na start w wysokości 300 zł, na temat zmian klasy podatkowej i cen za wynajmowane mieszkania. Ciekawa jestem, jak wiele osób miało podobne doświadczenia, a dla ilu takie problemy są czymś nieznanym w relacjach z tą agencją?

Niki
@Aneta

300zl na start jest po przepracowaniu tygodnia. Lozko w pokoju to koszt 400 euro(+ -). Nie dopilnowuja tego aby zglaszac osoby w urzedach i pozniej z tego wynika problem z klasa podatkowa. Ponadto musisz chodzic sama wszystko wyjasniac choc to nalezy do obowiazku pracodawcy.

Asa
@Aneta

A czy Ty pracujesz juz w tej firmie.

Malgosia
@Aneta

pracuje juz kilka miesiecy w zalando w erfurt. jestem zadowolona. nawet nadgodziny robie. polecam wspolprace z fachowcami. 300 wydalam na paliwo.

Rafał

Pracuje od piatku, pension może być, załatwili mi numer podatkowy i ubezpieczenie. Praca na całym etetacie. W różnych lajffirmach pracowałem ale tutaj jest naprade ok

Michał
@Rafał

Widzę, że pracodawca pomaga w załatwianiu wszelkich formalności. A czy organizuje też transport do pracy? Napisałeś, że jesteś zatrudniony na cały etat - napisz proszę, czy praca jest zmianowa. Jeśli tak, to czy w godzinach nocnych stawka jest wyższa? Wspominasz, że wszystko jest okej, inne osoby na pewno będą wdzięczne, gdy opowiesz, co podoba Ci się najbardziej.

Ja J.

Kto wybiera się do Erfurtu do Zalando a może ktoś pracuje i podzieli się uczciwą opinią tutaj ???

Remix
@Ja J.

Ja jadę na 20.09

Remix
@Remix

radana5@onet.pl

zalando
@Remix

Przez telefon mówili, że stawka 10,50 na godzinę brutto, dzisiaj dojechałem do Erfurtu dostalem jedynkę pokoj za 350 euro za miesiac, a jutro o 9 podpisuje umowe. Na razie jest ok!

Czarna
@Ja J.

Jesteśmy właśnie w drodze do Erfurtu . Resztę opiszemy po podpisaniu umowy. Jak narazie wszystko jest dla nas jasne

MP
@zalando

Umowe podpisalem. dzisiaj ide na druga zmiane. ja tam zadowolony jestem.chyba kazdy bylby za 10,50 euro.

Aneta

Osoby ostatnio dzielące się swoimi doświadczeniami z pracy dla Fachowcy Firmy Meyer podkreślają niedociągnięcia, które dostrzegają po stronie organizatora pracy. Zastanawiam się, czy mają one jedynie przejściowy charakter. Oczywiście tylko kolejne komentarze osób korzystających z pośrednictwa tej firmy pomogą nam znaleźć odpowiedź na to pytanie.

anonymous

Witam,czy wybiera się ktoś po niedzieli do Nordhausen na produkcje wyrobów piekarniczych?

dzejko
@anonymous

ja się wybieram, kontakt: gjeg@interia.pl

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
2/5 Na podstawie 128 ocen.