Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Ciekawy

Pracuje ktos w zalando w Erfurcie? Ile mozna zarobic po odliczeniu mieszkania? Z gory dziekuje za info

bester Chef mit Chefs

Firma jak jak najbardziej OK, bardzo dobra wspólpraca z regionalserviceleiter(usunięte przez administratora) Sonneberg, pracowałem w tej firmie i wszystko było dobrze .Pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora)kolega z Polski ??

Ana

W fili Sangerhausen pracuja dwie dosc cwane niemki. Jesli nie znasz perfekcujnie jezyka to wyroluja Cie na wszystko. Podkladaja papierki do podpisania dopisuja zaliczki ktorych sie nie wzielo jak i kroja na godzinach. Nie polecam wspolpracy.

adam

Pracował ktoś w Sangerhausen jako pracownik produkcji wyrobów drewnianych (k/m) prosze o opinie mam ofertę wyjazdu

Maria
@adam

Tak ja pracowałam. Nocleg jest koło firmy, chodziłam pieszo do pracy. Ogólnie polecam, praca łatwa.

Aneta

@wlkp myślę, że jeżeli potrzebujesz pracy to nie ma co czekać na odpowiedź tylko aplikować do agencji Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. Tam na pewno dowiesz się wszystkich informacji na temat pracy i warunków jakie trzeba spełnić, żeby dostać posadę. Możliwe, że angelski starczy, ale najszybciej dostaniesz bezpośrednio w agencji odpowiedź.

wlkp

Szukam pracy na produkcji, może być okna lub automotive. Czy trzeba znać język niemiecki by aplikować do tej agencji? Pracowałem w Holandii, tam wystarczył mój słaby angielski.

Aneta

@Pracownik Erfurt jeżeli się sprawdziłeś to zapewne znajdzie się dla Ciebie jakieś miejsce pracy. Dobrze, że pracownicy biura firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. pomagają w różnych sytuacjach pracownikom. Potencjalni pracownicy dzięki takim informacjom wiedzą, że tu mogą liczyć na wsparcie biura. A powiesz czym dokładnie się zajmowałeś w pracy?

Pracownik Erfurt

Właśnie wróciłem do Pl po roku pracy w Erfurcie na zasłużony odpoczynek. Dziękuję Pani Marcelinie z Wrocławia za pomoc w załatwieniu mi urlopu i liczę że po świętach znowu będzie praca

Aneta

@imigrant dobrze wiedzieć, że firma Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. pomaga pracownikom w takich sytuacjach jak brak transportu. A sporo piszesz, że mieszkanie było ok tzn., że odpowiadało zapewnionym standardom przez firmę? To czemu je zmieniłeś?

imigrant

Pracowałem przez nich w Zalando w Erfurcie, potem dostałem się na festa i pracuję do teraz. Do Erfurtu zawiózł mnie Pan Patryk osobiście bo nie miałem transportu, mieszkanie było ok, choć teraz mam nowe. Meyery to dobra Zeitfirma.

qciap

wqopk1

dzwonili zaproponowali prace i nic

32oir1k;

Firma ok

TeamFachowcy

@kobieta Prosimy o kontakt z Zespołem Fachowców Firmy Meyer w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, jesteśmy dostępni pod numerem +48 71 756 27 12. Pozdrawiamy

kobieta

witam pracowałam w tej firmie i było super do chwili kiedy nie zostałam zwolniona wtedy zaczęły się schody zostałam oszukana i potraktowana jak zero nawet nikt nie chciał ze mna rozmawiac nie polecam bo sa mili jak dla nich kasa z ciebie płynie jak trzeba cos tobie to zapomnij

Auto

Lepiej nic nie robić i wypisywać pierdoły w internecie i narzekać, że nie ma pracy "dla ludzi z moim wykształceniem"

Auto Srałto

Auto srałto, 1400 i tak zachwalasz firme?

Aneta

@Auto dzięki za wypowiedź. To ważne aspekty, które wymieniłeś. A masz jakieś rady odnośnie rekrutacji? Jak móc załapać się na pracę i takie dobre warunki? Zainteresuje to osoby odwiedzające forum.

Auto

@Aneta po kilku miesiącach pracy tam i tam gdzie wcześniej pracowalem z innymi lajfirmami jestem zadowolony, znaleźli mi transport do DE i mieszkanie, nie robią rzadncyh wałków, kasa jest na czas. Z nadgodzinami i weekendami da się do 1400 na rękę wyciągnąć

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.