Opinie o Mal-Drew w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mal-Drew. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mal-Drew na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mal-Drew w Gliwice

Kamil Magazynek

Witam, pracowałem na magazynku sklepowym przez ok. 3msc przygotowywałem paczki do wysyłki praca dość trudna ponieważ ciężko się odnaleźć z produktami ale kwestia przyzwyczajenia. Ludzie w pracy mega w porządku prócz jednego osobnika ,którego nie pozdrawiam. pseudonim (Biggie) Najgorsze w tej pracy to są humorki szefa ,który jednego dnia jest mega w porządku drugiego dnia zachowuje się jak zwykły cham. Praca na magazynku tylko i wyłącznie dla studenta raczej jak szukasz czegoś na stałe to unikaj szerokim łukiem chyba ,że umowa zlecenia z najniższą krajową cię satysfakcjonuje. Serdecznie pozdrawiam pracowników i życzę powodzenia :) Nie pozdrawiam tylko mojego byłego szefa, który nie potrafi panować nad emocjami oraz jak ma gorszy dzień odreagowywać na pracownikach.

Kamil Magazynek
@Maria

Raczej nie jest to praca dla kobiet ponieważ trzeba się trochę nadźwigać oraz jest to praca stojąca. Jeśli chodzi o nadgodziny wszystko jest zależne od ilości pracy. Pozdrawiam

Antosia Nowy wpis

Kierowca pracujący dla firmy musi mieć własne auto? Nie wspomnieli na ten temat nic na stronie internetowej z ofertą, ani o samochodzie ani o paliwie, jak to jest rozwiązywane. Może tu ktoś coś będzie wiedział.

Kamil Magazynek Nowy wpis

Maria Nowy wpis
@Kamil Magazynek

A czy można do tej najniższej krajowej sobie dorobić dodatkowo? Jakieś nadgodziny można brać? No i czy to praca dla kobiet nie za ciężka? Trzeba dużo dźwigać?

Kamil Magazynek Nowy wpis
@Maria

Beata

Te wpisy na firmowej stronie o poszukiwaniu kierowcy i przedstawiciela handlowego, to jest aktualne? Ciekawa jestem, jakie są plany sprzedażowe, podstawia i prowizja. Ktoś coś?

Jan

Firma do (usunięte przez administratora) mają gdzieś odpisać obsługa jest chamska.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mal-Drew? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Renata

Piszecie o niskich pensjach, ale ile wynoszą faktycznie? Ktoś poda jakąś konkretną kwotę?

Brak odpowiedzi na reklamację po zakupie Abizolu Absolutnie nie polecam!!!

Macie zapewnioną wodę ?

mag

Na nic nie możesz liczyć. Tylko harować i znosić humory szefa. Atmosfera do bani. Omijaj!!!!

Stefan
@mag

Harować to znaczy, że praca jest ciężka? Idzie chociaż za tym wysoka pensja? Bo jak z szefem się nie można dogadać i jeszcze zarobki byłyby kiepskie to słabo. Napiszesz jak to jest z tą kasą?

santos
@Stefan

Pracy dużo a pensje nie powalają poziomem. Troche słabo.

jura

Ceny przystępne. ale obsługa na niskim poziomie.Szkoda.

andreas

Szkoda, bardzo arogancka Firma, nie odpowiadaja na maile, obsluga z wielka laska! jedyny plus to tylko dobre ceny, ale sa w okolicy lepsze Firmy z bardzo przyjemna obsluga i takze bardzo atracyjne ceny. Poszukajcie w tarnowskich gorach

pyt

Na jakie dodatkowe profity mogę liczyć po paru latach pracy. Czy szef jest w porządku? Czy jest fundusz socjalny? Jakie dopłaty za dojazdy? Co z nadgodzinami? Czy możliwość premii za lata pracy? Czy są związki zawodowe? Co z awansem?

Sebastian Warulik

DRAMAT.Obsługa (usunięte przez administratora) i jeszcze raz chamstwo.Brak odpowiedzi na zapytania brak w ogóle merytorycznej odpowiedzi klientowi poprostu zero poziomu w usłudze sprzedaży.Żenada!!!

marek

zamówiłem u nich wzornik kolorów kabe miała być wysyłka natychmiastowa czekałem miesiąc aż się nie doczekałem, dając im drugą szansę zamówiłem inne produkty czekałem 2 miesiące i tych rzeczy nie wysłali do tej pory i w końcu musiałem anulować zamówienie i do tej pory czekam już tydzień i pieniędzy nie oddali sprawę skieruję na drogę sądową. Omijajcie ten sklep i zakupy internetowe u tego sprzedawcy wielkim łukiem. Dla nich nie liczy się klient, klienta mają w 4 literach, Taki sklep to powinni zamknąć natychmiast.

Ryszard
@marek

Marku, jak potoczyła się dalej Twoja sprawa z zamówieniem, które zrobiłeś w firmie Mal-Drew? Czy finalnie otrzymałeś jednak towar, czy zmuszony byłeś zrezygnować z zamówienia? Zdradź to proszę bo bardzo mnie to ciekawi. Z góry serdecznie Ci dziękuję.

Stella

Trochę dziwne jest to, że tak długo nikogo z pracowników nie było na forum. Mam nadzieję, że to dobra praca.

Marian

Czy może ktoś opisać z pracujących pracę na magazynie i jaka panuje tam atmosfera czy szefostwo jest w porządku?

Macie jakiś powód, że przestaliście tu zaglądać? Czy teraz potrzebuje firma ludzi?

Loko

Pierd...na firma która robiła nabór na pracownika na magazyn, wysłane CV, telefony i zapewnienia (usunięte przez administratora)że oddzwoni jak tylko ogarnie robotę i tak kilka razy, i tak oddzwonil że było już nie aktualne więc szef ma tam ludzi za nic, zero szacunku dla czyjegoś czasu, dzwonić i prosić to o wiele za dużo, omijać szerokim łukiem jak ktoś chce pracować a nie uslugiwac

pełnomocnik
@Loko

przykro nam że zmarnował Pan sobie czas, aczkolwiek zatrudnienie pracownika to poważna decyzja która musi być przemyślana.

prac

Ja pracuję i jestem zadowolony nawet bardzo. Kasa dobra i na czas, atmosfera dobra nie można narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Mal-Drew - Gliwice

• Jak się pracuje w Mal-Drew?

Zobacz opinie na temat firmy Mal-Drew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mal-Drew