Opinie o RANDSTAD w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RANDSTAD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RANDSTAD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RANDSTAD w Gliwice

Julia

Szanowni panstwo radze omijac ta agencje @ randstad gliwicewielkim łukiem. Uleglam wypadkowi przy pracy agencja w ogole nie interesowala sie ani moim stanem zdrowia ani dopilnowaniem protokolu powypadkowego w formie w ktorej wykonywalam prace. Protokol wykonany z miesiecznym opoznieniem agencja randstad miala to w nosie nie dostalam przez to wyplaty na czas tylko jakirs groszowe sprawy. Nie wierzcie ze opiekun w czym kolwiek pomoze doprowadzaja ludzi do ruiny. O swoje pieniadze trzeba wydzwaniac i sie prosic nikt nic nie wie jeden na srugiego zwala wine klamia ze wyslali np wczoraj a gdy ich poprosisz o potwierdzenie przelewu ze wyszedl w dniu wczorajszym to siedza cicho nie wyslali. Klamia ze do zusu zosraly dokumenty wyslane zus nie ma i tak codziennie. Udrega wydzwanianie proszenie sie o swoje maja w nosie czy w ogole zyjesz. Bardzo odradzam wspolprace z ta firma musialam zglosic sprawe do Pip i do sadu ,bo inaczej sie z nimi nie dogadasz. Uwazajcie i wybierajcie inne agencje ta nie jest warta waszego zdrowia i nerwow.

@Julia

Weź świadka najlepiej dwóch z wypadku zgłoś to ZUS-u do PIP-u, niestety firma nie przestrzega prawa pracy Załóż sprawe w Sądzie pracy o odszkodowanie jt wypadek podczas trwania stosunku pracy!!

Niki Nowy wpis

Mieliście taka sytuacje że w umowie jest goła stawka bez premi mimo że firma ma taką premie ?

Julia Nowy wpis

Marta Nowy wpis
@Julia

Betinka Nowy wpis

Taka firma to nie firma ! Aplikowalam do Amazon Gliwice , Sosnowiec( koniec czerwca) . 4 h stania w kolejce na badania to nic wszędzie trzeba odczekać swoje . Następnie szkolenie 5,5h , test zdany za 1 razem . 1,5h po szkoleniu dzwoni ,,pani,, , ze ilość miejsc była ograniczona i mam czekać na telefon w lipcu ???????? Dzisiejszego dnia zadzwonił ,,pan,, z informacja , ze wycofują moja aplikacje … Także strata czasu .. i nigdy nie spotkałam się z czymś takim , wysyłają na badania , odbywasz szkolenie i zostajesz bez pracy ???????????? śmiech na sali . Nie mam nawet do nich pretensji tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu ze najlepiej wyjechać za granice bo tu to już chyba nigdzie nie traktują ludzi poważnie ????

Basia

Randstad oddział Gliwice ul Górnych Wałów 15-03-2023 bardzo szybka reakcja , znalezienie oferty pracy zajęło agencji 2 dni, badania lekarskie na koszt Agencji. W biurze pracują miłe i empatyczne osoby, Polecam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RANDSTAD? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
EwaK

Witam. Jak narazie jest ok.Aplikowalam do firmy i po tygodniu się odezwali.W biurze bardzo miła obsługa.Zostałam wysłana na badania i nawet zł nie musialam dokładać.Teraz szkolenie i do pracy.Na tym etapie jestem bardzo zadowolona,co będzie póżniej to się okaże.

Gl

Dno. Na infolinii nikt nic nie wie, wciskają kłamstwa na siłe udając profesjonalnych. Agencja porażka

O ile ludzie pracujący tam są mili, to na tym się wszystko kończy. Agencja oferowała "bezpłatne dojazdy z okolic" do pracy, po podpisaniu z nimi umowy - 0 jakiejkolwiek odpowiedzi na ten temat. Praca w Kędzierzynie-Koźlu, ale aby odbyć badania trzeba z własnej kieszeni wyłożyć pieniądze (chociażby na przejazd). Dodatkowe rzeczy do badania np. Pojemnik na mocz? Również trzeba zakupić że swoich pieniędzy. Piszę to, aby ludzie, którzy są na utrzymaniu rodziców i nie mają pieniędzy - wiedzieli, że trzeba być gotowym na coś takiego. Bo to zawsze koszt rzeczy około 40 zł (zależy jaki pociąg się wybierze).

Beata
@Anonim

Ale pytałeś się i nie dostałeś odpowiedzi, czy nie pytałeś i tak to w milczeniu poszło? A badania niejedna firma wymaga mieć już zrobione na własny koszt, w tym te największe i najbogatsze.

Po komentarzach widzę, że nie traktują zbyt poważnie kandydatów do pracy. Mimo obietnicy zatrudnienia wiele osób nie otrzymało skierowania do lekarza, następował brak kontaktu. Zastanawiam się, czy warto w ogóle wysyłać CV. Czy finalnie są tu osoby, którym udało się podpisać umowę z agencją?

dasa

uwazajacie na ta agencje !

Joanna

Uwaga z kim w tej firmie podpisujecie umowę.. Uwaga na kobietę inicjały A.W

@wnerwiony możesz napisać co konkretnie masz na myśli ?

@Michał

Taaaa Ja napiszę. Jedna z kolsuntantek z tej agencji jej inicjały A.W. Ma związek z grupą przestępczą działającą na terenie śląska. Tak że faktycznie uwaga.... Ja będę sprawę prawnie prowadziła. Ja najniżej to towarzystwo uniwersytetu Jagiellońskiego medycyna i polityka zagraniczna.

@Joanna

Ten się będzie śmiał kto się będzie śmiał ostatni.

@Michał

I nawet nie mam związku z wcześniejszymi wpisami . Widzę że jestem kolejną ofiarą tej agencji.

@Michał

Ktoś tu napisał że mają dużo ofert. To powiem tak Oferty brzmią podobnie. Oni wręcz wciskają ludziom ofertę która im się podoba a nie pod którą aplikujesz.

Zaskoczona

Wciąż widzę jedno i to samo ogłoszenie na rekrutera. Zgłaszam się i wciąż nic. Zadzwonilam i dowiedziałam się, że moje kwalifikacje są nie takie - potrzebują kogos z doświadczeniem w rekrutingu. Hello?! Nic w ogłoszeniu o tym nie pisze. Wg ogłoszenie bardzo źle zredagowane bo w moim mniemaniu spełniam każde oczekiwania i wymogi. Porażka.

Ciekawska

Witam, czy ktoś może teraz rekrutuje do Amazon? We wtorek miałam spotkanie online, pełno jakis ankiet do wypełnienia... Mieli dzwonić i cisza ???? wczoraj zadzwoniłam to usłyszałam że niby dziś maja zadzwonić do mnie. Nie wiem na co się nastawiać....

P

Nie polecam, na jakikolwiek odzew z ich strony czeka się ładnych parę dni, jak nie tygodni. Gdy już ktoś się odezwie, otrzymujesz złudną nadzieję, czekasz na dzień rekrutacyjny. Po dniu rekrutacyjnym oczywiście czekasz. Otrzymujesz termin do lekarza i na dzień zero. Cieszysz się bo lekarz już późnym popołudniem a dzień zero już jutro. Lekarz nie dzwoni, do dnia zero nie otrzymujesz linku dzwonisz by się zorientować, co się dzieje oczywiście nikt nie wie i proszą byś czekał na kontakt. Po co dają terminy jeśli i tak nie mają zamiaru nikogo przyjąć. Chaos, bałagan i burdel. Jak to ładnie nazywają "zawirowanie systemu". Trzeba mieć dużo nerwów zanim się tam złoży aplikację.

Angela

Nie polecam, siedzą w biurze czytają przesłane cv na głos i się śmieją.

Wnerwiony

Wszystko źle u nich jest. Dotyczy ich "biura" w Amazon.

@Wnerwiony

Ta agencja wogóle wszędzie gdzie ma swoje biura nie jest dobra. Zamiencje sobie tą agencję na jakąś inną w tym samym zakładzie. Ta agencja stwarza ludzką problemy i w dodatku lubi je stwarzać.

@Wnerwiony

Chodzi oczywiście o oddział w Gliwicach. Nie polecam tego oddziału. (usunięte przez administratora)

Wojtek

@izabella czyli koncowo nie dostałaś pracy?

Izabella

Po jakiego grzyba wszędzie Firma udostępnia informacje o zatrudnieniu Pracownika Produkcji w Gliwicach w Amazon, skoro pomimo spotkania Online i rzekomo zapewnieniu przez pracownika, czy Rekrutera, że dalsze kroki (jak skierowanie jedynie na badania) i rozpoczęcie pracy jest pewne., skoro po krótkim spotkaniu Online z Panią, która przedstawia pracę na danych stanowiskach, człowiek czeka na kontakt, który tak jak wyżej pisałam miał być 100 procentowy, nie ma żadnego odzewu, po czym po skontaktowanie się z Firmą Randstad dla Amazon, okazuje się, że nie ma przyjęć. Gdzie tu sens, gdzie logika? Niby tyle ludzi potrzeba, a wcale tak nie jest. Porażka.

Sabja
@Izabella

Mam to samo, 15tego mialam prezentacje online,testy,kwestinariusze, i sms ze mam czekac na kontakt w celu omowienia lelarza...wczoraj zadzwonilam i info ze wszystko ok, mam czekac bo systemie mam lekarza , a dzis jak zadzwonilam to stwierdzila mila Pani ze koniec rekrutacji i jej przykro...zadzwonilam jeszcze raz i konsultant mowi ze zgłosi problem i mam czekac na telefon ????

Miła

Zanim zaczniecie pracować, będzie was to kosztować dużo nerwów. Potem kto da radę zostanie, reszta sama zrezygnuje. Jeśli jednak nadal zdecydujecie pracować, to będzie ciężka przeprawa z tą firmą. O nic nie będziecie mogli się doprosić, dodzwonić ud szczęścia, paski będą się nie zgadzać, a na domiar złego jeśli zachorujecie już umowy następnej nie dostaniecie.

R

Więc tak zadzwoniłem do tej firmy rekrutacyjnej w celu zadtrudnienia w Amazon pierwsze co mi się nie spodobało to pani z którą rozmawiałem wiedziała tylko gdzie jest ta firma na podstawie adresu natomiast nie wiedziała w której części Gliwic to jest, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio bo wiedziałem mniej więcej, gdzie to jest. Potem dostałem maila z linkiem na spotkanie rekrutacyjne, ogólnie nie było źle, tylko napisano mi, że można będzie zadawać pytania, nie było nawet czasu kiedy ich zadać, ale wszystko zostało klarownie wyjaśnione więc moja opinia była na temat tej firmy neutralna, ale przyszły badania lekarskie ogólnie to dostałem SMS, żeby przyjść w poniedziałek o 7:00 i tak zrobiłem jak przyszedłem to dowiedziałem się , że niema mojego skierowania panie z przychodni były bardzo wyrozumiałe pozwoliły na na badania bez skierowania i powiedziały, żeby zadzwonić do tej firmy i spytać co z tym skierowaniem i tak zrobiłem, a pani odebrała powiedziała że do 24h oddzwonią, a ja byłem w trakcie badań. Co jeszcze lepsze nie byłem jedyną osobą, która miała taką sytuację. Więc ognie mam opinię negatywną na ten temat tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o RANDSTAD - Gliwice

• Jak się pracuje w RANDSTAD?

Zobacz opinie na temat firmy RANDSTAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RANDSTAD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RANDSTAD