Opinie o TGS Przemysław Stoń w Gliwice

TGS Przemysław Stoń
2 32 66 5 1
kkkk Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

pracownicy planują zbiorowo wziąć kilka dni na zadanie w te same dni bo nowy pracownicy maja ta sama kasę co ludzie z dużym stażem .Jak robota stanie na kilka dni to może komuś się oczy otworzą .

Tak60Nie
bonita Nowy wpis
@kkkk

jestem za dajcie znac kiedy

Tak11Nie
Dorota Nowy wpis
@kkkk

Czy to jedyny powód dla którego pracownicy chcą "zaprotestować"? Jak oceniasz atmosferę w firmie TGS Przemysław Stoń?

TakNie2
kkkk Nowy wpis

Tak70Nie
PrawilnyObywatel

A co powiecie na zbiorowy proces materiały się znajdą ludzie też . Palenie śmieci samowolka budowlana . Na niektórych halach dawno temu kazano wymienić wszystkie regały i przęsła i co i nic .ludzie muszą ryzykować życiem dosłownie bo Hala często zalana a robota ma być zrobiona jak w (usunięte przez administratora) .zresztą ogrodzenie mówi samo za siebie . Mało tego niektóre bloki betonowe ruszają się ewidentnie ale co tam posmarujemy hajsem i będzie dobrze . Co z tego że wylewka jest pęknięta na całej długości i wlewa się tam woda.W tej firmie największe zło czai się w kadrach każdy wie kto to .Mało tego każdego pracownika bada się 3 razy alkomatem.Ta firma nie szanuje ludzi wogóle. Nieważne ile tam pracujesz jesteś nikim . A pozatym im więcej serca wkładasz w pracę tym bardziej to wykorzystują .. Znalazło by się więcej ale już mi się nie chce pisać .

Tak5Nie
bello
@PrawilnyObywatel

ile osób się znajdzie?może byście zastrajkowali wszyscy a nie tylko pare wybranych osób wszyscy to wszyscy

Tak4Nie
Karol
@bello

Czy nie ma możliwości w inny sposób rozwiązać tych problemów i niedogodności, które spotykają pracowników? Rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmieć i poprawić warunki zatrudnienia na korzystniejsze? Napisz proszę jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.

bello
@Karol

ale nikt nie chce

Dorota
@bello

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Możesz wyjaśnić? Jeśli nikt nie chce rozmawiać o warunkach pracy w TGS Przemysław Stoń, to może sytuacja wcale nie jest taka tragiczna, daj znać co myślisz.

Brawo tgs

Ostatnia sensacja w firmie tgs to przyznawanie urlopów, nie ważne że w kodeksie pracy jak byk stoi że pracownik prawo do całości swojego urlopu nabywa z początkiem roku, tu ktoś wymyślił, że prawo do urlopu nabywa się proporcjonalnie do ilości przepracowanego czasu w roku kalendarzowym, totalnie niezgodnie z prawem, pozdrawiam panie kadrowe znowu łamiące prawo na czyjeś polecenie albo z własnej inicjatywy.

Tak5Nie
Bubu
@Brawo tgs

Słuchy chodzą że to Iwona wymyśliła żeby się przed sefem wykazać.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Buli

Zmianowi na magazynach to nieporozumienie same święte krowy

Yhym

Tam się nic nie zmieni odszedłem i nie żałuję kasa do koperty kadrowa Iwona rządzi się swoimi prawami ☢️☢️☢️☢️kasa brana z koperty za wszystko trza się skiknac i zgłosić to kto za ?☢️☢️☢️

Xxxxx
Nazwa działu: Handlowy

Socjal nie istnieje, na umowie najniższa krajowa reszta do ręki, premia od marży. Szefostwo faworyzuje niektóre oddziały, inne ma w d*. Pracownicy muszą ogarniać sprawy, za które odpowiedzialne jest kierownictwo. Jak nie ma marży to wieczne czepianie się, a marketingu zero. Moje sugestie dla TGS Przemysław Stoń: Powinni podnieść pensje pracownikom, bo taki stres czasem jaki mamy z klientami nie jest wart takiej jałmużny. Lubię atmosferę w TGS Przemysław Stoń za: Na oddziałach pracuje się najczęściej w dwójkę lub więcej. Najważniejsze żeby się poznać i umieć dogadać. Natomiast jak się ma jakiś problem to czasem strach dzwonić o pomoc, bo większość tylko krzyczeć umie.

Tak8Nie

KKKK

dobrze było by w tej firmie jak by nie było kadrowej I.K .KTO SIE ZGADZA PROSZĘ O POLUBIENIE TEGO KOMENTARZA

Tak138Nie

@KKKK

na 100 procent

Tak74Nie

BBELO

lepiej by było w tej firmie jak by p.kadrowej by nie było jestes za ocen ten post

Tak124Nie

Tak66Nie

bbelo

Tak116Nie

Życzliwy

Mam taki pomysł, niech wszyscy pracownicy naszej firmy wypełnią zeznanie podatkowe za rok 2018 zgodnie z faktycznymi zarobkami, myślę że kilkaset złotych dodatkowego podatku będzie warte bólu głowy pani Iwonki, i pewnie prokurator też się nią zainteresuje

Tak34Nie
mikus

to prawda

Tak33Nie

Najgorsza robota

Moja opinia dotyczy siedziby w Rudzie śląskiej na ulicy Pawła 23.

Najgorsza robota

Pracowalem tu troche czasu, ale to jak (usunięte przez administratora) kadrowej to szok! Za wszystko (usunięte przez administratora) kasę! Nawet za tacierzynskie! Kadrowa rozlicza pracowników z każdej minuty! Kadrowa chce (usunięte przez administratora) pracowników za wynoszenie drzewa podczas gdy sama kradla drzewo i wywozila swoja skoda w bagażniku! (ludzie wynoszą drzewo po parę kosteczek bo nie stać ich nawet na opał na zimę przez kadrową!miały być 2 podwyżki w tym roku a nie było ani jednej!) Najgorsza robota! Na szczęście już się zwolniłem!

Tak17Nie

Damian

Nie polecam kasa do koperty zamiast całość na konto zabierają za wszystko z tej koperty , kadrowa ma swój regulamin i nikt o tym nie wie ... Dowiedziałem się kiedy poszedłem zapytać dlaczego zabrano mi za 2dni L4 i urlop na żądanie aż prawie 500 zł ... To wyskoczyła z regulaminem Swoim

Tak11Nie

Gutek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Chciałbym aplikować ale dobrze dowiedzieć się jaka atmosfera, zarobki czy socjal?

Procownik
@Gutek

Praca jest, atmosfera jak wszędzie czasem wesoło czasem nerwowo. Zarobki dzisiaj wymusza deficyt pracowników, więc już da się żyć. Socjal nie istnieje . Aplikuj .

Bakterie
@Procownik

E pracownik podaj swoje imię i nazwisko

@Gutek

Od Twojego wpisu minęło już kilka miesięcy. Mam wobec tego pytanie, czy znalazłeś interesującą ofertę pracy i aplikowałeś do TGS? Jeżeli tak i wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym, to bardzo Cię proszę, byś podzielił się z nami spostrzeżeniami odnośnie jego przebiegu. Będzie to nieoceniona informacja dla przyszłych kandydatów.

Natalia

@Procownik A jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego w TGS? Firma organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe pracowników? Jest możliwość uzyskania awansu? Jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia? Czy jest ono oparte jest o umowę o pracę? Takie aspekty są ważne dla wielu osób przy wyborze miejsca zatrudnienia.

@Natalia

Załogi są nieduże, ale jest rotacja i otwarcia nowych oddziałów więc jak najbardziej jest szansa na awans na kierownika. Następny stopień to koordynator, tam wakaty są rzadziej i ze względu na wiedzę jaka się wiąże z tym stanowiskiem, raczej nie zatrudnia się kogoś z zewnątrz. Często są organizowane szkolenia głównie produktowe, czasem wyjazdowe połączone np ze zwiedzaniem fabryk i zapoznawaniem się z procesami produkcyjnymi i tu zdziwienie ..... pracowników trudno namówić żeby chcieli brać w nich udział. Umowa o pracę ok 1-2 miesiące potem normalna umowa o pracę. I jak to w handlu, premia jest zależna od uzyskanej marży na danym punkcie. Ale na pocieszenie jest sporo programów motywacyjnych za sprzedaż poszczególnych produktów.

Tajedyna

Dalej (usunięte przez administratora) najniższa krajowa na umowie reszta do koperty...? Pip

Fifi
@Tajedyna

Tak

Natalia

Zapraszam Was do nowych komentarzy w temacie firmy TGS! Z miłą chęcią poznamy najświeższe informacje dotyczące rozwoju tego pracodawcy, kwestie związane z warunkami pracy również będą tu bardzo istotne! A Może ten pracodawca planuję otworzyć kolejny oddział swej firmy? Zachęcam Was do kulturalnych oraz merytorycznych opinii!

hhhhhhhh

tak potrzebuje uprawnienia na wuzek widlowy

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

heja

nik nie chce rozmawiac z pracownikami

Natalia

@Gigi @PapaM Czy próbowaliście rozmawiać ze swoim pracodawcą o trudnych warunkach pracy? Pracodawca jest zobowiązany zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy, bezpieczeństwo oraz niezbędne narzędzia. Jaką odpowiedź usłyszeliście? Czy inni pracownicy firmy TGS Przemysław Stoń również są niezadowoleni z tych warunków?

Natalia

@PapaM Czy mógłbyś napisać coś więcej? Z Twojego opisu nie wynika, jakie masz zdanie o firmie. Jak długo pracujesz w firmie TGS Przemysław Stoń i co dla Ciebie, jest największą zaletą tej firmy? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników. Twój wpis może im pomóc.

PapaM
@Natalia

Czy zaletą może być brudna szatnia z zimną wodą? może umowa na czas określony? ewentualnie brak całej wypłaty na konto? nie ogrzewane magazyny? brak stołówki? dobrej jakości ubrań ?

Gigi
@PapaM

Zapomniałeś napisać o braku wody w szatni zimą. !!!zalety tej firmy ?! BRAK !!!! Wady braknie znaków do napisania!!

TakNie

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w TGS Przemysław Stoń? Podzielcie się swoim zdaniem!

PapaM
@Administrator

Nic sie nie zmieniło.

Zainteresowany

Myślę, że dobrze pracuje się, tak dawno nikt nie pisał.

jaaaa

Chciałem się podzielić opinią o tej firmie , może ktoś nie popełnił jeszcze tego błędu i nie wysłał CV!!!! Coż zarobki najniższa plus koperta uzależniona od wyników i tu zaczyna się problem....Jak trafi się na oddział gdzie trzyma się jedna klita to się nie zarobi , bo nawet sam kierownik będzie wymyślał bzdurne zajęcia ,żeby sprzedawały tylko jego osoby.Tak to wygląda ma centrala ma to w d... ,liczy się marża nie to jak ktoś kogoś traktuje. Wolne dostaniesz z łaską jak kierownik będzie miał humor wtedy ty masz dzień wolny .W moim przypadku głównym "zarzutem "jaki usłyszałem to nie chęć do pomocy koleżanką ... Jak ktoś nie widzi różnicy między pomocą , a robieniem za kogoś to cóż .Wiem że najlepiej siedzieć na czterech literach i tylko "klepać" zamówienia , i nie chodzi mi tu o noszenie ciężarów,bo otwarcie drzwi magazynu to nie jest ciężar. Producenci robią różne programy wspierające sprzedaż i z tego jest dodatkowa kasa...Szkoda ,że moją kasą po zakończeniu współpracy podzieliły się osoby nadal pracujące...No tak święta były i na karpia by brakło z tego co się należało. Podsumowując mogę ocenić krótko ...Chamstwo , wyzysk , praca po 10 h dziennie , zimą na sklepach jest 4-5 stopni bo na ogrzewanie szkoda. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

Tak21Nie

pracownik TGS
@jaaaa

Pragnę podzielić się z Tobą moją opinią o tej firmie. Praca w TGS nie należy do najłatwiejszych, o czym przekonał się jeden z naszych byłych pracowników, który wg ciebie popełnił błąd, ale jakimś cudem w tych drakońskich warunkach przepracował ponad dwa lata i nigdy nie narzekał. W mojej opinii, a jestem dobrze zorientowany w rynku pracy - jego zarobki wcale nie należały do najniższych mimo, że sprzedaż była na poziomie 20 % reszty pracowników ale wykonywał prace fizyczne, które dla pracownic były nie do przeskoczenia (płytki ceramiczne, kabiny, wanny etc.) Z uwagi na ten fakt, dość często dostawał nawet trochę więcej od reszty. W kwestii pomocy korzyść była obopólna, gdyż pracownice w zamian przez ten okres przywoziły i odwoziły go z pracy nie upominając się o koszty z tym związane. Dni wolne lub urlopy ustalane są zawsze w trakcie ustalania harmonogramu pracy na miesiąc następny. Wyjątkiem są urlopy na żądanie. W naszym i pewnie w każdym oddziale firmy TGS jest to naprawdę sprawiedliwe a kontynuując wątek akurat w przypadku byłego pracownika o którym mowa grafik zawsze był ustawiany tak, aby dwa dni w tygodniu mógł wyjść wcześniej z pracy mimo, że największy ruch zaczynał się właśnie po godz. 16. Trzeba zaznaczyć, że praca po 10 godz. dziennie ma swoje zalety. Jest to dodatkowy dzień wolny w tygodniu wynikający z pełnego wymiaru pracy. Można ten wolny dzień wykorzystać na załatwienie wielu spraw i nie tracić w ten sposób cennego urlopu. Faktycznie - działające programy lojalnościowe, bo tak się nazywają - są atrakcyjne dla pracowników. Szczególnie w okresie świątecznym można dołożyć do karpia, ba nawet dwóch. Zasada działania jest bardzo prosta. Sprzedaj konkretny produkt, a my się odwdzięczymy. I choć nie było to do końca sprawiedliwe, zawsze z tych największych pól dzielone było po równo, ale trzeba było zaniechać tej praktyki, gdyż nie można dzielić równo - podczas gdy jeden naprawdę się stara by sprzedać konkretny premiowany produkt, a drugi nie angażuje się w ogóle. Wracając do sprawy naszego byłego pracownika, muszę zaznaczyć, że powodem nie przedłużenia umowy nie były jakieś personalne odczucia, tylko poczynając od rażących błędów, których nie powinien już popełniać przez opryskliwość w stosunku do klientów, po brak zaangażowania i nie wykonywanie poleceń kierownika. Nie wspominając już o przeglądaniu ofert pracy w konkurencji na służbowym komputerze oraz o sprawach o których przez wzgląd na etykietę nie napiszę. Reasumując, praca w firmie TGS nie należy do najłatwiejszych ale wszędzie dobrze gdzie nas .... ps. może w salonach nie jest gorąco ale na pewno nie jest to 4-5 stopni. Zmarzluchom polecamy słoneczną Kalifornię

Tak9Nie

Powodzenia . Centrala wie kiedy będzie PiP i do wizyty się "odpowiednio przygotuje".

Tak4Nie

klient

Widzę kolejna "pozytywna" opinia.No cóż są w tej firmie ludzie , którym gdyby kazano skoczyć w ogień to skoczą .Dokładnie wiem o czym mówisz sama wojowałam o to co miało być wg. umowy odpowiedź , a z kim się umawiałaś?, a masz to na piśmie z podpisem szefa?, ta osoba nie pracuje już w naszej firmie. Teraz nadal pracuję w handlu ,w normalnej temperaturze ,zarobki mam podobne do tych w TGS z tą różnicą ,że nie muszę się martwić ile będzie w kopercie czy coś będzie bo kopert nie ma . Więc jak widać można zarobić w normalnych waunkach w ośmiogodzinnym systemie pracy.

Tak10Nie

Mniej niz zero
@pracownik TGS

Widze panie Andrzeju ze opinia kolegi bardzo zabolala firme albo jak kto woli szefa ktory kazal odpowiedziec na atak kolegi. Niestety kolega napisal prawde ktora was poprostu boli . Tlumaczenie nic nie zmieni bo to poprostu klamstwa . Ale coz w tej firmie sa ludzie ktorzy dla szefa zrobia wszystko nawet skocza w ogien jak im kaze. Niech pan zapamieta winny sie tlumaczy a nie ktos co ma czyste sumienie .

Darek

Nikt nikomu nie broni pisać o firmie co uważa. Szkoda tylko, że niektórzy nie potrafią docenić swojej pracy. Wiem jedno, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Zostaw opinię o TGS Przemysław Stoń - Gliwice

Chcę opublikować: