Opinie o Stary Hangar Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stary Hangar Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stary Hangar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stary Hangar Sp. z o.o. w Gliwice

byłypracownik

Praca w tym miejscu miała swoje plusy i minusy. Na pewno głównym minusem jest szefowa, która nie ma żadnego pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Wie za to jak kombinować, aby zapłacić ludziom jak najmniej. Dobrą atmosferę w tym miejscu odbudował zespół, który był przez ostatnie 2-3 lata w formie niezmienionej, dochodziły do niego jedynie nowe osoby... W latach 2018-2020 była świetna ekipa, która doskonale wiedziała co należy do ich obowiązków. Szefowa w tym czasie stała się bardziej ludzka i otwarta na zmiany. Po pandemii koronawirusa zatrudniła jednak nowego menadżera - gbura, który rozwalił cały zgrany zespół. Praca w ST, nie jest pracą pewną, mogą pozbyć się Ciebie w 5 min, jest pracą mało płatną i pracownicy jeśli sami sobie ich nie wyznaczą, nie mają jasno określonych zadań. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Były pracownik Nowy wpis
@byłypracownik

Zupełnie się z tym zgadzam.Wszystko jest tam ok.Super załoga,super klienci ,atmosfera cudowna,ale jest tam taki"KTOŚ",kto potrafi wszystko (usunięte przez administratora) w ułamku sekundy.Tą osobą jest Pan Manager(pozdrawiam gorąco).Pracy w tym miejscu nie polecam nikomu,przynajmniej w okresie"panowania"obecnego Managera.

Pracownik Nowy wpis

Super miejsce, bardzo fajni ludzie i załoga. Grafik jest dostosowany pod każdego pracownika i nie ma problemu żeby dogadać się z szefostwem. Bardzo dobrze pracuje mi się w tym miejscu.

Honorata Nowy wpis

Mówisz o elastycznym grafiku, a myślisz, że studenci też dadzą sobie radę połączyć plan z grafikiem? Wymieniasz plusy pracy, a są jakieś minusy, coś co mogliby poprawic w tym miejscu?

Demon Nowy wpis

Miła atmosfera w pracy, elastyczny grafik. Fajna załoga i klienci. Miejsce Gdzie miło przychodzi się do pracy. Bez korporacyjnej presji na sprzedaż i wyniki. Świetne miejsce dla młodych ludzi którzy zaczynaja przygodę z praca.

Sarah

Według mnie super miejsce dla młodych ludzi, którzy nie lubią nudy, gotowi są na wyzwania i kochają aktywność fizyczną ????. Elastyczny grafik, wynagrodzenie na czas i fajni ludzie ????.

Sylwia
@Sarah

Jeśli chodzi o elastyczny grafik, to znaczy, że można zawsze się dogadać jak się chce dzień wolny? A jak to wygląda w przypadku świąt? Czy pracujecie w te dni?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stary Hangar Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Polecam pracę w Starym Hangarze. Ekstatyczny grafik i świetna atmosfera, która powodowały, ze z przyjemnością chodziłam do pracy. Polecam:)

Wera

Całkiem fajne miejsce do pracy - fakt praca jest dość wymagająca bo często jedna osoba na zmianie musi wykonać bardzo dużo obowiązków i łatwo o jakąś pomyłkę ale przez to nie jest pracą monotonną i nudną. Atmosfera jest fajna, jak to w pracy - czasami trafi się zły dzień innego pracownika lub właścicieli ale w ogólnym rozrachunku oceniam pozytywnie. Wypłaty są terminowe i zgodnie z umową. Elastyczny czas pracy, można dostosować grafik do swoich planów czy uczelni, co w moim przypadku było bardzo ważne. Na plus należy zaliczyć iż w czasie wolnym pracownik może korzystać z siłowni czy saun.

I co dalej

Firma profeska twojej wykształconej zalał bym do gardziołka hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Stary Hangar Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stary Hangar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stary Hangar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stary Hangar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stary Hangar Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Toruńska 1
    44-122 Gliwice