ZUR sp zoo

Gliwice

ZUR sp zoo

Opinie o ZUR sp zoo

Ilona

Czy firma ZUR to wart polecenia pracodawca? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w firmie? Można liczyć na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, benefity? Jak kształtują się zarobki? Czy panuje przyjazna atmosfera?

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w ZUR sp zoo? Podzielcie się swoją opinią!

jaka

@chodur a mo0żesz powiedzieć dlaczego i jakoś o udowodnić? watpię... to naprawdę porządne przedsiębiorstwo budowlane, ich realizacje o tym świadczą świetnie

Chodur

Oszuści i tyle w tym temacie

stasiek

oczywiście, że firma działa, jakby nie działała to od razu daliby oficjalnie oświadczenie o upadłości w internecie, poza tym wtedy to dopiero by sie watek ruszył jakby ludzie masowo zaczęli pisać, ze są zwalniani. Zwykle jest tak, że jak dobrze, to nikt się nie odezwie, a jak jest źle to dopiero się zaczyna tak naprawde.

pytajacy

czy ma miejsce zur - reaktywacja?

jolik

Zygmunt - 2013-04-24 21:58:03 Mozna poprosic o jakieś konkrety? Pracował ktoś? Ile płacą na starcie?Może im w końcu zabiorą te fordy.Uwaga na Deke!!!

XXXXXXXXXXXXXXX

PRZECZYTAŁEM WSZYSTKIE OPINIE I DZIWIE SIĘ ŻE TAK SPOKOJNIE PISZĄ O TEJ FIRMIE BO MI BRAK SŁÓW OGÓLNIE PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED USŁUGAMI TEJ FIRMY DZIWIE SIĘ ŻE KTOKOLWIEK TAM JESZCZE PRACUJE .[usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTOŚ NAPISAŁ DNO I WODOROSTY ZGADZAM SIE Z TYM W 100%

ktos

dno i wodorosty

była pracownica

Zgadzam się!!!!! Znam ich osobiście bo miałam to nieszczęście być ich pracownicą-To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie wiadomo dlaczego nie siedzą jeszcze w więzieniu za niewypłacanie pracownikom wynagrodzeń przez wiele miesięcy, już nie mówiąc o długach wobec innych firm!!!!!!!!!

pracpwnik

były pracownik - 2012-06-21 13:30:14 Jeśli lubisz pracować charytatywnie jak w karitasie, [usunięte przez moderatora]

były pracownik

Jeśli lubisz pracować charytatywnie jak w karitasie, [usunięte przez moderatora] , ta firma spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Zostaw opinię o ZUR sp zoo - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUR sp zoo