Mk Dach System Sp.Z o.o.

Gliwice

Opinie o Mk Dach System Sp.Z o.o.

tru

Widze że sukcesywnie usuwają opinie i prawde o tej firmie która nie dba o pracowników, za mało płaci i nie dba o bezpieczeństwo pracowników i dlatego kilka osób już nie ma z nami.

tru
@konstantynopolitankiewicz 20.04.2017 18:49
Jak się ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoje życie i ciągle myśli, że jakoś to będzie, to już takich osób nie...

Wiem że tam pracujesz, nie gadaj głupot że są przypięcia mam zdjęcia z kuplami i jakoś nie mamy szelek więc skończ gadać głupoty i szydzić z ludzi...

mich
@tru 10.05.2017 21:17

kolego nie wiem o czym ty piszesz i u kogo pracowales ale mi tu cos nie gra to nie firma odpowiada za twoje bezpieczeństwo tyko osoba która prowadzi dana inwestycje czyli generalny wykonawca t/z jest bioz i ibwr a ty masz się z tym zapoznać i podpisac oraz ocena ryzyka pracy a za ciebie odpowiada jeszcze majster bądź brygadzista u mnie bez ochrony osobistej czyli kask szelki itd. na dach bys nie wszedł tyle

CIEKAWY

POWIEDZCIE MI CZY WYPŁACAJA DZIENNE DIETY DO RĘKI JAK JEST SIE W DELEGACJI??

All

Ogólnie to w tym momencie Mk Dach System Sp.Z o.o. zapewnia sporo doświadczenia młodym ludziom w Gliwicach, poszukują Asystentów Biura Zarządu oraz Dekarza-Blacharza, dla każdego coś miłego, pozdrawiam

Nw

Ja tej firmy niepolecam, za taka kase w delegacji smiech!!!!

ja

Myślę, że wystarczy zadzwonić:) Co do dyspozycyjności - skoro pracują po całej Polsce to raczej jest to praca w delegacjach.

olo

Dzięki (usunięte przez administratora)ciekaw jestem co rozumiesz przez ,,żle też nie jest'' ?:-) Pozdrawiam

Mierzak

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Firma całkiem przyzwoita, zarobki na pewno nie takie jak za granicą, ale źle też nie jest. Umowa o prace a nie smieciówka,delegacje od czasu do czasu, dostajesz dodatkowo 3 dychy od dnia, opłacają transport.

@Mierzak 26.06.2014 11:22

No dalej przecież to żadna tajemnica,podaj konkretną kwote tylko nie koloryzuj.

olo

Witam,cbciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy w tej firmie,np zarobki ,socjal, umowa,delegacje itp,pytam bo byćmoże podejme tam prace na dachach ,prosze o info.Pozdrawiam.ps może to z Tobą będę pracował:-)

lol

ok

Zostaw opinię o Mk Dach System Sp.Z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk Dach System Sp.Z o.o.