P.H.U. Adi-Com

Wilcza

Opinie o P.H.U. Adi-Com

Alicja

@maciek, wcześniej chyba właśnie pracodawczyni wypowiadała się na forum i tłumaczyła z niektórych sytuacji. Może w Twojej też uda się coś wyjaśnić? Zawsze w każdej sprawie są dwie strony (usunięte przez administratora), więc może nie ma co wydawać ostatecznego osądu? Możesz zamiast tego dokładnie napisać co nadaje się do zgłoszenia?

Maciek

Witam. Pracodawczyni cwaniaczka jest miła jak coś chce na swoją potrzebę. Nie dajcie się nabrać że wszyscy pracują unie na 1/2 etatu. Jak pracujesz to wypłata się zgadza ale jak odchodzisz to już liczy jak chce. Urlop podsunie Ci do podpisania a wypłacić Ci nie wypłaci za niego Zresztą postępowanie nadaje sie do pewnych instytucji a jak Pani Adamczyk się z tym nie zgadza to niech mnie poda do sądu za oczerniania ale wie jak się taka sprawa skończy

oli

masz tutaj zdecyowanie racje moim zdaniem. Wiele osób po prostu koloryzuje to co można w firmie napotkać.

Karol

Tak to zapraszam do pracy do Pani Joanny :) Ciekawe co Pan wtedy będzie myslał :)

spedytor

Uzasadnienie: Pani Joanna na pierwszy rzut oka wydaje się miłą i fajna szefową której zależy na kierowcach oraz spedytorach. Nic bardziej mylnego. Właścicielka firmy oszukuje kierowców i spedytorów na kasę. Zatrudnia wszystkich na umowę o pracę z najniższą krajową, resztę płaci pod stołem. Pierwszy miesiąc ok żeby wzbudzić zaufanie, niestety kolejne pieniądze to tylko kasa na konto 1270 pln. a reszty nie wypłaca bo: - Kierowca ma za duże spalania - kierowca zrobił za dużo kilometrów - kierowca za późno wysłał CMR. - kierowca nie dba o samochód. - kierowca się spóźnia na załadunki lub rozładunki. Będąc spedytorem osobiście byłem świadkiem takiego właśnie tłumaczenia się kierowcy. Jeśli chodzi o spedytorów to Pani Joanna po pierwszym zapłacony miesiącu zgodnie z umową mówi że czeka na przelewy, że ona nie jest bankiem itd. Spedytor max po 3 miesiącach ląduje na bruku bez kasy, referencji czegokolwiek a jak ma pecha to jeszcze Pani Joanna funduje mu sprawę w sądzie. Odradzam wszystkim FIRMĘ " KOGUCIK"

joanna
@spedytor 14.04.2015 08:39

PAN SPEDYTOR - 3 miesiące pracy, prowadzenie pięciu aut i strata 30tys w tym czasie. 9.000 zł mandat bo nie umie policzyć do trzech i załatwił mi mandat za kabotaż 2.250EUR ! Ale najlepsze czym mnie rozwalił doszczętnie na pytanie jak to się stało odpowiedź cytuje "ja dobrze wykonuję swoją pracę". Pomimo tego dostał pensję, ale jak przyjechał mi z pretensjami że chce jeszcze premię podjęłam decyzje o oddaniu sprawy do sądu. Bezczelność poza wszelkimi granicami. Pracodawców czytających opinie zapraszamy do kontaktu.

kierowca54

Firma transportowa adi-com to jedno wielkie nieporozumienie. Szefowa robi tylko dobre wrażenie. Dba tylko o swój biznes a kierowce ma w nosie. Wypłata jest terminowa do momentu pozyskania pracownika, to jest max dwa, trzy wyjazdy później zapomnij o terminowości. Wypłata odbywa sie w niekonczacych sie ratach i po wielu telefonach ze strony kierowcy, przy zwalnianiu sie zapomnij o calosci wynagrodzenia.znajdzie tysiace powodow by nie wyplacic calosci wyplaty.Omijaj ta firme z daleka. nie polecam, nie zgadzaj sie na takie traktowanie. Praca ktora wykonujesz jest zbyt odpowiedzialna i niebezpieczna, frustrujaca by jakas pseudo firma cie wykorzystywala chyba ze chcesz pracowac charytatywnie dla pani joanny. Znam lepsze "wolontariaty". Kierowca ktory wytrzymal pol roku i przeszedl trzech spedytorow !!!.Przyjmujac sie do tej firmy powaznie sie zastanow.

Joanna
@kierowca54 04.04.2015 12:45

Panie kierowco pół roku pracy i wszystkie wypłaty wypłacone, a przy zwalnianiu jak trzeba zapłacić 450zł za spalony fotel kierowcy w aucie które dostał Pan nowe prosto z salonu to jestem najgorszym pracodawca w PL ? Nie wspomnę o 3 wypadkach przy czym o jednym dowiedziałam się dopiero jak dostałam dokumenty od ubezpieczyciela, czyżby Pan zapomniał że uszkodził komuś auto??? Dziwnym zbiegiem okoliczności zaraz po tym chce się Pan zwolnić i bardzo szybko wypłatę najlepiej od razu (zanim się dowiem o wypadku?), Pracodawców czytający opinie zapraszam do kontaktu opowiem więcej.

obiektywny

W jakim ty kraju żyjesz?Jak chciałbyś zarabiać pieniądze?Pracując nieuczciwie? Pewnie niezły z ciebie nierób i nieudacznik.A w ilu firmach już pracowałeś?Założę się że sporo już zaliczyłeś.Dziś już trudno wydymać pracodawcę,już nie pośpisz,piwka nie łykniesz na trasie( przecież masz żonę i dzieci-po pijaku też możesz się zabić),paliwka tak łatwo tez nie upuścisz-znasz głupiego który by ci za coś takiego zapłacił?Olej to-praca i zarabianie na rodzinę to nie twoja bajka,siadaj do kompa i wal teksty całymi dniami na go worku tak jak ta cała reszta tych nieroboli skarżących się na pracodawców.

mmm

ŻENADA!! Nie polecam. Pani pracodawczyni ''bardzo miła'' szkoda że w negatywnym sensie! Unikać !

Damian

Byłem i pracowałem w firmie Adi-Com należącej do pani Jo**ny i z pełną świadomością mogę potwierdzić że na początku to mało w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie weszli, wszystko było ładnie, pięknie i kolorowo. Cytuje panią Jo**nę "dostanie pan 0,20 gr/km i jeśli zrobi pan obrót 5000E dla firmy to 10% będzie pańskie" to były gruszki na wierzbie. A mi pani nie powie że się puszki wysypywały albo spałem za długo bo przez 4tyg zrobiłem 17400km. A odnośnie spania to nie pani odpowiada za ładunek ani za auto, zasnę za kierownicą i nie daj Bóg się zabiję to odwrócicie się i nie pomyślicie o tm że moje dziecko i żona nie będą mieli środków do życia a co ważniejsze ojca czy męża. Pan spedytor Ka*il to ładnie mówi przez tel i decyzje podejmuje bez pani Jo**ny a gdy wróciłem do kraju to wszystkiego się wyparł że to nie on, a ja popełniłem samowolkę.

kierowca

Nikomu nie polecam tej firmy jako wykonawcy jak i pracodawcy.Pani (usunięte przez administratora) na rozmowie kwalifikacyjnej oferuje wspaniałe warunki pracy i płacy na stanowisku kierowcy a potem z tych obietnic dotrzymuje tych które są jej wygodne.Po 1 szej trasie jest jako tako po 2giej masz za duże spalanie a po następnych kiedy upominasz się o jakąkolwiek umowę zwalnia cię natychmiast a to spalanie za duże albo za dużo śpisz na trasie a ten jej spedytorek z bożej łaski (usunięte przez administratora) leń i nierób patrzy tylko jak by cię do pani Dżoanny podpirdzielić o byle dupinę.Tak że ludzie unikajcie tej pseudopracodawczyni chyba że chcecie pracować charytatywnie a firmie jak i (usunięte przez administratora) życzę wszystkiego najgorszego.

@kierowca 29.10.2014 21:11

Czy Ty kolego kiedykolwiek wyjechałeś od nas bez umowy? Warunki płacy które oferujemy są spełniane w 100% czego dowodem są kierowcy obecnie zatrudnieni i zadowoleni. A firma nie będzie tolerować meneli którzy zamiast jeździć stoją na stacjach, piją, i śpią po 15 h a telefonu nie raczą odbierać, puszki same się wysypują z kabiny po otwarciu drzwi na bazie. Firma Adi-com życzy powodzenia tak świetnemu kierowcy jakim Ty byłeś :)

Zostaw opinię o P.H.U. Adi-Com - Wilcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Adi-Com