Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Centrum Badawczo-Rozwojowym GLOKOR? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Wojciech

Firma GLOKOR jest bardzo dobrym miejscem zarówno do pracy jak i odbywania praktyk czy stażu. Centrum Badawczo-Rozwojowe posiada w pełni wyposażone laboratorium i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, realizuje ciekawe projekty, a praca tam przebiega w miłej atmosferze.

Dominika

Dzięki firmie GLOKOR miałam okazję odbyć miesięczne praktyki, które niewątpliwie miały wpływ na mój rozwój zawodowy. Centrum badawczo rozwojowe dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz bardzo dobrze wyposażonym laboratorium, gdzie prace badawcze prowadzone są na najwyższym europejskim poziomie.

Pozytyw

Firma istnieje?Chciałam złożyć CV nie potrafiłam odszukać tej firmy ludzie na ulicy też nie potrafili pomóc to chyba kłamstwa opowiadali na uczelni jaka to wielka firma.Cały dzień straciłam na szukanie ktoś wie jak tam dojść?Te zarobki to prawda?

Pozytywny

Piszesz nieprawdę pracuje w tej firmie 20lat i laboratorium pracuje 24h.Pracy jest mnóstwo od sprzątaczki po sekretarke.Zarobki naprawdę wysokie (usunięte przez administratora)więc polecam super firma.Poszukują teraz nowych ludzi bo mają projekty więc CV wysyłajcie.

pozytywna

Bez przesady to, że Cię nie przyjęli nie musi oznaczać, że tak słabo zareagowałeś, można to było ładniej rozegrać i nie pisać niejasnych opinii. Z tego co mi wiadomo ludzie tam pracują od ponad 20 lat i nie narzekają, wręcz przeciwnie. Liczę na to, że pozytywnie odbierzesz mój komentarz i trzymam za Ciebie kciuki również

tyś

ja tam mam prace więc chyba coś nie tak skoro dalej się nie odezwali ale roboty mam dużo ale solidnie i dobrze płacą nie ma co

wacek

Tam ciągle kogos potrzebują teraz składaj od zaraz tam praca pali się szczególnie teraz brakuje im rąk do pracy!

renia

Możesz liczyć na 11000zl tyle podpatrzałam na rachunkach pracowników to jest bardzo duzo i nie musisz znac jezyka polski starczy.

Marek W.

Witaj Jula popytałem znajomych na Uczelni i Okazuje się, że największe szanse mają ludzie znający dobrze język angielski. Okazało się, że nie tylko liczą się u nich dyplomy, ale przede wszystkim język. Reszta jest bardzo dobrze oceniana przez stażystów i pracowników naukowych. To chyba jedyny taki ośrodek naukowy w Polsce południowej gdzie wszystkim się wszystko odpowiada i zgadza

Michał

Przyjemnie jest poczytać Was i Waszych opinii o tej instytucji. Napwacie mnie nadzieją, że mamy w Polsce ludzi zmieniajacych naszą rzeczywistość. Kończę w przyszłym roku studia, ale w tym roku będe aplikował do Centrum Badawczo - Rozwojowego GLOKOR - podoba mi się to Centrum

Aleksandra Nowak

Jestem studentką 3 roku biotechnologii na Politechnice Krakowskiej, w firmie GLOKOR odbyłam 3 miesięczny staż i jestem niezmiernie zadowolona, że wybrałam akurat tą instytucję badawczą. Miałam okazję obserwować pracę, a zarazem uczestniczyć przy realizacji projektu dotyczącego innowacyjnego zagospodarowania produktów ubocznych z przemysłu mleczarskiego. Dzięki temu nauczyłam się wykonywania wielu nowych dla mnie technik badawczych i analitycznych, a wszystko to za sprawą świetnie wyposażonego laboratorium oraz wykwalifikowanej kadry, która zawsze z chęcią służyła pomocą i radą, a co za tym idzie - cierpliwością oraz poświęconym praktykantom czasem. Szczerze polecam tą firmę jako rzetelnego realizatora projektów, a także jako świetnego pracodawcę.

Dorota Jędrysik

W firmie GLOKOR miałam szansę odbycia 3- miesięcznego stażu. GLOKOR jest instytucją naukową wyposażoną w nowoczesne laboratorium. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego wyglądu, ale przede wszystkim świetnej organizacji pracy. Miałam okazję zapoznać się ze specyfiką tej pracy oraz przekonać się, że GLOKOR jest innowacyjną firmą prowadzącą szeroki zakres badań. Miałam również możliwość wykonywania wielu samodzielnych analiz używając profesjonalnej aparatury (z którą jeszcze nie miałam możliwości zaznajomić się na uczelni i której na pewno nie mogłabym „dotknąć” będąc studentką). Staż był dla mnie cennym doświadczeniem, ponieważ mogłam wzbogacić się o wiele nowych umiejętności . Poza tym bardzo podobała mi się atmosfera pracy- wszyscy pracownicy są życzliwi i pomocni. W takim zespole bardzo dobrze się pracuje (niestety mam już przykre doświadczenia z innych praktyk). Cenię pracowników za poświęcony praktykantom czas (i cierpliwość) oraz za przekazaną wiedzę. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam odbywać staż w tak profesjonalnej firmie i mam nadzieję, że będzie się ona dalej rozwijać oraz inwestować w młodych ludzi.

Izabela Czopek

Jestem doktorantką w Instytucie Chemii Uniwersytetu Śląskiego i od prawie dwóch lat mam przyjemność pracować w firmie GLOKOR. Firma GLOKOR jest instytucją naukową, która posiada bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne laboratorium, w którym prowadzone są innowacyjne badania. Firma GLOKOR daje mi ogromną satysfakcję i szansę samorealizacji. Dostarcza ciągłych wyzwań co motywuje mnie do działania i ciągłego doskonalenia. Dzięki licznym szkoleniom organizowanym przez firmę stale rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę. Nie wyobrażam sobie innego miejsca pracy niż GLOKOR Sp z o.o, jest to firma w której mogę w pełni rozwinąć potencjał zawodowy.

Paweł Gancarz

Jestem studentem chemii i w firmie GLOKOR odbyłem miesięczny staż. Pierwszy raz byłem w tak nowoczesnym, dobrze wyposażonym i przemyślanym laboratorium. Posiadają sprzęt, który pozwala na zaawansowane badania. Pracownicy są wykwalifikowani i robią z niego dobry użytek. Praca w tej instytucji naukowej to czysta przyjemność i żałuję, że staż trwał tylko miesiąc. Jeśli miałbym wybór, chętnie dołączyłbym do zespołu badawczego. Projekty, którymi się zajmują są moim zdaniem przyszłościowe.

Agnieszka Kos

Jestem doktorantką w Instytucie Chemii Uniwersytetu Śląskiego i od prawie dwóch lat mam przyjemność również pracować w firmie GLOKOR. Ta innowacyjna firma posiada w pełni wyposażone i nowoczesne laboratorium, a także zatrudnia młodą kadrę naukową. Stanowi ona instytucję naukową, która realizuje badania w ramach różnorodnej tematyki badawczej, dzięki czemu młody zespół naukowców może nieustannie spełniać się i rozwijać się zawodowo oraz poszerzać wiedzę o nowe doświadczenia w różnych dziedzinach nauki. Te i wiele niewymienionych aspektów, a wymieniać można je długo, sprawia, że nie wyobrażam sobie miejsca pracy innego niż GLOKOR Sp z o.o.. Każdy kto pozna GLOKOR z bliższej perspektywy, przekona się na własne oczy, że może znaleźć i dla siebie interesujący aspekt do pracy w firmie dzięki realizacji wielu ciekawych projektów badawczych przez firmę, o czym mogą przekonać się nie tylko zatrudnieni pracownicy, ale i dotychczasowi stażyści czy praktykanci, pochodzący z różnorodnych państwowych uczelni.

Łukasz Adam

Jestem absolwentem chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W firmie Glokor pracuję od ponad roku i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca pracy niż właśnie Glokor. Młody zespół naukowców, kompetentni przełożeni, w pełni wyposażone nowoczesne laboratorium, różnorodna tematyka prowadzonych badań to tylko niektóre aspekty pracy, które pozwalają mi rozwijać, realizować i spełniać się zawodowo. Glokor to instytucja naukowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie, o czym świadczy duża gama realizowanych przez firmę projektów naukowych o innowacyjnej tematyce. Każdemu życzę takiego pracodawcy, jakim jest firma Glokor.

Aneta Kawecka

W firmie GLOKOR odbywałam miesięczny staż, z którego jestem bardzo zadowolona. Firma jest instytucją naukową posiadającą bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne laboratorium, w którym prowadzone są innowacyjne badania. Dzięki stażowi w tej firmie nabyłam doświadczenia pracy w laboratorium, a także nauczyłam się nowych technik laboratoryjnych. Dużym plusem jest także to, że w firmie panuje bardzo miła atmosfera, wszyscy są bardzo sympatyczni.

Jes

Jestem studentką i odbyłam w firmie Glokor miesięczny staż. Laboratorium i jego wyposażenie jest nowoczesne - zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Nauczyłam się nowych technik laboratoryjnych i zyskałam cenne doświadczenie zawodowe. Firma prowadzi innowacyjne badania, dzięki którym z pewnością szybko się rozwinie. Pracownicy mili i pomocni, wiele nauczyłam się od nich. Jestem bardzo zadowolona ze stażu.

AN

W GLOKOR Sp. z o.o. odbyłam 3 miesięczny staż i jestem niezmiernie zadowolona, że wybrałam akurat tą instytucję badawczą. Miałam okazję obserwować pracę, a zarazem uczestniczyć przy realizacji projektu dotyczącego innowacyjnego zagospodarowania produktów ubocznych z przemysłu mleczarskiego. Dzięki temu nauczyłam się samodzielnego wykonywania wielu nowych dla mnie technik badawczych i analitycznych, a wszystko to za sprawą świetnie wyposażonego laboratorium oraz wykwalifikowanej kadry, która zawsze z chęcią służyła pomocą i radą, a co za tym idzie - cierpliwością oraz poświęcanym praktykantom czasem. Szczerze polecam tą firmę jako rzetelnego realizatora projektów, a także jako pracodawcę.

dj

Gosia

W firmie Glokor odbywałam swój miesięczny staż, który będę bardzo dobrze wspominać. Miła atmosfera, zgrany zespół i bardzo dobrze wyposażone laboratorium. Więcej takich firm :)

Aneta

W firmie GLOKOR odbywałam miesięczny staż, z którego jestem bardzo zadowolona. Firma posiada bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne laboratorium, w którym prowadzone są innowacyjne badania. Dzięki stażowi w tej firmie nabyłam doświadczenia pracy w laboratorium, a także nauczyłam się nowych technik laboratoryjnych. Dużym plusem jest także to, że w firmie panuje bardzo miła atmosfera, wszyscy są bardzo sympatyczni.

Hubert

Jestem studentem - odbywałem staż w firmie GLOKOR. Mają bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne laboratorium - naprawdę robi wrażenie - jest bardzo wygodne, dobrze przemyślane - wysoka ergonomia. Staż w tej firmie to bardzo cenne doświadczenie - miałem możliwość nauczenia się pracy na nowoczesnym sprzęcie, nabycia praktyki laboratoryjnej (dużo mógłbym wymieniać). Glokor to naprawdę innowacyjna firma - prowadzą badania nad produkcją biodegradowalnych polimerów, których czas rozkładu będzie można zaplanować w toku produkcji. Przypuszczam, że ten dział firmy rozwinie się w poważną instytucję naukową - chciałbym w przyszłości tam pracować. A pracownicy - naprawdę świetni ludzie.

Marta Pełczyńska

Pracowałam w firmie ponad rok. Firma Glokor to wzorowy pracodawca- mili ludzie, przemiła atmosfera, wynagrodzenie zgodnie z terminem. Bardzo miło będę wspominała każdy dzień w tej firmie. Szczerze polecam!

m.ch.

bardzo pozytywnie będę wspominać pracę w firmie Glokor, miła atmosfera, dobry kontakt z pracownikiem i oczywiście wynagrodzenie zawsze na czas.

Ewelina Ochnicka

Pracowałam w firmie Glokor i zawsze będę ten czas miło wspominać, fajni ludzie, miła atmosfera, wynagrodzenie zawsze w terminie, wysoki profesjonalizm, polecam :)

PLA

Na mnie zrobili wrażenie swoim projektem zwiazanym z technologia dla przemysłu mleczarskiego - Praca w takich warunkach :) to rozumiem .... [usunięte przez moderatora]

odpowiedź do Jacka

link o którym piszesz dotyczy naboru dla naukowców i to jest ich dział Badania + Rozwój skierowany dla wąskiej grupy specjalistów i instytucji naukowych _ czytaj [usunięte przez moderatora] lub tutaj [usunięte przez moderatora] . Z tego co mi wiadomo to oprócz pracy w laboratorium trwa tam nabór do jakiegoś przedsiewzięzia związanego z cyfryzacją, ale to już trzeba by się dowiadywać u źródła [usunięte przez moderatora]

Jacek

gdzie dokładnie składałeś do glokor podanie ? Popatrz tutaj może Ci się uda [usunięte przez moderatora]

Grzesiek

składałem do nich dwa razy swoje CV, ale trudno się tam dostać do pracy i wiem, że nie łatwo się tam dostać od znajomych ... będę próbował

Mika

widać, że to stara firma i z tego co mi się udało ustalić dobrze zorganizowana firma. Zarobki stabilne nie odbiegają od średniej w kraju

goodmen

Halina - 2012-05-22 20:52:19 przejrzysty regulamin i płacą zawsze na czas. Mówi się, że jeszcze się zdarzyło w prawie 20 letniej historii jakiekolwiek opóźnienie. nie ma w spółce glokor żadnych problemów z płatnościami to prawda - polecam

Halina

farciara

firma spoko i da się tam zarobić

Jacek

jacek m - 2012-05-09 21:12:35 pracuję już w glokor kilka lat i jestem bardzo zadowolonypotwierdzam, że bardzo dobrze się pracuje dla glokor.eu. Obecnie jestem na kontrakcie w Stanach, ale praca z nimi wiele mi dała i miło ich wspominam

jacek m

pracuję już w glokor kilka lat i jestem bardzo zadowolony

modna

no name - 2012-02-25 21:29:15 zgadza się :). Jasne zasady i regulamin. Wspaniała atmosfera i dobra płaca na czas _ mi się podobadodam, że ciągle się rozwijamy i wprowadzamy nowości, które ułatwiają pracę :)

Malinka

Joanna - 2012-01-24 12:55:04 GLOKOR pomógł mi się pozbyć problemów związanych z odpadami i jestem bardzo zadowolona z ich usług oraz sposobu i podejścia do nas jako klienta. Joanna również nie mam do nich uwag i uważam ich za super firmę. Z przyjemnością wystawiam im dodatnią notę !

Mira

bardzo dobra firma

Marcin

Sławek - 2012-04-16 12:52:21 Polecam GLOKOR to dobry i rzetelny pracodawcafajny pracodawca rzeczywiście - polecam GLOKOR

Sławek

Polecam GLOKOR to dobry i rzetelny pracodawca

a.s.

GLOKOR to sumienny pracodawca - polecam

Karol

moniaczek - 2011-12-15 07:17:38 pracowałam dla GLOKOR przez równe 3 miesiące na stoisku z ekskluzywną biżuteria w trakcie swojej nauki i praktyki na uczelni w Warszawie, potem wyjechałam na staż. To bardzo fajni i konkretni ludzie, szczególnie miło wspominam szefową działu Panią [usunięte przez moderatora] pozdrawiam wszystkich z glokor.eu moniaczeko GLOKOR mogę powiedzieć tyle: Doskonała organizacja pracy, szybkość światła. Prezes przyjął mnie natychmiast i na drugi dzień zaprosił na podpisanie umowy, za co mu jestem bardzo wdzięczny. Ogromna kultura osobista i wariantowość podpisywania umowy, oczywiście wcześniej wysłali mi wszystko na e-mail. Duża firma, wiele działów i możliwości awansu. www.glokor.eu jest bardzo dobrze zinformatyzowana i godna polecenia.

S.T.

GLOKOR to bardzo porządny pracodawca i zawsze rozlicza się na czas ... polecamy [usunięte przez moderatora]

Krystyna

bardzo dobrzy pracodawcy - polecam

Staszek

wojtek 2 - 2012-03-30 20:50:38 zgadza się GLOKOR to bardzo fajna firma pracowałem u nich w dziale usługi komunalne i byłem zadowolony

wojtek 2

zgadza się GLOKOR to bardzo fajna firma

Wojtek

Bednarz - 2012-03-16 21:51:25 Pracownicy oraz produkty które oferuje Firma GLOKOR Sp. z o.o. stoją na wysokim poziomie. Przyjemny i stały kontakt, wszelkie informacje dostarczane na bieżąco, termin realizacji zgodny z oczekiwaniami. Nie pozostaje mi nic więcej jak tylko z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę. GLOKORPrzyjemna i szybka obsługa klienta to walory firmy GLOKOR z Gliwic. Podoba mi się atmosfera jaką potrafili stworzyć w tej firmie pracodawcy

Sandra

Beatrix - 2012-02-23 18:17:48 www.BellaArti.pl bardzo dobry pracodawca - polecam www.BellaArti.pl to marka firmy GLOKOR i jest bardzo dobrym pracodawcą

Zostaw opinię o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.