Opinie o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. w Gliwice

Sławek - 2012-04-16 12:52:21 Polecam GLOKOR to dobry i rzetelny pracodawcafajny pracodawca rzeczywiście - polecam GLOKOR

Sławek

Polecam GLOKOR to dobry i rzetelny pracodawca

a.s.

GLOKOR to sumienny pracodawca - polecam

Karol

moniaczek - 2011-12-15 07:17:38 pracowałam dla GLOKOR przez równe 3 miesiące na stoisku z ekskluzywną biżuteria w trakcie swojej nauki i praktyki na uczelni w Warszawie, potem wyjechałam na staż. To bardzo fajni i konkretni ludzie, szczególnie miło wspominam szefową działu Panią [usunięte przez moderatora] pozdrawiam wszystkich z glokor.eu moniaczeko GLOKOR mogę powiedzieć tyle: Doskonała organizacja pracy, szybkość światła. Prezes przyjął mnie natychmiast i na drugi dzień zaprosił na podpisanie umowy, za co mu jestem bardzo wdzięczny. Ogromna kultura osobista i wariantowość podpisywania umowy, oczywiście wcześniej wysłali mi wszystko na e-mail. Duża firma, wiele działów i możliwości awansu. www.glokor.eu jest bardzo dobrze zinformatyzowana i godna polecenia.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
S.T.

GLOKOR to bardzo porządny pracodawca i zawsze rozlicza się na czas ... polecamy [usunięte przez moderatora]

Krystyna

bardzo dobrzy pracodawcy - polecam

Staszek

wojtek 2 - 2012-03-30 20:50:38 zgadza się GLOKOR to bardzo fajna firma pracowałem u nich w dziale usługi komunalne i byłem zadowolony

wojtek 2

zgadza się GLOKOR to bardzo fajna firma

Wojtek

Bednarz - 2012-03-16 21:51:25 Pracownicy oraz produkty które oferuje Firma GLOKOR Sp. z o.o. stoją na wysokim poziomie. Przyjemny i stały kontakt, wszelkie informacje dostarczane na bieżąco, termin realizacji zgodny z oczekiwaniami. Nie pozostaje mi nic więcej jak tylko z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę. GLOKORPrzyjemna i szybka obsługa klienta to walory firmy GLOKOR z Gliwic. Podoba mi się atmosfera jaką potrafili stworzyć w tej firmie pracodawcy

Sandra

Beatrix - 2012-02-23 18:17:48 www.BellaArti.pl bardzo dobry pracodawca - polecam www.BellaArti.pl to marka firmy GLOKOR i jest bardzo dobrym pracodawcą

Jarek

Mika - 2012-02-12 12:41:29 potwierdzam, że to spoko firma i dobrze się tam pracuje w Bella Artitak to fajna firma, dba o pracowników, dostawców

Bednarz

happy colleague

www.glokor.eu a great employer and is happy to join in shares under the title: GLOKOR is the best Polish comapny _ happy colleague

Misiek

zgadza się to bardzo dobry i rzetelny pracodawca

przyjazna dla wszystkich

GLOKOR to bardzo dobry pracodawca - polecam

no name

zgadza się :). Jasne zasady i regulamin. Wspaniała atmosfera i dobra płaca na czas _ mi się podoba

sisi

pracowałam dla GLOKOR 3 miesiące na podstawie umowy cywilno - prawnej i bardzo miło i ciepło ich wspominam jako pracodawców i ludzi. Nabyłam doświadczenia, które dziś procentuje.

Beatrix

www.BellaArti.pl bardzo dobry pracodawca - polecam

alunit

Wieloletnia współpraca(od początku istnienia firmy) pozwala mi potwierdzić, że firma GLOKOR to solidny partner w biznesie, odpowiedzialny, wzorowo wywiązujący się z podjętych zobowiązań i szybko reagujący na potrzeby swoich partnerów biznesowych

Kate

J'ai acheté des bijoux dans la boutique en Pologne BellaArti et j'aime vraiment

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. - Gliwice

Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Górnych Wałów 27A
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6312321993 KRS: 0000016621

Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.