Opinie o Sunroom Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sunroom Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sunroom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunroom Sp. z o.o. w Gliwice

Anonim Nowy wpis

A zapomniałam dodać że wyciąganie kasy to ich specjalność.Pan przyjechał do mnie na pomiary pięknie snuł opowieści i referaty na temat montażu wyglądu,jakie to mialobyc extra,a potem rozczarowanie brak smaku i stylu.Nie wyszło tak jak ustalaliśmy i do tego cena z kosmosu,nie warta tej usługi. Porażka

Pepe Nowy wpis
@Anonim

Czy ktoś ma wiedzę dotyczącą producenta ogrodów zimowych pr100 montowanych przez Sunroom?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sunroom Sp. z o.o.?

Witam nie polecam tej firmy.Brak umiejętności jak zamontowali drzwi przesuwne to zostawili olbrzymią przestrzeń, której nie powinno być.Krxywo zamontowane,na pierwszy strzał odpadł ogranicznik od szyny po ,której przesuwają się drzwi.Nieslowni,nie przybyli ma czas ,chociaż ustalenia były konkret plus zapewnienia.Nie polecam a raczej odradzam. Panowie monterzy mieli wykonać w inny sposób, a zrobili po swojemu poszli na łatwiznę. Zrobili fuszerkę

Erbus77

Dużo usterek, brak umiejętności, nie polecam.

@Erbus77

U mnie identycznie. Firma to (usunięte przez administratora) u mnie pobrano pieniadze i do dzis nie zakonczono montazu ani nie dowieziono brakujacego materialu. Gdyby bylo to mozliwe prosilabym o Kontakt?

@Anita

A jaką dokładnie sumę od ciebie pobrali? Nie myślałaś żeby to gdzieś zgłosić jako jakieś wyłudzenie czy coś?

@Honorata

Sprawa jest oddnana do adwokata i teraz bedzie sadownie poniewaz firma ignoruje wiadomosci itd. Firma rowniez kasuje ciagle negatywne komentarze. Wspolpracowala Pani z ta Firma(Jak mozna to tak nazwac????)

@Anita

Szczerze powiedziawszy to nie, na razie się orientowałam tylko i informacje, które zdobyłam są dość martwiące. Jeżeli to wszystko o czym tutaj piszecie jest faktycznie prawdą, to chyba miałam szczęście?

Kama
@Anita

@Anita: mam podobne doswiadczenia. Czekam na reklamacje od polowy roku i nic...Tez chce sprawe oddac do adwokata. Czy moglybysmy w tej sprawie nawiazac kontakt?

@Kama

Na Facebooku prosze mnie znalesc Anita Niti. Do uslyszenia.

Kama
@Anita

Wychodzi mi zbyt duzo profili. Z jakiego miasta Pani jest? Może tak uda mi się ograniczyć wyniki…

@Kama

Prosze dac namiary to ja sie skontaktuje

Dramatyczna frima
@Honorata

Jest to prawda, widzę że jest na dużo więcej

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sunroom Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Agnieszka

Witam, a ja jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim bardzo rzetelna Firma, został nam poświęcony czas na ustalenie czego oczekujemy, po kilku spotkaniach, wizualizacjach i ustaleniach podpisaliśmy umowe. Wpłata części środków , a po wykonaniu całości prac reszta. Nie było żadnych absolutnie problemów. Panowie mili i sympatyczni. Polecam i co więcej Ogród zimowy jest piękny, z bardzo dobrych materiałów , nie widziałam nigdy ładniejszego i tak porządnego- dopracowany w każdym calu. Polecam i podpisuję się pod tym swoją opinia Agnieszka.

anita
@Agnieszka

Miala Pani szczescie ja niestety nie moge tego potwierdzic. U mnie niestety zostal jedynie sad.

@anita

Ale to już cokolwiek ruszyło?

Jak to u Pana wygladalo?

Marcin.ad.

@zenon możesz coś więcej napisać ? Zaczynam się martwić

Kamil
@Marcin.ad.

Fakt jak okiem sięgnąć krytyka firmy za przeróżne kwestie. Niesolidność, brak kontaktu.. W innych miejscach jest też sporo o firmie, ale w cieplejszym tonie. Co Ciebie martwi, jesteś klientem czy pracownikiem? Ja tu sprawdzam opinie o potencjalnych pracodawcach, a ta za dobrych nie ma delikatnie mówiąc...

Hejka, Chcę zapytać o wasz pogląd w kwestii specyfiki współpracy z firmą. Czy atmosfera w pracy jest odpowiednia ? Podziękowania za podpowiedź.

To ja wasz klient

Super jeśli chodzi o początkowe wyciągnięcie kasy.....Pozniej można zapomnieć o jakimkolwiek kontakcie.

@To ja wasz klient

No i co dalej? Olaliście temat całkowicie czy coś będziecie z tym dalej robić?

aAdrian
@To ja wasz klient

jest prawdziwa

Zostaw merytoryczną opinię o Sunroom Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Sunroom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunroom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunroom Sp. z o.o.?

Sunroom Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jana Śliwki 89
    44-100 Gliwice