Kaufland Polska
2 142 118 5 1
cdb Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda że paleciarnia staneła .

Adrian Nowy wpis
@cdb

W jakim sensie stanęła? Nie bardzo rozumiem Twój wpis. Czy mógłbyś dodać go w taki sposób, aby stał się bardziej zrozumiały? Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jak ze studentami w Kaufland Polska? Chętnie zatrudniają?

uczciwy Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem w owej firmie trzy miesiące i szczerze mówiąc odradzam tam pracę. Podczas rekrutacji pseudo kierownik bo tak to się chyba nazywa mówił że będę pracował przez pierwszy miesiąc w nocy po czym w następnym miesiącu będę pracować na zmiany. Przez trzy miesiące pracowałem w nocy. Umowę miałem na 7 miesięcy po czym powiedzieli mi pseudo kierownicy że praca jest tylko w nocy na rano jest duży (usunięte przez administratora)i mnie na rano nie dadzą. Gnojenie pracowników poniżanie prze kierowników jeden który pracował w spożywczaku zrobili z niego kierownika i się na ludziach wyżywał drugi (usunięte przez administratora)który nie miał żadnych kompetencji pracował w marketach tak mi mówił od 10 lat widocznie nie nadawał się do innej pracy i jedyne co potrafił robić to poniżać innych ludzi. (usunięte przez administratora)Tym się powinna zająć jakaś instytucja. Ukraińcom szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pieniądze też wcale nie duże bo w ofertach piszą że 4500 a na rozmowie proponują 3000 istne cygaństwo i łapanie ludzi do pracy po czym jak się komuś tam nie spodobasz albo staniesz w czyjeś obronie to cie zwolnią.

Tak1Nie1

Ginter

wiadomo coś o tej premii za brak absencji? które stanowiska w końcu dostaną?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Nick

Jesli ma ktoś pytania to postaram się pomoc. Praca w CD Gliwice jako magazynier wydania oceniam pozytywnie. Można naprawdę dobrze zarobić ale jeżeli jesteś leniem i chcesz przechodzić 8h, chodzic na fajki co godzinę i często brać wolne to daj sobie spokój. Z minusów to niestety częste ale dobrze płatne nadgodziny. Spowodowane często właśnie brakiem ludzi.

Tak8Nie1

Dobrze że już tam nie pracuję. Ej serio to byla katastrofa. Połowa zębów do naprawy. Nie da się jeść kilka razy dziennie marsów czy snikersów. No a jak tutaj nie zjesc, jak wszyscy jedzą. Tam trzeba było jesć zeby z toba ktoś trzymał sztame. Napchają się słodyczami i później nikomu obiad nie smakuje. Dziwni ludzie tam pracują.

Tak4Nie

NBC
@anonim

a z Tobą się całkowicie zgodzę, co prawda pracuję w filli Kauflandu w innym mieście ale tutaj jest tak samo. Wyrzeranie to codzienność jednak ja mam swoje zasady i czyjegoś nie ruszam i za to uważany jestem za kogoś gorszego pomimo że w w magazyenie kauflandu pracuję już ponad dekadę. Jesz trzymamy z Tobą sztame a jeśli nie to wal się i trzymaj z boku to norma w magazynach kauflandu. DOkładnie bardzo dziwnych ludzi zatrudnia kaufland.

NBC
@NBC

pozdrowienia z Bydgoszczy

@NBC

Czy nikt nie kontroluje stanów magazynowych w firmie Kaufland Polska? Jak to jest, że zatrudnione osoby mogą spożywać towary, które przeznaczone są do sprzedaży? Możesz przybliżyć, jak to wygląda?

Tak5Nie

@Adrian

Nie mogą, to zwykła(usunięte przez administratora), monitoring wszędzie nie sięga, a koledzy nie doniosą.

@Magazynier

Mam nadzieję, że tego typu sytuacje nie występują często, ponieważ jest to sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Wracając do warunków zatrudnienia pracowników, którzy pracują na magazynie w firmie Kaufland Polska, chciałbym dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie można liczyć zaraz po zatrudnieniu? Pensja jest stała, czy może zależna od jakichś czynników? Będę wdzięczny, jeżeli przedstawisz, jak to wygląda.

@Adrian

Jest stała pensja, zależna od stanowiska i stażu pracy. dodatkowo osoby pracujące przy kompletacji i retrakowi mają premię wydajnościową - jedna stała kwota, niezależna od stawki, ile % z tej kwoty wypracujesz to zależy od Ciebie.

@Magazynier

Czyli wychodzi na to, że Kaufland Polska oferuje ciekawe możliwości pod względem wynagrodzenia, ponieważ z tego, co napisałeś, nie składa się ono z samej podstawy. Zastanawia mnie, czy w firmie występuje ścieżka rozwoju zawodowego? Podnosząc swoją wiedzę, kwalifikacje oraz staż pracy można z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to odpowiedz, proszę.

Tak3Nie

@Adrian

Jeżeli chodzi o stanowiska z premią wydajnościową to tak, zakładając, że takową wypracujesz. Trzeba się postarać, żeby nie zrobić premii w ogóle, ale też nie łatwo jest zrobić cała premię. To wszystko zależy od wielu czynników. Możliwości awansu oczywiście są, tylko nie wygląda to tak, że po x latach pracy dostaniesz awans gdzieś wyżej. Równie dobrze, możesz pracować na hali przez 15 lat. Jeżeli jest oferta pracy na jakieś stanowisko to możesz złożyć CV i wtedy masz szansę awansować, tylko, że możesz być jednym z wielu

@Magazynier

Rozumiem, czyli pewności awansu nie ma i nie da się przewidzieć, jak potoczy się kariera zawodowa osoby zatrudnionej w firmie Kaufland Polska. Chciałbym poruszyć jeszcze jeden ważny aspekt pracy, mianowicie chodzi o urlopy wypoczynkowe. Czy firma bez problemu wyraża zgodę na wzięcie urlopu w dogodnym dla nas terminie? Jesteś w stanie opisać, jak to wygląda?

@Adrian

Z urlopami nie ma raczej problemu, jak zaplanujesz, tak dostaniesz, minus jest taki, że planując urlop nigdy nie wiesz jaki będziesz miał grafik. Zwłaszcza tam, gdzie pracujesz weekendy czy święta (np. zaplanujesz wolne na 2 maja, a 3 będziesz szedł do pracy).

@Magazynier

Twoja aktywność i informacje, którymi się z nami dzielisz, są nieocenione pod względem pomocy, którą dajesz osobom rozważających zatrudnienie w tej firmie. Zbliża się okres świąteczny, czy z tego względu firma daje pracownikom jakieś dodatki do wynagrodzenia, bądź bony towarowe do wykorzystania w sklepie Kaufland? Ciekawi mnie, czy coś takiego jest praktykowane.

@Adrian

Bony oczywiście są, zarówno na Wielkanoc jak i Boże Narodzenie, szału nie ma ale zawsze coś.

@Magazynier

Jak w tym roku wyglądały bony z okazji świąt Bożego Narodzenia? Czy kwoty otrzymane przez zatrudnionych pracowników były korzystniejsze niż w tamtym roku? Napisz również, czy firma z okazji świąt organizowała spotkanie wigilijne dla pracowników? Opisz proszę, jak to wyglądało.

Szczery
@Adrian

Widać po sposobie prowadzenia dyskusji że jesteś podstawiony. Dobrze wiesz ze bony były w tym roku wyższe a głupio pytasz. Nie macie ludzi do roboty i myślicie że to forum kogoś zachęci.

Tak3Nie

@Szczery

Niestety nie mam wiedzy na ten temat, jak wyglądała w tym roku wysokość bonów, które otrzymali pracownicy od firmy Kaufland Polska z okazji świąt, ponieważ nie jestem pracownikiem, który pracuje w tej firmie. Mógłbyś napisać, jak to wyglądało? Myślę, że forum przeglądają również inne osoby, które chętnie dowiedzą się więcej na ten temat.

@Adrian

Szczerze, to nawet nie zwróciłem uwagi czy zmieniły się kwoty bonów w poszczególnych progach dochodowych. Jak już wspomniałem, szału nie ma, no ale wiadomo zawsze coś. Podobnie z dofinansowaniem do urlopu, niby jest, ale kwota również nie powala, zwłaszcza, że przysługuje raz na dwa lata. Co do spotkania wigilijnego, to śłyszałem tylko, że coś tam się odbyło, ale chyba jedynie dla części pracowników biurowych.

Szczery

Potwierdzam wypowiedź

Aneta

@OADM, czy jest przewidziany może drugi etap procesu rekrutacyjnego do pracy w firmie Kaufland Polska? W jakim czasie pracodawca ma się do Ciebie odezwać, czy przeszedłeś pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną?

@Aneta

@Aneta, nic mi nie wiadomo o drugim etapie rekrutacji. Odpowiedź zwrotną mam otrzymać do dwóch tygodni telefonicznie oraz mailowo. Pozdrawiam

@Aneta

@Aneta jeżeli odpowiedź będzie pozytywna to wtedy będzie sygnał, że się powiodła, a jeśli nie to analogia jest oczywista. Pozdrawiam

Magazyniet
@Aneta

kierownik zmiany w CD Gliwice został wybrany w rekrutacji wewnętrznej pod koniec września, osoby z poza firmy były zaproszone na rozmowę w celu 'zbadania rynku'

@OADM

@Aneta niestety otrzymałem informację zwrotną negatywną, a szkoda, ponieważ byłem przekonany, że świetnie sie rozumieliśmy na rozmowie kwalifikacyjnej. Szkoda.... Pozdrawiam

@Magazyniet

Jeżeli faktycznie tak było to trochę nie w porządku.... Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

@Magazyniet

Dodatkowo powiem iż badanie rynku Kaufland mógł zlecić firmie, która się w tym specjalizuje, a nie kosztem kandydatów - w moim przypadku (dojazd, hotel, taxi do i z hotelu do CD) i jak się domyślasz to nie są małe koszty... Jeżeli to faktycznie tak wyglądało jak mówisz to Bardzo się Zawiodłem.....

@OADM

Wiadomo, że każdy kandydat liczy się z ewentualnymi kosztami i tym, że nie zostanie wybrany, natomiadt w swietle tego co Magazyniet napisał nabiera to nlnowefo i innego znaczenia.....

Magazyniet
@OADM

No nawet bardziej niż trochę. Niestety nie wiem czym się kierowali skoro po fakcie prowadzili rozmowy z osobami z poza firmy. Szkoda, że niepotrzebnie poniosłeś koszty. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dzięki i Wzajemnie. Pozdrawiam

@Magazyniet

Wiesz może, czy firma Kaufland Polska zawsze stosuje tego typu praktyki przy poszukiwaniu nowych osób do pracy w tej firmie? Zawsze jest prowadzone "badanie rynku" na podstawie zgłoszeń osób, które rzeczywiście myślały, że mają szansę na otrzymanie pracy w tej firmie?

@Adrian

Niestety nie mam takiej wiedzy, na pewno nie w odniesieniu do całej firmy, a już na pewno nie do rekrutacji na znacznie wyższych szczeblach. Tu mamy konkretną sytuację, gdzie wiem, że na dane stanowisko został już ktoś wybrany, a mimo to po fakcie na rozmowę był zaproszony ktoś z poza firmy.

Robal

Jak wyglądają zmiany w CD w Kleszczowie? Słyszałem, że niekiedy zmiana zaczyna się o 17 a kończy w nocy :/

@Robal

Podejrzewam, że jest to kompletacja O/W (owoce / warzywa), pomimo, że nie jestem pracownikiem Firmy Kaufland, to byłem pracowbikiem Firmy Lidl i tak wyglada komisjonowanie o/w - tak wygląda Logistyka Sieci Handlowych I zaczynając pracę trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Pozdrawiam

OADM

Byłem w dniu dzisiejszym na rozmowie w sprawie pracy na stanowiskuoKierownik Zmiany do CD Gliwice. Spotkanie bardzo miłe- miałem przyjemność rozmawiać z Dyrektorem CD oraz Dyrektorem Pionu Operacyjnego. Rozmowa przeszła (przynajmniej w mojej opinii) merytorycznie, szybko. Miło było porozmawiać - czekam teraz na informację zwrotną. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów ( nie ma to jak słowotworstwo ;)

Aneta

@anonymous, zamierzasz aplikować do pracy w firmie Kaufland Polska? Ktoś z Twoich znajomych tam pracuje i polecał Ci pracę, czy może inne czynniki wpływają na to, iż akurat to miejsce pracy wydaje Ci się interesujące? Opisz, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Aneta

Znalazłem ofertę w internecie i wydalai się interesująca ale ciekawi mnie jak wygląda to miejsce zatrudnienia w rzeczywistości czy praca jest do zniesienia i czy wynagrodzenie jest na tyle żeby utrzymać i siebie i rodzine

anonymous

Witam jak wygląda praca na cd gliwice na wydawaniu towaru

Aneta

@Jimmy, nie wiem, dlaczego tak uważasz, lecz postaram się wyprowadzić Cię z błędnej interpretacji mojej osoby, otóż nie jestem osobą w żaden sposób powiązaną z firmą Kaufland Polska. Jestem tu, aby prowadzić dyskusję z użytkownikami w taki sposób, aby w wątku znalazły się informacje, które pokazują obraz, jak wygląda praca w firmie Kaufland Polska. Każda merytoryczna i uzasadniona opinia jest pomocna, dla osób które zastanawiają się nad aplikowaniem do pracy w tej firmie. @Robal, skąd posiadasz informacje o rzekomych zmianach, które nastąpiły odnośnie pracy w firmie Kaufland Polska? Czy ktoś z forumowiczów może potwierdzić, że rzeczywiście tak było? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Jimmy

Uważajcie na opinie @aneta bo to ktoś z kadr próbujący wybielic opinie na forum, kauflandowa propaganda jest wszędzie nawet tu

Tak7Nie

Aneta

@Krupier, bardzo negatywnie oceniasz pracę w firmie Kaufland Polska, jednak w żadne sposób nie uzasadniasz swojej opinii. Czy możesz napisać, co konkretnie wpłynęło na to, iż zdecydowałeś się wyrazić taką opinię o tym miejscu pracy? Może spotkały Cię jakieś pozytywne doświadczenia, które również mógłbyś opisać? Zachęcam do sprecyzowania swojej opinii.

Krupier

Pracowałem, nikomu nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Tak6Nie1

Aneta

@aaa, rzuciłeś oskarżenia względem firmy Kaufland Polska jednak w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi, dlatego proszę Cię, abyś napisał jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na wyrażenie przez Ciebie takiej opinii o tym pracodawcy. Uzasadnij swoją wypowiedź.

aaa

Firma Kaufland oszukała swoich pracownikow na nie małe pieniadze. Przez zatrudnianie niekompetentnych ludzi ... (usunięte przez administratora) !!!

Tak6Nie

Aneta

@wnuk mojej babci, bardzo proszę, aby na forum w wątku opinii o pracy w firmie Kaufland Polska nie obrażać osób związanych z tą firmą ani innych użytkowników dyskusji zgodnie z panującym regulaminem forum do którego zapoznania odsyłam https://www.gowork.pl/regulamin Czy posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Kaufland Polska? Jeżeli tak to podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w tym miejscu tutaj w wątku głównym forum.

wnuk mojej babci

proszę o informację czy idiota pod tytułem Tomasz N. dalej jest jednym z kierowników na dziale wydań i zwrotów?

Tak8Nie

Aneta

Czy ktoś z Was wie coś w temacie nowych rekrutacji w firmie Kaufland Polska w Gliwicach? A może udzielicie nam informacji o najnowszych postępach tego prawodawcy? Chętnie poznamy nowe informacje w tym wątku, stąd zapraszam Was do odświeżenia tego tematu, proszę również innych użytkowników o zachowanie kultury wypowiedzi.

Pawel

Nie polecił bym pracy najgorszemu wrogowi !

Tak10Nie

Aneta

@Bielsko 76, zależy nam na rzetelnych i prawdziwych informacjach. Rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Pamiętaj, że jest to forum publiczne. Możesz opisać, co konkretnie nie odpowiada Ci w pracy? Rozumiem, że główną przyczyną niezadowolenia są współpracownicy. Napisz nieco więcej o swojej pracy w firmie Kaufland Polska.

Aneta

@Jola według informacji dostępnych w sieci podwyżki weszły w życie z dniem 1 marca. Więcej informacji możesz znaleźć w tym artykule: http://www.pulshr.pl/zwiazki-zawodowe/praca-w-kauflandzie-zarobki-zwiazki-wynegocjowaly-podwyzki,40708.html

Lucyna
@Aneta

Podwyżki przyszły razem z dodatkowymi obowiązkami. Teraz wszyscy robią wszystko. Patrz: zwykły pracownik robi to co kiedyś kierownik. Szeregowy pracownik otwiera i zamyka market. Ma olbrzymią odpowiedzialność. Wraz z podwyżkami odeszło wielu pracowników którzy nie zgodzili się na nowe warunki.

Bielsko76
@Lucyna

To zapraszam do Bielska i popracuj z 'panią'wbl Lucyną.O totlna kretynka í leń idzie zfiksowac

Zenek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zły

Witam. Jeżeli ktoś ma to proszę numer do kadr, do Gliwic. Dalej firma nie wysłała mi PIT-u za zeszły rok. Mamy 8 kwietnia. Po mojej interwencji z łaska powiedzieli że ponownie wyślą i dalej cisza.

Tak6Nie

anonymous

LUDZIE NIE WIERZCIE W TO ZE ZWIAZKI ZAW COS DLA NAS ROBIA. SIEDZA PRZY KORYCIE A CZLONKOW KTORZY PLACA NA NICH MAJA W GLEBKIM POSZANOWANIU.PRACUJE W KAUF 14 LAT I NIGDY NIE SLYSZALAM O ZADNYCH AKCJACH SOLIDARNOSCI. NIE POTRAFIA ZALATWIC NAJPROSTSZEJ SPRAWY DLA ZWIAZKOWCA. TO ZLODZIEJE I LENIE. WYPISUJCIE SIE ZE ZWIAZKOW BO SZARGAJA NASZE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE I NIE ROBIA NIC KOMPLETNIE

Tak10Nie

Jonasz
@anonymous

W gliwicach nie ma żadnych związków!!!

WolaBydgoszczGliwice

Chciałem zapytać ile zarabiają u was ratrakowi i jakie macie normy na: - uzupełnieniach FOOD/Fresh - całych paletach - magazynowaniu

Tak17Nie

Jonasz
@WolaBydgoszczGliwice

Magazynowanie 27 Uzupełnienia 15 Całe palety 21

Tak4Nie

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Kaufland Polska to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Po Psychiatryku

Pracowałem w Kauflandzie 12 lat i pozostałem chory psychicznie na zawsze tak że nowicjusze tej firmy nie wiecie co wam grozi .

Tak15Nie

Zostaw opinię o Kaufland Polska - Gliwice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie