Opinie o Kaufland Polska w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaufland Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Gliwice

Aneta

@Krupier, bardzo negatywnie oceniasz pracę w firmie Kaufland Polska, jednak w żadne sposób nie uzasadniasz swojej opinii. Czy możesz napisać, co konkretnie wpłynęło na to, iż zdecydowałeś się wyrazić taką opinię o tym miejscu pracy? Może spotkały Cię jakieś pozytywne doświadczenia, które również mógłbyś opisać? Zachęcam do sprecyzowania swojej opinii.

Krupier

Pracowałem, nikomu nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Aneta

@aaa, rzuciłeś oskarżenia względem firmy Kaufland Polska jednak w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi, dlatego proszę Cię, abyś napisał jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na wyrażenie przez Ciebie takiej opinii o tym pracodawcy. Uzasadnij swoją wypowiedź.

aaa

Firma Kaufland oszukała swoich pracownikow na nie małe pieniadze. Przez zatrudnianie niekompetentnych ludzi ... (usunięte przez administratora) !!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kaufland Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Aneta

@wnuk mojej babci, bardzo proszę, aby na forum w wątku opinii o pracy w firmie Kaufland Polska nie obrażać osób związanych z tą firmą ani innych użytkowników dyskusji zgodnie z panującym regulaminem forum do którego zapoznania odsyłam https://www.gowork.pl/regulamin Czy posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Kaufland Polska? Jeżeli tak to podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w tym miejscu tutaj w wątku głównym forum.

wnuk mojej babci

proszę o informację czy idiota pod tytułem Tomasz N. dalej jest jednym z kierowników na dziale wydań i zwrotów?

Aneta

Czy ktoś z Was wie coś w temacie nowych rekrutacji w firmie Kaufland Polska w Gliwicach? A może udzielicie nam informacji o najnowszych postępach tego prawodawcy? Chętnie poznamy nowe informacje w tym wątku, stąd zapraszam Was do odświeżenia tego tematu, proszę również innych użytkowników o zachowanie kultury wypowiedzi.

Pawel

Nie polecił bym pracy najgorszemu wrogowi !

Aneta

@Bielsko 76, zależy nam na rzetelnych i prawdziwych informacjach. Rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Pamiętaj, że jest to forum publiczne. Możesz opisać, co konkretnie nie odpowiada Ci w pracy? Rozumiem, że główną przyczyną niezadowolenia są współpracownicy. Napisz nieco więcej o swojej pracy w firmie Kaufland Polska.

Aneta

@Jola według informacji dostępnych w sieci podwyżki weszły w życie z dniem 1 marca. Więcej informacji możesz znaleźć w tym artykule: http://www.pulshr.pl/zwiazki-zawodowe/praca-w-kauflandzie-zarobki-zwiazki-wynegocjowaly-podwyzki,40708.html

Lucyna
@Aneta

Podwyżki przyszły razem z dodatkowymi obowiązkami. Teraz wszyscy robią wszystko. Patrz: zwykły pracownik robi to co kiedyś kierownik. Szeregowy pracownik otwiera i zamyka market. Ma olbrzymią odpowiedzialność. Wraz z podwyżkami odeszło wielu pracowników którzy nie zgodzili się na nowe warunki.

Bielsko76
@Lucyna

To zapraszam do Bielska i popracuj z 'panią'wbl Lucyną.O totlna kretynka í leń idzie zfiksowac

Zenek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zły

Witam. Jeżeli ktoś ma to proszę numer do kadr, do Gliwic. Dalej firma nie wysłała mi PIT-u za zeszły rok. Mamy 8 kwietnia. Po mojej interwencji z łaska powiedzieli że ponownie wyślą i dalej cisza.

LUDZIE NIE WIERZCIE W TO ZE ZWIAZKI ZAW COS DLA NAS ROBIA. SIEDZA PRZY KORYCIE A CZLONKOW KTORZY PLACA NA NICH MAJA W GLEBKIM POSZANOWANIU.PRACUJE W KAUF 14 LAT I NIGDY NIE SLYSZALAM O ZADNYCH AKCJACH SOLIDARNOSCI. NIE POTRAFIA ZALATWIC NAJPROSTSZEJ SPRAWY DLA ZWIAZKOWCA. TO ZLODZIEJE I LENIE. WYPISUJCIE SIE ZE ZWIAZKOW BO SZARGAJA NASZE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE I NIE ROBIA NIC KOMPLETNIE

Jonasz
@anonymous

W gliwicach nie ma żadnych związków!!!

WolaBydgoszczGliwice

Chciałem zapytać ile zarabiają u was ratrakowi i jakie macie normy na: - uzupełnieniach FOOD/Fresh - całych paletach - magazynowaniu

Jonasz
@WolaBydgoszczGliwice

Magazynowanie 27 Uzupełnienia 15 Całe palety 21

Po Psychiatryku

Pracowałem w Kauflandzie 12 lat i pozostałem chory psychicznie na zawsze tak że nowicjusze tej firmy nie wiecie co wam grozi .

Ciekawski

Witam mam pytanie jak dojechać do tego Kauflandu z placu piastów? auto mam w naprawie a jutro mam mieć rozmowę nie umiem znalesc tego magazynu na mapie pokazuje mi ulice 88 skołowany jestem proszę o odpowiedz ...

Io
@Ciekawski

I jak, pracujesz tam ? napisz coś więcej bo też myślę nad złożeniem podania na magazyn

irek
@Ciekawski

Daj znać czy tam pracujesz i jak to wygląda

Aneta

@Lucyna dziękuję za wyjaśnienie. Czy zwiększenie liczby obowiązków jest związane z podwyżkami, czy może też z mniejszą liczbą pracowników? Czy jako osoby, które pracują w innych sklepach Kaufland Polska również widzicie taki wzrost ilości pracy?

olek

CD Kaufland Kleszczów. Totalna zniewaga pracowników począwszy od szkolenia. Szkolenie to bieganina za pracownikiem po hali jak pies, by ten zrobił normę! Ci co mieli dać sprzęt to nic nie wiedzą albo nie mają czasu. Pracownicy rzucają opakowaniami. Starzy pracownicy to agresywni bezmózgowcy, nadający się na zwolnienie do psychiatryka. Ludzie bez zaburzeń psychicznych to tylko ludzie od personaliów.

StrzępNerwów
@olek

Każdy ! pracownik fizyczny (może byś po studiach) jeżeli w Kauflandzie przepracuje do 40-go roku swojego życia po tym czasie pozostaje mu na stałe tyko psychiatra .Jeżeli jesteś niedowiarkiem popracuj jako młody pracownik i odezwij się na tym forum za 12-miesięcy .U nas przy ulicy Pałuckiej w W-cu był dyrektor który albo był ciągle na Haju lub był już psychicznie chory-pracował razem z pracownikami a na końcu zanim jego zwolnili rzucał paletami po napojach o ziemię .Miał wzrost około 1,95m. i na imię Arkadiusz może ktoś się z nim poza W-cem spotkał to niech się tutaj odezwie .

Aneta

Portale branżowe piszą o tym, że związkom zawodowym udało się wynegocjować podwyżki dla pracowników Kaufland Polska. To bardzo dobra informacja dla osób, które myślą o podjęciu pracy w firmie. Możecie powiedzieć jakie jeszcze zaszły w niej zmiany? Czego mogą spodziewać się osoby dołączające do zespołu?

Das Kauf
@Aneta

Mogą się spodziewać schorzeń kręgosłupa,braku życia,braku przyjaciół w pracy bo 75% to same Ruskie.

Jola

Podwyżki od kiedy ??????

densik

Może ciężko jest jednak znaleźć kogoś ogarniętego do takiej pracy @ljjnjd. Ogólnie to są też inne oferty, np. na kierownika działu art. spożywczych. Wymagają minimum dwuletniego doświadczenia w handlu detalicznym oraz umiejętności kierowania dużą grupą pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Kaufland Polska