Opinie o Kaufland Polska w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaufland Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Gliwice

Jak jest z pakietem medycznym w Kaufland Polska? Można dołączyć rodzinę?

Jest, tak.

Ilia

Czy operatorzy wózków wysokiego składowania także kompletują palety? Jeśli tak, to jak często się to zdarza? Jaka jest średnia premia wyrobiona przez doświadczonych operatorów na danym dziale?

@Ilia

Tak, również kompletują. Jak często jest to sprawa indywiduwalna i nie ma reguły bo zależy to od zapotrzebowania na daną chwilę które może zmieniać się z godziny na godzine. Ale są też w tym gronie osoby które mało kompletują. Jeśli chodzi o nowo zatrudnionych nie sądzę, żeby ktoś jezdzil na wysokim skladzie w pierwszym roku od zatrudnienia... Zdobyć największą premię da się ale to jednostkowe przypadki. Średnio chyba 2-2.5 tys.

Romek

Na jakim pracujesz dziale mistrzu?

Romek
@Ilia

Jasne wszyscy robia w kompletacji Zależy jaki grafik A premia jak ci się chce normalna praca to min 500 zł bez pośpiechu Najlepiej to było na mix6 tki

Olka

A jakieś wakacje po gruszą czy coś tu są? ;P

@Olka

Zawsze było raz na dwa lata dofinansowanie 200-300zl w zależności od dochodu. W tej chwili co miesiąc każdy otrzymuje punkty w mybenefit. 20-40pkt miesięcznie 1pkt=1zł pln również w zależności od sytuacji finansowej.

Jesli ma ktoś pytania to postaram się pomoc. Praca w CD Gliwice jako magazynier wydania oceniam pozytywnie. Można naprawdę dobrze zarobić ale jeżeli jesteś leniem i chcesz przechodzić 8h, chodzic na fajki co godzinę i często brać wolne to daj sobie spokój. Z minusów to niestety częste ale dobrze płatne nadgodziny. Spowodowane często właśnie brakiem ludzi.

nowy

Ja miałbym kilka pytań,jeśli można..?Jakie stawki,ile wychodzi netto oraz rodzaje umów..

@nowy

Nie wiem ile teraz dają nowym coś około 3200 brutto. Co roku dźwigają. Teraz jest max 3500 brutto magazynier wydania, a 3600 brutto wysoki skład. Do tego 500zł za brak l4 oraz premia ile wypracujesz do 3000zł. Do tego jeszcze nadgodziny. Po 7 miechach umowa na czas nieokreślony.

roman

Czy do wydawania towaru,przy zbieraniu zamówień używa się słuchawek czy skanera?

@roman

Kamizelki z glosnikiem i mikrofonem. Jest opcja użycia skanera lub sluchawek.

Sewe

Jakie zarobki dla nowego ?

@Sewe

około 3200 brutto plus premia do 3000 plus 500+ za brak absencji.

Robert

Ile tak na rękę wychodzi dla nowego +/- Jakie są godziny pracy , jakie zmiany po ile godzin jak z grafikiem czy niedziele tez trzeba pracować Pauzy jak wyglada A kantyna można coś kupić do jedzenia

@Robert

Zależy od człowieka. Jedna osoba nowa wyrobi premie np 1500, a inna 500. Ale plus minus dla kogoś bez doświadczenia myśle, że ponad 3k na rękę. Praca 6-14.15 oraz 18-2.15. Aktualnie grafiki są planowane pod 8 godzin dziennie. Niedziele oczywiście też są pracujące (jedna - dwie w miesiącu) ponieważ markety muszą być na poniedziałek zaopatrzone. Nie pracuje się za to w soboty (są wyjątki). Przerwy są po 30 minut. Na przerwie przysługuje Ci posiłek regeneracyjny (obiad). Są kantyny, jadalnia, automaty itd

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kaufland Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Grześ

Koleś jak dla ciebie 3500 brutto to jest dużo pieniędzy to żal mi ciebie. Chyba nigdy nigdzie nie pracowałeś za większe pieniądze. Potem nic dziwnego że w Polsce są najmniejsze płace w Unii Europejskiej. Praca straszna atmosfera i w ogóle. Pracowałem tam ponad rok czasu. W Czechach za taką pracę zarobiłbyś dwa razy tyle. Tutaj nigdy w Polsce dobrze nie będzie takie społeczeństwo. Uciekać stąd jak najdalej

Daria

Czy w kauflandzie obowiązuje jakiś strój pracowniczy?

Dzień pracowałem i dałem sobie spokôj .Nie dziwię się że dużo ludzi odchodzi .Poszłem na Kopalnie i mniej napracuje się 30 ton dziennie przerzucać .Życzę powodzenia przyszłym pracownikom nie polecam nikomu .Jedyna spoko praca to Reach Trucku ale nie ma tak łatwo na wysoki skład się dostać tam .A pracowałem rok na wysokim składzie ale w innej firmie .A tu po 7msc szansa jest môwią.Bo trzeba też potrafić mięć na kompletacji pracować garstka tylko robi na magazynowaniu albo uzupełnieniach .Z premiami rôżnie bywa co słyszałem .Praca dla ludzi co uwielbiają taki zapierdziel .W NGK kiedyś pracowałem i tam lepiej ale 4 brygadôwka stwierdziłem nie dla mnie bo dla rodzinny też czas trzeba .Na Bumarze też lepsza praca mimo że lekkiej nie miałem .Już pôłtorej roku pracuje podziemią .

gugass

Chciałabym napisać pare słów o sklepie Kaufland,ktory mam dosłownie „pod nosem”zawiodłam sie bardzo na marce sklepu,jest tam coraz gorzej.Pani kierownik sklepu-osoba niekompetentna,zwracając nieświeży towar ,nawet nie usłyszałam słowa przepraszam,zabrała smrodlawe mięso i poszła. Pani na informacji dała mi bon w ramach przeprosin na 5zł Żenada....

Zygfryd

Nie polecam tam pracy za 2000 zł to śmiech na sali. A trzeba prziemierzać całe kilometry po tej dużej hali.Syf i smród między paletami porozrzucany towar zniszczony a czasami dobry się wyrzuca.Kiedyś pracowałem tam przy sprzątaniu. Ogólny bałagan organizacyjny nie ma podziału obowiązków z tego powodu cały czas kłótnie między pracownikami co ma kto robić. Warunki urągające jak na tak dużą firmę. Na mrożonkach tatalny (usunięte przez administratora) i smród.Poza tym ochrona która jest moim zdaniem mało kompetentna nie przeszkolona i robi co chce w sposób nie udolny.

cdb

Czy to prawda że paleciarnia staneła .

@cdb

W jakim sensie stanęła? Nie bardzo rozumiem Twój wpis. Czy mógłbyś dodać go w taki sposób, aby stał się bardziej zrozumiały? Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Ginter

wiadomo coś o tej premii za brak absencji? które stanowiska w końcu dostaną?

Dobrze że już tam nie pracuję. Ej serio to byla katastrofa. Połowa zębów do naprawy. Nie da się jeść kilka razy dziennie marsów czy snikersów. No a jak tutaj nie zjesc, jak wszyscy jedzą. Tam trzeba było jesć zeby z toba ktoś trzymał sztame. Napchają się słodyczami i później nikomu obiad nie smakuje. Dziwni ludzie tam pracują.

NBC

a z Tobą się całkowicie zgodzę, co prawda pracuję w filli Kauflandu w innym mieście ale tutaj jest tak samo. Wyrzeranie to codzienność jednak ja mam swoje zasady i czyjegoś nie ruszam i za to uważany jestem za kogoś gorszego pomimo że w w magazyenie kauflandu pracuję już ponad dekadę. Jesz trzymamy z Tobą sztame a jeśli nie to wal się i trzymaj z boku to norma w magazynach kauflandu. DOkładnie bardzo dziwnych ludzi zatrudnia kaufland.

NBC
@NBC

pozdrowienia z Bydgoszczy

@NBC

Czy nikt nie kontroluje stanów magazynowych w firmie Kaufland Polska? Jak to jest, że zatrudnione osoby mogą spożywać towary, które przeznaczone są do sprzedaży? Możesz przybliżyć, jak to wygląda?

@Adrian

Nie mogą, to zwykła(usunięte przez administratora), monitoring wszędzie nie sięga, a koledzy nie doniosą.

@Magazynier

Mam nadzieję, że tego typu sytuacje nie występują często, ponieważ jest to sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Wracając do warunków zatrudnienia pracowników, którzy pracują na magazynie w firmie Kaufland Polska, chciałbym dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie można liczyć zaraz po zatrudnieniu? Pensja jest stała, czy może zależna od jakichś czynników? Będę wdzięczny, jeżeli przedstawisz, jak to wygląda.

@Adrian

Jest stała pensja, zależna od stanowiska i stażu pracy. dodatkowo osoby pracujące przy kompletacji i retrakowi mają premię wydajnościową - jedna stała kwota, niezależna od stawki, ile % z tej kwoty wypracujesz to zależy od Ciebie.

@Magazynier

Czyli wychodzi na to, że Kaufland Polska oferuje ciekawe możliwości pod względem wynagrodzenia, ponieważ z tego, co napisałeś, nie składa się ono z samej podstawy. Zastanawia mnie, czy w firmie występuje ścieżka rozwoju zawodowego? Podnosząc swoją wiedzę, kwalifikacje oraz staż pracy można z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to odpowiedz, proszę.

@Adrian

Jeżeli chodzi o stanowiska z premią wydajnościową to tak, zakładając, że takową wypracujesz. Trzeba się postarać, żeby nie zrobić premii w ogóle, ale też nie łatwo jest zrobić cała premię. To wszystko zależy od wielu czynników. Możliwości awansu oczywiście są, tylko nie wygląda to tak, że po x latach pracy dostaniesz awans gdzieś wyżej. Równie dobrze, możesz pracować na hali przez 15 lat. Jeżeli jest oferta pracy na jakieś stanowisko to możesz złożyć CV i wtedy masz szansę awansować, tylko, że możesz być jednym z wielu

@Magazynier

Rozumiem, czyli pewności awansu nie ma i nie da się przewidzieć, jak potoczy się kariera zawodowa osoby zatrudnionej w firmie Kaufland Polska. Chciałbym poruszyć jeszcze jeden ważny aspekt pracy, mianowicie chodzi o urlopy wypoczynkowe. Czy firma bez problemu wyraża zgodę na wzięcie urlopu w dogodnym dla nas terminie? Jesteś w stanie opisać, jak to wygląda?

@Adrian

Z urlopami nie ma raczej problemu, jak zaplanujesz, tak dostaniesz, minus jest taki, że planując urlop nigdy nie wiesz jaki będziesz miał grafik. Zwłaszcza tam, gdzie pracujesz weekendy czy święta (np. zaplanujesz wolne na 2 maja, a 3 będziesz szedł do pracy).

@Magazynier

Twoja aktywność i informacje, którymi się z nami dzielisz, są nieocenione pod względem pomocy, którą dajesz osobom rozważających zatrudnienie w tej firmie. Zbliża się okres świąteczny, czy z tego względu firma daje pracownikom jakieś dodatki do wynagrodzenia, bądź bony towarowe do wykorzystania w sklepie Kaufland? Ciekawi mnie, czy coś takiego jest praktykowane.

@Adrian

Bony oczywiście są, zarówno na Wielkanoc jak i Boże Narodzenie, szału nie ma ale zawsze coś.

@Magazynier

Jak w tym roku wyglądały bony z okazji świąt Bożego Narodzenia? Czy kwoty otrzymane przez zatrudnionych pracowników były korzystniejsze niż w tamtym roku? Napisz również, czy firma z okazji świąt organizowała spotkanie wigilijne dla pracowników? Opisz proszę, jak to wyglądało.

Szczery
@Adrian

Widać po sposobie prowadzenia dyskusji że jesteś podstawiony. Dobrze wiesz ze bony były w tym roku wyższe a głupio pytasz. Nie macie ludzi do roboty i myślicie że to forum kogoś zachęci.

@Szczery

Niestety nie mam wiedzy na ten temat, jak wyglądała w tym roku wysokość bonów, które otrzymali pracownicy od firmy Kaufland Polska z okazji świąt, ponieważ nie jestem pracownikiem, który pracuje w tej firmie. Mógłbyś napisać, jak to wyglądało? Myślę, że forum przeglądają również inne osoby, które chętnie dowiedzą się więcej na ten temat.

@Adrian

Szczerze, to nawet nie zwróciłem uwagi czy zmieniły się kwoty bonów w poszczególnych progach dochodowych. Jak już wspomniałem, szału nie ma, no ale wiadomo zawsze coś. Podobnie z dofinansowaniem do urlopu, niby jest, ale kwota również nie powala, zwłaszcza, że przysługuje raz na dwa lata. Co do spotkania wigilijnego, to śłyszałem tylko, że coś tam się odbyło, ale chyba jedynie dla części pracowników biurowych.

Szczery

Potwierdzam wypowiedź

Aneta

@OADM, czy jest przewidziany może drugi etap procesu rekrutacyjnego do pracy w firmie Kaufland Polska? W jakim czasie pracodawca ma się do Ciebie odezwać, czy przeszedłeś pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną?

@Aneta

@Aneta, nic mi nie wiadomo o drugim etapie rekrutacji. Odpowiedź zwrotną mam otrzymać do dwóch tygodni telefonicznie oraz mailowo. Pozdrawiam

@Aneta

@Aneta jeżeli odpowiedź będzie pozytywna to wtedy będzie sygnał, że się powiodła, a jeśli nie to analogia jest oczywista. Pozdrawiam

Magazyniet
@Aneta

kierownik zmiany w CD Gliwice został wybrany w rekrutacji wewnętrznej pod koniec września, osoby z poza firmy były zaproszone na rozmowę w celu 'zbadania rynku'

@OADM

@Aneta niestety otrzymałem informację zwrotną negatywną, a szkoda, ponieważ byłem przekonany, że świetnie sie rozumieliśmy na rozmowie kwalifikacyjnej. Szkoda.... Pozdrawiam

@Magazyniet

Jeżeli faktycznie tak było to trochę nie w porządku.... Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

@Magazyniet

Dodatkowo powiem iż badanie rynku Kaufland mógł zlecić firmie, która się w tym specjalizuje, a nie kosztem kandydatów - w moim przypadku (dojazd, hotel, taxi do i z hotelu do CD) i jak się domyślasz to nie są małe koszty... Jeżeli to faktycznie tak wyglądało jak mówisz to Bardzo się Zawiodłem.....

@OADM

Wiadomo, że każdy kandydat liczy się z ewentualnymi kosztami i tym, że nie zostanie wybrany, natomiadt w swietle tego co Magazyniet napisał nabiera to nlnowefo i innego znaczenia.....

Magazyniet
@OADM

No nawet bardziej niż trochę. Niestety nie wiem czym się kierowali skoro po fakcie prowadzili rozmowy z osobami z poza firmy. Szkoda, że niepotrzebnie poniosłeś koszty. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dzięki i Wzajemnie. Pozdrawiam

@Magazyniet

Wiesz może, czy firma Kaufland Polska zawsze stosuje tego typu praktyki przy poszukiwaniu nowych osób do pracy w tej firmie? Zawsze jest prowadzone "badanie rynku" na podstawie zgłoszeń osób, które rzeczywiście myślały, że mają szansę na otrzymanie pracy w tej firmie?

@Adrian

Niestety nie mam takiej wiedzy, na pewno nie w odniesieniu do całej firmy, a już na pewno nie do rekrutacji na znacznie wyższych szczeblach. Tu mamy konkretną sytuację, gdzie wiem, że na dane stanowisko został już ktoś wybrany, a mimo to po fakcie na rozmowę był zaproszony ktoś z poza firmy.

Robal

Jak wyglądają zmiany w CD w Kleszczowie? Słyszałem, że niekiedy zmiana zaczyna się o 17 a kończy w nocy :/

@Robal

Podejrzewam, że jest to kompletacja O/W (owoce / warzywa), pomimo, że nie jestem pracownikiem Firmy Kaufland, to byłem pracowbikiem Firmy Lidl i tak wyglada komisjonowanie o/w - tak wygląda Logistyka Sieci Handlowych I zaczynając pracę trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Pozdrawiam

OADM

Byłem w dniu dzisiejszym na rozmowie w sprawie pracy na stanowiskuoKierownik Zmiany do CD Gliwice. Spotkanie bardzo miłe- miałem przyjemność rozmawiać z Dyrektorem CD oraz Dyrektorem Pionu Operacyjnego. Rozmowa przeszła (przynajmniej w mojej opinii) merytorycznie, szybko. Miło było porozmawiać - czekam teraz na informację zwrotną. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów ( nie ma to jak słowotworstwo ;)

Aneta

@anonymous, zamierzasz aplikować do pracy w firmie Kaufland Polska? Ktoś z Twoich znajomych tam pracuje i polecał Ci pracę, czy może inne czynniki wpływają na to, iż akurat to miejsce pracy wydaje Ci się interesujące? Opisz, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Aneta

Znalazłem ofertę w internecie i wydalai się interesująca ale ciekawi mnie jak wygląda to miejsce zatrudnienia w rzeczywistości czy praca jest do zniesienia i czy wynagrodzenie jest na tyle żeby utrzymać i siebie i rodzine

@Aneta

Witam jak wygląda praca na cd gliwice na wydawaniu towaru

Aneta

@Jimmy, nie wiem, dlaczego tak uważasz, lecz postaram się wyprowadzić Cię z błędnej interpretacji mojej osoby, otóż nie jestem osobą w żaden sposób powiązaną z firmą Kaufland Polska. Jestem tu, aby prowadzić dyskusję z użytkownikami w taki sposób, aby w wątku znalazły się informacje, które pokazują obraz, jak wygląda praca w firmie Kaufland Polska. Każda merytoryczna i uzasadniona opinia jest pomocna, dla osób które zastanawiają się nad aplikowaniem do pracy w tej firmie. @Robal, skąd posiadasz informacje o rzekomych zmianach, które nastąpiły odnośnie pracy w firmie Kaufland Polska? Czy ktoś z forumowiczów może potwierdzić, że rzeczywiście tak było? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Jimmy

Uważajcie na opinie @aneta bo to ktoś z kadr próbujący wybielic opinie na forum, kauflandowa propaganda jest wszędzie nawet tu

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Kaufland Polska