Opinie o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. w Mikołów żwirki I Wigury 4

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. w Mikołów żwirki I Wigury 4

poszerzenie profilu firmy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy firma nadal "wisi" na górnictwie, czy robi coś więcej? Mogliby z marszu produkować rzeczy konkurencyjne dla Rollprofi albo rozwinąć automatykę magazynową (transport taśmociągowy) czy system wysokiego składowania. Dziś każda duża hurtownia czy biblioteka jest zautomatyzowana: robot wyciąga skrzynię/paletę z regału a taśmociągi przywożą pod odpowiednie stanowisko.

Gal Nowy wpis

Beznadzieja. Omijajcie tą super firmę z daleka. Zero przyszłości brak wsparcia ale czego można spodziewać się po rylach . Myślenie u nich nie jest najmocniejszą stroną . Wypłata z milionem składowych tylko po to żeby mogli Cię dojić. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) . Tylko desperat tu się zatrudni i uwierzy w ich bajki . Max czas zatrudnienia to 3 miesiące i wtedy jesteś weteranem w tej firmie. Rotacja ludzi niesamowita ewenement na skalę światową. A najważniejsze o wszystko trzeba pisać prośby i błagać a najlepiej na kolanach tych z góry bo myślą że są kimś. Parodia!!!!!!!!!!

Gogol

Jak się pracuje? Może ktoś podpowie chętnemu do pracy w firmie?

K.
@Gogol

uczciwa firma, stawki rynkowe :)

Carlos
@Gogol

Pracowałem płaca w zależnoci od układow z ludzmi nikt się nie liczy pracujesz tu a za chwilę 30 km dalej ,ludzie zawistni i kapusie,nie polecam

Bartek Nowy wpis
@K.

Z tą uczciwośą, przesdziłeś.

Izabela Nowy wpis
@Bartek

Uważasz i inaczej? W czym takim razie Twoim zdaniem firma jest nieuczciwa rzekomo?

Elektromonter / byly/

Płatne 10-go to fakt ,ale zarobki dramat 1400-1700 max.z nockami i weekend. Ciągłe ogłoszenie -" przjmiemy elektromontera" o czymś świadczy.

Bartek
@Elektromonter / byly/

Chyba na pół etatu, bez nocek i sobót/ niedziel.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.?

Puszek

Uciekaj, od tej fimy, dziadostwo, ta firma utkwiąca w PRL-U Druciarstwo, wszechobecne.

Jolanta
@Puszek

Jak to firma tkwi w prl-u? Co masz przez to dokładniej na myśli?

Kazik
@Puszek

Masz rację, pracowałem spory okres czasu w tej firnie, styl zarządzanie to (usunięte przez administratora) a przezesiunio nie myśli o firmie tylko o własnym JA. Uciekajcie z tej firmy, tu się nie da spokojnie pracować. A podwyżki pensji obiecywali od kilku lat a dalej nie ma !!!

Dorota
@Kazik

Poważnie jest dosłownie identyczny poziom pensji od lat? Od ilu? Bo jeśli to prawda to współczuję odnośnie inflacji...

Pedro

Beznadzieja a najwiekszym niepowodzeniem dostac sie na kwk Bielszowice

Antoni
@Pedro

Czego konkretnie dotyczy Twoja wypowiedź? Chcę ją dobrze zrozumieć, dlatego też dobrze by było, abyś ją sprecyzował. Będziesz tak miły i zrobisz to dla mnie? Będzie mi miło, jak zechcesz w tym właśnie zakresie się wypowiedzieć. Liczę na Ciebie i na Twój komentarz zwrotny.

ha ha
@Antoni

Pytanie jest sformułowane z tak zjadliwą uprzejmością, że jest to aż zabawne. Tam problem jest jednoosobowy :)

Agnieszka

Szukałam aktualnych ofert pracy w firmie Mifama Opa Carbo i widziałam, że firma poszukuje obecnie osób na trzy stanowiska: elektromontera, specjalisty ds. przygotowania produkcji oraz specjalisty ds. sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu. Czy ktoś z Was aplikował?

Frodo1
@Agnieszka

To już wisi sto lat ????

Halina
@Frodo1

@Frodo1 czy jesteś w stanie coś napisać na temat warunków zatrudnienia w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.? Z tego co widzę wypłata jest zadowalająca. Co powiesz na temat ogólnej atmosfery pracy w tej firmie?

FRODO1
@Halina

Wypłata tragedia, warunki pracy tragedia, wyplata na czas.

Łukasz
@FRODO1

Negatywnie oceniasz poziom wynagrodzenia, jednak w dalszym ciągu nie wiadomo, jak ono wygląda. Czy mógłbyś podać kwotę, którą firma Mifama Opa Carbo oferuje nowo zatrudnionym osobom?

mifama
@Halina

Halina mowisz ze zarobki okej chyba na glowe upadlas albo mąz ci klepnął gumowym młotkiem z Obi w dekiel!ogarnij sie kobieto co ty piszesz.Jak dla ciebie 1700-1800zl to zadowalająca kwota z roku chyba 2010 teraz to 4000 netto w tych czasach a Ty zatrzymałas sie na śćiepach Brawo dla ludzi bez wyksztalcenia brawo

elektryk

czy warto sie zatrudnić w MIFAMA OPA CARBO, jak wygladają zarobki? jako mloda osoba

Elektromonter

Firma na chwilę obecną przyjmuje ludzi bez CV (z tego co widziałem na Pracuj.pl). Zarobki umówione są akceptowalne ale potem okazuje się że dostajesz baaardzo niską podstawę i próbują to regulować premią, co we wszystkich znanych mi przypadkach okazało się dostawaniem niższej stawki niż umówiona. W ciągu 7 miesięcy przeniesiono mnie 2 razy na inne zakłady, uprzedzając mnie kilka dni wcześniej. Na jednym oddziale na którym pracowałem Kierownik przy moim narzekaniu na organizację firmy odpowiadał "Jak się nie podoba to zawsze można się zwolnić". Dla mnie to jest taka "Januszowa" firma. Pomimo spokojnej pracy (na większości oddziałów) odrzuca: niska płaca, brak szacunku ze strony przełożonych oraz częste zajmowanie się nieelektrycznymi zajęciami (koszenie trawy, sprzątanie po ptakach, malowanie drzwi/bram) pomimo pracy elektryka (na niektórych oddziałach firmy). Firma okołokopalniana, która myśleniem PRLowskim dorównuje ludziom na Kopalniach.

mimi3134
@Elektromonter

Chciałbyś nic nie robić ,mile spędzać czas w pracy narzekać i jeszcze ,żeby cię przełożeni dobrze traktowali---A W GŁOWIE CISIE NIE POPREZWRACAŁO??

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.?

Młody Elektromonter

Mają ogromną szansę, lecz nie warto..

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.?

Zozo

Wszystko zależy gdzie trafisz.

trafo
@Zozo

A to gdzieś jest ok?

A pracuje się także w nocy?

trafo
@Marek

Także.

Otto

Wypłata zawsze jest na czas i nic pod stołem jak w innych firmach. Ostatnio z branży ciągle słyszy się o problemach spółek, braku robót i zwolnieniach a pomimo ciężkiej sytuacji w górnictwie jakoś dalej dają radę i podpisują nowe umowy. Pracowałem w dużej firmie z branży i praca generalnie w delegacjach po minimum 10-12 godzin a pieniądze inne niż obiecywali na początku. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.....

tom

niezgodzę się z lolkiem bo nie ma tak żle płacą zawsze w terminie może to nie kokosy ale dużo uczciwiej niż w innych firmach gdzie wypłata pod stołem

lolek
@tom

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył, że napisałem: "Jedyne plusy to "wypłata" każdego 10-go, opłacanie składek przez pracodawce". Czy w mojej wypowiedzi jest coś o nie dotrzymywaniu terminów?! A jeżeli już ruszyłeś ten temat to czy bony żywnościowe (flaps) dostajesz w terminie? A czy bony które należą się pracownikom na święta też dostajesz w rozsądnym terminie? Bo te ostatnie to pamiętam że poradzili rozdać ludziom 23 i 24 grudnia. Także chłopie czytaj ze zrozumieniem :)

pan tik-tak
@tom

Co do kasy pod stołem w tej firmie to bym się kłócił. Poza tym wypłata w terminie jest punktem umowy, z którego muszą się wywiązywać, łaski nie robią. Jeśli takie coś kogoś zadowala to ok, jeśli takie wymagania stawia się w XXI w. firmie to nie mam pytań, tym bardziej w czasach, w których to praca szuka ludzi. Robisz swoje, czyli (siedzisz na oddziale - wymaga się od ciebie absolutnego minimum czyli trzeźwy odbijasz kartę, a ty nie wymagasz za wiele od firmy poza paroma złotymi 10-tego na koncie) to jest firma, która nie robi nic poza to, co musi.

Elektromonter
@lolek

Wypłata no zdaża się w terminie. Skladki opłacine? Żarty z jakiej kwoty? No może teraz po kontroli jak im dowalił ZUS.

Frodo
@pan tik-tak

Ludzie są na l4 a i tak do roboty przychodzą żeby se dorobić. Tragedia. Stawki głodowe. Przerobilem ponad roku podziekowalem.

Ktoś wie jak praca w dziale usług elektroenergetycznych? Planuję się tam zatrudnić i nie wiem czy warto.

To prawda o tych zarobkach sam znam dwie osoby z ponad 20 letnim starzem ktore zarabiaja po 1700 zl na reke i sa fobrymi pracownikami

To prawda ze zarobki sa cirnkie ludzie zduzym dtarzem zarabiaja nawet po 1700-1900 zl na reke a pracuja po 20 i wiecej lat

Jaka stawka na wytarzarza CNC?

Agnieszka

@anonnymous, dziękuję za dodanie opinii jednak jest ona mało klarowna i niewiele wnosi do wątku. Co Ciebie skłoniło do wygłoszenia własnie takiego zdania na temat firmy Mifama? Czy jesteś jej pracownikiem? Podziel się proszę szerszymi wnioskami na forum .

proszę o opinie pracy w tej firmie

firma dziadów

Zostaw merytoryczną opinię o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 43 ocen.

Mifama Opa Carbo Sp. z o.o.