Opinie o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP w Warszawa

Pokrzywdzony

Nie polecam totalny dramat żeby dostać odszkodowanie trzeba walczyć o cos co sie należy opiekun sprawy nie potrafi zadzwonić mimo wielu próśb

Maryśka

Te problemy klientów z uzyskaniem ubezpieczenia, z czego wynikają? Nie potrzeba przypadkiem do firmy dodatkowych pracowników do obsługi klienta/ubezpieczycieli? Nie widzę niby żadnych ofert, ale może akurat? Jeśli ktoś z pracowników to czyta, dajcie znać jak wygląda sprawa z tą pracą zdalną, jakie stawki proponują? Umowa o pracę jest od początku?:)

@Poszkodowany

Nie polecam! Omijać jakiekąkolwiek polisę od tego (usunięte przez administratora) ubezpieczyciela! Od kilku miesięcy czekam na wypłatę odszkodowania. I nic! Dzwonię co tydzień w swojej sprawie i nikt nic nie wie! Cały czas słyszę, że nie dosłałem potrzebnych dokumentów, a wszystkie dokumenty mają na poczcie e-mail, której nie czytają! (usunięte przez administratora) totalny! Ktoś powinien zająć się tym ubezpieczycielem, bo (usunięte przez administratora) ludzi na potęgę! Mój przypadek nie jest odosobniony! Będę musiał skorzystać z kancelarii adwokackiej, bo ta firma to jakiś krzak i odzyskanie pieniędzy na obecnej drodze jest chyba niemożliwe!

Teraz szukają programisty i piszą, że jest opcja pracy zdalnej, a czy początkowo od razu pracuje się w domu czy jednak jakiś okres w biurze trzeba spędzić? Jaki jest budżet szkoleniowy w skali roku? Każdy pracownik ma taką samą kwotę?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Likwidacji Szkód w firmie WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dees

Zero kontaktu z likwidatorem szkody, szkoda zgłoszona 14.08. do tej pory brak jakichkolwiek informacji na odwołanie od odmowy wypłaty należnego mi odszkodowania(szkoda na pojeździe spowodowana przez klienta firmy), wysłane zostały wszystkie dokumenty(włącznie z zaświadczeniem od policji). Firma to (usunięte przez administratora)jakich mało.

@porazka

Porażka!!! Nie polecam!! Robią wszystko,żeby nie wypłacić pieniędzy.

Mario
@@porazka

Piszesz jako klient który ma jakieś roszczenia czy bardziej pracownik i są kłopoty z wypłatami? Mnie interesuje jakie są warunki dla kandydatów do pracy. Ty coś wiesz?

Na pracuj.pl wisi oferta pracy dla rzeczoznawcy majątkowego i podano rodzaj pracy jako hybrydę, można wiedzieć ile dni konkretnie w tygodniu pracuje się w biurze? Te roczne cele to ciężko jest osiągnąć, ile wtedy wynosi ta premia?

Szkoda

Ta firma to nieporozumienie, ponad 4 miesiące likwidowania szkody, brak odpowiedzi na maile, ignorowanie klienta, wartość szkody liczą chyba z głowy, proces nadal w toku, musi się tym zająć prawnik. Lawety nie przysłali bo nie pracują w soboty, zero komunikacji, wyszukiwanie problemów, nawet przepisy prawa ich nie interesują, bo mają własne pomysły. NAJGORSZE TOWARZYSTWO NA JAKIE MOŻNA TRAFIĆ. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Helena

Szukam pracowników działu marketingu, chciałabym zadać kilka pytań :) Jaka jest rotacja w dziale, często kogoś szukają? Widzę, że szukali kiedyś Specjalisty do zespołu, ale oferta wygasła. Jest szansa, że w najbliższym czasie pojawi się wolny etat? Jak ogólnie nastroje w waszym dziale, dużo osób zajmuje się marketingiem? Jak z presją czasu, taskami? Są jakieś ciekawe projekty? Za podanie widełek równiez bylabym wdzięczna :)

Rysiek

Znalazłem ciekawą ofertę na infolinii, ale pojawiło się tutaj kilka komentarzy, że poza podstawą nie ma na co liczyć, może się coś zmieniło? Czy można chociaż pracować zdalnie?

Rysio

Wrzucili do internetu rekrutacje dla specjalisty ds. obsługi i sprzedaży telefonicznej. To tzw. call center? W jakich godzinach jest praca? Na zmiany? Wcześniej biorą na szkolenie zanim siada się na słuchawce. Może ktoś mi powie jak to wygląda.

and

(usunięte przez administratora) chcę wypowiedzieć umowę dzwonię i każą wypełnić formularz(nie można inaczej) który cały czas wywala że minął termin wypowiedzenia i nic nie zrobisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lidzia

Mnie interesuje dział HR, podjęłabym się pracy bo oferta w necie wygląda sensownie. Jest opcja pracy hybrydowej , a jak to wygląda w rzeczywistości, ile razy trzeba przyjść do biura w miesiącu? Zwłaszcza w takie upały wolę siedzieć w domu jednak ;) Dają w takim wypadku laptopa do pracy? Co to za budżet szkoleniowy o którym piszą, ile on wynosi? Każdemu to przysługuje?

Tosia

Firma nierzetelna łatwo biorą pieniądze ale w przypadku szkody robią wszystko żeby nie wypłacić odszkodowania gubią dokumenty nie można się do nikogo zgłosić z problemem a konsultanci nic nie wiedzą nie polecam tej firmy kompletny balagan

Były pracownik 2023

To jest komedia, a nie praca. Nie nazywajmy pracą czegoś co nie dostarczy Ci środków finansowych do przetrwania (dachu nad głową, żywności, ubrania, leków, itp). Najniższa krajowa na umowie-zleceniu, bez chociażby urlopu. (usunięte przez administratora) miał lepiej bo jego pan zapewnił mu dojazd, nocleg, wyżywienie. Możesz być pewien, że pomimo ponadnormatywnych wysiłków nie otrzymasz w VIG wystarczających środków finansowych na minimalne przetrwanie twojego organizmu, nie wspominając o dzieciach, jeżeli masz je na utrzymaniu. Nie polecam, trzymać się z daleka.

Janusz
@Były pracownik 2023

Nie masz możliwości zdobycia premii albo zrobienia nadgodzin żeby podwyższyć wypłatę? Bo faktycznie za minimalną ciężko przeżyć w tych czasach. A dodatkowe benefity? Firma zapewnia jakieś bonusy z pakietu socjalnego? Mam na myśli pozapłacowe.

Małgorzata

I zrobiłeś coś z tym? Tzn. czy zgłosiłeś to gdzieś? Nie rozumiem totalnie, o co chodzi z tym wynagrodzeniem, a raczej jego brakiem. Przez ile ci go nie wypłacali? Koniec końców dostałeś pieniądze? Udało się?

Andrzej M

Zwykła dziadowska firma. Radzę omijać z daleka z ubezpieczeniami jak i z odszkodowaniami. Zaniżają odszkodowania!!!!!!

Andrzej M

Firma bardzo kiepska, sąsiad mnie zalał, a ubezpieczenie ma właśnie w tej firmie. Odszkodowanie jakie mi zaproponowali w 2023 r za zalanie łazienki (sufitu podwieszanego) to 580zl . To jest jakaś kpina ponieważ materiały budowlane i usługa aby doprowadzić do stanu z przed zalania wynosi 4 x więcej. Najpierw każą przedstawić kosztorys na kartce bez pieczątki firmy, a potem robią pod górkę. Wymyślają szczegółowy kosztorys .Prosiłem, aby przysłali ekipę i za te ich 580 zł zrobili remont zalania. Zwykła dziadowska firma, która szuka frajerów.

głos ludu, głos republiki

zdecydowanie nie polecam, komentarz aby miał być miarodajny składał by się tylko i wyłącznie z samych inwektyw i wulgaryzmów. Odmówiono wypłaty szkody majątkowej bez powodu, właściwe odmowa dla samej odmowy. Prusaki liczą ze część klientów nie będzie zainteresowana procedurami sadowymi i machnie reką na odszkodowanie. Ja wujom nie daruje i nie odpuszczę , zlecę stosownej kancelarii prowadzenie sprawy i wyrwiemy co do grosika.

Od kiedy wiener wszedł do grupy vig, to jest maskara... pracownicy CC i ASS liczyli na to, że cos sie poprawi. Brak podwyżek, dwa zlecenia i oraca za 20zl brutto za h, bez możliwości podwyżki, uciekajcie...

CC

Rekrutacja na CC, to jakaś tragedia. Rekruterzy pytania zadają z czapy, nie zapoznają się z przesłanym CV, nie odpowiadają na zadane pytania, lakonicznie odpowiadają na stawkę, umowę, zakres obowiązków, czas pracy. Nie polecam.

Maja
@CC

No to czego się chociaż dowiedziałeś jeśli chodzi o ten cały zakres obowiązków?

@Maja

Ja dowiedziałam się tylko ze szkolenie jest zdalne i trzeba przyjechać do biura w Warszawie na kilka dni. Tragedia, tragedia, byłam jeden dzień na szkoleniu. Prowadziła je bardzo wyniosła i niemiła dziewczyna. Obgadała tylek innym osobom z firmy jasno mówiąc na kogo uważać i do kogo się nie odzywać bo się czepia. Dziewczyna nie powinna być trenerem na pierwszym froncie firmy.

Maja
@Kandydat

O kurcze. No dwie strony medalu niby, bo chociaż jest na tyle uprzejma, że ostrzega, to i tak jakiś gest z jej strony.xd A kiedy to było? Ciekawa jestem czy ktoś z firmy na tę opinię wpadnie, dowie się o tym i będzie młyn. ;p

Małgorzata
@Kandydat

To szkolenie jest zdalne czy trzeba przyjechać do biura w Warszawie? Trochę nie zrozumiałam jak w końcu?

Zostaw merytoryczną opinię o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP?

WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wołoska 22 A
    02-675 Warszawa